زوج از عروسی به تعویق انداخته شده برای جمع آوری پول و آگاهی از امور خیریه استفاده می کنند

نیویورک، 14 مه 2020 / PRNewswire / – سباستین سینا ، جونیور و ژاکلین هوکنجوس قرار شد این عروسی شود شنبه 16 اردیبهشت در ونیز در نیوجرسی. به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، این زوج نیز مانند بسیاری دیگر در سراسر کشور ، مجبور شدند تا ماه اکتبر موقت خود را به تعویق بیندازند. این زن و شوهر به جای اینکه روی منفی تمرکز کنند ، با راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی به نام #WithThisRingYoullBeFed ، روز را گرامی می دارند و از دوستان ، خانواده و هواداران دعوت می کنند تا با خانه خود رانندگی کنند و به وب سایت خود مراجعه کنند تا کمک مالی کنند.

گفت: “وقتی فهمیدیم که باید عروسی خود را به تعویق بیندازیم ، ویران شدیم.” ژاکلین هوکنجوس، یک معلم کلاس اول در مدرسه ابتدایی Applegate در هولدهد، نیوجرسی. “سپس به آن فکر کردیم و فهمیدیم که می توانیم از آن به عنوان سکویی برای کمک به افراد جامعه خود استفاده کنیم ، و این دقیقاً کاری است که ما قصد انجام آن را داریم.”

آقای و خانم سینا آینده با Fulfill NJ ، که قبلاً بانک غذا از بود ، همکاری داشته اند شهرستان مونوث، برای جمع آوری پول و آگاهی از بحران فعلی گرسنگی که مردم به عنوان یک اثر کمکی از شیوع Coronavirus با آن روبرو هستند. کمپین تحت عنوان #WithThisRingYoullBeFed به جمع آوری بودجه برای سازمان تا تاریخ عروسی مجدد آنها در اکتبر آینده ادامه خواهد داد.

گفت: بازگشت به جامعه برای ما بسیار مهم است سباستین سینا ، جونیورمدیر عامل برخورد اتومبیل خانوادگی در Pro Pro در فریولد ، نیوجرسی. “ما اخیراً در Auto Pro مبلغی را برای Fulfill جمع آوری کرده ایم و این ایده باعث می شود که همین کار را برای عروسی خود انجام دهیم.”

این زوج برای پذیرش کمکهای مالی ، یک وب سایت به نام www.withthisringyoullbefed.com ایجاد کرده اند و همچنین زوج های دیگر را نیز در همان شرایط تشویق می کنند تا در جمع آوری پول برای خیریه مورد نظر خود به آنها بپیوندند.

خانواده ، دوستان و حامیان کمپین نیز به یک Drive By Show of Support که امروز شنبه 16 مه از آن برگزار می شود دعوت شده اند 1 پ.م. تا 3 بعد از ظهر در خانه زوج. کمک های مالی و همچنین موارد انتخابی مواد غذایی غیر قابل قبول در محل پذیرش می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کمپین ، برای راهنمایی های حضور در درایو با نمایش پشتیبانی ، یا عضویت در این جنبش و اهدا ، لطفاً به آدرس HTTP://WWW.WITHTHISRINGYOULLBEFED.COM مراجعه کنید ، این زوج را در اینستاگرام دنبال کنیدwiththisringyoullbefed ، یا متن کلمه VOWS به شماره 313131.

مخاطب
آنتونی راپاسیوولو
PRCision LLC
(718) 490-5023
[email protected]

پرونده های مرتبط

ضبط.JPG

Fulfill_with-FA_CMYK-350×219.png

تصاویر مرتبط

couple-launches.jpg
راه اندازی زوج # کمپین WithThisRingYoullBeFed
سباستین سینا ، جونیور و Jaclyn Hockenjos سازندگان کمپین #WithThisRingYoullBeFed.

منبع با این حلقه شما کمپین Fed خواهید بود

لینک های مربوطه

http://www.withthisringyoullbefed.com


اخبار مرتبط  RetailMeNot's Five برای خرید در ماه آگوست