Atento برای غلبه بر کمبودهای همه گیر ، از GameStop پشتیبانی می کند

نیویورک، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – همه گیری سلامتی هنگامی که مشخص شد Covid-19 بیش از یک وقفه کوتاه مدت جهانی است ، تعداد زیادی از چالش های تجاری را به وجود آورد. این شرکت را بر آن داشت تا اولویت ها را دوباره ارزیابی کرده و نسبت به تغییراتی که در اطراف آنها رخ داده واکنش نشان دهد. این مشاهدات در مورد صنعت خدمات مشتری نیز صادق است ، همانطور که توسط Atento (NYSE: ATTO) هنگام پشتیبانی از بسیاری از مشتریان جهانی خود در طی چند ماه گذشته ، دست اول تجربه شده است.

نمونه ای از چنین چالش های تجاری را می توان با وضعیت با نشان داد تگزاسدفتر مرکزی شرکت Fortune 500 و مشتری Atento ، GameStop (NYSE: GME) ، که مجبور بودند در اوایل بیماری همه گیر با یک وضعیت غیر منتظره کنار بیایند.

“در ماه آوریل ، ما ناگهان بدون تعداد قابل توجهی از نمایندگان خدمات مشتری خود ، که به دلیل همه گیری همه گیر نتوانستند به محل کار خود دسترسی پیدا کنند ، باقی ماندیم. ارائه دهنده خدمات ما در آن زمان نتوانست راه حل پیدا کند ، به این معنی که ما باید پیدا کنیم یک راه حل سریع به سرعت “، بازگو می کند مارک کوالز، VP عملیات ایالات متحده ، GameStop. در مواجهه با این اتفاق غیرمنتظره ، GameStop به Atento نزدیک شد تا ببیند آیا می تواند کمکی کند.

“فقط در عرض چند هفته ، ما توانستیم با انتقال پروژه به آن پروژه را راه اندازی کنیم گواتمالا، جایی که هنوز همه گیری همه گیر نبوده است “، توضیح می دهد وسلی اوبراین، معاون فروش ، Atento. در واقع ، اگرچه در ابتدا با خدمات مشتری از طریق ایمیل شروع می شد ، اما پروژه به سرعت در چت گسترش یافت و در پایان سال قابلیت های صوتی را نیز در بر گرفت و به مشتریان GameStop راهی سریعتر برای دریافت خدمات به مشتریان ارائه داد.

اخبار مرتبط  Gemji یک چارچوب مغناطیسی "یاد بگیرید و بازی کنید" نسل جدید ، ساخته شده است که شامل افراد نابینا است

“ماهیت همه گیری و میزان ابتلای ما به این نکته که دیجیتالی شدن و تجربه یکپارچه مشتری در حال تبدیل شدن به یک نیاز اصلی برای مشتری نهایی است ، باعث شد که ما به روشهای نوآورانه و م ofثرتری برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان نگاه کنیم. Atento توصیه کرد و مارک در طول آن سفر ما را راهنمایی کرد “.

وسلی نتیجه گیری می کند: “آنچه که ما مشاهده می کنیم این است که به دنبال همه گیر شدن بیماری ، شرکت ها به دنبال ارائه دهندگان خدماتی هستند که بتواند انعطاف پذیری ، چابکی و امنیت را تضمین کند. این گرایشی است که فقط می توانیم باور کنیم در ماه ها و سال های آینده ادامه خواهد یافت.”

درباره آتنتو
Atento بزرگترین ارائه دهنده خدمات مدیریت ارتباط با مشتری و برون سپاری فرآیند تجارت (“CRM BPO”) در آمریکای لاتین، و در میان پنج ارائه دهنده برتر در سطح جهان. Atento همچنین یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات CRM BPO به شرکت هایی است که فعالیت های خود را در آن انجام می دهند ایالات متحده. از سال 1999 ، این شرکت مدل تجاری خود را در 13 کشور توسعه داده است که تقریباً 140،000 نفر در آن کار می کند. Atento بیش از 400 مشتری دارد که طیف گسترده ای از خدمات CRM BPO را از طریق چندین کانال به آنها ارائه می دهد. مشتریان آتنتو عمدتاً شرکتهای چند ملیتی را در بخشهایی از جمله مخابرات ، خدمات بانکی و مالی ، بهداشت ، خرده فروشی و ادارات دولتی و غیره پیشرو می کنند. سهام Atento با نماد ATTO در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) معامله می شود. در سال 2019 ، Atento به عنوان یکی از 25 محل کار جهانی چند ملیتی و یکی از بهترین شرکت های چند ملیتی برای کار در آمریکای لاتین توسط Great Place to Work. همچنین ، در سال 2021 اورست از Atento به عنوان مجری ستاره نام برد ، گارتنر این شرکت را به عنوان رهبر در ربع جادوی گارتنر 2021 معرفی کرد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.atento.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  Pure Skin & Scalp Therapy Studio اتاق اولین حالت را در لس آنجلس افتتاح می کند

بیانیه های آینده نگر
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “ممکن” ، “باید” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “معتقد” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “قصد” تعیین کرد اصطلاحات “ادامه” یا مشابه آن. این اظهارات تنها انتظارات فعلی آتنتو را منعکس می کند و تضمینی برای عملکرد یا نتایج آینده نیست. این اظهارات در معرض خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در بیانیه های آینده نگر وجود دارد تفاوت اساسی داشته باشد. به طور خاص ، بیماری همه گیر COVID-19 و اقدامات خارق العاده دولت ها برای محدود کردن شیوع ویروس ، اقتصاد جهانی و صنعت Atento را مختل می کند و در نتیجه بر تجارت ، نتایج عملکرد و جریان های نقدی شرکت تأثیر منفی می گذارد و ، به عنوان شرایط اخیر ، نامطمئن و به سرعت در حال تغییر ، پیش بینی میزان كامل تأثیر همه گیر دشوار است. خطرات و عدم اطمینان شامل رقابت در صنایع بسیار رقابتی Atento است ، اما محدود به آنها نیست. افزایش هزینه خدمات صوتی و داده ای یا وقفه های قابل توجه در این سرویس ها. توانایی Atento برای همگام سازی با نیازهای مشتریان خود برای تغییر سریع فناوری و در دسترس بودن سیستم ها ؛ ادامه استقرار و استفاده از فن آوری های نوظهور ؛ ضرر ، مشکلات مالی یا ورشکستگی مشتریان کلیدی ؛ اثرات روند اقتصادی جهانی بر مشاغل مشتریان Atento ؛ ماهیت غیر انحصاری قرارداد مشتری Atento و عدم وجود تعهدات درآمد ؛ نقض امنیت و حریم خصوصی سیستمی که Atento برای محافظت از داده های شخصی استفاده می کند. هزینه دادرسی در جریان رسیدگی و دعاوی آینده هزینه دفاع از اتنتو در برابر ادعاهای نقض مالکیت معنوی ؛ مقررات گسترده ای که بر بسیاری از مشاغل Atento تأثیر می گذارد. توانایی Atento در محافظت از اطلاعات یا فناوری انحصاری خود. قطع خدمات در مراکز داده و کار Atento ؛ توانایی Atento در حفظ پرسنل اصلی و جذب تعداد کافی کارمند واجد شرایط. افزایش در هزینه های کار و نرخ گردش مالی. شرایط سیاسی ، اقتصادی و سایر شرایط در کشورهایی که آتنتو فعالیت می کند. تغییرات نرخ ارز توانایی Atento برای تکمیل خریدهای آینده و ادغام یا دستیابی به اهداف خریدهای اخیر و آینده آن ؛ نقصان در آینده سرقفلی قابل توجه ما ، دارایی های نامشهود یا سایر دارایی های طولانی مدت ؛ و توانایی Atento در بازیابی مطالبات مصرف کننده از طرف مشتریان خود. علاوه بر این ، Atento در معرض خطرات مربوط به سطح بدهی خود است. این خطرات شامل توانایی Atento در تولید وجه نقد کافی برای خدمات دهی به بدهی های خود و تأمین نیازهای نقدینگی دیگر آن است. توانایی آتنتو در انطباق با میثاق های مندرج در اسناد بدهی خود. توانایی به دست آوردن بودجه اضافی ایجاد بدهی اضافی قابل توجه توسط آتنتو و شرکت های تابعه آن ؛ و توانایی وام دهندگان Atento برای انجام تعهدات خود در زمینه وام. Atento همچنین تحت عوامل خطر دیگری است که در اسناد و مدارک ثبت شده توسط هر کمیسیون در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شرح داده شده است.

اخبار مرتبط  نحوه مراقبت از پوست خشک و تحریک شده در زمستان

این بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ اظهارات صحبت می کنند. Atento هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا بازنگری علنی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، ندارد.

SOURCE Atento S.A.

لینک های مربوطه

http://www.atento.com