Fleet Feet® روز جهانی در حال اجرا را با رویداد در حال اجرا مجازی در سراسر کشور جشن می گیرد

CARRBORO ، N.C.، 12 مه 2020 / PRNewswire / – با وجود اقدامات احتیاطی از راه دور ، که هنوز در سراسر کشور وجود دارد ، ناوگان فوتی چهارمین رویداد سالانه جهانی روز در حال اجرا ، “بزرگ اجرا” را اعلام می کند که امسال واقعاً برگزار می شود. تغییر نام ها به My Big Run ، این 3 ژوئن ابتکار عمل Global Running Day با همکاری بروکس برگزار می شود و یک رویداد اختصاصی جامعه مجازی را برای دوندگان فراهم می کند که با اجرای کیت های سرگرم کننده بارگیری و چاپ مسابقه ، جشن گرفتن جوایز در دسته های مبتکرانه و جوایز جوایزی را انجام می دهد و به جمع آوری پول برای دختران در اجرا کمک می کند.®.

برای 10 دلار، شرکت کنندگان یکی از پنج مسافت مسابقه را انتخاب می کنند – یک مایل ، 5K، 10Kبرای تکمیل نیمی از ماراتن یا ماراتن کامل. شرکت کنندگان یک کیت مسابقه مجازی را شامل می شوند که شامل یک مدال دیجیتال ، چاپگر شخصی شما و سایر عکس های تبلیغاتی ، الف 15 دلار کوپن برای استفاده در فروشگاه محلی ناوگان خود ، و دسترسی به مطالب و نکات سرپرستی ناوگان ناوگان. دوندگان می توانند نتایج را در بارگذاری کنند 3 ژوئن توسط 11:59 p.m. PST از طریق پیام متنی ، ایمیل یا بستر ثبت نام مسابقه RunSignUp.

اخبار مرتبط  لامپ های باتری به علاوه خدمات تعمیرات تلفن و دستگاه های درجه یک را ارائه می دهد

وی می گوید: “ما می دانیم که دونده جدید در تلاش برای سالم ماندن در دو ماه گذشته به پیاده روها و گلخانه ها رفته اند. این یک نقطه روشن بسیار بزرگ برای ما بوده است که بتوانیم این انرژی و هیجان را در جوامع خود ببینیم.” جوی پینتر، مدیر عامل و رئیس جمهور ناوگان پایی. وی گفت: “گرچه اقدامات مسافت جسمی هنوز هم وجود دارد ، اما ما می توانیم واقعاً برای جشن گرفتن دستاوردهای شخصی یکدیگر با هم جمع شویم. چه قبلاً 50 ماراتن را اجرا کرده اید یا قصد دارید اولین مایل خود را طی کنید ، Fleet Feet’s My Big Run به همه این فرصت را می دهد که از آن عبور کنند. خط پایان شخصی خودشان است. “

علاوه بر ارسال نتایج مسابقه ، Fleet Feet دونده را تشویق می کند تا تصاویر خود را از اجرای خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارند تا بتوانند جوایز مختلفی را از مارک های برتر در حال اجرا مانند Brooks ، Addaday ، Amphipod ، Balega ، Feetures ، Garmin، Gu Energy و … کسب کنند. NATHAN ، Nuun ، OOFOS و Superfeet. جوایز در دسته های زیر اهدا می شود:

  • مسیرهای مسابقه منظره ترین: مسیر خود را نشان دهید ، چه در کنار دریاچه ، چه در یک محله و چه در جلوی چشم انداز شهر!
  • بهترین مجازی High-Five: عکسی بگیرید که دوست خود را به پنج دوست بالا می دهد و به آنها نیز همین کار را انجام دهید. آنها را در کنار هم مشبک کنید و یک پنجره مجلل بالایی ایجاد کنید.
  • خلاق ترین خط پایان: از بادکنک ، پوستر و کنفی ، خط پایان خود را تزئین کنید و آن را منحصر به فرد کنید.
  • بیشترین پیام الهام بخش گچ: به ما نشان دهید که چگونه دیگران را تشویق کرده و آنها را تشویق می کنید تا به اهداف خود برسند.
  • تازه کار سال: اگر دونده بار اول هستید ، می خواهیم شما را جشن بگیریم!
  • مسابقه دوستانه: دوستان خود را به مسابقه انتخاب کرده و در مورد چالش و برنده در رسانه های اجتماعی پست کنید.
  • بهترین مسابقه مسطح: با تصویر خلاقیت دنده های پیش مسابقه خود خلاق شوید!
  • بهترین عکس بازیابی: چگونه می توانید بعد از مسابقه از خود مراقبت کنید؟ بستنی؟ آبگرم خانه؟ عکس بازیابی مراقبت از خود را با ما به اشتراک بگذارید.
  • sweatiest selfie: ما می دانیم که شما در این روز جهانی در حال عرق کردن هستید ، بنابراین به ما نشان دهید!
  • سریعترین زمان: آیا شما مایل هستید ، 5K، 10K، نیمه ماراتن یا ماراتن کامل ، بار خود را ارسال کنید. در هر مسابقه یک برنده زن و مرد وجود دارد.
اخبار مرتبط  قفل های Luxer One Lockers در عصر جدید خرده فروشی بدون تماس

شرکت کنندگان در Big Run من می توانند در طی مراحل ثبت نام برای اهدا به دختران در اجرا انتخاب کنند. تا به امروز ، ناوگان ناوگان افزایش یافته است 15000 دلار از طریق ثبت نام های My Big Run برای پشتیبانی از دختران در حال اجرا ، با هدف نهایی از 20،000 دلار.

برای ثبت نام در My Big Run ، بازدید کنید runignup.com/mybigrun. ناوگان ناوگان را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و YouTube و همچنین هشتگ #MyBigRun در همه سیستم عامل ها برای دیدن چگونگی جشن انجمن جهانی Fleet Feet روز جهانی در حال اجرا.

اخبار مرتبط  مک کورمیک و درو بریمور شریک برای #TacosTogether زنده واقعه مجازی در تاریخ 19 ماه مه و یک میلیون دلار کمک مالی برای تأمین کمک در گرسنگی به کودکان نیازمند

درباره ناوگان ناوگان
Fleet Feet که در سال 1976 تأسیس شده است ، بزرگترین حق رای دادن فروشگاه های محلی و اداره شده با 182 مکان در 37 ایالت و یک دفتر مرکزی در ایالات متحده است. Carrboro ، N.C. متعهد به ارائه لباس شخصی ، برنامه های در حال اجرا و پاداش های قوی ، پشتیبانی از انجمن و دسترسی به آنها ، و دسترسی 24/7 برند به fleetfeet.com ، هر مکان Fleet Feet به دونده مبتنی بر این عقیده مبنی بر این که تغییرات در حال اجرا همه چیز است.. با الهام ، انگیزه و پیوندfleetfeet.

تماس رسانه ای:
نیکی رود
مشاوره ماهی
[email protected]

SOURCE ناوگان پا

لینک های مربوطه

http://fleetfeet.com