فروشگاه Jennie-O Turkey مجتمع خیابان ویلمار را بازگشایی کرد

ویلمر ، مین، 12 مه 2020 / PRNewswire / – Jennie-O Turkey Store ، Inc ، یکی از مشهورترین مارک های بوقلمون در جهان ، اعلام کرد که مجدداً تاسیسات ویلمار خیابان خود را بازگشایی کرده است ، در ویلمار ، مین، به دنبال مکث داوطلبانه به دلیل تأثیر COVID-19 در منطقه. این شرکت عملیات را با گروه اصلی اعضای تیم شروع کرد و قصد دارد تا در روزهای آینده تولید را افزایش دهد. با بازگشایی این مکان ، هر سه مکان کارخانه فروشگاه Jennie-O Turkey که داوطلبانه متوقف شده اند به بهره برداری رسیده اند.

استیو لیکنرئیس جمهور Jennie-O Turkey Store گفت: “جنی-او بخش مهمی از اجتماعاتی است که ما در آن زندگی می کنیم و کار می کنیم. ما با جوامع خود که براساس اعتماد ساخته شده است رابطه ویژه ای داریم و اعتماد به نفس ثابت کرده است که بسیار مهم است. با هم کار کنیم تا نقش خود را برای جلوگیری از شیوع COVID-19 انجام دهیم. COVID-19 همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد و ما باید با هم کار کنیم تا جلوی گسترش آن را بگیریم. در جوامعی که ما زندگی می کنیم و کار می کنیم اعضای تیم ما افتخار فراوانی دارند. در کارهایی که انجام داده اند و ادامه خواهیم داد ، زیرا این بیماری همه جانبه جامعه ما را تحت تأثیر قرار داده است.ما در تلاشهای پیشرو در صنعت برای حفظ و تقویت حفاظت از ایمنی برای اعضای تیم ما بسیار تلاش کرده ایم. ما خوشحالیم که همه ما را داریم امکاناتی که مهمترین آنها این است که ایمنی کارکنان خود را در اولویت این بیماری قرار دهیم و این کار را ادامه خواهیم داد. ما هیجان زده هستیم که به محل کار خود برگردیم و غذای مورد نیاز خود را تهیه کنیم. “

اخبار مرتبط  طراحی ماسک شفاف جدید محافظت برتر و اتصال انسانی را فراهم می کند

این شرکت KEEP COVID را راه اندازی کرد! به عنوان یک برنامه آگاهی و آموزشی که تقویت کننده اقدامات پیشگیرانه ای است که شرکت در کل امکانات خود و تلاش اعضای تیم خود در جوامع ما انجام می دهد. اینها شامل رویه هایی از قبیل غربالگری دما ، ارائه ماسک به کارمندان ، تنظیم مجدد مناطق مشترک و ایستگاه های کاری ، برنامه ریزی تغییر شیوه ، دستورالعمل های جدید در مورد کارپلینگ و تقویت اقدامات مناسب برای دوری اجتماعی در داخل و خارج از مرکز است.

اخبار مرتبط  ترفند یا درمان؟ آکرنا هالووین را با تولید 103 میلیون دلار فروش شاهدانه پیش بینی می کند

فروشگاه Jennie-O Turkey یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Hormel Foods Corporation (NYSE: HRL) است.

روابط رسانه ای: [email protected]

SOURCE Jennie-O فروشگاه ترکیه