InventHelp Inventor سازمان دهنده ای را برای اتصال پارچه (ORD-2764) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 12 مه 2020 / PRNewswire / – بدون شک ایجاد لحاف های پیچیده یک کار زمان و کار فشرده است. خوشبختانه یک مخترع از تیتوسویل ، فلا.، راهی برای ساده کردن فرآیند بدون تأثیر منفی بر روی محصول نهایی پیدا کرده است.

وی برای حفظ اتصالات پارچه ای که برای لحاف کاری و سایر پروژه های خیاطی به صورت سازمان یافته و در دسترس استفاده می شود ، در انتظار حق ثبت اختراع QUILTER’S BINDING BOX توسط CHERYL توسعه داد. به همین ترتیب باعث کاهش درهم و برهمی در محل کار شده و از ریزش اتصال به کف و برداشت گرد و غبار و خاک جلوگیری می کند. بسیار مناسب برای ذخیره سازی اتصال بلااستفاده برای استفاده های بعدی ، بسیار پشته و سبک است و مانور و استفاده از آن بسیار آسان است. همچنین کاربران از قدردانی و قیمت مناسب آن قدردانی می کنند.

اخبار مرتبط  Clarke Capital همکاران و Ikonifi Acquire شرکت نمونه کارها سابق نمونه کارها Brandless.com

علاقه شخصی مخترع این ایده الهام بخش است. وی گفت: “من می خواستم برای لحاف ها و فاضلاب ها راحت تر پارچه اتصال خود را تمیز و مرتباً برای دسترسی آماده نگه دارید.”

طرح اصلی به اورلاندو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بخش 18-ORD-2764 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  نکاتی درباره پتکو برای سرگرمی تابستانی ایمن COVID-19 با حیوانات خانگی به اشتراک می گذارد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com