NuZee (d / b / a Blenders قهوه) از آغاز پیشنهاد پیشنهادی عمومی سهام عادی خبر داد

شركت بنچمارك ، LLC به عنوان تنها مدير كتاب در حال اجرا براي پيشنهاد عمل مي كند.

NuZee قصد دارد از درآمد خالص حاصل از پیشنهاد برای سرمایه در گردش و اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

پیشنهاد پیشنهادی به موجب بیانیه ثبت نام در فرم S-1 (شماره 333-234643) ، شامل یک دفترچه اولیه که قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC” ثبت شده بود) انجام می شود ، که هنوز عملی نشده است. . ممکن است سهام فروخته نشود و یا پیشنهادهایی برای خرید قبل از موعد مقرر در ثبت اظهارنامه ثبت نمی شود و فقط با یک دفترچه ارائه می شود. دفترچه نهایی که شرایط ارائه پیشنهاد را توصیف می کند ، به SEC ارسال می شود و در وب سایت SEC واقع در http://www.sec.gov در دسترس خواهد بود.

نسخه های الکترونیکی دفترچه نهایی ، در صورت امکان ، می توانند با تماس با شرکت Benchmark ، توجه: بخش دفترچه ، خیابان 150 ، 58 ، طبقه 17 ، نیویورک ، نیویورک 10155 ، از طریق ایمیل در [email protected]یا از طریق تلفن با شماره (212) 312-6700 تماس بگیرید. علاقه مندان قبل از سرمایه گذاری در این پیشنهاد ، می توانند دفترچه نهایی را بخوانند ، که اطلاعات بیشتری در مورد شرکت و چنین پیشنهادهایی ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  شرکت گلف Callaway سود سه ماهه را اعلام کرد

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید سهام نمی باشد و همچنین هیچ فروشی از سهام در هر ایالت یا قضایی وجود ندارد که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام غیرقانونی باشد. صلاحیت تحت قوانین مربوط به اوراق بهادار از هر ایالتی یا صلاحیت قانونی آن.

بیانیه های به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که به موجب بندر ایمن بندر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. NuZee به شما هشدار می دهد که چنین گزاره هایی صرفاً پیش بینی هستند و ممکن است وقایع یا نتایج واقعی از نظر معنوی متفاوت باشند. این اظهارات منعکس کننده انتظارات فعلی NuZee است و NuZee هیچ تلاشی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در این بیانیه های مشتاقانه پیش بینی نمی کند ، حتی اگر تجربه یا تغییرات آینده روشن کند که هرگونه نتایج پیش بینی شده بیان شده یا ضمنی در این یا سایر اظهارات NuZee محقق نخواهد شد. علاوه بر این ، این بیانیه ها خطرات و عدم قطعیت هایی را شامل می شود ، بسیاری از آنها خارج از کنترل NuZee هستند ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با اظهارات آینده نگر متفاوت باشند. اظهارات مربوط به ، از جمله موارد دیگر ، مصرف پیشنهاد سهام و تغییرات احتمالی در شرایط بازار ، اظهارات آینده نگر را تشکیل می دهد. این خطرات و عدم قطعیت ها ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند ، عبارتند از: اثرات همه گیر COVID-19 بر عملکردهای ما و شرایط عمومی اقتصادی. خطری مبنی بر بسته شدن عرضه عمومی سهام ، و نیاز ما به بودجه اضافی قابل توجهی؛ برای توصیف عوامل دیگری که ممکن است نتایج واقعی NuZee ، عملکرد یا انتظارات واقعی شما را از هرگونه اظهارات آینده نگر متفاوت کند ، لطفاً اطلاعات مندرج در “عوامل خطر” و “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل مدیریت وضعیت اقتصادی و نتایج عملیات” را مرور کنید. “بخشهایی از گزارشهای عمومی شرکت ارسال شده به SEC و در دفترچه مقدماتی و دفترچه همراه با توجه به پیشنهاد ارائه شده به SEC.

اخبار مرتبط  بینش ، تاثیر COVID-19 ، رقابت و پیش بینی (2020-2025)

درباره مخلوط کن های NuZee و قهوه
NuZee، Inc. (d / b / a Blenders قهوه) یک شرکت ویژه قهوه و یک شرکت تولید کننده قهوه ریخته و بیش از همه در ایالات متحده است. ما محصولات قهوه وعده های یکبار مصرف را برای مشتریان در بازار ایالات متحده آمریکا بسته بندی می کنیم و برای بازار کره نیز بسته بندی می کنیم.

اخبار مرتبط  CME America به روزرسانی در مورد دو یادآوری داوطلبانه قبلی را که مربوط به پمپ ها و دستگاه های تزریق سرپایی است ارائه می دهد

SOURCE NuZee ، شرکت