Kemin’s BetaVia ™ Complete از EASA به عنوان یک غذای جدید نظر مثبت می گیرد

ماده ایمنی اولین بتا گلوکان با منشاء جلبک است که به عنوان یک ماده غذایی جدید از نظر مثبت دریافت کرده استاروپا

MONKS ، آیووا، 15 مه 2020 / PRNewswire / – Kemin Industries ، تولید کننده مواد معدنی بین المللی که برای تغییر پایدار کیفیت زندگی روزانه 80 درصد از جهان با محصولات و خدمات خود تلاش می کند ، اعلام کرده است که اروپایی ایمنی مواد غذایی (EASA) ارزیابی مثبتی از ایمنی BetaVia انجام داده است به عنوان یک غذای جدید مطابق با مقررات اروپایی 2015/2283 کامل شود. این نظر مثبت اجازه خواهد داد کمین به فروش اختصاصی BetaVia Complete در 5 سال اختصاص داده می شود اروپا.

BetaVia Complete ، بتا گلوکان با منشاء جلبک که در طول سال برای پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن در نظر گرفته شده است ، طبق یک فرآیند ثبت شده از سویه جلبک های ثبت شده ، Euglena gracilis ATCC PTA-123017 ، و اولین و تنها ماده ای است که از این سویه مشتق شده و نظر مثبت ای را از EASA دریافت کرده است.

EASA نهاد مستقل اتحادیه اروپا است که مشاوره علمی ارائه می دهد و خطرات موجود در زنجیره غذایی را ارزیابی می کند. نظر درباره BetaVia Complete به عنوان یک ماده غذایی جدید ، که در وب سایت EASA در دسترس عموم است ، بیانگر ارزیابی دقیق ایمنی است که توسط پنل تغذیه ، بهداشت و ایمنی EASA انجام شده است. مواد غذایی جدید و حساسیت های غذایی موجود در عناصر سیستم ایمنی کمین را پشتیبانی می کند. EASA BetaVia Complete را هنگام استفاده در مکمل های غذایی ، مواد غذایی کامل برای کنترل وزن ، و به عنوان یک ماده اضافه شده به تعدادی از غذاها ، بی خطر می داند. EASA بدون داده های ایمنی انحصاری کمین نمی توانست به این نتیجه مثبت برسد.

اخبار مرتبط  نه شرکت پیشرو ابتکار جدیدی را برای تسریع در انتقال به آینده صفر صفر (خالص صفر) آغاز کردند

BetaVia Complete حاوی بیش از 50 درصد بتا-1،3 گلوکان و همچنین پروتئین ، اسیدهای چرب ، ویتامین ها ، مواد معدنی و کاروتنوئیدها است. این ماده مغذی سرشار از مواد مغذی از تخمیر جلبک دریایی حاصل می شود (Euglena gracilis) به طور کامل خشک شده ، و آن را برای محصولات در نظر گرفته شده برای حمایت از سیستم ایمنی بدن در طول سال ایده آل می کند.

“EASA ارزیابی بسیار دقیق از داده های ایمنی BetaVia Complete را انجام داده است ، و این موفقیت چشمگیر نشانگر استحکام پرونده جدید مواد غذایی است که Kemin Nutrition Human Human تغذیه و سلامت به EASA ارسال کرده است.” پدرو ویرامعاون رئیس جمهور کمین تغذیه و سلامت انسان برایاروپا و آمریکای لاتین “ما بسیار خوشحالیم که این نظر مثبت را از EASA برای عنصر BetaVia Complete دریافت کرده ایم ، زیرااروپا از نظر رشد بازار مهمی است ، هم برای BetaVia و هم برای تغذیه و سلامتی انسانی Kemin. “

BetaVia Complete یک ماده مغذی منحصر به فرد و غنی از مواد مغذی است که از جلبک پشتیبانی می کند و سیستم ایمنی بدن را از سه طریق مجزا برای بهبود طبیعی و به طور موثر سلامت کلی و بهزیستی پشتیبانی می کند. محافظت از عملکرد سه گانه BetaVia Complete با هدف:

  • تقسیم بندی سلولهای ایمنی ذاتی – اولین خط طبیعی دفاع برای بدن انسان
  • رشد “باکتریهای خوب” – خصوصاً – را تحریک کنید لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکتری ها – در میکروبیوتای روده ، که بیشتر سلولهای ایمنی بدن را در خود جای داده است
  • از سلامت سلول های روده که برای حفظ یکپارچگی دستگاه گوارش ضروری هستند ، محافظت کنید تا بتواند به عنوان سد محافظ جسمی و سپر ایمنی بدن باشد
اخبار مرتبط  مؤسسه مدیریت تأمین به عنوان یک مکان برتر برای کار در آریزونا ، جایزه را بدست آورد

این اثرات ایمنی مفید به مزایای سلامتی تبدیل می شود که با تحقیقات بالینی و بالینی در مورد دستگاه های تنفسی و گوارشی پشتیبانی می شوند.

وی گفت: “در مواجهه با افزایش تقاضای مصرف کننده برای محصولاتی که دارای پشتیبانی ایمنی هستند ، بسیار خوشحالیم که گامی دیگر در جهت تجاری سازی BetaVia Complete برای مصرف کنندگان اروپایی که به دنبال راه حل هایی برای زندگی سالم تر هستند ، برداشته ایم. میگوئل مارتینومدیر بازاریابی برایاروپا در Kemin تغذیه و سلامت انسان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BetaVia ete Complete ، اینجا کلیک کنید.

درباره صنایع کمین

صنایع کمین (www.kemin.com) یک تولید کننده بین المللی مواد تشکیل دهنده ای است که برای ایجاد پایدار کیفیت زندگی روزانه 80 درصد از جهان با محصولات و خدمات خود تلاش می کند. این شرکت بیش از 500 ماده تخصصی را در زمینه بهداشت و تغذیه انسان و حیوانات ، غذای حیوانات اهلی ، آبزی پروری ، مواد مغذی ، فن آوری مواد غذایی ، فن آوری فرهنگ و صنایع نساجی فراهم می کند.

اخبار مرتبط  CEW فینالیست های جوایز زیبایی را برای سال 2020 در همکاری با Gloss Angeles اعلام کرد

بیش از نیم قرن ، کمین خود را به استفاده از علوم کاربردی برای رفع چالش های صنعت و ارائه راه حل ها و محصولات برای مشتریان خود در بیش از 120 کشور اختصاص داده است. کمین از طریق تعهد خود به کیفیت ، ایمنی و اثربخشی مواد غذایی ، خوراک و محصولات بهداشتی مواد لازم را برای تغذیه جمعیت رو به رشد فراهم می کند.

Kemin که در سال 1961 تأسیس شد ، یک مشاغل خانوادگی خصوصی است که بیش از 2800 نفر در سراسر جهان استخدام می شود و در 90 کشور جهان از جمله سایت های تولیدی در بلژیک ، برزیل ، چین ، هند ، ایتالیا و … حضور دارد. روسیه ، سان مارینو ، سنگاپور ، آفریقای جنوبی و ایالات متحده.

مخاطبین رسانه:
میگوئل مارتینو، مدیر بازاریابی ، [email protected]، +351 214 157 507

کیم ادواردز، مدیر محصول جهانی ، [email protected]، +1 515 559 5407

©صنایع کمین ، شرکت و گروه شرکتهای آن 2020 همه حقوق محفوظ است. ® ™ علائم تجاری ثبت شده از Kemin Industries، Inc.، ایالات متحده آمریکا.
برخی اعلامیه ها ، برچسب ها و ادعاهای خاص ممکن است براساس شرایط منطقه یا دولت متفاوت باشد.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/901853/New_Kemin_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.kemin.com

منابع کمین صنایع