لورن مك مشاوره در مورد نحوه افزودن سبک و ایمنی به دکوراسیون منزل با نکات OnTV به اشتراک می گذارد

NASHVILLE ، تن.، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – لورن مك يك عمر خود را صرف كامل كردن رويكرد امضاي “لوكس مقرون به صرفه” براي طراحي كرد. لورن برخی از پیشنهادات دکوراسیون Blink® Blinds + Glass را به اشتراک می گذارد و در مورد بسیاری از مزایای پرده های بی سیم بین شیشه برای پنجره ها و درها بحث می کند.

اخبار مرتبط  ماجراهای Goggle Man سفری فراموش نشدنی را برای خوانندگان جوان ارائه می دهد

دکور مهم

ویندوز قسمت عظیمی از ظاهر و احساس خانه است. برای حفظ حریم خصوصی و کنترل نور ، لورن Blink® Blinds + Glass را توصیه می کند زیرا پنجره ها پرده ها را بین دو شیشه عایق بندی شده محصور می کنند. آنها وقتی در خانه نصب می شوند بخشی از پنجره هستند و بهترین قسمت در مورد این محصول این است که Blink® Blinds + Glass برای سبک هر خانه کار می کند.

پرده برای صاحبان خانه

پرده های معمولی خم می شوند یا سیم ها به هم می خورند ، بنابراین دیگر به راحتی پایین نمی آیند. یکی از مزایای Blink® Blinds + Glass این است که هیچ کابل نامرتب و یا پرده خمیده ای وجود ندارد. آنها واقعا بدون تعمیر و نگهداری هستند. یکی دیگر از مزایای آن ، از آنجایی که در بین شیشه های شیشه ای قرار دارند ، با کاهش تجمع گرد و غبار و مواد آلرژی زا ، خانه سالم تری را به وجود می آورند. “غبار زدایی از پرده ها” را می توان برای همیشه از لیست کارها چک کرد.

فضاهای زندگی را بهبود ببخشید

Blink® Blinds + Glass همه کاره هستند و با انواع مختلف پنجره مانند پنجره های Double-Hung و Casement کار می کنند. برای ظاهری ظریف ، پرده های سفید کلاسیک را انتخاب کنید. رنگ های خاکستری تخته سنگ یا اسپرسو یک گزینه عالی مدرن است. از بین شش گزینه رنگی که مکمل هر سبک باشد ، یکی را انتخاب کنید.

Blink® Blinds + Glass درها عالی هستند و می توانند ورودی ورودی را حفظ کنند ، در عین حفظ حریم خصوصی. لورن توصیه می کند Blind® Blinds را در یک درب ورودی چوبی زیبا یا برای کشویی درهای پاسیو شیشه ای استفاده کنید. Blink® Blinds + Glass برای حداکثر نور یا حداکثر حریم خصوصی آسان ، قابل افزایش و کاهش است. آنها کاملاً لمس یک نوک انگشت هستند. اپراتور EasyGlide قرار نیست “بچسبد” یا گیر کند. Blind® Blinds + Glass از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و 10 سال گارانتی ارائه می دهند و هم برای یک خانه جدید و هم برای بازسازی مناسب هستند.

انتخاب پرده های پنجره

لورن به عنوان یک مادر ، بیش از حد از ایمنی فرزندانش آگاه است. Blink® Blinds یک راه حل عالی برای محافظت از کودکان در خانه است. دیگر نگران آسیب دیدگی کودکان یا حیوانات خانگی در اثر آویختن تارهای کور نیستید. در واقع ، Blink® Blinds هم والدین مهر تأیید تصویب کور پنجره و هم گواهینامه انجمن تولیدکنندگان پوشش دهنده پنجره بهترین برای کودکان را دریافت کرده است.

برای اطلاعات بیشتر ، در مورد نصب Blink® Blinds + Glass از یک سازنده ، مرکز محلی خانه یا فروشنده پنجره سوال کنید و به سایت www.blinkodl.com مراجعه کنید.

[email protected]

تصاویر مرتبط
designer-lauren-makk.jpg
طراح لورن مك
لورن نکاتی را برای بهبود خانه ارائه می دهد.

ویدیو مرتبط
https://www.youtube.com/watch؟v=vx81a93VeSM

نکات منبع تلویزیون OnTV