G FUEL و Luminosity Gaming Star xQc نوشیدنی انرژی “The Juice” را راه اندازی کنید

xQc 25 ساله یکی از بزرگترین و پربیننده ترین استریم های Twitch است. بیش از 8 میلیون نفر از پیروان Twitch خود را از سراسر جهان تنظیم کرده اند تا گیم پلی سرگرم کننده او را بیش از 300 میلیون بار از طریق سیستم عامل پخش تماشا کنند. xQc در بیشتر زندگی خود یک گیمر بوده است ، از یک گیمر معمولی به یک بازیکن حرفه ای Overwatch ، تبدیل به یک پخش کننده تمام وقت متنوع ، خالق محتوا و عضو Luminosity Gaming ، یکی از سازمانهای برتر در ورزش آمریکای شمالی.

این آب میوه فاقد شکر است و از 18 عصاره مختلف میوه با آنتی اکسیدان ها پر شده است. هر وعده فقط 15 کالری دارد و حاوی 140 میلی گرم کافئین به علاوه انرژی اختصاصی و مجتمع های تقویت کننده تمرکز است. این فرمول عالی برای تبدیل شما تقریباً بلافاصله به یک ارباب آب میوه است.

اخبار مرتبط  نوآوران فن آوری مالی Koosha Azim نویسندگان کتاب Stablecoin

“بنیانگذار و مدیر عامل G G FUEL گفت:” هیچ تردیدی وجود ندارد که xQc دارای The Juice است. او به راحتی یکی از سرگرم کننده ترین گیمرها و تولیدکنندگان محتوا در جهان است. ” کلیف مورگان. “ما هیجان زده ایم که همکاری خود را با xQc به سطح دیگری برسانیم و طرفداران خود را با طراوت و طراوت جدیدی آشنا می کنیم که از میوه های مورد علاقه xQc از جنگل الهام گرفته شده است.”

آبمیوه هم اکنون در وان های 40 و جعبه جمع کننده های نسخه محدود ، که شامل یک وان آبجو 40 و یک لیوان شیکر 16 اونسی Juicer است ، در gfuel.com/collections/the-juice برای فروش در دسترس است. G FUEL و xQc برای بزرگداشت راه اندازی The Juice میزبانی ویژه ای را در توییتر و اینستاگرام برگزار می کنند که در آن دو شرکت کننده از هر سیستم عامل جعبه جمع آوری Juice را برنده می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ورود به سایت GGuelEnergy @ را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

اخبار مرتبط  گروه مواد غذایی گلدن وست برای کمک به سازمان های امداد COVID-19 دو میلیون دلار غذا اهدا خواهد کرد

درباره G سوخت
به عنوان نوشیدنی رسمی انرژی Esports® ، G FUEL گزینه ای سالم و با عملکرد بیشتر برای محصولات استاندارد نوشیدنی انرژی به بازیکنان ارائه می دهد. G FUEL با یک سری محصولات فزاینده و بدون قند که شامل فرمول انرژی پودر شده ، قوطی های آماده برای نوشیدنی ، فرمول هیدراتاسیون و کریستال های انرژی خوراکی است ، خود را به عنوان رهبر بازار در صنعت نوشیدنی های انرژی گیمر ثابت کرده است .

G FUEL با بیش از 255،000 رأی تایید شده 5 ستاره Shopper ، یک شبکه حمل و نقل که بیش از 125 کشور را پوشش می دهد ، یک کمپین خرده فروشی در سراسر کشور که اخیراً جعل شده است و بیش از 865 میلیون دنبال کننده در شبکه های اجتماعی جهانی ، دارای بزرگترین و پرشورترین جامعه صنعت است. طرفداران ، مشتریان ، سازندگان محتوا و شرکا. سازندگان و شرکای محتوا که شامل مواردی مانند Logic ، FaZe Clan ، NoisyButters ، NICKMERCS ، Luminosity Gaming ، PewDiePie ، Summit1G ، xQc ، KSI ، رومن اتوود، Activision ، SEGA of America ، CAPCOM® ، Bethesda Game Studios ، Warner Bros. ، HYPEMAKER ، محصولات RESPAWN ، بازی Scuf ، SteelSeries و Digital Storm.

اخبار مرتبط  در مواجهه با COVID-19 ، متخصص تغذیه جوان به افراد کمک می کند تا خانواده ها را با راه اندازی منبع رایگان تغذیه کنند

امروز در GFUEL.com به جنبش بپیوندید و ما را در شبکه های اجتماعیGFuelEnergy دنبال کنید.

تماس با مطبوعات:
[email protected]

تماس و توزیع و عمده فروشی:
[email protected]

SOURCE G FUEL