Kemin’s BetaVia ™ Complete نظرات مثبت غذای جدید را از EFSA دریافت می کند

ماده ایمنی بدن اولین محصول بتا گلوکان است که از جلبک ها تهیه شده و گزارش جدیدی از مواد غذایی مثبت در اروپا دریافت کرده است

DES MOINES ، آیووا، 15 مه 2020 / PRNewswire / – Kemin Industries ، یک شرکت دارویی بین المللی متعهد به تغییر کیفیت زندگی هر روز برای 80 درصد از جمعیت جهان با محصولات و خدمات خود ، اعلام کرده است که اتحادیه اروپا برای ایمنی مواد غذایی (EFSA) ایمنی BetaVia ete کامل را به عنوان یک ماده غذایی جدید مطابق با آیین نامه (EU) 2015/2283 ارزیابی کرده است. این نظر مثبت باعث می شود کمین یک پنج سال انحصاری برای فروش BetaVia Complete در اروپا داشته باشد.

BetaVia Complete ، یک ماده بتا گلوکان مشتق شده از جلبک ها برای حمایت از سیستم ایمنی بدن در تمام طول سال است ، با استفاده از یک نوع جلبک اختصاصی ، Euglena gracilis ATCC PTA-123017 ، توسط یک فرآیند ثبت اختراع تولید می شود و اولین و تنها ماده تشکیل دهنده آن است. که EFSA نظر مثبت داد

EFSA اقتدار مستقل اتحادیه اروپا است که مشاوره علمی ارائه می دهد و خطرات موجود در زنجیره غذایی را ارزیابی می کند. نظر نوین مواد غذایی در مورد BetaVia Complete ، که در وب سایت EFSA در دسترس عموم است ، منعکس کننده ارزیابی ایمنی کاملی است که توسط پنل EFSA در مورد مواد مغذی ، مواد غذایی رمان و آلرژن های غذایی در مورد عنصر پشتیبانی ایمنی کمین انجام شده است. EFSA BetaVia Complete را هنگام استفاده در مکمل های غذایی ، مواد غذایی به عنوان یک جایگزین کامل غذایی برای کنترل وزن و به عنوان یک ماده غذایی که به طیف وسیعی از مواد غذایی اضافه می شود ، ایمن می داند. EFSA بدون داده های امنیتی اختصاصی کمین نمی توانست به این نتیجه مثبت برسد.

اخبار مرتبط  Camper توسعه محصول را با Centric PLM er تسریع می کند

BetaVia Complete حاوی بیش از 50 درصد بتا-1،3 گلوکان و همچنین پروتئین ، اسیدهای چرب ، ویتامین ها ، مواد معدنی و کاروتنوئیدها است. این ماده غذایی سرشار از مواد مغذی از جلبکهای خشک و کامل (Euglena gracilis) تخمیر می شود و به همین دلیل برای محصولات پشتیبانی کننده سیستم ایمنی در تمام طول سال ایده آل است.

“EFSA داده های ایمنی کامل BetaVia را در معرض ارزیابی بسیار دقیق قرار داده است و این دستاورد عظیم نشان دهنده قدرت پرونده جدید مواد غذایی کمین تغذیه و سلامتی انسانی است که به EFSA ارسال شده است.” پدرو ویرا، معاون رئیس جمهور – اروپا و آمریکای لاتین ، تغذیه و سلامتی انسانی کمین. “ما از نظر مثبت EFSA برای عنصر BetaVia Complete کاملاً خوشحالیم ، زیرا اروپا یک بازار کلیدی برای رشد و تغذیه و سلامت BetaVia و Kemin انسانی است.”

BetaVia Complete یک ماده منحصر به فرد ، مشتق از جلبک و غنی از مواد مغذی است که از سیستم ایمنی بدن به سه روش مختلف برای بهبود سلامت عمومی و رفاه به روشی طبیعی و مؤثر پشتیبانی می کند. محافظت سه گانه BetaVia Complete شامل موارد زیر است:

  • تقسیم سلولهای ایمنی ذاتی – اولین خط دفاع طبیعی بدن.
  • رشد “باکتریهای خوب” مفید – از جمله لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکتریاها – در میکروبیوت روده ، که بیشتر سلولهای ایمنی بدن را در خود جای داده است ، تشویق کنید
  • محافظت از سلامت سلول های روده ، که برای حفظ یکپارچگی دستگاه گوارش ضروری است تا بتواند به عنوان سد محافظ جسمی و سپر ایمنی عمل کند.
اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل 2020 بازار جهانی ماشین ساخت دستمال کاغذی با پیش بینی های سال 2026 ، مشخصات نمایه شرکت های اصلی Delta Paper Machine ، Finetech Tissue Machines و Alpha Napkin Machines

این اثرات مثبت بر سیستم ایمنی بدن منعکس شده در مزایای سلامتی است که با تحقیقات بالینی و بالینی در زمینه دستگاه تنفسی و دستگاه گوارش تأمین می شود.

وی گفت: “با توجه به افزایش تقاضای مصرف کننده برای محصولاتی که از سیستم ایمنی بدن پشتیبانی می کنند ، ما بسیار خوشحالیم که BetaVia Complete را به مصرف کنندگان اروپایی نزدیک تر و به دنبال راه حل هایی برای یک زندگی سالم تر نزدیک کنیم.” میگوئل مارتینو، مدیر بازاریابی – اروپا ، تغذیه و سلامت انسان کمین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BetaVia ™ Complete ، اینجا را کلیک کنید.

درباره صنایع کمین

صنایع کمین (www.kemin.com) یک تولید کننده مواد مؤثر بین المللی است که هدف آن تغییر هر روزه کیفیت زندگی برای 80 درصد از جمعیت جهان به روش پایدار با محصولات و خدمات خود است. وی شرکت بیش از 500 ماده خاص را در زمینه بهداشت و تغذیه انسان و حیوانات ، غذای حیوانات اهلی ، آبزی پروری ، مواد مغذی ، فن آوری مواد غذایی ، فناوری گیاهی و صنعت نساجی تهیه می کند.

اخبار مرتبط  تغذیه شبکه آمریکا با افزایش تقاضا روبرو می شود ، کاهش تولید به دلیل بحران COVID-19

کمین متعهد شده است بیش از نیم قرن از دانش علمی کاربردی برای مقابله با چالش های صنعت استفاده کند و راه حل های محصول را برای بیش از 120 کشور در اختیار مشتریان قرار دهد. کمین با تعهد خود به کیفیت ، ایمنی و بهره وری برای مواد غذایی ، خوراک و محصولات مرتبط با سلامتی ، مواد مؤثر را برای تغذیه جمعیت رو به رشد فراهم می کند.

Kemin که در سال 1961 تأسیس شد ، یک شرکت خصوصی ، خانوادگی ، خانوادگی است و بیش از 2 هزار و 800 کارمند در سراسر جهان دارد و در 90 کشور فعالیت دارد ، از جمله: آ. با امکانات تولید در بلژیک ، برزیل ، چین، هند ، ایتالیا ، روسیه ، سان مارینو، سنگاپور ، آفریقای جنوبی و ایالات متحده.

مخاطبین را فشار دهید:
میگوئل مارتینومدیر بازاریابی [email protected]، +351 214 157 507

کیم ادواردز، مدیر محصول جهانی ، [email protected]، +1 515 559 5407

©Kemin Industries Inc. و گروه شرکتهای آن در سال 2020. کلیه حقوق محفوظ است.
® ™ علائم تجاری ثبت شده از Kemin Industries، Inc.، ایالات متحده.
برخی از بیانیه ها ، برچسب های محصول و ادعاها ممکن است بسته به موقعیت جغرافیایی یا شرایط قانونی شما متفاوت باشند.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/901853/New_Kemin_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.kemin.com

منابع کمین صنایع