BetaVia ™ کامل از کمین نظر مثبت مواد غذایی رمان را از EFSA دریافت می کند

DES MOINES ، آیووا، 15 مه 2020 / PRNewswire / – Kemin Industries ، یک تولید کننده مواد جهانی در جهان که تلاش می کند هر روز برای 80 درصد از جهان با محصولات و خدمات خود کیفیت زندگی را دگرگون کند ، اعلام کرده است که سازمان امنیت غذایی اروپا (EFSA) مثبت ارزیابی کرده است ایمنی BetaVia به عنوان یک غذای جدید طبق مقررات (اتحادیه اروپا) 2015/2283 تکمیل شود. این نظر مثبت به Kemin اجازه می دهد تا پنج سال انحصار فروش BetaVia Complete را در اختیار شما قرار دهد اروپا.

BetaVia Complete ، یک ماده بتا گلوکان منبع جلبک برای حمایت از سیستم ایمنی بدن در طول سال ، از طریق یک فرآیند ثبت اختراع با استفاده از یک سویه اختصاصی جلبک تولید می شود ، Euglena gracilis ATCC PTA-123017 ، و اولین و تنها ماده ای است که از این سویه حاصل می شود و از EFSA نظر مثبت گرفته می شود.

EFSA یک آژانس مستقل اتحادیه اروپا است که نظرات علمی ارائه می دهد و خطرات موجود در زنجیره غذایی را ارزیابی می کند. نظر غذای جدید در مورد BetaVia Complete ، که در وب سایت EFSA در دسترس عموم است ، بیانگر ارزیابی دقیق ایمنی است که توسط پنل EFSA در مورد تغذیه ، رمان غذاها و آلرژن های غذایی در مورد عنصر پشتیبانی ایمنی کمین انجام شده است. EFSA هنگام استفاده در مکمل های غذایی BetaVia Complete را بی خطر می داند. مواد غذایی برای جایگزینی رژیم های غذایی کلی برای کنترل وزن. و به عنوان یک ماده غذایی به تعدادی از محصولات غذایی اضافه شده است. EFSA بدون داده های ایمنی اختصاصی کمین نمی توانست به این نتیجه مثبت برسد.

اخبار مرتبط  سرآشپز دو ستاره میشلین برای پشتیبانی از مشاغل هتل و رستوران با هدف از سرگیری فعالیت خود با TWISPER شروع به کار می کند.

BetaVia Complete حاوی بیش از 50 درصد بتا 1،3 گلوکان و همچنین پروتئین ها ، اسیدهای چرب ، ویتامین ها ، مواد معدنی و کاروتنوئیدها است. این ماده غذایی سرشار از مواد مغذی از یک جلبک خشک و کامل (Euglena gracilis) تخمیر می کنند ، و آن را برای محصولات پشتیبان ایمنی در تمام طول سال ایده آل می کنند.

“EFSA ارزیابی بسیار دقیق از داده های ایمنی را در مورد BetaVia Complete انجام داد ، و این دستاورد شگرف نشانگر قدرت پرونده جدید مواد غذایی کمین تغذیه و سلامتی انسانی ارسال شده به EFSA است.” پدرو ویرا، معاون رئیس جمهور – اروپا و آمریکای لاتین، کمین تغذیه و سلامتی انسان. “ما بسیار هیجان زده می شویم تا نظر مثبت EFSA را برای عنصر خود ، BetaVia Complete ، دریافت کنیم اروپا یک بازار کلیدی از نظر رشد هم از نظر رشد و هم از نظر تغذیه و سلامت BetaVia و Kemin است. “

BetaVia Complete یک ماده منحصر به فرد ، با جلبک منبع و مواد مغذی است که از سیستم ایمنی بدن به سه روش مشخص برای تقویت طبیعی و سلامت کلی و سلامتی پشتیبانی می کند. محافظت سه گانه BetaVia Complete شامل موارد زیر است:

  • تقسیم سلولهای ایمنی ذاتی – اولین خط دفاع طبیعی بدن
  • سوخت رسانی به رشد “باکتریهای خوب” – از جمله لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکتری ها – در میکروبیوت روده ، که میزبان بیشتر سلولهای ایمنی بدن است
  • محافظت از سلامت سلول های روده ، که در حفظ یکپارچگی دستگاه گوارش ضروری است ، بنابراین می تواند به عنوان یک سد محافظ فیزیکی و سپر ایمنی عمل کند
اخبار مرتبط  نوار جدید صدا ال جی با تلویزیون های OLED گالری GX گرافیکی عالی ، جفت کاملاً عالی را ارائه می دهد

این اثرات ایمنی مفید به مزایای سلامتی تبدیل می شود که با تحقیقات بالینی و بالینی در مورد دستگاه تنفسی و دستگاه گوارش پشتیبانی می شود.

وی گفت: “با افزایش تقاضای مصرف کننده برای محصولاتی که دارای پشتیبانی ایمنی هستند ، ما بسیار هیجان زده می شویم که یک قدم نزدیک تر به راه اندازی کامل BetaVia در دسترس مصرف کنندگان اروپایی که به دنبال راه حل هایی برای زندگی سالم تر هستند” هستیم. میگوئل مارتینو، مدیر بازاریابی – اروپا، کمین تغذیه و سلامتی انسان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BetaVia ete Complete ، اینجا را کلیک کنید.

درباره صنایع کمین

صنایع کمین (www.kemin.com) یک تولید کننده مواد جهانی است که می کوشد هر روز برای 80 درصد از جهان با محصولات و خدمات خود کیفیت زندگی را به طور پایدار تغییر دهد. این شرکت بیش از 500 ماده خاص را برای بهداشت و تغذیه انسان و حیوانات ، غذای حیوانات اهلی ، آبزی پروری ، مواد ضد آلی ، فن آوری های غذایی ، فن آوری های زراعی و صنایع نساجی تهیه می کند.

اخبار مرتبط  کابینت Romar & amp؛ شرکت برتر سری جدید Pro-Line را راه اندازی می کند

بیش از نیم قرن ، کمین به استفاده از علوم کاربردی برای پرداختن به چالش های صنعت و ارائه راه حل های محصول برای مشتریان در بیش از 120 کشور اختصاص داده است. کمین با تعهد خود به کیفیت ، ایمنی و اثربخشی مواد غذایی ، خوراک و محصولات مرتبط با سلامتی مواد لازم را برای تغذیه یک جمعیت در حال رشد فراهم می کند.

Kemin در سال 1961 تأسیس شد ، یک شرکت خصوصی و دارای خانواده و دارای بیش از 2800 کارمند و فعالیت جهانی در 90 کشور جهان ، از جمله امکانات تولیدی در بلژیک، برزیل، چین، هند، ایتالیا، روسیه، سان مارینو، سنگاپور، آفریقای جنوبی و ایالات متحده

مخاطبین رسانه:
میگوئل مارتینو، مدیر بازاریابی ، [email protected]، +351 214 157 507

کیم ادواردز، مدیر محصول جهانی ، [email protected]، +1 515 559 5407

©صنایع کمین ، شرکت و گروه شرکتهای آن 2020 همه حقوق محفوظ است. ® علائم تجاری Kemin Industries، Inc.، ایالات متحده آمریکا.
برخی از اظهارات ، برچسب زدن به محصولات و ادعاها ممکن است از نظر جغرافیایی متفاوت باشد یا طبق خواسته های دولت.

منابع کمین صنایع

لینک های مربوطه

http://www.kemin.com