Catarsis Popular Vid Fidel Castro ، روایتی از انقلاب عوام در برابر یک دولت مواج در کوبا

آخرین خلاصه ای از لیوروویو برجسته و خاموش در دوران انقلابی که در آن بوفوهای طنزآمیز از فراموشی گریزی فرار نمی کنند. این رژیم در محاکمات شدید شروع می شود و مخالفت های سکوت اختیار می کند. اما لیبریو طعنه ای را علیه پروسه ای به نام انقلاب تحمیل می کند.

قلم مو را با قصه هایی که حاوی عصب های عصبی ، بحران غذا ، سرقت ادبی در کتاب آهنگ است که به ظالم و لیبیوریو خارجی می دهد ، رئیس جمهور مرحوم رونالد ریگان ایالات متحده او را در کنوانسیون ها زنده می کند.

نویسنده برداشت خود سه بوفو و شرح داده شده از “ال یایابو” را ضمیمه می کند. جنگ مزدوره آنگولا و نفرین ستوان کل: “هرکسی که می خواهد سرزمین ما را تصرف کند ، اگر در جنگ نابود نشود ، خاک اختصاص داده شده به خون را جمع می کند.” آنتونیو ماچئو، به حداکثر می رسد Liborina: Liborio می پردازد. “

اخبار مرتبط  BrandZ Rank رتبه بندی خرده فروشی درخشش در کانون توجه بر روی برندهایی که در مقابل تأثیرات Coronavirus مقاوم هستند

کتاب جدید کارلوس راوس اوترو منتشر شده توسط انتشارات صفحه ¿Liborio ؟: محبوب Catarsis در مقابل فیدل کاسترو مفهوم واقعی لیبورو را به خوانندگان آموزش می دهد و تعریف آن را بین زمینه های اعتقادات عامه و برنامه های اساسی مفهوم آن مقایسه می کند.

مشتریانی که مایل به درک تأثیر تغییرات اجتماعی هستند که می توانند یک ملت را رقم بزنند یا از هم پاشند ، می توانند خریداری کنند ¿Liborio ؟: Catarsis Popular Vs Fidel Castro در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes و Noble.

اخبار مرتبط  WeissLaw LLP Grubhub، Inc. را بررسی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره زیر تماس بگیرید با انتشارات صفحه: 866-315-2708.

درباره انتشارات صفحه:

انتشارات صفحه یک انتشارات سنتی کامل و کامل است که همه پیچیدگی های مربوط به انتشار کتاب های نویسندگان آن ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی و تولید حق امتیاز در جهان را در بر می گیرد. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، و با مشکلی در زمینه مشاغل پیچیده مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد مشابه مواجه نیستند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر اشتیاق خود تمرکز کند: نوشتن و خلق. در www.pagepublishing.com بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  کاسیو ماه ملی پیانو را جشن می گیرد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1167840/Carlos_R_os_Otero.jpg

منبع انتشارات صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com