اینفوتک ها برای کمک به سریع مشاغل برای ایجاد سریع ارتباطات ایمن برای کارمندان از راه دور ، محاکمه رایگان و دسترسی مبتنی بر ابر به فضای مجازی را ارائه می دهند.

برلین، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – تعداد بی سابقه ای از مردم در حال حاضر به درخواست دولت خود در خانه مشغول کار هستند تا به کندی در گسترش تاج ویروس کمک کنند. برای مقابله با واقعیت جهانی جدید امروز ، حتی شرکت هایی که قبلاً در مقابل شیوه های دورکاری مقاومت می کردند چاره ای جز سازگاری ندارند. به دلیل سرعتی که این تغییر در آن رخ داده است ، بسیاری از سازمانها آماده نیستند و فاقد دفاع سایبری هستند که به آنها امکان می دهد تا کارهایی از راه دور را با امنیت در چنین مقیاس تنظیم کنند. کارمندان بدون استفاده از رمزگذاری ، VPN ها ، فایروال ها و سایر ابزارهای ایمنی سایبری به درستی تنظیم شده ، از راه دور از طریق شبکه های عمومی به داده ها دسترسی پیدا می کنند. استفاده گسترده از خدمات پیام رسانی عمومی ، ویدئو کنفرانس و سایر ابزارهای ارتباطی ، این وضعیت را پیچیده تر کرده و آسیب پذیری های بسیاری را که هکرها آماده بهره برداری از آنها هستند ، در معرض خطر قرار می دهد. با این حال ، برای بسیاری از مشاغل ، به ویژه شرکت های کوچکتر ، اجرای راه حل های امنیت سایبری می تواند یک فرایند هولناک ، پیچیده ، وقت گیر و پرهزینه باشد.

اخبار مرتبط  شرکت مجازی سلامتی خواب Lofta در طی بحران کرونور ویروس پیشرفت می کند

اینفوتک برنامه ویژه ای را برای کمک به شرکت ها برای گذراندن این دوره دشوار با ارائه آزمایش های رایگان و تهیه محصولات خود در ابر از طریق خدمات وب آمازون و لاجوردی ، راه اندازی کرده است تا این شرکت ها بتوانند به سرعت ، ارزان و با حداقل تلاش عملیاتی شوید. راهکارهای نرم افزاری اینفوتک با پوشش دادن لایه ای از امنیت در سیستم های موجود و بدون تغییر ساختار شبکه زیربنایی ، برای ایجاد پیشرفت های اساسی در امنیت بی وقفه طراحی شده است. علاوه بر این ، برخلاف سایر راه حل های رمزگذاری که می توانند فرآیندهای را کندتر کرده و کار را دشوار و ناکارآمد کنند ، رمزگذاری کم زمان و سرعت بالا توسط اینفوتک ها اتصال قابل اعتماد و مستمر را تضمین می کنند ، حتی برای برنامه های صوتی تصویری و خواستار صدا پهنای باند است که برای کار و مشاغل ضروری است در حالی که کارمندان خود را از خانه کار می کنند.

اخبار مرتبط  Encompass و ارکستر برای متزلزل کردن صنعت نوشیدنی دست به دست هم می دهند

“اینفوتک ها و کانال های شریک آن تلاش می کنند تا با ارائه آزمایشات رایگان و استقرار عملی از راهکارهای ما در ابر ، برای ایجاد ارتباطات ایمن به کارمندان دورکار در این مواقع نامشخص ، به مشاغل در هر اندازه کمک کنند. گفت جوزف واکلاومدیر عامل شرکت Infotecs GMBH. “اگر یک سازمان نیاز به دسترسی از راه دور ایمن از طریق ایمیل ، سیستم های سازمانی ، ویدئو کنفرانس ، تماس صوتی یا منابع ابری بدون تغییر ساختار شبکه خود داشته باشد ، امنیت برتر ViPNet ، توسط طراحی آن می تواند دسترسی از راه دور مقرون به صرفه و بسیار ایمن را فراهم کند که سریع ، آسان برای استقرار ، مدیریت و حفظ آن است. ”

اخبار مرتبط  جایزه نوآوری CP Kelco برنده NUTRAVA ™ مرکبات فیبر شد

پیوندهای مرتبط

https://infotecs.biz

SOURCE Infotecs GmbH

پاسخی بگذارید