باربری کلاب حمل و نقل و محاسبه نرخ را در زمان واقعی در فروشگاه App Shopify انجام می دهد

بورنبی ، پیش از میلاد، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – باشگاه باری ، یکی از سریعترین سکوهای لجستیک متخصص در تجارت الکترونیکی ، امروز از راه اندازی آخرین ادغام خرید دادن بازرگانان به یک مزیت قدرتمند و به موقع: سطح سبد خرید ، نقل قول های حمل و نقل در زمان واقعی که باعث افزایش نرخ بهره شرکت رقابتی باشگاه باری در هر بسته و LTL می شوند. این در شرایطی است که تقاضای بی سابقه ای برای بسیاری از فروشندگان آنلاین پیدا می شود که خود را آماده و هراسان و وحشتناک و در تلاش برای مدیریت حجم فعلی می دانند.

با استفاده از برنامه Shopify Club’s Shop ، بازرگانان می توانند با پشتیبانی و عملکرد کامل به سرعت زندگی کنند. این یک تجربه کامل و شفاف در پایان به پایان می رسد تا فوراً رتبه بندی ، رزرو و مدیریت همه چیز مربوط به ارسال سفارشات تجارت الکترونیکی را انجام دهد. این پلت فرم از طریق بیش از 100 شرکت مخابراتی سراسر کشور با نرخ انحصاری امکان نقل قول در هر دو گزینه بسته و LTL را فراهم می کند ، این بدان معنی است که بازرگانان رقابتی تر هستند و مصرف کنندگان بیشتر احتمال خرید آن را دارند.

اخبار مرتبط  تولیدکنندگان نخ پلی استر بافت دار ایالات متحده دادخواست های تجاری علیه اندونزی ، مالزی ، تایلند و ویتنام ارائه می دهند

باربری کلاب شاهد افزایش 10 برابری تعداد مشتری های جدید راه اندازی فروشگاه های آنلاین یا به دنبال راه حل حمل و نقل بوده و طبق گفته مدیر کل کریس کارول، بسیاری در حال تلاشی هستند. آنها واقعاً در حال انجام هستند یا می میرند. آنها برای سفارشات تجارت الکترونیکی یا برای تحویل از مکانهای خرده فروشی موجود ، به یک راه حل حمل و نقل فوری نیاز دارند. ” باربری کلاب یک روش سریع و کارآمد را برای خرده فروشان کوچکتر فراهم می کند تا حمل و نقل را به عنوان یک مزیت رقابتی برای فروشندگان با حجم زیاد خنثی کنند. با استفاده از این ادغام Shopify ، هر تاجر می تواند بهترین قیمت حمل و نقل را حتی بیشترین حجم خرید را به مشتریان ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادغام جدید اینجا کلیک کنید.

می گوید: “چندین مشتری در همان روز با ما تماس گرفته اند ، راه اندازی شده اند.” جیلیان دیومدیر توسعه تجارت “ما از ارائه راه حلی برای مشاغل در تلاش برای راه اندازی کانال جدید با برنامه های زمانی و حاشیه های سخت تری برخوردار هستیم.”

تأثیر سریع و قابل توجه است: بهبود نرخ تبدیل ، افزایش فروش ، حاشیه سود بالاتر و سرمایه گذاری سالم در زیرساخت ها ، همه مؤلفه های اصلی موفقیت هستند – حتی بقا. کارول می گوید: “حمل و نقل سکسی نیست ، اما اغلب تفاوت بین سودآور بودن یا نبودن آن است.” مغازه های زرنگ و دانا می توانند قانع کننده ترین مطالب را داشته باشند ، اما در پایان روز مصرف کنندگان پیشرفته هستند و انتظارات آنها زیاد است. اگر حمل و نقل شما یک مزیت رقابتی مهم نیست ، بقیه مهم نیستند.

اخبار مرتبط  اولین کیت شروع کننده خانه هوشمند آقارا در کره جنوبی

برای مارک های آنلاین ، حمل و نقل تنها ارتباط بدنی با مصرف کننده را نشان می دهد. این نقاط عطف نهایی نه تنها برای کل تجربه بسیار مهم هستند بلکه در بررسی همه مهم مصرف کننده نیز نقش مهمی دارند. حمل و نقل به همان بازاریابی و استراتژی محصول نیاز دارد. کارول می گوید: “این 18-25٪ از هزینه های کلی را تشکیل می دهد ، و این در صورتی است که شما این کار را به خوبی انجام دهید.” سطح خدمات ، گزینه های برگشتی ، مقررات بیمه انعطاف پذیر و سریع و انتخاب شرکت حمل کننده همه متغیرهای مهم در تبدیل سبد کالا هستند.

ادغام جدید باشگاه باربری به فروشگاههای فروشگاهی اجازه می دهد تا ضمن حفظ قیمت های رقابتی و کنترل تمام تجربه مشتری ، شفافیت کاملی را ارائه دهند ، از این طریق عدم اطمینان و شک و تردیدهایی را که اغلب بر تبدیل آنها تأثیر می گذارد ، از بین می برد.

اخبار مرتبط  Sundial توافق نامه مجوز کنسانتره را با Simvent Solventless اعلام می کند

درباره باشگاه باربری
باشگاه باربری یک بستر تدارکات بازار است که به تولید کنندگان و خرده فروشان راهی آسان برای حمل بار با قیمت های بسیار رقابتی ارائه می دهد. باربری کلاب در سال 2015 راه اندازی شد ، یک سرویس حمل و نقل 5 ستاره B2B است که مورد اعتماد صدها تولید کننده ، عمده فروش ، توزیع کننده و سایر مشاغل حمل بار در ایالات متحده ، کانادا و مرزی بین ایالات متحده و کانادا. باربری کلاب یک شرکت تابعه مستقل از شرکت جهانی فناوری Cymax Group است.

درباره گروه Cymax
Cymax Group یک رهبر فناوری تجارت الکترونیک است که بر ساختن یک تجربه بهتر به پایان برای شرکتهای تجارت الکترونیکی و مشتریان خود متمرکز شده است. گروه مارک های Cymax دانش بی نظیری از تجربه کامل تجارت الکترونیکی به دست آمده از طریق 15 سال ساخت سیستم عامل هایی که تولید کنندگان ، خرده فروشان و مصرف کنندگان را به یکدیگر متصل می کنند ، ارائه می دهد.

باشگاه باربری SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.cymax.com