Amorepacific با گروه زیبایی زیبایی استرالیا RATIONALE همکاری می کند

RATIONALE یک مارک مراقبت از پوست است که تحت شرکت مادر خود ، گروه RATIONALE است. با محصولات و خدمات عالی برای رژیم های پوست شخصی که از طریق آزمایش و تجزیه و تحلیل پوست تعیین می شوند. این شرکت رشد متوسط ​​دو رقمی در میانگین فروش سالانه خود را طی 5 سال گذشته در سال ثبت کرده است استرالیا. RATIONALE به شش مجموعه ضروری خود مشهور است – مجموعه ای از فرمولاسیون پیشرفته که به طور روزانه از محیط زیست محافظت می کند و در شب تعمیر می کند. هر رژیم ضروری شش مطابق با برنامه درمانی شخصی که توسط مجموعه کاملی از خدمات لوکس صورت انجام می شود ، شخصی سازی می شود. RATIONALE در حال حاضر در 15 مکان پرچمدار ، منحصراً بصورت آنلاین در دسترس است منطقی.comو از طریق شبکه ای تقریباً 50 سازمان پزشکی از جمله متخصصان پوست و جراحان پلاستیک مشهور.

همراه با Amorepacific ، RATIONALE قصد دارد برنامه های توسعه جهانی خود را در سراسر کشور تحقق بخشد کره جنوبی، انگلیس ، ایالات متحده ، هنگ کنگ و سنگاپور تا سال 2025. Amorepacific با به اشتراک گذاشتن حقایق تجاری بین المللی خود و دانش استراتژیک به دست آمده از سالها تجربه ، و با همکاری هم افزایی بر روی تصمیمات مهم مربوط به عملیات بین المللی از طریق نمایندگی هیئت مدیره و مشاوره مداوم ، از RATIONALE کاملاً پشتیبانی و کمک خواهد کرد. این دو شرکت همچنین در آینده امکان تحقیق و توسعه مشترک را بررسی می کنند.

اخبار مرتبط  طلای سیاه؟ - سرکه بالزامیک ایتالیا یک امر ضروری است

Amorepacific انتظار دارد که این همکاری با RATIONALE به ایجاد پایگاه تولید محلی در کشور کمک کند استرالیا و شبکه خرده فروشی خود را تقویت می کند ، که به نوبه خود پایه محکمی را برای فعالیت های خود در اقیانوسیه فراهم می کند. “با یک دیدگاه نوآوری واقعاً مشترک ، RATIONALE و Amorepacific راه حل های شخصی سازی پوست را به سطح جدیدی خواهند گرفت. Amorepacific به بررسی M&A و مشارکت با شرکتهای نویدبخش و فرصتهای امن برای رشد آینده ادامه خواهد داد.” سائونگ اونرئیس جمهور آمریكا

“به ویژه با توجه به نوآوری در سطح جهانی و تعهد همزمان آنها به تحقیق و توسعه ، یک هماهنگی بصری بین RATIONALE و Amorepacific وجود دارد. RATIONALE در سراسر جهان به عنوان مرجع مراقبت از محیط زیست و رهبر در تحقیقات اپی ژنتیکی شناخته شده است ، و ما از این که ما قادر به گسترش هستیم بسیار هیجان زده هستیم. این کار مهم با Amorepacific است. ” ریچارد پارکر، بنیانگذار و مدیر تحقیقات RATIONALE.

اخبار مرتبط  OverDrive رهبران صنعت انتشار و کتابخانه را به هیئت مدیره اضافه می کند

در سال 2018 ، Amorepacific عملیات تجاری را در منطقه اقیانوسیه آغاز کرد و مارک های Laneige ، Innisfree و پرچمداران AMOREPACIFIC خود را به روز کرده است. که در مارس 2020، Amorepacific گسترش منطقه ای خود را ادامه داد و Sulwhasoo را در Sephora سراسر راه اندازی کرد استرالیا و نیوزلند.

درباره Amorepacific

Amorepacific از سال 1945 مأموریت واحد و واضحی را بر عهده داشته است: ادراک منحصر به فرد خود از زیبایی – یعنی آنچه که آن را “زیبایی آسیایی” می نامد – به جهانیان. Amorepacific به عنوان شرکت پیشرو در زیبایی کره ، از درک عمیق خود از طبیعت و انسان نتیجه می گیرد تا هماهنگی بین زیبایی درونی و بیرونی را دنبال کند. Amorepacific با دارا بودن بیش از 20 برند لوازم آرایشی ، مراقبت شخصی و مراقبت های بهداشتی ، به تأمین شیوه های مختلف زندگی و نیازهای مصرف کنندگان جهانی در سراسر جهان اختصاص یافته است: آسیا، آمریکای شمالی، اروپا، اقیانوسیه و خاورمیانه. مراکز تحقیقاتی Amorepacific واقع در سراسر جهان به تحقیق و توسعه پایدار اختصاص داده شده است که بهترین ترکیبات طبیعی آسیا و فناوری زیستی پیشرفته را در خود جای داده است. Amorepacific با محصولات درجه یک خود را به شیوه های خلاقانه ای که در آن در حال تغییر روند زیبایی جهانی است تحسین می شود.

اخبار مرتبط  بازار شامپو فرش و فرش برای شاهد شاهد کاربردهای پیشرفته در دفاتر ، فروشگاه ها ، رستوران ها و کلینیک ها تا سال 2025

درباره RATIONALE

RATIONALE در سال 1992 توسط شیمیدان آرایشی و بهداشتی ریچارد پارکر تاسیس شد. از زمان آغاز به کار ، RATIONALE یک رشته تحقیقاتی و نوآوری پیشرو در صنعت ایجاد کرده است و باعث ایجاد زیبایی و تحولات پوستی لوکس و تبدیل به درمانهایی که باعث ارائه پوست درخشان برای زندگی می شود ، شده است.


منبع Amorepacific