ابزار جدید غربالگری به کالیفرنیایی ها کمک می کند تا در صورت واجد شرایط بودن برای تمبر های Medi-Cal و مواد غذایی سریع بدانند

اوکلند ، کالیفرنیا.، 14 مه 2020 / PRNewswire / – در تلاش برای کمک به میلیون ها نفر از کالیفرنیایی های نیاز به بیمه درمانی و کمک های غذایی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، Alluma یک ابزار غربالگری رایگان ایجاد کرده است که در صورت واجد شرایط بودن ، می توانند در کمتر از سه دقیقه به آنها بگویند. فواید.

با نام سریع صفحه نمایش ، ابزار چند سؤال اساسی را می پرسد که به افراد اطلاع می دهد که آیا واجد شرایط Medi-Cal یا CalFresh هستند (تمبر مواد غذایی در کالیفرنیا) ، و آنها را فوراً به برنامه مناسب فقط بر اساس کد پستی متصل می کند. این ابزار نیازی به ورود به سیستم یا آدرس ایمیل ندارد و همچنین اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کند.

Tommaso Esmanech ، مدیر اجرایی مدیریت راه حل ها با Alluma ، یک شرکت اجتماعی غیرانتفاعی که در حال تهیه راه حل های فناوری برای سازمان های دولتی و غیرانتفاعی است که از افرادی که به دنبال عمومی هستند ، می گوید: “مردم در حال بحران هستند. فواید. وی گفت: “آخرین موردی که آنها نیاز دارند این است که قبل از اینکه آنها حتی واجد شرایط بودن بدانند ، وقت خود را برای ردیابی مکان و چگونگی درخواست کمک و پر کردن یک درخواست صرف کنند. این ابزار غربالگری به آنها امکان می دهد که در صورت واجد شرایط بودن ، به سرعت دریابند. آنها را مستقیماً به مکان مناسب برای درخواست می برد – همه در حالی که ناشناس باقی مانده اند. “

اخبار مرتبط  Redwood Green Corp. از بازگشت مدیر عامل مؤسس کریستوفر هانسن خبر داد

کمک به متقاضیان بار اول برای حرکت در فرایند
Esmanech با توجه به اینکه بسیاری از افراد به دنبال کمک های عمومی هستند ، برای اولین بار در زندگیشان ، خاطرنشان کرد که بسیاری احساس غرق شدن می کنند و تصوری ندارند که کجا می توانند برای کمک درخواست کنند. وی گفت: “مردم آنلاین می شوند – شاید از گوگل استفاده کنند – برای یافتن آژانس یا اداره مناسب.” “آنها غالباً چندین مسیر را امتحان می كنند ، و می توانند در امتداد راه با دیوارهای آجری روبرو شوند ، با اطلاعات اشتباه روبرو شوند یا قبل از پیدا كردن مکان مناسب برای پشتیبانی ، محافل بی پایان را تحمل كنند. ما می خواهیم آن سطح ناامیدی و اضطراب را كاهش دهیم.”

اخبار مرتبط  گزارش Dover سه ماهه اول سال 2020 EPS معادل 1.21 دلار (1.39 دلار در مبنای تنظیم شده)؛ راهنمایی سال 2020 را با هدف بازگرداندن سه ماهه بعدی متوقف می کند

وی گفت: “در شرایطی که تعداد بیشتری از خانواده ها خود را آسیب پذیر می دانند و نیاز به حمایت فوری دارند ، مهم است که آنها این کمک را در اسرع وقت انجام دهند.” مایرا E. آلوارزرئیس سازمان همکاری کودکان و صندلی هیئت مدیره آلوما. “Quick Screener در هنگام تلاش برای مقابله با بسیاری از چالش های هولناک قبل از آنها ، خانواده ها را با ارزش صرفه جویی می کند.”

اگرچه با دسترسی به اینترنت و رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند از طریق دسترسی سریع به اسکرین سریع قابل دسترسی است ، این ابزار همچنین می تواند برای کارگران واجد شرایط بودن یا افراد غیرانتفاعی که به افراد کمک می کند تا از مزایا استفاده کنند ، بسیار ارزشمند باشد. Esmanech گفت: “اکنون که بسیاری از کارمندان دولتی و غیرانتفاعی از خانه کار می کنند ، ممکن است آنها به همان اطلاعاتی که از دفتر خود انجام داده اند ، دسترسی آماده نداشته باشند.” “آنها می توانند از ابزار خود استفاده کنند یا متقاضیان را به آن مراجعه کنند تا بتوانند توجه خود را به موارد پیچیده تری تبدیل کنند.”

اخبار مرتبط  Willow Biosciences گزارش نتایج سه ماهه سوم 2020 و به روزرسانی عملیاتی

Quick Screener در حال حاضر به زبان های انگلیسی و اسپانیایی ، برای Medi-Cal و CalFresh in موجود است کالیفرنیا. برای امتحان Quick Screener ، به www.alluma.org/alluma-quick-screener بروید.

درباره Alluma
Alluma یک شرکت اجتماعی غیرانتفاعی پیشرو در یک مأموریت جسورانه است: از بین بردن موانعی که مردم را از اتصال به خدمات اساسی باز می دارد. ما با همکاری مشترک با سازمان های دولتی ، سازمان های جامعه و سایر افراد برای ایجاد راه حل های متفکرانه که امکان فناوری و سیاست را باز کند ، این هدف را به دست می آوریم. راه حل های واجد شرایط بودن و ثبت نام ما بیش از 25 میلیون نفر را در سراسر کشور به سلامت و خدمات حیاتی انسانی تغییر داده است که زندگی را تغییر می دهد و اجتماعات قوی تری ایجاد می کند. آلوما مستقر است اوکلند ، کالیفرنیابا دفاتر در ساکرامنتو ، کالیفرنیا و ققنوس ، آریزونا. در www.alluma.org بیشتر بدانید.

منبع آلوما

لینک های مربوطه

https://www.alluma.org