جی مانوئل برای انتشار اولین رمان Wig، The Bitch & The Meltdown

نیویورک، 14 مه 2020 / PRNewswire / – وردی خوشحال است که اولین رمان منتشر شده توسط جی مانوئل، The Wig، The Bitch & The Meltdown، روکش شده برای 3 آگوست 2020 رهایی.

شخصیت و تهیه کننده تلویزیون ، مانوئل بیش از بیست سال را با مشهورترین افراد مشهور جهان در هر دو طرف دوربین کار کرده است. معروف به عنوان مدیر خلاق و تهیه کننده از مدل برتر بعدی آمریکامانوئل در شکل گیری فرهنگ پاپ به عنوان چهره اصلی در یکی از قطعی ترین برنامه های تلویزیونی دوره های اولیه کمک کرد. جی به طور منظم در E! ظاهر شد و دنیای فریبنده فرش قرمز و مشهور مد و زیبایی را در Emmy ، جوایز SAG ، Grammys ، گلدن گلوب و اسکار نشان داد. مشاهدات و شوخ طبع شدید مانوئل در رمان خود می درخشد The Wig، The Bitch & The Meltdown.

با الهام از تجربه خود را در مدل برتر بعدی آمریکا، مانوئل با این کتاب شکستن مقاومت ناپذیر ، خوانندگان را به دنیای آفرینش خود دعوت می کند. او حکایت فراموش نشدنی و طنز آمیز را بافته است که در پشت صحنه های آن قرار دارد مدل موز، یک مسابقه مدل واقعیت داستانی و یک پدیده جهانی. این داستان پیچ خورده از جاه طلبی ، حسادت ، باج خواهی ، رمز و راز و انتقام از طریق قطب نمای اخلاقی آن دیده می شود ، پابلو میشلزقلب تولید در جهان helter-skelter مدل موزاز آنجا که می ترسد روح خود را از دست بدهد.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل صنعت تولید کنندگان ونیر و تخته سه لا جهانی با پوشش 200 شرکت برتر از جمله شرکت Okura Industrial Co. Ltd. ، Kronospan Holdings Ltd و Kronospan Mielic SP. Z O.O.

وی گفت: “این داستان مدت هاست که در قلب من بوده است. اینها داستانهای انسانی هستند که امیدوارم پارادایم را در مورد چگونگی فکر کردن در مورد قدرت ، اقتدار و روابط تغییر دهیم. کتاب من واقعاً یکی از داستان ها است ، اما هنوز کسی در خلاء نمی نویسد. ما آنچه را می دانیم می نویسیم همانطور که می گویند هنر زندگی را تقلید می کند ، و اغلب از زندگی بزرگتر است از این رو ، کار متافیزیکی من البته با الهام از حرفه من در دنیای تلویزیون واقعیت غیر عادی واقع شده است.همه ما می دانیم تلویزیون واقعیت نیست. واقعی است ، اما آنچه ارائه می دهد یک بستر عالی برای درک موضوعات اساسی در مورد هویت ، در همه مردم است ، “ گفت جی مانوئل.

به اشتراک گذاشتن کارهای جی با مخاطبانش هیجان انگیز است. چیزی که مرا تحت تأثیر قرار داد نه تنها این است که با صدای بلند خنده دار می شویم بلکه پیام هشدار دهنده در مورد اغوا کردن شهرت ، یک پیام عالی را به شما ارائه می دهد. “ گفت مروا آلن، مدیرعامل ، وردی

اخبار مرتبط  Kemin's BetaVia ™ Complete از EASA به عنوان یک غذای جدید نظر مثبت می گیرد

پیشبرد ستایش از هالیوود خودی ها برای اولین بار رونوشت نوشته شده استادانه مانوئل ، The Wig، The Bitch & The Meltdown آمده است:

گرمی ، تونی و مجری برنده جایزه امی ، بیلی پورتر: “من مرواریدهایم را از طریق این صفحه چرخانده که خواندنی خنده دار و خنده دار است – او کی کی است ، عزیزم! به همان اندازه دلهره آور ، مشکوک و همیشه سرعتی است. رده: افسانه ای است.”

بازیگر ، خواننده و طراح مد ونسا ویلیامز: “جی صدایی مجرد دارد که می تواند دلگیر و شایع باشد ، در حالی که هنوز هم باهوش و تیز است.”

The Wig، The Bitch & The Meltdown هم اکنون برای پیش سفارش در آمازون ، بارنز و نوبل ، اپل کتاب ، Wordeee.com و هر کجا که کتاب به فروش می رسد در دسترس است.

اخبار مرتبط  استارتاپ وطنی بوی موفقیت شیرین می دهد ... بدون شکر

در باره جی مانوئل
کارآفرین. کارگردان خلاق. شخصیت تلویزیون بینایی جی مانوئل همه این موارد در کار مدیریت زیبایی شناسی است. بعد از حرکت به نیویورک به عنوان یک خواننده کلاسیک اپرا ، کار حرفه ای جی در جهت مد و زیبایی شروع شد.

به عنوان یک مدافع و قهرمان ، جی از چهره مشهور خود برای روشن کردن مهمترین دلایل امروز استفاده می کند. او به عنوان سفیر لبخند برای عملیات لبخند فعالیت می کند و استعدادهای خود را برای میزبانی از فرش قرمز برای “جوایز رسانه ای GLAAD” قرض داده است (لس آنجلس) میزبان “مراقبت های مد” که از تحقیقات ایدز سود می برد و میزبان “جوایز تصویر آمریکایی” (نیویورک) بهره مندی از باشگاه های پسران و دختران آمریکا. https://vimeo.com/395841611

اطلاعات بیشتر در مورد جی مانوئل و قرقره وزوز خود را در www.jaymanuel.com تماشا کنید.

تماس با رسانه:
اسلاید PR
پولیس گروتاس
[email protected]
212.235.6811

عکس ها: https://www.prlog.org/12822279

انتشار مطبوعات توسط PRLog توزیع شده است

منبع Wordeee