Alana CityStyleBot محرک نجات خیابان High Street Post COVID-19 است

CORK ، ایرلند، 15 مه 2020 / PRNewswire / – Alana ‘CityStyleBot’ به خرده فروشان مد و خیابانی مستقل یک جبهه فروشگاه مجازی جایگزین برای ارائه خدمات به مشتریان ارسال COVID-19 می دهد. راه اندازی شد فوریه 2020، Cork Start Up Alana یک پلتفرم نوآورانه مد و زیبایی است که برای مصرف کنندگان می تواند ظاهر و محصولات زیبایی را انتخاب کند. Alana با استفاده از هوش مصنوعی بدین معنی است که یاد می گیرد سبک ها یا مارک هایی را که متناسب با سلیقه منحصر به فرد هر مشتری باشد ، پیشنهاد می کند. آلانا لباس هایی را از خرده فروشان خیابانی و بوتیک های مستقل با همان خدمات تحویل روز ارائه می دهد که کل مرکز خرید یک مرکز خرید مجازی – یک حساب پرداخت – یک هزینه تحویل 3.99 یورو است. آلانا به خرده فروشان کمک می کند تا با مارک های عمده ای که دارای جایگاه تجارت الکترونیک مستقر هستند ، به رقابت بپردازند. طبق ACI Worldwide ، رشد متوسط ​​در معاملات معادل 74 درصد به دلیل افزایش چشمگیر خرده فروشی آنلاین در ماه مارس در مقایسه با مارس 2019 رخ داده است.

Post COVID-19 Alana همکاری خود را با هتل ها و اپراتورهای تور برای ایجاد نهایی City Break آغاز خواهد کرد. این خواهد بود که یک درآمد جدید سودآور برای صنعت گردشگری. مشتریان می توانند از خدمات یک ظاهر طراحی شده مجلل یا استایل های زیبایی استفاده کنند و از فروشگاه اینترنتی آلانا ظاهراً و محصولات خود را به هتل های خود تحویل دهند ، در حالی که هنوز در مسافت اجتماعی کار می کنند ، اما آماده است تا بتواند از تمام مقصد خود به سبک لذت ببرد. آلانا در حال حاضر خدمه ای از سبک ها را در کار دارد نیویورک و ایرلند و در ردپای جهانی رو به رشد است.

مدیر انجمن سیمون مک کارتی می گوید ، “آلانا مدیون مد است که به مشتریان امکان دسترسی به لباس ، لوازم جانبی و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. برای خرده فروشان باعث افزایش فروش آنلاین و همچنین نشان دادن پیشنهاد خود از طریق تأثیرگذار وابسته به آلانا می شود. به خصوص برای بوتیک های کوچک مستقل که بسیار مهم هستند. برای فروش آنلاین تنظیم نشده است. بسیاری از خرده فروشان مد مستقل وجود دارند که آنلاین نیستند برنامه آلانا برای آنها در طول COVID-19 یک نجات حیات است زیرا یک مخاطب آماده وجود دارد که مشتاقانه به روز و مد روز در برخی از خرده فروشی های درمانی است.

اخبار مرتبط  داده های بزرگ به نظارت بر ایمنی مواد غذایی در گویانگ ، چین کمک می کند

Alana با توجه به ویژگی توصیه ای که توسط Artificial Intelligence طراحی شده است و از سبک خریدار مطلع می شود ، یک تجربه کاربری برتر برای خریداران است و به همین دلیل می تواند لباس هایی را که مطابق سلیقه خریداران است ، ارائه دهد. کلو مارکام، رئیس مد در آلانا می گوید ، “از زمان پیوستن به آلانا ، من دسترسی مخاطبان جهانی را گسترده تر کردم. آلانا به زنان این امکان را می دهد که از داشتن یک سبک شخصی خود با سرعت مناسب از یک کلیک یک دکمه ، سبک خود را داشته باشند. این سریع ، کارآمد و مقرون به صرفه است. در، درب.”

با پروفسور UCC توسعه یافته است باری ا ‘سالیوان، آلانا از یک فن آوری معلق در انتظار ثبت اختراع در موتور توصیه AI استفاده می کند. الگوریتم شایعات بی نظیر به شما می گوید که چه موارد دلخواه شما در دسترس است و از ورود لباس کامل به فروشگاه به شما هشدار می دهد. پروفسور اوشالیوان می گوید ، “با تعامل کاربران با نمای ظاهری بر روی سیستم عامل ، نمایه خاصی از کاربر ایجاد می شود که پایه و اساس توصیه های بسیار شخصی سازی شده را تشکیل می دهد و به حداکثر رساندن تأثیرات آلانا در خیابان بالا کمک می کند.”

این فضا را تماشا کنید – اعلامیه اصلی توسعه برند در آینده جمعه 8 اردیبهشت.

اینستاگرام: @ Alana.ie ، توییتر:shopwithalana و Facebook:alanaloves

پیوند به تصاویر دارای رزولوشن بالا در dropbox https://bit.ly/2L6KAIo

درباره آلانا

آلانا Uber مد به حساب می آید که یک سرویس تحویل وانت چند فروشگاه را ارائه می دهد. استفاده از فن آوری هوش مصنوعی مدرن برای آوردن لباس های شیک به مشتریان که می دانیم آنها را دوست خواهند داشت.

Alana سه سرویس مجزا به مشتریان ارائه می دهد:

1 ما سبک ها و ظاهرهایی را ایجاد می کنیم که می توانید از آنها خرید کنید. می توانید کل نمای ، وسایلی از ظاهر را مخلوط کنید و بین ظاهر به هم بخورد.

اخبار مرتبط  توافقنامه Aseppak و St Croix ABF امضا می کنند که دوره جدیدی را در نوآوری نوشیدنی صهیونیستی ایجاد می کند

2 ما یک سرویس وانت چند فروشگاه را ارائه می دهیم به این معنی که می توانید کالاهای مختلفی را از فروشگاه های مختلف خریداری کنید و تنها یک نرخ تحویل استاندارد با قیمت 3.99 یورو را پرداخت می کنید.

3 ما همچنین یک سرویس طراحی یک ظاهر طراحی شده مجازی ارائه می دهیم. شما می توانید از هر یک از تیم های استایل با استعداد ما انتخاب کرده و قرار ملاقات مجازی یک ظاهر طراحی شده را تنظیم کنید. در اینجا آنها همه چیز را با شما از بودجه ، سبک ، جابجایی کمد لباس ، رنگ ها و موارد دیگر عبور خواهند کرد.

ریشه های ما

پشتیبانی شده توسط کارآفرینان سریال Niamh Parker و آلن بیچینور یک تیم زن و شوهر. آنها شکاف موجود در بازار خدمات تحویل چند فروشگاه را تشخیص دادند. به عنوان یک مادر مشغول چهار نفری که عاشق مد است ، Niamh اعتماد به نفس خود را به سبک و عشق خود را برای خرید از دست داده بود زیرا او وقت و یا انرژی لازم برای رفتن از مغازه به فروشگاه را نداشت. بنابراین ، آلانا ایجاد شد تا به زن روزمره که دارای شیوه زندگی شلوغی است می تواند زمان پس انداز خود را بخرد. آلانا به خاطر دختر هشت ساله زوج آلانا نامگذاری شده است تا فرزندان را در سفر کارآفرینی با خود به همراه آورد.

جهانی به محلی

آلانا تیمی از سبک های با استعداد مستقر در این کشور دارد چوب پنبه به نیویورک! با این حال ، طرز فکر همیشه به نفع جامعه ما بوده است. ما سهام را در انبارها ذخیره نمی کنیم بلکه در عوض کالاهایی را از فروشگاه های محلی با هدف صرفه جویی در خیابان عالی جمع می کنیم. ما امیدواریم که به دلیل خرید چند فروشگاهی ما و همچنین به نفع اقتصاد محلی از کاهش بسته بندی محیط استفاده کنیم. خرید اقلام فروشگاه های محلی به معنای پشتیبانی از مشاغل در هر شهر است. مأموریت ما صرفه جویی در خیابان عالی و ارائه خرده فروشان در همه ابعاد ، بستر مورد توجه و فروش به جهانیان است

اخبار مرتبط  Solutions Solutions شهر تاتو را برای بزرگترین کارخانه زنجیره سرد در شرق آفریقا انتخاب می کند

جلسات سبک مجازی

آلانا بهترین شیکی است که همیشه خواهانش بودید. جلسات یک ظاهر طراحی مجازی ما یک ساعت طول می کشد و فقط 35 یورو هزینه دارد. هر قرار ملاقات کاملاً متناسب با مشتری است و سبک انتخاب آنها هر آنچه را که می خواهند از راهنمایی ها و ترفندهای سبک ، ترفندها ، رنگ ها و فصول مورد بحث و گفتگو قرار بگیرند ، خواهد بود. وی گفت: “از زمان روی کار آمدن با آلانا به عنوان رئیس مد و به عنوان یک سبک ، این امکان را برای من فراهم کرده است که زنان و مردان را در مقیاس جهانی و همچنین اتصال خرده فروشان محلی به مشتریان جدید بیشتر کنم.” سبک با نرخ مناسب از کلیک یک دکمه. سریع ، کارآمد و مقرون به صرفه است. ما سبک را به درب شما می آوریم “، کلو مارکام، رئیس مد در آلانا. سبک ها همچنین با استفاده از سیستم پیشنهادی برای کمک به خرید و تجربه یک ظاهر طراحی شده است.

خرید دقیق

Alana آینده مد است ، هوشمندانه تلفیق سبک و فناوری. با استفاده از هوش مصنوعی ، آلانا بر اساس سلیقه شخصی خودشان ، توصیه های شخصی را به مشتریان ما ارائه می دهد. پیمایش بی هدف بیشتر در سایت های مد مختلف! “آلانا یک جزء اصلی دارد ، یک پیشرفته پیشرفته هوش مصنوعی ، که از شخصی سازی برای ایجاد یک تجربه کاربر استثنایی استفاده می کند” توضیح می دهد باری اوسالیوان، مشاور AI با تعامل کاربران با نماهای یک ظاهر طراحی شده روی سیستم عامل ، نمایه اختصاصی کاربر ایجاد می شود که پایه و اساس توصیه های بسیار شخصی از سایر ظاهرها و مواردی را که ممکن است بخواهند در نظر بگیرند ، تشکیل می دهد.

می توانید نگاهی به فروشگاه داشته باشید یا یک سبک را در Alana.ie تهیه کنید و برای به روزرسانی های بیشتر در خبرنامه ما عضو شوید. می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید: @ Alana.ie ، توییتر:shopwithalana و فیس بوک:alanaloves

اگر سوالی دارید ، لطفا Simone را از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected] یا Niamh [email protected]

منبع آلانا