La-Z-Boy یک میلیون تشکر از کارکنان بهداشت و درمان را افتتاح کرد

گفت: “افراد در خانه وقت خود را سپری می کنند و به شیوه های منحصر به فرد و خلاقانه شادی را پخش می کنند.” الی وینکلر، مدیر ارشد بازاریابی La-Z-Boy. وی گفت: “آنها فیلم های موسیقی خلق می کنند ، پخت و پز یاد می گیرند ، بچه هایشان را در تعطیلات مجازی می گیرند و همه آنها را برای لذت بردن از طریق اینترنت به اشتراک می گذاریم. “به کارمندان مراقبت های بهداشتی.”

بیش از 90 سال ، La-Z-Boy وقتی بیشترین نیاز را داشته باشد ، خانواده های خود را آسایش می بخشد. در طول همه گیری های COVID-19 ، یک گروه ویژه از کارمندان مراقبت های بهداشتی – پرستاران – روزانه رفاه خود را برای امنیت و مراقبت از دیگران کنار گذاشته اند. برای راحت تر کردن زندگی ، La-Z-Boy اهدا می کند 1 میلیون دلار ارزش مبلمان به طور مستقیم به پرستاران شاغل در خط مقدم همه گیری COVID-19. پرستاران از مناطقی انتخاب خواهند شد كه به طور نامتناسب تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند و از طرف La-Z-Boy برای دریافت یك مبل ، صندلی یا زیربنایی رایگان دعوت می شوند.

اخبار مرتبط  Australis Capital تشکیل پرونده افشای خسارت اجرایی را به تأخیر می اندازد

وی گفت: “پرستاران در خط مقدمات همه گیر COVID-19 از نظر ما مقدار باورنکردنی را به خطر انداخته اند و لیاقت تشکر و قدردانی ما را دارند.” کورت دراو، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی La-Z-Boy. “ما امیدواریم که La-Z-Boy بتواند به ایجاد محیطی کمک کند که در پایان روز آسایش جسمی و روحی داشته باشد. این روش ما برای گفتن” متشکرم “راهی است که ما می دانیم بهترین است.”

اخبار مرتبط  بنیاد جهانی سواد آموزی اعلام کرد که شکیرا به دلیل سهم مهمی که در سواد دارد ، برنده جایزه جهانی سوادآموزی می شود

کمپین “یک میلیون تشکر” امروز راه اندازی می شود و مجموعه ای از مطالب تولید شده با هدف ایجاد انگیزه در مردم برای نشان دادن تشکر خود را نشان می دهد.

تبلیغ جدید کمپین La-Z-Boy “یک میلیون تشکر” را مشاهده کنید.

درباره La-Z-Boy
دفتر مرکزی در مونرو ، میشی، La-Z-Boy بیش از 90 سال است که برخی از مبلمان راحت ترین دنیا را تولید می کند. این شرکت یک خط کامل از محصولات راحت را برای اتاق نشیمن و اتاق خانواده تولید می کند ، از جمله این سرویس دهنده های مشهور جهانی این شرکت ، مبل های راحتی و صندلی های عاشقانه ، مبل های خواب ، مبلمان مدولار و اثاثه یا لوازم داخلی چرمی و همچنین مبل های ثابت ، صندلی های عاشقانه و صندلی . این بخش از La-Z-Boy Incorporated (NYSE: LZB) ، یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت مبلمان خانگی ، بازاریابی مبلمان برای هر اتاق از خانه است. “زندگی راحت و راحت.®

اخبار مرتبط  جدول جدول خانوادگی (FTT) به مدت 2 ماه محتوای بارگیری هفتگی رایگان را ارائه می دهد

لینک های مربوطه
به سایت la-z-boy.com/content/one-million-thanks مراجعه کنید
مانند La-Z-Boy در فیس بوک
La-Z-Boy را در اینستاگرام دنبال کنید
La-Z-Boy را در توییتر دنبال کنید
La-Z-Boy را در Pinterest دنبال کنید
در YouTube در La-Z-Boy مشترک شوید

تماس با رسانه:
آلیشیا اسپرینگر
603-793-3803
[email protected]

منبع La-Z-Boy