MAZON از افزایش SNAP خوشحال شد ، ناامید از ادامه عدم کمک به خانواده های نظامی در مواجهه با گرسنگی

لس آنجلس، 12 مه 2020 / PRNewswire / – اوایل امروز ، رئیس نانسی پلوسی قانون “راه حل های اضطراری بهداشتی و بازیابی اقتصادی Omnibus” (HEROES) را معرفی کرد. این لایحه فراهم می کند 3 تریلیون دلار کمک های اقتصادی برای کسانی که تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، از جمله افزایش موقت مزایای SNAP برای میلیون ها آمریکایی که با ناامنی غذایی مواجه هستند. با این حال ، قانون HEROES نتوانسته است یک ماده مهم برای رسیدگی به چالش های طولانی مدت گرسنگی در میان خانواده های نظامی را شامل شود.

در پاسخ، ابی جی لایبمنرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت MAZON: پاسخ یهودیان به گرسنگی، گفت:

وی گفت: “من از اینكه اعضای كنگره اهمیت SNAP را در مقابله با گرسنگی و همچنین تحریک اقتصاد ما احساس می كنند ، می دانند. اما من نیز ناامید و مبهوت هستم. چرا سیاستگذاران ما دوباره از كمك به خانواده های نظامی كه در حال خدمت هستند ، غافل شده اند؟ به همان اندازه طعنه آمیز است که در لایحه ای با عنوان HEROES ما هنوز کسانی را که قهرمانان تحت اللفظی دفاع از کشور ما هستند ، ناکام هستیم. خانواده ها نیز به مبارزه می پردازند ، پس از گذشت تقریباً 10 سال از ارائه راه حل هایی برای این مسئله ، می دانیم که رهبران ما فقط باید یک قانون ساده را تغییر دهند تا خانواده های نظامی بتوانند به SNAP دسترسی داشته باشند. آیا ما آن را به اعضای خدمات خود مدیون نیستیم تا مطمئن شوند که می توانند خانواده های خود را تغذیه کنند؟ “

اخبار مرتبط  Krystal در 23 نوامبر مراسم جشن را به منو اضافه می کند

هفته گذشته ، Leibman با همکاری یکی از نویسندگان در نسخه نظامی.com با آشیش وزیریانی از انجمن ملی خانواده نظامی نظامی ، کنگره را ترغیب کرد که برای اطمینان از دسترسی اعضای سرویس به SNAP ، نسبت به جلوگیری از مشکل طولانی مورد توجه خانواده های نظامی که به دنبال کمک اضطراری در شلوارهای غذایی در سراسر کشور هستند ، فوراً اقدام کند.

اخبار مرتبط  ماجراهای بدون زباله را با تبلیغات #GivingT Tuesday از Tupperware و بنیاد پارک ملی پشتیبانی کنید

در پی COVID-19 ، MAZON کاملاً آگاه است که باید در راه حل های HEROES راه حل های جامعی مانند موارد موجود در این قانون وجود داشته باشد ، اما این باید با مقررات تکمیل شده باشد که موضوعات منحصر به فرد را در بر می گیرد که برخی از افراد خاص از جمله خانواده های نظامی ، جانبازان ، جانبازان ، بومیان آمریکا روبرو هستند. ، و دانشجویان MAZON ایجاد کرد راهنمای منابع 50 گرسنگی برای متصل کردن مردم به برنامه های حیاتی کمک به غذا ، که بسیاری از آنها توسط شرکای ضد گرسنگی این سازمان در سرتاسر کشور اداره و اداره می شوند.

اخبار مرتبط  Australis Capital برای میزبانی تماس بروزرسانی سرمایه گذار

درباره MAZON: پاسخ یهودیان به گرسنگی:
الهام گرفته از ارزشها و آرمانهای یهودیان ، MAZON یک سازمان ملی حمایت است که در تلاش است تا گرسنگی را در میان مردم از همه ایمان و پیشینه در پایان بگیرد ایالات متحده و اسرائيل. برای اطلاعات بیشتر در مورد MAZON ، لطفاً مراجعه کنید mazon.org.

مخاطب: لیزا لیبرمن
[email protected] | (202) 821-6936

منبع انرژی: پاسخ یهودیان به گرسنگی

لینک های مربوطه

http://www.mazon.org