Hodedah به یاد می آورد قفسه سینه 4 HI4DR به دلیل خطوط ضرب و شتم. به دلیل محدودیت های COVID-19 ، ممکن است داروهای درمانی به تاخیر بیفتد. محصولات خود را از کودکان دور نگه دارید

واشنگتن، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – https://www.cpsc.gov/Recalls/2020/Hodedah-Recalls-HI4DR-4-Drawer-Chests-Due-to-Tip-Over-and-Entrapment-Hazards-Remedies-May-Be -دردرس-به دلیل COVID-19-محدودیت ها-نگه داشتن محصول-دور-از-کودکان

خلاصه را بخاطر بسپار

نام محصول: قفسه سینه 4 Hodedah HI4DR

خطر: قفسه سینه که به یاد می آید در صورت عدم اتصال به دیوار ناپایدار است ، خطرات بالای سر و گرفتگی را در پی دارد که ممکن است منجر به مرگ یا صدمات جدی به کودکان شود. سینه با الزامات عملکرد استاندارد صنعت داوطلبانه ایالات متحده مطابقت ندارد (ASTM 2057-19).

راه حل: بازپرداخت ، تعمیر

مصرف کنندگان باید بلافاصله از استفاده از هر قفسه سینه به یاد بیاورند که به درستی از دیوار متصل نشده باشد ، متوقف کرده و آن را در محلی قرار دهند که کودکان نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. Hodedah کیت های ضد لک ضد لک یا بسته بندی و برچسب های حمل و نقل پیش پرداخت را در اختیار شما قرار می دهد تا مصرف کنندگان بتوانند اسلایدهای کشوی قفسه سینه را برداشته و آنها را برای بازپرداخت کامل و بازپرداخت به بنگاه بازگردانند و مابقی کمد را دور بیندازند.

اخبار مرتبط  کانات بار در لندن ، با حمایت مالی Perrier ، برنده می شود

تماس با مشتری:

تلفن رایگان Hodedah در 855-463-3324 از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر. ET دوشنبه تا جمعه، پست الکترونیک [email protected] یا به صورت آنلاین در www.hodedah.com کلیک کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی یادآوری اطلاعات در بالای صفحه کلیک کنید.

جزئیات را به یاد بیاورید

واحدها: حدود 26،500

شرح:

این فراخوان شامل قفسه سینه Hodedah HI4DR 4 کشو است. آنها به رنگ های راش ، چوب ماهون ، شکلات ، گیلاس ، سفید و سیاه فروخته می شدند. سینه ها حدود 40 اینچ قد ، 27.5 اینچ عرض و 15.5 اینچ عمق دارند و حدود 84 پوند وزن دارند.

اخبار مرتبط  MAGROUND تجربه گسترده ای را در بایگانی عکس برای مارک های خودرویی که در دنیای COVID-19 به بازار عرضه می شوند ، تجربه کرده است.

حوادث / صدمات: هیچ کدام گزارش نشده است

فروخته شده در: به صورت آنلاین در www.wayfair.com ، www.HomeDepot.com ، www.Walmart.com ، www.Amazon.com ، www.Unbeatablesale.com و www.Homesquare.com ، www.Houzz.com ، www.Goedeckers.com ، www.Cymax.com ، www.123stores.com ، ، ، www.Hayneedle.com ، www.Overstock.com از ژوئیه 2017 از طریق آوریل 2020 برای بین 90 دلار و 200 دلار.

وارد کننده: شرکت Hodedah Import، از بروکلین ، N.Y.

ساخت در: مالزی

خط تلفن اطلاعات مصرف کننده CPSC
اگر سؤال درباره فراخوان دارید با این شماره تلفن رایگان تماس بگیرید:
800-638-2772 (TTY 301-595-7054)
بار: ساعت 8 صبح5:30 بعد از ظهر. ET؛ پیام ها در هر زمان ممکن است باقی بمانند
برای به دست آوردن ایمنی محصول و سایر اطلاعات نمایندگی و گزارش محصولات ناایمن تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  اندازه گیری ، پیش بینی و صنعت تجزیه و تحلیل بازار چای Foodservice ایالات متحده 2020-2024

تماس با رسانه
لطفاً از شماره تلفنهای زیر برای کلیه درخواستهای رسانه استفاده کنید.
تلفن: 301-504-7908
اسپانیایی: 301-504-7800

توجه: با توجه به شرایط فوق العاده ای که در مورد COVID-19 وجود دارد ، برخی از داروهای شناسایی شده در مطبوعات فراخوانده ممکن است در حال حاضر در دسترس نباشند. مصرف کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر باید با مراجعه به شرکت ها تماس بگیرند. مهم است که به یاد داشته باشید که CPSC و شرکتهای فراخوان مصرف کننده را ترغیب می کند نه برای استفاده از محصولات فراخوان

شماره فراخوان: 20-120

منبع کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.cpsc.gov