جمع آوری کمک های مالی بازی ویدیویی Houston Astros Alex Alex Bregman بیش از 150،000 وعده غذایی برای هوستونی های گرسنه ارائه می دهد

هوستون ، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – پایه سوم هوستون آستروس الکس برگنمن طی 24 ساعت گذشته یک فعالیت محبوب در خانه را به یک دستگاه جمع آوری کمک مالی تبدیل کرده است. این Ballplayer مشهور با بهره گیری از عشق خود به بازی های ویدئویی ، تعداد زیادی را پرورش داد 57،252.58 دلار در طول 24 ساعته فعالیت خیرخواهانه بازی livestream در وب سایت محبوب Twitch. این ابتکار تنها یکی از روشهای مختلفی بود که برگنمن توجه و بودجه خود را برای FEEDHOU – وی – به وجود آورد 3 میلیون دلار کمپین جمع آوری کمک های مالی بانک غذا هوستون.

رویداد پخش آنلاین از اوایل صبح سه شنبه آغاز شد و در ساعت 7:59 صبح چهارشنبهدر 13 مارس ، در طول ماراتن بازی های ویدئویی ، Bregman و سایر شرکت کنندگان مشهور در بازی هایی مانند Fortnite ، Madden NFL 20 و Call of Duty: Warzone با آن مبارزه کردند. کلیه درآمدهای حاصل از این رویداد مستقیماً به بانک غذا هیوستون و برنامه های مختلف شیرین سازی غذایی اهدا شد.

اخبار مرتبط  مارک های لوگو با مجوز لیگ برتر بیس بال معامله مجوز را آغاز می کنند

در این رویداد همچنین حضور میهمانان از ورزشکاران حرفه ای مانند همسفران آستروس جورج اسپرینگر ، لنس مک کولر جونیور، جاش ردیک و جیک ماریسنیک؛ گیرنده گسترده هوستون Texans سابق DeAndre Hopkins؛ خط حمله لس آنجلس رامز جارد گف؛ جکسونویل جگوارز دوید لئونارد فورنت؛ کلیولند براون گیرنده گسترده جارویس لندری؛ و هنرمندان رزمی مختلط درریک لوئیس و استفان تامپسون.

در طول این رویداد ، برگنمن یادبودهایی را به نمایش گذاشت ، از چندین اهداکننده سخاوتمندانه دعوت کرد تا در کنار او و دوستانش بازی کنند و حتی به صورت آنلاین با مهمانانی چون خواننده ترانه سرایی صحبت کردند. کودی جینکس؛ رپر ، نویسنده و فیلمساز رزیدنت ، و دانشگاه بیلور سالن بسکتبال بانوان فامر کیم مالکی.

برمن گفت: “ما از همه کسانی که شرکت کرده اند و هرکسی که اهدا کرده اند سپاسگزار هستیم.” “این اوقات دشوار است و بسیاری از همسایگان ما هنوز در تلاش هستند. امیدواریم که این کمکهای مالی بتوانند یک تغییر واقعی بازی – برای آن هیوستونیایی ها که به آن نیاز بیشتری دارند ، ایجاد کنند.”

اخبار مرتبط  Adorama از کارت اعتباری All-Edge رونمایی کرد

درباره FEEDHOU:

بر 10 آوریل 2020، هیوستون آستروس بازیکن الکس برگنمن FEEDHOU ، یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای کمک به ساکنان منطقه هوستون که کمبود مواد غذایی و ناامنی در طول بحران COVID-19 را تجربه کرده اند ، راه اندازی کرد. برای کمک به شروع ابتکار ، آقای برگرمن به همراه کارآفرین محلی جیم “تشک مک” مکینگول هر یک متعهد شدند 100000 دلار. Bregman همچنین یک کارزار نقاشی دیواری با گچ پیاده رو را راه اندازی کرد که ساکنان را تشویق می کردند تا نقشه های گچ و مفصل را در رسانه های اجتماعی درمورد آنچه که بانک غذا هوستون و فیدو برای آنها منظور داشتند به اشتراک بگذارند.

اخبار مرتبط  گزارش های مالی Spin Master Q2 2020 نتایج مالی

گردهمایی روح جامعه در پشت کمپین “هوستون قوی” که پس از طوفان هاروی رشد کرد ، آقای برگرمن اکنون از هیوستونیایی ها می خواهد تا پا به صفحه بگذارند و مشارکت کنند. کمکهای مالی با نوشتن “FEEDHOU” در یک پیام متنی به شماره 41444 یا با مراجعه به صفحه اهدای ارتش FEEDHOU الکس در صفحه بانک غذایی هوستون در صفحه www.houstonfoodbank.org انجام می شود.

تماس با رسانه:

جنی بیو مک کوی

800-559-4534

[email protected]

منبع الکس برگنمن

لینک های مربوطه

http://www.houstonfoodbank.org