اشتراک های خدمات آنلاین آفات ایالات متحده در ماه های آوریل و ماه مه 1500 درصد رشد می کند

اکنون ، شرکت رو به رشد در حال ایجاد است تا روش های جدیدی را برای ارتباط برقرار کردن مشتریان ایجاد کند ، و این امر را به حالت عادی جدید ارائه خدمات خود به صورت آنلاین خریداری می کند.

با خرید بیشتر مصرف کنندگان آنلاین ، فروش آنلاین آفات ایالات متحده در میان نگرانی های دوری اجتماعی COVID-19 1500 درصد افزایش یافته است. غول خرده فروشی ، آمازون ، که خدمات محافظت از آفات ایالات متحده را نیز بصورت آنلاین ارائه می دهد ، رشد 40 درصدی در فروش آنلاین را در سه ماهه اول و دوم مشاهده کرده است.

آفت ایالات متحده پیش از این که همه گیری COVID-19 coronavirus آغاز شود ، به راحتی در اختیار خریداران و سفارش خدمات کنترل آفات به صورت آنلاین قرار داده است. این شرکت نه تنها سرویس های پیشگیری از آفات را می توان به صورت آنلاین خریداری کرد ، بلکه این شرکت خدمات ضد عفونی کننده ViroCleanse را برای کمک به مبارزه با باکتری ها ، ویروس ها و سایر عوامل بیماری زا نیز ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  FDA به رستوران ها توصیه می کند که قارچ گوش چوبی را به فروش نرسانند و یا از آنها استفاده نکنند ، تحقیقات ادامه دارد

رئیس جمهور و مدیر عامل سازمان حفاظت از آفات گفت: “خرید خدمات آنلاین نه تنها یک راه حل مناسب ، بلکه یک راه امن برای خرید مشتریان است بدون اینکه بخواهند با کسی تعامل جسمی داشته باشید. اریکا بریستر. بریستر ادامه داد: با توجه به کلیه محدودیت های انسداد مجدد COVID-19 توسط دولت های ایالتی فدرال و محلی ، این گزینه جدید خرید خدمات ایمن و موفق به اثبات رسیده است.

اخبار مرتبط  بازار جهانی ضد عفونی کننده دست (2020 تا 2027)

خدمات کنترل آفات که ایالات متحده آمریکا آفات ارائه می دهد ، به منظور کمک به کنترل بهداشت عمومی در هنگام شیوع تاج ویروس COVID-19 ، توسط دولت های محلی فدرال و ایالتی ضروری تلقی شده است. بریستر اظهار داشت: “متخصصان ما برای محافظت از مشتریان ، محافظت از آنها و کمک به جوامع محلی در این زمان دشوار ، هر کاری را که لازم است از بالا و خارج از کشور انجام دهند ، انجام می دهند.”

ساکنان که از خانه و خانواده خود در برابر آفات احتمالی بیماری محافظت می کنند نیز در فراهم کردن محیطی ایمن تر و سالم تر برای همه ما کمک می کنند. زندگی می کنی نشویل یا میانه تنسی ، صاحب یک تجارت و آیا به یک ارائه دهنده کنترل آفات عالی نیاز دارید؟ امروز با حفاظت از آفات ایالات متحده تماس بگیرید و خدمات کنترل آفات خود را بصورت آنلاین خریداری کنید! برای دیدن لیستی از خدمات موجود متناسب با نیازهای خانواده یا شغل خود ، به آدرس: uspest.com/buy-pest-control-online/ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  گزارش های شرکت Sunniva در مورد وضعیت تشکیل صورت های مالی سالانه و اعلامیه های پیش فرض

اریکا بریستر و محافظت از آفات در ایالات متحده
تلفن: 615-590-1260
پست الکترونیک: [email protected]

منبع حفاظت از آفات ایالات متحده

لینک های مربوطه

https://uspest.com/