خانه ای بدون سکونت به خانه خود بدهید

FRANKLIN ، تن.، 14 مه 2020 / PRNewswire / – PEDIGREE® نام تجاری در حال راه اندازی یک برنامه جدید پذیرش حیوان خانگی مجازی به نام “سگ ها در زوم” است که در آن افراد می توانند بدون ترک آسایش و امنیت خانه خود ، یک دوست خزدار را برای همیشه به خانه بدهند. این برند و سازمان خیریه آن ، بنیاد PEDIGREE ، مأموریتی دیرینه برای پایان دادن به بی خانمانی حیوانات خانگی دارند و با این کمپین ، آنها با ترویج فرزندپروری حیوان خانگی و موارد خوبی که با یافتن یک دوست برای همیشه همراه است ، این ماموریت را ادامه می دهند. برای تعهد خود ، این برند هزینه های اتخاذ کلیه سگهایی را که در طول رویدادهای مجازی “سگها روی بزرگنمایی” نمایش داده شده و پذیرفته شده است ، پوشش می دهد.

رویدادهای پذیرش مجازی ، از پلت فرم محبوب کنفرانس ویدیویی کنفرانس Zoom برای معرفی شرکت کنندگان به سگهای فرزندخوانده و تسهیل کل روند استفاده می کند. برای پناهگاه های شرکت کننده ، نام تجاری PEDIGREE هزینه های عضویت و تجهیزات مربوط به Zoom را پوشش می دهد. برای کمک به تداوم اجرای شیوه های تصویب مجازی و کمک به پناهگاه های دیجیتال در سراسر کشور ، برند PEDIGREE یک ابزار ابزار دیجیتالی را در MeetYourNewDog.com در دسترس قرار داده است.

اخبار مرتبط  تیم های UNFI در نیویورک قرارداد را با توزیع کننده مواد غذایی کامل تصویب می کنند

“این کمپین جدید برای حمایت از پناهگاه ها و سگ های نیاز به خانه های همیشگی ساخته شده است ، با ضربه زدن به روند فرهنگی زوم ، سکویی که همه ما با ادامه ارتباط مجازی به عنوان عادی جدید ، در زندگی خود آورده ایم.” کریگ نیلی، معاون بازاریابی در مریخ پتارک. “از طریق زوم ، ما نه تنها والدین بالقوه حیوان خانگی را به حیوان خانگی خود متصل می کنیم ، بلکه به دیجیتالی کردن فرایند فرزندخواندگی برای هر سرپناهی که می خواهد این بهترین روش جدید را نیز عملی کند ، کمک می کنیم.”

رویدادهای اولیه “سگها روی بزرگنمایی” در زادگاه مارک PEDIGREE از شهر آغاز شد نشویل بر 11-13 ماه مه با انجمن بشرو نشویل. رویدادهای اضافی پذیرش مجازی “سگ در زوم” در سراسر کشور در ماه مه و ژوئن با پناهگاه های زیر برگزار می شود. در بیشتر رویدادها اتفاق می افتد ساعت 5 عصر به وقت محلی ، اما حتما برای آخرین اطلاعات رویداد از MeetYourNewDog.com دیدن کنید.

  • SPCA فلوریدا در Lakeland ، Fla. بر 14 ماه مه، 15 و 18
  • انجمن صنفی کوچک در کورنوال ، کان. بر 19-21 ماه مه
  • لوئیزیانا SPCA در نیواورلئان ، لا. بر 22 مه، 25 و 26
  • انجمن انسانی منطقه Fairfield در لنکستر ، اوهایو بر 27-29 ماه مه
  • حیوانات خانگی دالاس Alive in دالاس، تگزاس بر 1-3 ژوئن
  • پناهگاه های دیگری که برای ماه ژوئن اضافه می شوند
اخبار مرتبط  LC's® BodyCare طبیعی: با Ibotta 1.00 دلار پس انداز کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “سگ های زوم” و فرزندخواندگی مجازی ، به MeetYourNewDog.com مراجعه کرده یا در فیس بوک ، اینستاگرام و مارک تجاری PEDIGREE دنبال کنید. توییتر کانالها برای راه های بیشتر برای حمایت از حیوانات خانگی نیازمند ، کمک مالی به بنیاد PEDIGREE کنید.

درباره PEDIGREE® نام تجاری
PEDIGREE® مارک مارک شماره یک غذای سگ است و در جهان رفتار می کند و بیشتر از هر مارک دیگری سگ تغذیه می کند. PEDIGREE® برند محصولات و قالب های متنوعی را برای سگ ها در هر مرحله از زندگی ارائه می دهد. PEDIGREE® این برند بر روی عشق بی بدیل به همه سگ ها و تعهد به پذیرش سگ ساخته شده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.Pedigree.com مراجعه کنید.

درباره Mars Petcare
بخشی از مریخ ، گنجانیده شده ، مشاغل خانوادگی با بیش از یک قرن سابقه در ساختن محصولات متنوع و ارائه خدمات به مردم و حیوانات اهلی که مردم عاشق آن هستند ، 85،000 وابسته در سراسر 50+ کشور در مریخ پتارک به یک هدف اختصاص داده شده اند: بهتر: جهانی برای حیوانات خانگی ™. با 85 سال تجربه ، مجموعه ما از تقریبا 50 مارک در خدمت نیازهای بهداشتی و تغذیه ای از حیوانات خانگی – از جمله مارک های PEDIGREE®، WHISKAS®، قوطی رویال®، NUTRO ، GREENIES ، SHEBA®، سزار®، IAMS ™ و EUKANUBA ™ و همچنین موسسه علمی WALTHAM Petcare که بیش از 50 سال در زمینه تغذیه و سلامت حیوانات خانگی تحقیق پیشرفته داشته است. Mars Petcare همچنین از طریق شبکه ای بین المللی با بیش از 2،000 بیمارستان حیوانات اهلی و خدمات تشخیصی از جمله BANFIELD ™ ، BLUEPEARL ™ ، VCA ™ ، Linnaeus ، AniCura و Antech از پیشروان بهداشت دامپزشکی است. ما همچنین در زمینه نوآوری و فناوری حیوانات خانگی فعال هستیم ، با غربالگری سلامت ژنتیکی WISDOM PANEL and و آزمایش DNA برای سگ ها ، ردیاب سگ WHISTLE ™ GPS ، و برنامه های شتاب دهنده و LEAP VENTURE STUDIO و COMPANION FUND ™ که باعث ایجاد نوآوری و اختلال در حیوان خانگی می شوند. صنعت مراقبت ما به عنوان یک مشاغل خانوادگی و با رعایت اصول خود ، از انعطاف پذیری برخورداریم تا برای آنچه به آن اعتقاد داریم بجنگیم – و تصمیم می گیریم برای آن بجنگیم: جهانی بهتر برای حیوانات خانگی.

اخبار مرتبط  گل های خوراکی بسته شدن موقت نانوایان ساوانا ، جورجیا را به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 اعلام کردند

پیش بینی منبع

لینک های مربوطه

http://www.Pedigree.com