نام تجاری خوش شانس اولین مکان را دوباره باز می کند. بیش از 20K ماسک از کمپین “دریافت 5 ، 5 برای 25 دلار” اهدا کرده است

لس آنجلس، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / –با باز شدن مکان های خرده فروشی برای عموم ، برند Lucky همچنان متعهد است تا از شرکای خیریه ، سازمانهای جامعه و خانواده مشتریان و همکاران خود حمایت کند.

با شروع ماه مارس ، در پاسخ به نیاز به PPE ، نام تجاری Lucky با هماهنگی بین برندها و فروشندگان پوشاک محلی برای تهیه ، تولید و آموزش مصرف کنندگان در ماسک های صورت غیر پزشکی استفاده کرد. این برند برای اولین بار با ابتکار عمل ماسک Suay Sew Shop همکاری داشت ، قلمه های پارچه جین ، بودجه و به اشتراک گذاری الگوهای الگوی ماسک DIY را با پایه مصرف کننده خود ارائه داد. برند Lucky بعداً با یکی از شرکای کارخانه خود مستقر در LA ، New Fashion کار کرد تا بیش از 6000 ماسک ارائه دهد که بدون هیچ هزینه ای در سفارشات آنلاین مشتری باشد. هفته بعد ، این برند با استفاده از برنامه خرید ماسک Give 5 Get 5 ، مشتریان را قادر به خرید بسته ای از 5 ماسک و 5 نفر به نیازمندان اهدا کرد. با ادامه این برنامه تا پایان این هفته ، برند Lucky بیش از 20،000 ماسک به شرکای خیریه خود اهدا کرده است.

اخبار مرتبط  استخرها ، استخرها و سایر محصولات زندگی در فضای باز به محدودیت های محدود COVID مراجعه کنید

“سازمانهایی که به آنها نزدیک می شویم غافلگیر می شوند که برند لاکی به جای فروش ماسک صورت به آنها کمک مالی می کند. این بسیار پاداش دهنده است که از سازمانهای مختلفی حمایت کنیم که خدمات ارزشمند خود را در سراسر ایالت LA برای جانبازان ، جوانان بی سرپرست و مسکن ادامه می دهند. خانواده های کم درآمد و سالمندان. علیرغم خطر ، این سازمان ها متوجه می شوند که خدمات آنها بیش از هر زمان دیگری ضروری است. ” – آلیسون چارالامبوس، پایداری و مسئولیت اجتماعی مدیر ارشد

با شناخت اهمیت ماندن در خانه برای نجات جان ، Lucky Brand یک بازی مبتنی بر اینستاگرام #WinFromHome را راه اندازی کرد تا یک دوز شوخ طبعی و لاغری با هدف پاداش دادن به کسانی که در خانه باقی مانده اند برای کمک به متوقف کردن انتشار COVID-19 و محافظت از خط مقدم و ضروری کارگران از قرار گرفتن در معرض. شرکت کنندگان در مسابقه با دریافت جوایز نقدی روزانه در یک موسسه خیریه 501c3 موردعلاقه خود بازی می کنند ، و برندگان لباس های رایگان را برای خود و کارگر اساسی که برای آنها بازی می کنند دریافت می کنند.

اخبار مرتبط  کتاب جدید ژولیو سزار کونته کروز ، شاعر ، دو سبک ، مجموعه باورنکردنی شعر ، وقایع و داستان ها در این صفحات زنده خواهد شد ایالات متحده آمریکا - اسپانیایی ایالات متحده آمریکا - انگلیسی

به موازات درگیر شدن در اجتماعات خود ، لاکی در حال آماده سازی برای بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی خود ، ارسال کیت های بهداشتی و ایمنی حاوی لوازم تمیز کننده اضافی ، ضد عفونی کننده ماسک صورت. تیم طراحی denimtechnical مواد موجود ، مانند باندان تبلیغاتی و پارچه های موجودی سهام را مجدداً مورد استفاده قرار داده و برای ایجاد صدها ماسک استفاده از وسایل نقلیه مورد استفاده برای همکاران فروشگاه مجدداً مورد استفاده قرار داده است.

اخبار مرتبط  Reina Rebelde با مجموعه Día De Los Muertos با سه محصول جدید منحصر به فرد در فروشگاه های Walmart گسترش می یابد

این هفته ، نام تجاری Lucky مفتخر است که از این برنامه پشتیبانی می کند شهرستان لس آنجلس بخش کلانتر و پولیس امور ایثارگران در 13 مه، در حالی که آنها یک مراسم “سلام به قهرمانان” را برای ادای احترام به بیمارستان مدیریت جانبازان غرب لس آنجلس و کارکنان آن انجام می دهند. با قدردانی از کارگران خط مقدم که فداکارانه در تمام رنج COVID-19 فداکاری کرده اند ، مارک خوش شانس ماسک های استتار را برای پوشیدن توسط آژانس های متعدد ، 150 تی شرت به امور جانبازان اهدا خواهد کرد و – به همراه شریک زندگی اوری دنیسون– در صورت تقدیر VA برای ارائه مراقبت و معالجه برای جانبازان ما در این زمان دشوار ، 1000 تکه آهنین مزین به کلمه “HERO” ، مزین به کلمه “HERO”.

SOURCE نام تجاری موفق Dungarees ، LLC