نیو هاون به ساکنان خوشبختانه با اسب درمانی كمك كرد

سان آنجلو ، تگزاس، 12 مه 2020 / PRNewswire / – روشن است سه شنبه 12 اردیبهشت، در 10 صبحساکنان New Haven کلیپ های دوستان خز خود را خواهند شنید. صلح آمیز ولی درحال نجات و آزمایش سواری درمانی سونریسا ، اسب های کوچک الاغ ، مینی قاطر و پروانه را برای بازدید برگشت پذیرایی می کنند.

ساکنان New Haven Assisted Living & Memory Care در دو ماه گذشته نتوانسته اند بازدید کننده را دریافت کنند ، بخشی از این سیاست ها و رویه های سختگیرانه که با موفقیت موفق به نگه داشتن 9 نه از امکانات New Haven را از Covid-19 کرده است. متأسفانه ، در حالی که ایزولاسیون بهترین راه برای سالم سازی ساکنان است ، می تواند منجر به افسردگی و اضطراب شود.

اخبار مرتبط  گروه Strauss در سه ماهه اول سال 2020 درآمد 2.17 میلیارد NIS را تأمین می کند و رشد 8.1 درصدی را به استثنای تأثیر ارز خارجی منعکس می کند[1]

اسب درمانی یک روش سالم را برای ساکنین فراهم می کند تا با “طبیعی جدید” سازگار شوند. حیوانات آموزش داده شده اند تا احساس راحتی و محبت کنند ، و اسب سواری در ارائه پشتیبانی عاطفی به افراد در طیف گسترده ای از موقعیت های مدیریت سلامت اثبات شده است. حیوانات زیبا نیز برای همه جالب و هیجان انگیز است.

اخبار مرتبط  کاسیو ساعت های G-SHOCK را با حاشیه ها و بندهای قابل تعویض معرفی می کند

بهداشت و رفاه مقیم اولویت اصلی نیو هاون است ، و آنها همچنان در همه امکانات خود مراقبت های نوآوری و ایمنی سخت را ارائه می دهند.

درباره مراقبت از زندگی و حافظه نیو هاون
New Haven یک مرکز مراقبت از زندگی و حافظه با لوکس است که دارای نه مکان در آن است تگزاس. مکان این رویداد است 2501 درایو اره برقی ، سان آنجلو ، TX، 76904.

درباره نجات الاغ دره صلح
دره صلح آمیز در سان آنجلو ، TX بزرگترین عملیات نجات در نوع خود در جهان است ، متخصص در نجات الاغها و قاطرها. به بیش از 3000 حیوان مراقبت می کند.

اخبار مرتبط  تبلت ماشین ظرفشویی اندازه بازار تا سال 2027 ارزش 904.1 میلیون دلار دارد

درباره Sonrisas Trail Riding
Sonrisas یک 501 (c) (3) واقع در سان آنجلو ، TX است که از سال 1983 خدمات اسب سواری درمانی را ارائه می دهد.

مخاطب:

تسا ویلسون، مدیر عملیات
[email protected]
325-400-3039

برای اطلاعات بیشتر:
https://newhavenassitedliving.com

SOURCE New Haven به مراقبت از حافظه و زندگی کمک کرده است

لینک های مربوطه

https://newhavenassistedliving.com/