Habasit نوارهای TPO جدید را با گل میخ های اختصاصی ارائه می دهد.

تسمه های TPO با تمیز کردن آسان Habasit برای صنایع غذایی ، هم اکنون با رولپلاک های نوار نقاله های بالا و پایین در دسترس هستند

REINACH ، سوئیس ، 15 مه 2020 / PRNewswire / – برنامه های کاربردی صنایع غذایی به تسمه هایی نیاز دارند که دارای خواص عالی عالی ، تمیز کردن آسان و کارآمد و همچنین مقاومت شیمیایی و هیدرولیز در محیط های مرطوب هستند. باندهای TPO این هدف را با دقت انجام می دهند. اما تاکنون ، صنایع غذایی به دلیل محدودیت در افزودن لوازم جانبی مورد نیاز برای انتقال محصولات گشاد در یک شیب ، مجبور بودند از نوارهای مختلف برای تسمه های تندتر بالادست و پایین دست استفاده کنند. اکنون یک راه حل وجود دارد: کمربندهای حبابیت® Cleanline مجهز به دامنه های بالا / پایین ، که اجازه می دهد تا فرایندهای تمیز کردن استاندارد و زمان ضد عفونی کلی کوتاهتر شود

همه تسمه های نقاله Habasit Cleanline با یک پلی آمپول ترموپلاستیک ویژه پوشانده شده است که به حمل و نقل بهداشتی مواد غذایی کمک می کند. کمربندها حتی با آب داغ یا مواد محور بر کلر ، تمیز کردن آسان را ارائه می دهند ، خاصیت ارتجاعی بالایی در طیف گسترده ای از دما و خطر ابتلا به آلودگی کمتر به دلیل کیفیت عالی سطح بدون هیچ گونه ترک خرد در باکتری ها وجود دارد. تاکنون اما با وجود مزایای بسیار زیاد آنها برای حمل و نقل با نیازهای بهداشتی ، آنها به دلیل محدودیت در قرار دادن لوازم جانبی از قبیل رولپلاک ، که برای جلوگیری از ریزش محصولات وجود دارد ، برای کاربردهای دارای دامنه های شیب دار از بالا و پایین مناسب نبودند. .

اخبار مرتبط  شرکت حمل و نقل راه حل های ساختمان سالم را برای بهبود کیفیت هوا برای بازگشایی بازار در ایالت نیویورک ارائه می دهد

باندهای TPO با گل میخ های اختصاصی

به عنوان اولین شرکتی در بازار که این نیاز را برآورده می کند ، Habasit کمربندهای Habasit Cleanline ساخته شده با لبه های جوش داده شده را راه اندازی کرده است. این مواد با داشتن مواد ویژه تولید شده و یک فرایند پیوند منحصر به فرد ، سختی کافی را برای حمل و نقل محصولات حتی در دامنه های شیب دار ارائه می دهند و باعث آزاد سازی کامل محصول و رعایت کامل مقررات غذایی می شوند.

شکاف TPO در چهار ارتفاع مختلف برای تأمین بیشترین نیازها در برنامه های شیب بالا و پایین ، در جایی که جداسازی یا تقسیم محصولات ضروری است ، یا جایی که محصولات شل و انتقال از هر راه دیگری دشوارتر است ، موجود است. با استفاده از تسمه های Habasit Cleanline TPO در این برنامه ها ، صنایع غذایی هم اکنون می توانند خط خود را در یک عمل تمیز کنند و موجب صرفه جویی در نیروی کار ، آب ، برق و مهمتر از همه زمان شوند.

اخبار مرتبط  BetaVia ™ کامل از کمین نظر مثبت مواد غذایی رمان را از EFSA دریافت می کند

بهداشتی ، کارآمد و سازگار با محیط زیست

کمربندهای Habasit Cleanline و نسل جدیدی از لپ ها از یک ماده پوشش ابتکاری برخوردار هستند که باعث انتشار بسیار عالی می شود. محصولات حاوی کربوهیدرات به راحتی از سطح آن آزاد می شوند و باعث کاهش ضایعات و افزایش عملکرد خط تولید می شوند. ظرفیت بهبود یافته تمیز کردن همچنین مزایای زیست محیطی مانند کاهش مصرف آب و مواد شوینده را فراهم می کند که به معنی آلودگی کمتر و استفاده کمتر از منابع است و از این طریق هزینه ها را کاهش می دهد. مقاومت عالی باندها در برابر مواد شیمیایی و آب گرم باعث می شود آنها بسیار قابل اعتماد باشند و عمر طولانی را ارائه می دهند.

به طور خلاصه ، کمربندهای Habasit Cleanline با گل میخ های جوش داده شده ایده آل برای پردازنده های مواد غذایی هستند که به دنبال ساده سازی بهداشتی و استاندارد سازی تمیز کردن برای خطوط تولید / افزایش سطح مواد غذایی خود هستند. این راه حل نه تنها بهره وری بهینه شده ، بلکه سودآوری را نیز بهبود می بخشد – صرف نظر از نوسانات بازار.

اخبار مرتبط  OverDrive رهبران صنعت انتشار و کتابخانه را به هیئت مدیره اضافه می کند

درباره Habasit

Habasit با ارائه تسمه های نقاله عالی و تسمه های انتقال نیرو ، سیستم ها و خدمات ، به مشتریان کمک می کند تا قابلیت اطمینان ، کیفیت و بهره وری تجهیزات و فرآیندهای خود را بهبود بخشند. این مشاغل خانوادگی که در سال 1946 در بازل سوئیس ایجاد شد ، در بیش از 70 کشور جهان حضور جهانی دارد و بیش از 3800 کارمند در شرکتهای تابعه و مراکز خدماتی در سراسر جهان فعالیت می کنند. مشتریان Habasit دارای محصولات با کیفیت بی نظیر و راه حل های کامل مبتنی بر طیف گسترده ای از تسمه نقاله بر پایه پارچه ، تسمه های مدولار پلاستیکی ، تسمه های انتقال نیرو ، کمربندهای یکپارچه و تسمه تایم هستند.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.habasit.com مراجعه نمایید

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1033105/Habasit_Logo.jpg

شرکت:

Habasit International AG
Römerstrasse 1، P.O. باکس ، CH-4153 Reinach BL ، سوئیس
تلفن: +49 (0) 6071/9 69-0
فکس: +49 (0) 6071/9 69-52 33
پست الکترونیک: [email protected]
صفحه وب: www.habasit.com

SOURCE Habasit International AG