MyGroser انتظار رشد سریع تری در تجارت مواد غذایی آنلاین دارد. دور سرمایه گذاری را برای گسترش در جنوب شرقی آسیا باز می کند

“ما این را داریم تقاضا برای تحویل مواد غذایی بیش از 1000 درصد در سطح کشور افزایش یافته است در بخش اول امسال و ما درآمد خود و تعداد تحویل روزانه تنها در دو ماه گذشته با عدد 10 افزایش یافته است. به همین دلیل ما برنامه های توسعه خود را تسریع می کنیم تا تقاضا برای محصولات مناسب ، تازه و مقرون به صرفه ، ملزومات روزمره و مواد غذایی که در بین مشتریان خرده فروشی و شرکتی خود می بینیم را برآورده کنیمگفت: ” استفان P. فرانسیسمدیر عامل از MyGroser.

برای حمایت از این رشد MyGroser برای دستیابی به هدف سودآوری 12 ماهه خود با گسترش در سایر شهرها در مالزی ، اولین دوره سرمایه گذاری عمومی خود را افتتاح کرد. این دور ، که در آن سرمایه گذاری ها بطور مداوم بسته می شوند ، برای پشتیبانی از تقاضای مشتری ورودی که قبلاً طی 24 ماه آینده از طریق مشارکت استراتژیک تأمین شده است ، استفاده می شود. خدمات توسط یک اداره می شود تیم متنوعی از مدیران و بنیانگذاران که بزرگترین مارک های جهان در تجارت الکترونیکی ، سرگرمی ، لجستیک ، خدمات تاکسی دیجیتالی و مالی هستند به وجود حضور ، بازار و سودآوری آنها در مالزی و منطقه کمک کرده اند.

این است سپتامبر 2019 MyGroser را راه اندازی کرد به لطف تقاضای مصرف کننده برای یک مارک فروشی که تمرکز آن بر راحتی ، طراوت و ارزش است ، رشد نمایی دارد. با کار در طول MCO ، MyGroser قادر به پیشرفت های تکنولوژیکی و افزایش تعداد زمان های تحویل روزانه توسط استفاده مؤثر از یک تکنیک انعطاف پذیر ، خود توسعه یافته و یک مدل باکیفیت و فروشگاهی مبتنی بر ابر برای خدمات خرید.

اخبار مرتبط  مدیر عامل Smoothie King ، Wan Kim در BOSS UNDERCOVER CBS برجسته می شود

علاوه بر داشتن خدمات در دسترس و افزایش زمان تحویل روزانه ، MyGroser برای رشد در شهرهای بزرگ سراسر کشور آماده شده است. شرکت از طریق این کار را انجام داده است از استراتژیک ناوگان خود و شرکای خود استفاده کند. آموزش تمام وقت تیم های جمع آوری ، بسته بندی و تحویل؛ فروشگاه های ابری برای موجودی کافی و کافی از کالاهای پر فروش همیشه کافی؛ و فن آوری اختصاصی MyGroser است که اجازه می دهد تا آن را با رشد سریع امروز سازگار است.

مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر یادگیری ماشین، ارائه محصولات جدید ، لیست خرید بهبود یافته و پیشنهادات جدید عضویت در لیست پیشرفت های زیر قرار دارند.

این یکی برنامه ها بخشی از برنامه سه ساله MyGroser برای دستیابی به پوشش منطقه ای و در عین حال تجدید فعالیت های مواد غذایی مدرن در صورت تقاضا و با روشی با کیفیت و مقرون به صرفه است. به این ترتیب ، می تواند تقاضای مصرف کننده موجود برای مواد غذایی آنلاین را که ارزش آن بیش از است ، برآورده سازد 300 دلار میلیارد دلار در سال در منطقه ، ناشی از رشد مداوم و تقاضا برای خدمات آنلاین.

اخبار مرتبط  جین گودال ، پیشکسوت محیط زیست ، جایزه توسعه پایدار سال 2020 را دریافت می کند

ساخته شده برای رشد سودآور و هدف محور

MyGroser کاملاً دیجیتالی است؛ از طریق اینترنت ، در iOS و Android موجود است و از پشته فناوری اختصاصی آن استفاده شده است. یک نرم افزار سریع و منحصر به فرد ساخته شده با استفاده از سیستم های پرداخت ایمن آسان ، پایه و اساس یک سیستم مشتری محور است که به سرعت مشتریان مالزی را قادر ساخته است تا خرید آنلاین را انجام دهند.

MyGroser راه حل های خاص خود را برای موجودی ، ذخیره سازی ، مدیریت مشتری و مسیریابی یکپارچه کرده است که با استفاده از آن سرویس می تواند پیشنهادات خود را مدیریت کند. این امر در نگه داشتن خدمات در طول دوره همه گیر مؤثر بوده است و برای رشد برند بسیار مهم است.

MyGroser صاحب کل زنجیره تامین اختصاصی خود است – فروشگاه های ابر مستقر در سوپر مارکت ها توسط تیمی با بیش از شصت (60) سال تجربه ترکیبی در صنعت مواد غذایی اداره می شوند. آنها مستقیماً از هزاران مارک محلی ، منطقه ای ، تامین کننده ، تولید کننده و تولید کننده خریداری می کنند. این سرویس دارای لیستی از بیش از 12000 محصول با قیمت های رقابتی و متمرکز بر ارزش روزانه است.

تحویل ها توسط تیم های تحویل تمام وقت با تمرکز بر روی دست زدن به مواد غذایی. این بدان معناست که خدمات تحویل برای مصرف کنندگان بی خطر و ایمن است و افرادی که غذا را اداره می کنند ، برای کار یا سطح بالاتری از ایمنی و بهداشت آموزش دیده اند. بسته بندی از نظر محیط زیست حساس است از جمله استفاده از کیف و جعبه قابل استفاده مجدد برای تحویل.

اخبار مرتبط  ثبت نام برای SKF Capital Markets Day 2020 اکنون باز است

علاقه مندان به امکانات می توانند با ما تماس بگیرند استفان پل، مدیرعامل ، [email protected]/ میشل مالینی ماهندرا، COO ، [email protected].

درباره MyGroser

MyGroser تنها خدمات خرید آنلاین مستقل و کاملاً مبتنی بر فناوری در نوع خود در مالزی است. این شرکت خدمات تحویل به مشتریان خصوصی و شرکتهای بزرگ و دسترسی به طیف فزاینده ای از 12000 کالای تازه محصولات (گوشت ، غذاهای دریایی ، سبزیجات) ، میوه ها و لبنیات ، غذاهای یخ زده ، غذاهای خشک ، مواد غذایی ، محصولات با کیفیت و ضروریات روزانه را ارائه می دهد. MyGroser با تیم های ویژه ، بسته بندی و تحویل خود کار می کند. این شرکت همچنین با بهترین مارک های معتبر در جهان که شما از سوپر مارکت در گوشه و کنار می شناسید و با تولید کنندگان محلی کار می کند تا بتواند به راحتی با استفاده از یک تجربه وب مطمئن ، محصولات مورد علاقه خود را به شما تحویل دهد. با تشکر از فناوری پیشرفته ما ، می توانید هفته های سفارش خود را از قبل برنامه ریزی کنید. برخی از سفارشات حتی به صورت رایگان تحویل داده می شوند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.mygroser.com.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166241/Stephen_Francis_And_Michele_Mahendra_Co_Founders.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.mygroser.com

SOURCE MyGroser