کراو تحویل غذا را ارتقا می دهد

BOISE ، آیداهو، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – Crave Delivery ، یک شرکت کننده جدید در صحنه غذا ، امروز خبر از ارائه مفهوم تحویل منحصر به فرد ما داد. با هدف بالا بردن انتظارات در این فضا ، Crave یک سکوی کاملاً عمودی است که ترکیبی از بهترین آشپزخانه های از راه دور ، رابط فن آوری اختصاصی و تیم تحویل کارمندان است. هدف ما ارائه یک راه حل با کیفیت بالا است که پاسخگوی خواسته های سرآشپزهای برنده جوایز و همچنین عاشقان مواد غذایی باشد که به دنبال کیفیت ناهار خوری در خانه هستند که مطابق با ناهار خوری رستوران ها است. کراو قصد دارد اساساً نحوه عملکرد مواد غذایی را تغییر دهد. کراو با همکاری 16 سرآشپز مشهور و رستوران در آشپزخانه های مشترک ، خیاط منوها برای تحویل ، و مدیریت همه اینها از طریق فناوری اختصاصی ، Crave قادر است به طرز چشمگیری تجربه مشتری را در زمینه ناهار خوری در خانه بهبود بخشد.

اخبار مرتبط  Planet Hollywood Resort & Casino اکنون باز است

از آنجا که برنامه های تحویل غذا و آشپزخانه های از راه دور با صدها رستوران گسترش سریع خود را در سراسر هسته های متراکم شهری ادامه می دهند ، کراو داده ها را دنبال کرده و بر ساخت سکوی لازم برای گرفتن رستوران ها و سرآشپزهای اثبات شده در سریعترین مناطق در حال رشد – مکانهایی که مشتری های شهری هستند متمرکز شده است. جابجایی برای افزایش خانواده ها ، کار از راه دور و ایجاد مشاغل در شهرهای در حال رشد. بازارهای ما مشتریانی را که انتظار بالایی از تحویل با کیفیت دارند انتخاب می کنند و گزینه هایی را انتخاب می کنند که تاکنون وجود نداشته است. کراو سرویس محدود فقط شام را راه اندازی می کند اول ژوئن که در بوز ، آیداهو قبل از گسترش ملی به بیش از 50 شهر برتر کشور در سه سال آینده.

اخبار مرتبط  تحلیل جهانی بازار HVAC Automobile 2020-2024 ، شامل بازیگران اصلی ADT ، هانیول ، جانسون و جانسون ، Control4 و United Technologies

سکوی Crave یک تغییر دهنده بازی برای رستوران های با کالیبر بالا است. تیم Crave با استفاده از برنامه های تحویل غذا و آشپزخانه های از راه دور گزینه ای مناسب برای رستوران های با کیفیت بالاتر ، راه حل را به وجود آورده است که از لنزهای رستوران ها به نظر می رسد. سایر شرکت های ارائه دهنده مواد غذایی مانعی را بین رستوران و مصرف کننده تشکیل می دهند و قطع ارتباطی را ایجاد می کنند که اغلب باعث نارضایتی هر دو گروه می شود. کراو و شرکای رستوران خود با هم همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که سرآشپزهایی که غذا را ایجاد می کنند با مشتریانی که از آن لذت می برند در ارتباط باشند.

اخبار مرتبط  بنیاد Home Depot تعهد خود در پاسخ به فاجعه را به 4 میلیون دلار برای کمک به جوامع آسیب دیده از طوفان لورا افزایش می دهد

شرکای ما تحسین گسترده ای را از بنیاد جیمز ریش برای سفر و تفریح ​​به غذا و شراب دریافت کرده اند و در ابتدا ویژگی های آن را نشان می دهند اتان استوول [email protected]، اسکات کرافورد آشپز کرافورد ، سیاتل نماد الیوت خانه صدف و احیای مورد علاقه SF ، Betelnut. شرکای اضافی در طول تابستان اعلام خواهد شد ، زیرا ما به سمت راه اندازی تجهیزات پرچمدار 16 آشپزخانه ما در پاییز امسال و گسترش ملی ما در ماه های بعدی حرکت خواهیم کرد. در craveselivery.com بیشتر بیاموزید.

SOURCE تحویل هوس

لینک های مربوطه

craveselivery.com