RXBAR بادام تازه وانیل RX A.M. را آغاز کرد جو دوسر

وی گفت: “ما عشق زیادی به وانیلی بادام RXBAR و کره بادام مغز گردوی ما با وانیل نشان داده ایم و دوست داشتیم هواداران بتوانند هر روز از روز از این عطر و طعم محبوب لذت ببرند.” جیم موری، رئیس جمهور ، RXBAR. “وانیل بادام RX A.M جو دوسر یک طعم بی نظیر و همه کاره را ارائه می دهد که با طیف گسترده ای از طعم های دیگر جفت می شود ، بنابراین شما می توانید جو را هر چند که دوست دارید بپوشید.”

مانند همه محصولات RXBAR ، جو دوسر بادام وانیلی RX A.M با ترکیبات واقعی و سالم که می توانید در آشپزخانه یا شیرین کاری خود بیابید ، از جمله سفیده تخم مرغ برای پروتئین ، بادام برای ترد ، جو بدون گلوتن و وانیل واقعی تهیه شده است. نتیجه یک بوم صبحانه خوشمزه ، آماده برای همه و همه موارد دلخواه است – از تعداد انگشت شماری از میوه گرفته تا یک گلدان کره گردو و هر چیز دیگری که در آن قرار دارد.

اخبار مرتبط  برندگان جایزه آلدو کرواتی نام های UniFirst 2020

تمام فنجان های یکبار مصرف RX A.M جو دوسر با 12 گرم پروتئین و 6 گرم فیبر بسته بندی شده اند و می توان از طریق یکی از سه روش برای یک صبح بهتر در عرض چند دقیقه تهیه کرد: با آب گرم ، در مایکروویو یا همان جو دوسر یک شبه.

برای تجلیل از راه اندازی وانیل بادام RX A.M. جو دوسر به عنوان بوم صبحانه مناسب و الهام بخش کمی از خانه ها در سراسر کشور ، RXBAR میزبان یک کلاس هنر مجازی است 31 مه از جانب 11: 00-12: 00 EST. طرفداران می توانند در حالی که یاد می گیرند چگونه یک شاهکار هنری متوقف را با استعدادها تهیه کنند ، شاهکار صبحانه خود را انتخاب کنند. تریشا زمپ. کلاس رایگان است و به صورت پایه و درجه اول خدمت ارائه می شود. برای ثبت نام ، به سمت سر بروید www.rxbar.com/yourcanvas.

اخبار مرتبط  انگلستان از یکی از بزرگترین سرمایه گذاریهای صنعت ATM طی یک دهه گذشته سود می برد

وانیل بادام RX A.M. جو موجود است و هم اکنون برای خرید آنلاین در RXBAR.com در دسترس است و در اواخر سال جاری میلادی با عرضه بیشتر در خرده فروشان مواد غذایی ، طبیعی و تخصصی ، در تابستان در Stop & Shop ، Sprouts ، Hy-Vee و Hannaford شروع به فعالیت می کند. عطر و طعم جدید ون بادام وانیلی به جمع سایر طعم های جو دوسر RX A.M از جمله Maple ، Apple Cinnamon و شکلات می پیوندد.

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار طعم لبنیات آمریکای شمالی تا سال 2027

برای الهام گرفتن از دستور العمل ، اطلاعات بیشتری کسب کنید یا مکانهایی را پیدا کنید که RX A.M. جوها فروخته می شوند ، بازدید کنید https://www.rxbar.com/recipes.

درباره RXBAR
RXBAR یک مارک میان وعده سالم با محصولاتی است که از چند ماده ساده و بدون B.S ساخته شده است. RXBAR با رویکرد صادقانه و سر راست نسبت به غذاهای خود رفتار می کند – هیچ ادعایی ، گواهینامه یا حیله و تزویر غرق. با محصولاتی از جمله RXBAR، RX Kids، Rut Nut Butter و RX A.M. جو دوسر ، RXBAR غذاهایی را تهیه می کند که طعم خوبی دارند و برای شما مفید هستند. بازدید کنید https://www.rxbar.com/ برای اطلاعات بیشتر.

SOURCE RXBAR

لینک های مربوطه

www.rxbar.com