Willow Biosc علوم گزارش نتایج سه ماهه اول 2020 و به روز رسانی عملیاتی

کالری، 14 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت Willow Biosc علوم (“درخت بید” یا “شرکت“) (TSX: WLLW؛ OTCQB: CANSF) نتایج مالی و عملیاتی خود را برای سه ماه به پایان رسیده منتشر کرده است 31 مارس 2020.

بیانیه مدیرعامل

وی گفت: “ما در سه ماهه اول سال جاری به عنوان یک شرکت یک گام بزرگ به جلو بردیم که به ما اجازه داده است تا زمان شش ماه زمان تجاری سازی خود را پیش ببریم.” ترور پیترز، رئیس جمهور و مدیرعامل Willow. “مشارکت ما با Albany Molecular Research Inc.”امری“) و کارهایی که ما در مورد سویه مخمر تولید کننده کانابینوئید اختصاصی خود انجام داده ایم ، واقعاً بخش قابل توجهی از ریسک علمی را برای شرکت مشخص می کند و ما را به وضوح در مسیر تولید درآمد قرار می دهد. ما هنوز هم با دقت در حال شیوع جهانی رمان هستیم. coronavirus موسوم به COVID-19. اولویت ما ایمنی مردم و جوامع آنها است و ما در همه مکان های خود با مقامات محلی همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کلیه مقررات را رعایت می کنیم و تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در این زمان تلاش یاری کنیم. “

نکات برجسته برای محله

  • بر 4 فوریه 2020، بید برنابی این مرکز مجوز تحقیقات کانابیس خود را از Health Canada دریافت کرده است ، که به ما این امکان را می دهد تا به منظور انجام تحقیقات در کانادا صاحب و تولید شاهدانه باشیم. برنابی امکانات. مجوز دامنه گسترده ای از کار روی گیاهان شاهدانه و سیستم های بیان هترولوگ را فراهم می کند و برای حداکثر مدت مجاز 5 سال صادر شده است ، منقضی می شود 4 فوریه 2025.
  • بر 26 فوریه 2020، این شرکت با AMRI توافق نامه امضا کرد که به موجب آن AMRI باید CDMO Willow (سازمان تولید قرارداد توسعه قرارداد) باشد.
  • بر 12 مارس 2020ویلو اعلام کرد که با تحویل یک سویه مخمر تولید کننده کانابینوئید اختصاصی به شریک توسعه مقیاس خود ، AMRI ، به اولین نقطه عطف تجاری مهم خود دست یافته است تا روند مقیاس سازی تولید را به حجم تجاری آغاز کند. این شرکت انتظار دارد که در نیمه اول سال 2021 ، شش ماه زودتر از آنچه انتظار می رفت ، به مرحله تجاری سازی خود برسد.
  • بر 2 مارس 2020، بید برنابی این مرکز مجوز آزمایش تحلیلی شاهدانه خود را از Health Canada دریافت کرده است ، که به ما امکان می دهد با تغییر دادن خصوصیات شیمیایی یا فیزیکی آن ، شاهد و حشیش داشته باشیم و فعالیت های تست تحلیلی را با شاهدانه در آن انجام دهیم. برنابی امکانات. مجوز دامنه گسترده ای از خدمات تست تحلیلی و فعالیت های تجاری را فراهم می کند و برای یک دوره سه ساله صادر شده است ، منقضی می شود 2 مارس 2023.
  • Willow در سه ماهه دوم با نقدینگی شدید ، تقریباً به پایان رسید 16.0 میلیون دلار پول نقد در دست همانطور که در 31 مارس 2020.

به روز رسانی عملیاتی

اخبار مرتبط  West Shore Home، LLC چهارمین دوره خرید را بسته و ردپای آن را به ویرجینیا گسترش می دهد

در طول سه ماهه اول سال 2020 ، Willow تولید یک محصول با ثبات مخمر ، ژن های مسیر کانال شاهدانه بهینه سازی شده برای عملکرد در مخمر را ایجاد کرده و صدها عنصر ژنتیکی مشتق از گیاه و سایر عناصر ژنتیکی را شناسایی کرده است که می توانند تیتر کانابینوئیدی آن را بیشتر کنند. از طریق این استراتژی ، Willow مهندسی مخمر خود را برای تولید تیتر كانابینوئیدی به اندازه كافی بالا برای آغاز تلاشهای مربوط به توسعه فرآیند پایین دستی (DSP) برای جداسازی و تصفیه كانابینوئید با CDMO خود انجام داده است. بر 26 فوریه 2020، این شرکت با AMRI توافق نامه امضا کرد که به موجب آن AMRI باید CDMO Willow باشد. Willow فعالیت مقدماتی توسعه خود را در کشتی های تخمیر در مقیاس آزمایشگاهی با هدف دستیابی به مقیاس خلبانی 500 لیتری تا سه ماهه چهارم سال 2020 آغاز کرده است. روند توسعه برای دستیابی به مقیاس آزمایشی شامل مهندسی کرنش برای افزایش تولید کانابینوئید است. توسط سلول مخمر ، بهینه سازی فرایند تخمیر ، و جداسازی و تصفیه کانابینوئید از مایع تخمیر. پس از اجرای آزمایشی ، Willow انتظار دارد مقدماتی را به مقادیر بزرگتر کشتی های تخمیر در مقیاس تجاری پیش برد تا نیمه اول سال 2021.

بروزرسانی مالی

Willow در سه ماهه در یک موقعیت اقتصادی قوی با تقریباً به پایان رسید 16.0 میلیون دلار به صورت نقدی در دست

نتایج مالی شرکت به شرح زیر خلاصه می شود:


سه ماه به پایان رسید
31 مارس


سال 2020

2019

ترازنامه (000 دلار):پول نقد و معادل

15،962

24

کل دارایی

29،512

843

حقوق صاحبان سهام

21،085

843

وزن متوسط ​​سهام قابل توجه استاساسی و رقیق شده (000s)

78،892

35،246

چشم انداز

در حالی که هنوز هم در مورد شیوع جهانی COVID-19 عدم اطمینان زیادی وجود دارد ، Willow متعهد است تا امنیت کارمندان ما و جوامع اطراف خود را تضمین کند. تا به امروز ، مردم ما توانسته اند به طور موثری از راه دور کار کنند و هیچ تاثیری در برنامه های زمانی ما نداشته باشند ، اما این یک وضعیت پویا است که از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرد.

Willow در ادامه به توسعه و پالایش سویه های مبتنی بر مخمر برای افزایش بیوسنتز CBD توجه می کند ، در عین حال سطح تولید ما را نیز بهینه می کند و عملکرد فرآیندهای ما را بهبود می بخشد. با شروع روند مقیاس ما ، انتظار می رود تا نیمه اول سال 2021 تظاهرات 500 لیتری در مقیاس خلبان را تا چهارم چهارم سال 2020 و کشتی های بزرگتر تجاری در مقیاس تجاری بزرگتر بدست آوریم.

پس از تأمین منابع مالی موفق ، Willow برای تأمین اعتبار عملیات ما برای تجارت ، موقعیت مناسبی دارد.

ما معتقدیم که بازار کانابینوئیدهای فوق العاده خالص ، سازگار برای محصولات مصرفی همچنان در حال بالغ شدن و رشد است. Willow در ادامه به ارزیابی روابط استراتژیک با اشخاص مختلف در کالاهای مصرفی بسته بندی شده و صنایع دارویی با هدف تعریف مشارکت در بازار و دستیابی بالقوه ورود به بازارهای جدید جهانی می پردازد.

اخبار مرتبط  StarPak بزرگترین مشتری W&H VISTAFLEX در سراسر جهان می شود

توضیحات کامل در مورد نتایج سه ماهه اول سال 2020 Willow را می توان در صورتهای بدون نظارت مالی متراکم متراکم تحت نظارت Willow و بحث و تحلیل مدیریت مربوط به آن مشاهده کرد که در SEDAR در www.sedar.com یا در وب سایت Willow به نشانی www.willowbio.com موجود است.

درباره Willow Biosc علوم Inc.

Willow یک شرکت بیوتکنولوژی کانادایی است که در آن مستقر است کلگری ، آلبرتا، که از ترکیبات گیاهی با خلوص بالا تولید می کند که بلوک های ساختمانی برای داروهای جهانی ، بهداشت و سلامتی و صنایع بسته بندی کالاهای مصرفی را فراهم می کند. تمرکز فعلی Willow در تولید کانابینوئیدها برای درمان درد ، اضطراب ، چاقی ، اختلالات مغزی از دیگر نشانه های مهم است. تیم علمی Willow سابقه ای اثبات شده در زمینه توسعه فناوری های تولید برای ترکیبات با خلوص بالا در درمان درد و سرطان را دارد. فرایند تولید Willow محصولی پایدار ، مقیاس پذیر و پایدار ایجاد می کند که امکان کشف و توسعه داروهای جدید در حال تغییر را فراهم می آورد.

بیانیه های رو به جلو

این نسخه خبری ممکن است شامل اظهارات آینده نگر از جمله نظرات ، فرضیات ، برآوردها و ارزیابی شرکت از برنامه ها و عملیات های آینده و به ویژه اظهارات مربوط به: پیش بینی های نقطه عطف اصلاح شده Willow از جمله زمان بندی و کمیت مقیاس توسعه و تجاری سازی باشد. افزایش مقیاس؛ بحث و گفتگو با اشخاص کالای بسته بندی شده مصرف کننده؛ شیوع مداوم COVID-19 و تأثیر آن بر شرکت پتانسیل اندازه بازار صنعت کانابینوئیدی مصنوعی؛ زمان تولید درآمد؛ ورود Willow به بازارهای جدید جهانی؛ و برنامه کسب و کار شرکت ، به طور کلی ، از جمله تحقیقات و تولید کانابینوئیدی. هنگام استفاده در این خبر ، کلمات “اراده” ، “پیش بینی” ، “ایمان” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “” ممکن است “،” پروژه “،” باید “و عبارات مشابه در نظر گرفته شده است از جمله جمله هایی است که عبارت های آینده نگر را مشخص می کند. بیانیه های آینده نگر بر اساس انتظارات و فرضیات انجام شده توسط این شرکت بنا شده اند که شامل می شوند ، اما به این موارد محدود نمی شوند: موفقیت مشارکتهای استراتژیک Willow ، از جمله توسعه مشارکتهای استراتژیک آینده. قدرت مالی شرکت؛ توانایی شرکت برای تأمین اعتبار برنامه تجاری خود با استفاده از پول نقد در دست و منابع موجود؛ بازار محصولات Willow؛ توانایی شرکت برای به دست آوردن و نگهداری مجوزهای قابل استفاده؛ و به طور کلی اجرای موفقیت آمیز استراتژی تولید Willow. اظهارات رو به جلو در معرض طیف گسترده ای از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارد و اگرچه شرکت معتقد است انتظارات حاصل از چنین اظهارات آینده نگر معقول است ، اما نمی توان اطمینان داشت که چنین انتظاراتی محقق می شود. هر یک از عوامل مهم می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در بیانیه های آینده دار منتقل می شود ، از جمله ، اما محدود به آنها ، خطرات مرتبط با: صنعت کانابینوئید به طور کلی ، متفاوت نیست. موفقیت استراتژی های تحقیق و توسعه شرکت؛ نقض مالکیت معنوی؛ عدم بهره مندی از مشارکتها یا ادغام موفقیت آمیز در خریدها. اقدامات و ابتکارات دولتهای فدرال و استانها و تغییر در سیاست های دولت و اجرای و تأثیر این اقدامات ، ابتکارات و سیاست ها؛ محدودیت های واردات / صادرات و تحقیقات برای فعالیت های مبتنی بر کانابینوئید. اندازه بازار مصرف مواد مخدر و بزرگسالان کانابینوئید رقابت از دیگر شرکت کنندگان در صنعت؛ شرایط اقتصادی نامساعد ایالات متحده ، کانادا و جهانی. وقایع ناگوار جهانی و بحرانهای بهداشت عمومی ، از جمله شیوع COVID-19 فعلی. عدم رعایت مقررات خاص؛ عزیمت پرسنل مدیریت کلیدی یا عدم توانایی در جذب و حفظ استعداد. و سایر عوامل که هر از گاهی به طور کامل در گزارش ها و پرونده های تهیه شده توسط شرکت با مراجع نظارتی اوراق بهادار توضیح می دهند. لطفاً برای عوامل خطر اضافی مربوط به Willow ، به AIF و MD&A مراجعه کنید ، که به وب سایت Willow در www.willowbio.com یا تحت نمایه شرکت در www.sedar.com قابل دسترسی هستند.

اخبار مرتبط  تأثیر COVID-19 در صنعت خنک کننده موقتی آمریکای شمالی (2020 تا 2026)

هر چشم انداز مالی و اطلاعات مالی آینده گرا موجود در این سند در مورد عملکرد مالی آینده نگر ، وضعیت مالی یا جریان وجوه نقد بر اساس فرضیات مربوط به رویدادهای آینده از جمله شرایط اقتصادی و دوره های پیشنهادی اقدام بر اساس ارزیابی مدیریت از اطلاعات مربوطه است که در حال حاضر در دسترس. اطلاعات عملیاتی پیش بینی شده شامل اطلاعات آینده نگر است و براساس تعدادی از فرضیات و فاکتورهای ماده ، همانطور که در بالا آورده شده است. این پیش بینی ها همچنین ممکن است در نظر گرفته شود که حاوی اطلاعات مالی آینده گرا یا چشم انداز مالی است. نتایج واقعی عملکرد شرکت برای هر دوره احتمالاً با مبلغ مندرج در این پیش بینی ها متفاوت خواهد بود و چنین تغییراتی ممکن است مادی باشد. نتایج واقعی با نتایج پیش بینی شده متفاوت خواهد بود. به خوانندگان هشدار داده شده است که هرگونه چشم انداز مالی و اطلاعات مالی آینده گرا مندرج در این مقاله نباید برای اهداف دیگری غیر از مواردی که در اینجا افشا می شود ، استفاده شود.

اظهارات آینده نگر در این خبرنامه از تاریخ این مقاله ساخته شده است و شرکت هیچگونه مسئولیتی در مورد به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هر یک از اظهارات آینده نگر به عهده ندارد ، مگر اینکه طبق قانون قابل اجرا باشد. اظهارات آینده نگر که در اینجا آمده است صریحاً با این گفته احتیاط واجد شرایط هستند.

SOURCE Willow Biosc علوم Inc.