چریل نلسون ملزومات اصلی و نکات آمادگی او را با نکاتی در وبلاگ تلویزیون به اشتراک می گذارد

اتلانتا، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – همانطور که بسیاری از ملت تحت قرنطینه هستند ، پناه بردن در محل چالش های بی نظیری را ایجاد می کند. چریل نلسون ارائه موارد ضروری و نکات آمادگی بالای منزل برای اقامت در خانه است. چریل متخصص هواشناسی و آمادگی است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی آسان تر برای بارگیری وسایل سنگین در وانت (CBA-3692)

دستگاهی که در خانه آسان تر می ماند

ماندن در خانه به معنای خانه داری بیشتر است. بگذارید فناوری کمک کند. خلاء ربات iRobot Roomba i7 کمک می کند تا برخی از کارها را از خانه دور کنید. برس های لاستیکی چند سطحی دارای انحصار آن ، از هر کجا که پنهان شود ، خاک ، زباله و موی حیوان خانگی را جذب می کند ، در حالی که یک فیلتر با راندمان بالا 99 درصد گرده ، قالب ، کنه های گرد و غبار و حساسیت های گربه و سگ را ضبط می کند. Roomba i7 دارای نقشه نویسی هوشمند Imprint است ، بنابراین آشپزخانه را از اتاق نشیمن می شناسد و امکان کنترل کامل بر روی کدام اتاق ها را تمیز می کند و چه موقع. با استفاده از برنامه همراه ، می توان Zone های قابل تنظیم را تنظیم کرد. Roomba i7 برای تمیز کردن بدون دست با دستگاه های فرمان صوتی نیز سازگار است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.iRobot.com مراجعه کنید.

ساعت در خانه با حیوانات خانگی

با وجود این که بسیاری از صاحبان حیوانات اهلی خود را در خانه می گذرانند و زمان بی سابقه ای را با حیوانات خانگی خود می گذرانند ، بسیاری از آنها مجبورند روشهای جدیدی را برای مدیریت آلرژن ها در خانه های خود پیدا کنند ، به خصوص افرادی که دارای حساسیت آلرژن گربه ها و گربه ها هستند. روش های بسیاری برای مدیریت آلرژن های گربه وجود دارد ، اما همه آنها کاملاً مؤثر نیستند و صاحبان گربه به دنبال گزینه های بهتری هستند. Purina Pro Plan LiveClear یک غذای جدید گربه انقلابی است که نشان داده شده است در صورت تغذیه روزانه ، آلرژن های موجود در موهای گربه را کاهش داده و در مدت زمان سه هفته خشک می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.purina.com مراجعه نمایید.

FUN Learning را در خانه تهیه کنید

لذت بخش کردن یادگیری مهم است. Carson Dellosa Education ، یکی از ارائه دهندگان برتر آموزشی کشور ، اخیراً مجموعه آموزش دیزنی را راه‌اندازی کرده است که با کمک برخی جادوی دیزنی ، انگیزه را برای زبان آموزان جوان به ارمغان می آورد! کودکان مهارت های اساسی را از طریق سرگرمی ، فعالیت های جذاب در کنار برخی از شخصیت های مورد علاقه دیزنی ، پیکسار ، مارول و جنگ ستارگان تجربه خواهند کرد. این مجموعه دارای طیف وسیعی از کتابهای کاری و مرتبا برای کودکان در سنین 3+ سال است. آنها را در CarsonDellosa.com پیدا کنید ، همه در زیر 13 دلار.

سایر موارد ضروری STAY-AT-HOME

برای بسیاری ، خواب کاهش یافته و زمان صفحه نمایش افزایش یافته است. شکلاتهای خواب سریع Objective’s ، ساخته شده با آرامش GABA و آرامش زعفران به افراد کمک می کند تا تمام شب در خواب بمانند. 30-60 دقیقه قبل از خواب یک خواب بهتر و با کیفیت بخورید. و بین زنگ زدن به تلویزیون و تماس های ویدیویی بدون توقف ، Eye Shield از چشم از داخل محافظت می کند. پودر قابل حل در برابر نور آبی بیش از حد محافظت می کند و به تسکین فشار چشم کمک می کند. به سادگی یک بار در روز آب یا آب مخلوط کنید. این محصولات در objektivwellness.com در دسترس هستند و با کد HOME 25٪ تخفیف و ارسال رایگان دریافت می کنید.

مخاطب: [email protected]

تصاویر مرتبط

at-home-ملزومات-با-cheyrl.png
در خانه ملزومات با چیرل نلسون
هواشناسی و مربی خبره چریل نلسون نکاتی را برای آسانتر ماندن در خانه در طول قرنطینه به اشتراک می گذارد.

لینک های مربوطه

فیلم

سایت اینترنتی

منابع نکاتی در تلویزیون