eBay سری جدید رویدادها را برای تأیید اعتبار و به نمایش گذاشتن مجموعه های با ارزش بالا آغاز می کند

وی گفت: “نسل های جوان با ازدواج با احساسات اقتصادی و ایده های مالی ، ایده یک نمونه کار سنتی را نابود کردند.” جردن سویتنام، معاون ارشد رئیس جمهور ، eBay آمریکای شمالی. “ما تجربه eBay را تغییر داده ایم تا این تغییر رفتار را منعکس کند ، و از صحت و سقم ترین کالاهای قابل جمع آوری و با ارزش سرمایه گذاری در بازار خود اطمینان حاصل کنیم.”

در هر شهر ، eBay همچنین به همه طرفداران نگاهی همه جانبه به مجموعه های منحصر به فرد ورزشکاران و افراد مشهور ، از سال آتلانتا با ستاره بسکتبال Trae Young’s مجموعه ساعتهای لوکس.

Charis Márquez ، معاون رئیس جمهور از مد ، eBay گفت: “شخصیت های شناخته شده امروزی اغلب به خاطر حرفه هایشان به خاطر مجموعه های بی نظیرشان شناخته می شوند – برای بسیاری از افراد مشهور ، این بخشی از مارک آنها شده است.” “ما در حال همکاری با این مجموعه داران برجسته برای کشف موارد قابل جمع آوری فوق العاده نادر و منحصر به فرد هستیم و می توانید بیشترین جمع آوری فک را در سراسر کشور مشاهده کنید.”

بسکتبال Star Trae Young خاموش نشان داده می شود مجموعه ساعتهای حسادت انگیز او:
اولین توقف در آتلانتا برای دیدار با ستاره بسکتبال خواهد بود Trae Young برای دیدن مجموعه ساعت های مچی جدید و قدیمی او. Trae از رولکس و کارتیه گرفته تا هابلوت و تیسوت به eBay نگاهی اجمالی به مجموعه خود می اندازد ، آنچه را که در نظر می گیرد قبل از سرمایه گذاری در ساعت به اشتراک می گذارد و درباره قطعاتی که برای آینده در رادار او است بحث خواهد کرد. علاقه مندان می توانند برای دیدن پشت صحنه فیلمبرداری و نمونه کارهای منحصر به فرد وی ازBay دیدن کنند.

رویدادهای گردآورنده:
در هر رویداد جمع آوری که در سراسر کشور برگزار می شود ، علاقه مندان می توانند اقلام خاص خود را – از جمله کفش ورزشی ، ساعت و کارت های تجاری – برای احراز هویت و ارزیابی به همراه داشته باشند. مهمانان به ایستگاه احراز هویت درایو می روند و در حالی که احراز هویت شخص ثالث موارد خود را ارزیابی می کنند ، تماشا می کنند. آنها با برآورد ارزش مورد و گزینه لیست موارد خود در eBay را ترک خواهند کرد. اولین رویداد در 9 آوریل و 10 آوریل که در آتلانتا.

بعد از آتلانتا، eBay میزبان رویدادهای جمع آوری اضافی در خواهد بود نشویل، سیاتل، لاس وگاس و آستین، نمایش مجموعه های برتر در هر شهر ، از جمله موارد نادر و 1 مورد از مشاهیر ، ستارگان ورزش و مجموعه داران.

اخبار مرتبط  Weibo Hi-Tech در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia محصولات زیبایی با یخ خشک 15 ستاره را ارائه می دهد

چگونه کار می کند:

 • گردآورندگان کالاهای خود را بالا می کشند و وسایل خود را به یکی از اعضای ستاد تحویل می دهند
 • مورد مورد عکاسی و تحویل کارشناس گروه شخص ثالث خواهد شد
 • مجموعه داران می توانند مراحل ارزیابی کالای خود را روی صفحه مقابل اتومبیل خود مشاهده کرده و با یک نوشیدنی و خوراکی های ارائه شده توسط eBay سوخت بگیرند.
 • این کالا همراه با ارزش تخمینی بر اساس روند فعلی بازار بازگردانده خواهد شد
 • به ازای هر جمع کننده یک مورد قابل احراز هویت / ارزیابی است
 • این رویداد رایگان است و قرار ملاقات لازم نیست
 • ماسک لازم است و پروتکل های فاصله اجتماعی موجود است

تاریخ رویداد:

 • نشویل ، TN: 13 ، 14 آوریل
 • سیاتل ، واشنگتن: 21 آوریل، 22
 • لاس وگاس ، NV: 30 آوریل ، 1 مه
 • آستین ، TX: 7 مه، 8

داده های اخیر1 نشان می دهد که بازارهای فروش مجدد کفش های کتانی ، ساعت و کارت های معاملاتی میلیاردها میلیارد دلار ارزش دارند و انتظار می رود که همچنان روند صعودی داشته باشند. از آنجا که مجموعه داران این “سرگرمی ها” را به عنوان فرصت های جدی برای سرمایه گذاری در نظر می گیرند ، تأیید اعتبار برای تأیید ارزش این مجموعه ها هرگز اهمیت بیشتری نداشته است.

اخبار مرتبط  متخصص نورپردازی فریودیا در GE & # 039؛ واگذاری واحد روشنایی خود: پایان دوره

eBay به عنوان بازار اصلی علاقه مندان و مجموعه داران ، به عنوان یکی از بزرگترین “بسترهای معاملاتی” برای این دسته از سرمایه گذاری های در حال رشد ، از جمله کفش های کتانی جدید و قدیمی ، ساعت های لوکس و کارت های تجاری از ورزش تا Pokemon تا Magic the Gathering عمل می کند.

با راه اندازی تضمین اصالت ، eBay نحوه خرید و فروش مردم را در سیستم عامل تغییر داده است. از زمان اجرای این برنامه شش ماه پیش ، محصولات متنوعی که eBay در حال احراز هویت است همگام با انواع اقلام و موجودی مورد نیاز مجموعه کالاهای آن همگام است. هسته اصلی ارائه تضمین اصالت eBay ، کارشناسان مستقل شخص ثالث هستند که از طریق بازرسی های جامع ، موارد را کاملاً بررسی و تأیید می کنند. در ماههای آینده دسته های بیشتری به برنامه اضافه می شوند.

در مورد تجربه احراز هویت برتر eBay در بیشتر بیاموزید ebay.com/buyauthentic، و سر به ebay.com/ کفش ورزشی و eBay.com/luxurywatches خرید eBaysneakers را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر،eBaywatches روشن است اینستاگرام وeBay در توییتر، یوتیوب و فیس بوک.

اطلاعات بیشتر در مورد محبوب ترین مجموعه های eBay:

eBay Sneakers by the Numbers:

 • به طور متوسط ​​، وجود دارد 1.64 میلیون لیست کفش های کتانی در eBay هر روز *
 • در سال 2020 ، eBay 7.69 میلیون کفش ورزشی در سال فروخت آمریکای شمالی
 • هر دقیقه 15 جفت کفش ورزشی از طریق eBay خریداری می شود

* تعداد متوسط ​​لیست های روزانه زنده برای سال 2020

ساعتهای لوکس eBay توسط شماره ها:

 • eBay در سال 2020 بیش از 4 میلیون ساعت با بیش از 12 میلیون ساعت در سه سال گذشته فروخته است
 • 57٪ از موجودی ساعتهای eBay شامل ساعتهای جدید است که به 33٪ از فروش ساعت کمک می کند. 42٪ از موجودی ساعتهای eBay موجودی قبل از مالکیت را شامل می شود و به 63٪ از فروش ساعت کمک می کند
 • بیش از 1.2 میلیون لیست زنده روزانه به طور متوسط ​​برای ساعت ها در سال 2020 وجود دارد
 • در سال 2020 فروش رولکس نسبت به سال 2019 4 درصد افزایش یافته است
اخبار مرتبط  تحلیلگر واقعیت های بسته بندی شده از Oatly IPO وزن می گیرد

کارت های تجارت eBay توسط شماره ها:

 • دسته کارت های تجارت eBay در سال 2020 با بیش از 4 میلیون کارت بیشتر از سال گذشته در eBay فروخته شده ، 142 درصد رشد کرده است
 • فروش کارت تجارت eBay به کشورهای دیگر 162٪ رشد کرد
 • قابل توجه ترین کارت بازرگانی ورزشی که تاکنون در eBay فروخته شده است ، کارت تضمینی Playoff Contenders 2000 Brady Rookie RC Auto # 144 PSA 10 Gem Mint برای 555،988 دلار، و قابل توجه ترین کارت کلکسیونی که تا به حال فروخته شده است Gem Mint PSA 10 Magic: The Gathering Black Lotus card for 511100 دلار
 • فروش ناخالص کارتهای بسکتبال در eBay در یک سال گذشته منفجر شده و بیش از 370 درصد افزایش داشته است
 • فروش کارت های معاملاتی Pokemon از 2019 تا 2020 574٪ افزایش یافته است

درباره eBay
eBay Inc (NASDAQ: EBAY) یک رهبر تجارت جهانی شامل سیستم عامل های Marketplace و Classifieds است. در مجموع ، ما میلیون ها خریدار و فروشنده در سراسر جهان را به یکدیگر متصل می کنیم ، به مردم قدرت می دهیم و فرصت را برای همه ایجاد می کنیم. در سال 1995 در تاسیس شد سان خوزه ، کالیفرنیا، eBay یکی از بزرگترین و پر جنب و جوش ترین بازارهای جهان برای کشف ارزش عالی و انتخاب منحصر به فرد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و نمونه کارها جهانی آن از مارک های آنلاین ، به اینجا مراجعه کنید www.ebayinc.com.

1نظرسنجی گروه مشاوره بوستون ، بازار لوکس دست دوم ؛ Cowen & Co Survey ، بازار فروش مجدد کفش کتانی

SOURCE eBay Inc.

لینک های مربوطه

http://www.ebay.com