InventHelp Inventor دستگاه حذف نمک را برای حرکت وسایل نقلیه (JMC-2236) توسعه می دهد

پیتزبورگ، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم یک روش بدون فشار برای از بین بردن نمک آسیب دیده از زیر کامیونم ایجاد کنم.” استراسبورگ ، Ill.، “بنابراین من SALT HAWK EXTREME اختراع کردم.”

اختراع موجود در انتظار ثبت اختراع ، روشی مؤثر برای از بین بردن نمک جاده و زباله از زیر کشتی یک وسیله نقلیه فراهم می کند. با انجام این کار ، نیاز به زانو زدن یا دراز کشیدن برای شستن زیر وسیله نقلیه از بین می رود. در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود و می تواند به جلوگیری از خوردگی و آسیب رساندن به نمک کمک کند. این اختراع دارای یک طراحی کاربر پسند است که کاربردی مناسب و آسان است ، بنابراین برای صاحبان وسایل نقلیه ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

اخبار مرتبط  مارک T.C. محدوده ها ، نویسنده ، توسط قاره جهانی چه کسی شناخته می شود

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من باعث می شود نمک ، گل و سایر دانه ها به راحتی تمیز شوند.”

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بخش 18-JMC-2236 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  TDH Holdings، Inc. گزارش سال مالی نهایی حسابرسی سال مالی 2019

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com