Purple Innovation، Inc. قیمت گذاری پیشنهادات ثانویه عمومی عمومی سهام A کلاس مشترک را اعلام می کند

LEHI ، یوتا، 14 مه 2020 / PRNewswire / – Purple Innovation، Inc. (NASDAQ: PRPL) (“Purple”) ، یک شرکت نوآوری آسایش شناخته شده برای ایجاد “تشک اول بدون فشار World جهان” ، امروز قیمت گذاری یک پیشنهاد عمومی ثانویه تحت دست نویس 10،789،372 را اعلام کرد. سهام سهام A کلاس مشترک آن توسط InnoHold ، LLC (“سهامدار فروش”) فروخته می شود. سهام سهام عادی کلاس A با قیمتی از فروش می رود 10 دلار.50 در هر سهم. این پیشنهاد از اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شد 9،000،000 سهم از سهام عادی کلاس A بزرگ شد. شرکتهای دارایی دارای یک دوره 30 روزه برای خرید حداکثر 1618،405 سهم اضافی از سهام مشترک کلاس A از سهامداران فروش با همان قیمت در هر سهم هستند. انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 19 مه سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

سهامدار فروش تمام درآمد خالص حاصل از پیشنهاد را دریافت می کند. Purple در حال فروش هیچ سهم از سهام عادی Class A در عرضه نیست و هیچ درآمدی از پیشنهاد را دریافت نمی کند ، از جمله هرگونه تمرینی توسط underwriters گزینه آنها برای خرید سهام اضافی از سهامدار فروش.

پس از بسته شدن این پیشنهاد ، سهام باقیمانده در بیانیه ثبت نام فرم S-3 در ابتدا به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شد 10 مارس 2020 واجد شرایط فروش مجدد نخواهید بود.

اوراق بهادار BofA و Oppenheimer & Co. Inc. به عنوان مدیران مشترک کتاب فروشی برای ارائه خدمات اقدام می کنند. ریموند جیمز، بازارهای سرمایه KeyBanc و اوراق بهادار Wedbush به عنوان همکاران عمل می کنند.

اخبار مرتبط  Spray Ocean و شریک پروتئین های Amai برای ایجاد اولین آب کرن بری قند کاهش یافته با پروتئین

بیانیه ثبت نام (شامل دفترچه نامه) مربوط به این اوراق بهادار به کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارسال شده و مؤثر است. قبل از سرمایه گذاری ، باید دفترچه موجود در آن بیانیه ثبت نام ، دفترچه نهایی و سایر اسناد و مدارک ثبت شده به SEC را بخوانید و با مراجعه به آن برای اطلاعات کامل تر در مورد Purple و این پیشنهاد درج کنید. شما می توانید با مراجعه به EDGAR در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov ، این اسناد را بصورت رایگان بدست آورید.

این پیشنهاد فقط از طریق دفترچه ای تهیه می شود ، نسخه هایی از آن ، در صورت امکان ، در وب سایت SEC ، www.sec.gov ، یا از BofA Securities ، NC1-004-03-43 ، 200 North College Street تهیه می شود. ، طبقه 3، شارلوت ، نیویورک 28255-0001، Attn: Department Prospectus، or [email protected] و Oppenheimer & Co. Inc. ، Attn: Syndicate Prospectus Department ، 85 خیابان Broad ، طبقه 26 ، نیویورک، نیویورک 10004 ، تلفن (212) 667-8055 ، فکس (212) 667-6141 ، یا [email protected]

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید نخواهد بود و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر ایالت یا قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواستی یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت غیرقانونی باشد. تحت قوانین اوراق بهادار از هر دولت یا صلاحیت این قانون است.

درباره بنفش

اخبار مرتبط  Vireo Health پنجمین سالگرد اولین برداشت شاهدانه نیویورک را با طرح توسعه در شهرستان فولتون جشن می گیرد

Purple یک مارک عمودی دیجیتالی است و مأموریتی برای کمک به افراد دارد تا بتوانند از طریق راهکارهای نوین راحتی راحت تر و بهتر زندگی کنند. ما انواع محصولات راحتی نوآورانه ، پریمیوم ، مارک راحتی ، از جمله تشک ، بالش ، کوسن ، قاب ، ورق و موارد دیگر را طراحی و تولید می کنیم. محصولات ما حاصل بیش از 30 سال نوآوری و سرمایه گذاری در فناوریهای اختصاصی و ثبت اختراع آسایش و توسعه فرایندهای تولیدی خودمان است. فن آوری اختصاصی ژل ، Hyper-Elastic Polymer® ، بسیاری از محصولات راحتی ما را پشتیبانی می کند و طیف وسیعی از مزایایی را ارائه می دهد که پیشنهادات ما را از محصولات دیگر رقبا متمایز می کند. ما محصولات خود را از طریق کانال های آنلاین مستقیم به مصرف کننده ، شرکای خرده فروشی سنتی ، خرده فروشان آنلاین شخص ثالث و نمایشگاههای خرده فروشی متعلق به ما بازار و فروش می کنیم.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

برخی از بیانیه های ارائه شده در این نسخه که واقعیت های تاریخی نیستند ، “بیانیه های مشتاقانه” به معنای مفاد “بندر ایمن” قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، هستند. اظهارات در مورد پیشنهاد سهام سهام کلاس A از سهامدار فروش. بیانیه های مبتنی بر داده های تاریخی در نظر گرفته نشده اند و نباید درک شوند که انتظارات شرکت را درباره رویدادهای آینده نشان دهد. اظهارات پیشرو انتظارات یا پیش بینی های فعلی از وقایع یا تعیین کننده های آینده را ارائه می دهد. این بیانیه های آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده ، شرایط و نتایج نیستند ، و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و سایر عوامل مهم ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند ، می تواند منجر به نتایج واقعی یا نتایج شود. از نظر مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر بحث می شود ، متفاوت است. عواملی که می توانند در تحقق بیانیه های آینده نگر تأثیر بگذارند شامل عوامل خطر ذکر شده در بخش “عوامل خطر” دفترچه مربوط به این پیشنهاد ، گزارش سالانه ما در فرم 10-K است که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه شده است. 9 مارس 2020 و گزارش فصلنامه ما در مورد فرم 10-Q ارسال شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 11 مه سال 2020. بسیاری از این خطرات و ابهامات توسط همه گیر COVID-19 و هرگونه وخیم تر شدن وضعیت تجارت جهانی و محیط اقتصادی در نتیجه ، تشدید شده و خواهد بود. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، جز در مواردی که طبق قانون لازم است ، بر عهده نمی گیرد.

اخبار مرتبط  Pur-Well Living یک دستگاه تمیز کننده را راه اندازی می کند که باعث ضد عفونی کننده نامحدودی برای کمتر از 10 ¢ گالن می شود

تماس با سرمایه گذار:
برندون فری، ICR
[email protected]
203-682-8200

تماس با رسانه:
السیا پولمن ، ICR
[email protected]
646-277-1200

نوآوری بنفش ، شرکت
ساوانا هابز
مدیر ارتباطات بنفش
[email protected]

SOURCE Purple Innovation، Inc.

لینک های مربوطه

https://purple.com/