رانده شده به روزرسانی سهامدار را در مورد رشد ، کارایی عملیاتی ، ادغام عمودی و رهبری اضافه شده به عنوان کاتالیزور به 12 ماهه فروش 29 میلیون دلاری خود ارائه می دهد

لس آنجلس، 15 مه 2020 / PRNewswire / – Driven Deliveries Inc. (“شرکت” یا “رانده”) (OTCQB: DRVD) ، کالیفرنیا خرده فروش سریع شاهدانه آنلاین و شرکت لجستیک مستقیم به مصرف کننده ، امروز یک نسخه جدید کسب و کار را در اختیار سهامداران خود قرار داد ، همانطور که آماده انتشار فرم 10-K خود برای سال مالی 2019 می شود. مدیریت همچنین میزبان یک سهامدار به روزرسانی امروز در 8:30 بامداد ET.

رانده شده منجر به چندین موفقیت بزرگ در سال 2019 شد ، از جمله انتقال به فروش خرده فروشی آنلاین در مقابل امکان تحویل نهایی مایل ساخته شده به نمایندگی از مجوزهای مجاز. منجر به تغییر استراتژی شد کریستین شکن، که به عنوان مدیرعامل شرکت در منصوب شد مه 2019. تیم رهبری مأموریت یافت تا ادغام تعهدی را در این تیم پیدا کند کالیفرنیا بازار خرده فروشی حشیش آنلاین برای تسریع در انتقال این شرکت به یک خرده فروش آنلاین. کسب Ganjarunner در سال اتفاق افتاد ژوئن 2019، به دنبال دارایی های ساکرامنتو-base Recreation High Mountain در ژوئیه سال 2019. پس از ادغام عملکردهای بازاریابی ، حسابداری و تدارکات خاص در Q4 2019 ، این شرکت تصمیم گرفت سرویس دهنده دیگری را پیدا کند که بتواند عملکرد فعلی کشور خود را با ظرفیت ، رهبری و فناوری اضافی ارائه دهد. که در اکتبر 2019، سرمایه گذاری مشترک با اوکلندشرکت Budee مستقر در ارتباط با اعلام هدف دستیابی به اپراتور. این شرکت ها در توسعه اضافی فن آوری و همچنین عملیات همکاری داشتند. در پایان دسامبر 2019، تجارت مشاغل ترکیبی آنلاین تقریباً فروش خود را تولید می کرد 1 میلیون دلار هر ماه. رانده امروز اعلام کرد که قادر است کل درآمدهای بدون نظارت را تقریباً تشخیص دهد 2.8 میلیون دلار برای سال مالی 2019 ، که تقریباً 2 میلیون دلار تنها در سه ماهه چهارم تولید شد. بیش از درآمد حاصل از فرم فرعی از مشاغل ترکیبی فراتر رفت 10 میلیون دلار برای سال.

گفت: “2019 نمایانگر تبدیل ما به یک خرده فروش آنلاین بود.” کریستین شکنمدیر عامل شرکت Driven Deliveries Inc. “ما رهبری ، فناوری و بهترین روشهایی را به دست آوردیم که به ما امکان می داد تا ادغام عملیات تحویل خود را در سراسر کشور تکمیل کنیم. ایالت کالیفرنیا، از جمله هماهنگ سازی شبکه برنامه ریزی شده و درخواستی ما. درآمد ناخواسته طرفدار فرم برای سال 2019 تقریبا بود 10 میلیون دلار، که تصویر کاملی از فروش تولید شده را ارائه می دهد ، در صورت داشتن هر سه نهاد از جمله Budee ، Inc و Ganjarunner ، Inc به عنوان یک تجارت ترکیبی از 1 ژانویه 2019“رانده شده دارای مجوز است ساکرامنتو، اوکلند و لس آنجلس و 92٪ خدمات ارائه می دهد کالیفرنیاارائه خدمات تحویل سریع و تحویل روز بعد.

اخبار مرتبط  چانگشا IFS iGO ، اولین ناوبری خرید MR در چین را ایجاد می کند که با یک کلیک خرید هوشمند را باز می کند

سال 2019 پایه و اساس ادغام تسهیلات ، ادغام فناوری ، ادغام عملیات منو و علم داده و اتوماسیون بازاریابی را فراهم کرد که در Q1 2020 انجام شد. در ژانویه ، این شرکت دفتر مرکزی خود را به لس آنجلس جایی که همه کارکردهای شرکت اکنون ساکن هستند. پیشرفت های فناوری شامل پیشرفت های مربوط به موتور مسیریابی و توالی ، سیستم مدیریت موجودی (IMS) ، انطباق Metrc و یک ماژول تخصیص منابع پیشرفته است. این شرکت همچنین تلاش های خود را برای تولید پشته فناوری جامع خود برای مجوز نهایی در سایر بازارها آغاز کرده است. عملیات منو ، یک بخش جدید در Driven ، مدیریت مرکزی کلیه عملکردهای زنجیره تأمین ، خطوط قیمت گذاری ، پروتکل های پایبندی به حاشیه و همچنین عملکرد فروشنده و عملکرد SKU را به عهده گرفت. تمرکز به پیشرفت قابل توجهی در حاشیه سود ناخالص کمک کرده است که ، در آوریل 2020، به 64٪ رسیده است در ابتدای ماه فوریه یک ابتکار عمل داده ها آغاز شد که بعداً با عنوان شماره ها (DBN) رانده شد. این پلتفرم تجسم و گزارش داده ها را در مورد کلیه جنبه های عملکرد شرکت از جمله تجزیه و تحلیل فروش در زمان واقعی ، عملکرد بازاریابی ، عملکرد تحویل ، عملکرد کارمندان و عملکرد منو ارائه می دهد. علاوه بر این ، DBN اکنون کاملاً در سیستم عامل های بازاریابی شرکت و برنامه موبایل آن Weedwaves ادغام شده است که مقیاس را از طریق تقسیم بندی خودکار به شما کمک می کند تا ضمن افزایش دیدگاه هایی از قبیل جمعیتی و قرابت برای استفاده در کمپین های خرید مشتری ، به افزایش درگیری از مشتریان ثبت شده کمک کند.

نکات برجسته بازاریابی شامل Q1 هزینه اکتساب (COA) است که به بهبود می یابد 10.77 دلار از جانب 14.11 دلار در سه ماهه قبلی در ماه آوریل ، خریداران جدید مشتری به 4600 رسیده اند که نسبت به ماه مارس 61 درصد افزایش یافته است. با توجه به این رشد تهاجمی ، Driven اکنون از بیش از 220،000 مشتری ثبت شده پیشی گرفته است. وی گفت: “ما توانستیم تعدادی از ابتکارات جدید بازاریابی مانند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ، افزایش محتوای برند در سایت های تجارت الکترونیکی ، برنامه های ارجاع مشتری ، رسانه های اجتماعی و افزایش تبلیغات و همچنین اتخاذ پلتفرم Weedwaves ما را برای پایین کشیدن COA اهرم کنیم. ، گفت: “شکن.

کسب و کار Budee Inc در بسته شد فوریه 2020، که منجر به انتصاب سالوادور ویلانوا به عنوان رئیس تحویل های رانده شده ویلانوا یک کارآفرین سریال فصلی است که دارای تجربه در صنایع خرده فروشی و خدمات است.

در ماه مارس ، رانده با انتصاب استعداد اضافی به هیئت مدیره خود افزود کریستوفر دی سوزا، به طور مستقیم به تدارکات مصرف کننده و مجری عملیات با تجربه در بازارهای حمل و نقل و شیرینی سازی انجام می شود.

اخبار مرتبط  BFF جدید شکم شما - ملاقات با FRISKA ، یک برند تجاری سلامتی و بهداشتی و بهداشتی را از طریق ترکیبات آنزیمی هضم شده بهبود می بخشد

سفارشات پناهندگی در محل COVID-19 منجر به افزایش عمده تقاضا برای Ganjarunner و Budee شد. فروش بین اوایل مارس و اواخر مارس 100٪ افزایش یافت. علی رغم چالش های عملیاتی به دلیل نیاز کارکنان به خانواده های خود ، تیم برنامه ریزی و تخصیص منابع با افزایش برنامه ریزی و استخدام اضافی قادر به جلو ماندن از تأثیر بود که این شرکت را قادر به افزایش تقاضا کرد.

آوریل نماینده بالاترین ماه ناخالص در تاریخ شرکت بود ، زیرا با پیشرفت های بیشتر در زمینه خرید مشتری جدید مانند برند Budee ، یک برند جدید به فناوری مصرف کننده ، که در مارک های شاهدانه شرکت کننده در منوها عرضه می شود ، افزایش می یابد. این راه حل به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا درست از وب سایت مارک ها بدون اینکه به یک فروشگاه تجارت الکترونیک شخص ثالث هدایت شوند ، موجودی را که در نزدیکی آنها موجود است خریداری کنند. این اقدامات و سایر ابتکارات مقیاس و دستیابی را فراهم کردند که برای شکستن کلیه سوابق فروش در طول تعطیلات 4/20 صنعت ، جایی که فروش خرده فروشی از آن بیشتر بود 100000 دلار در یک روز

با رشد بیش از یک هفته در حال حاضر در رقم های دو رقم و بازده عملیاتی برای بهبود سطح پایین ، این شرکت در تلاش است تا درآمد فروش خرده فروشی را بیش از 29،000،000 دلار پیش بینی 12 ماه آینده با EBITDA بیش از 5٪. در اوایل این هفته شرکت اعلام کرد قصد خود را برای به دست آوردن موزن ، یک نام تجاری بخار همه در یک ، در حال حاضر در این فهرست شرکت می کند. انتظار می رود ادغام عمودی نقش زیادی در ادامه بهبود روند سهم ناخالص مشاغل ترکیبی داشته باشد.

“ما از سهامداران خود بخاطر تأخیر در تشکیل فرم 10-k که قرار بود روز گذشته تشکیل شود ، عذرخواهی می کنیم. 14 مه. متأسفانه به دلیل محدودیت هایی که در طول همه گیری ها و چالش های پیچیده بعد از آن اعمال شده ، توانایی ما در تکمیل پرونده سالانه به موقع مانع شده است. “خاطرنشان کرد:” ما گفتیم که ما متعهد هستیم که 10-K را در مدت زمان 15 روزه تنظیم کنیم. اعطا شده توسط SEC و قدردانی از تعهد و صبر سهامداران ما ، زیرا ما به درستی متمرکز بر سرمایه گذاری در حرکت و ارزش سهام داران خود هستیم. “

درباره رانده شده:

Driven Deliveries ، Inc ، اولین سرویس تحویل مواد غذایی حشیش است که در داخل فعالیت می کند ایالات متحده. این شرکت با تأسیس فناوری مجرب و مدیران حشیش ، راه حل های تجارت الکترونیکی ، فروش آنلاین و تحویل حشیش به صورت تقاضا را در شهرهای مختلف انتخاب می کند که طبق قانون مجاز است. رانده شده به مصرف کنندگان شاهدانه قانونی امکان خرید و دریافت ماری جوانا را به روشی سریع و راحت ارائه می دهد. تا سال 2020 ، پیش بینی می شود درآمد قانونی شاهدانه در بازار ایالات متحده آمریکا افزایش یابد 23 میلیارد دلار. با اعمال اعمال گرایش مصرف کننده و ارائه سیستم اختصاصی تحویل کلید در دست مشتریان ، مدیریت معتقد است که این موقعیت منحصر بفرد است که به بهترین نحو بتواند نیازهای صنعت نوظهور شاهدانه را به خود جلب کند و سهم قابل توجهی از بازار را در این بخش بدست آورد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.DRVD.com مراجعه کرده و پرونده های Driven را با کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده بررسی کنید.

اخبار مرتبط  کارخانه های آبجو سازی مونیخ و خانواده Oktoberfest سلام خود را به جهانیان می فرستند

بیانیه های به جلو:
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای به معنای بندهای ایمن قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. این بیانیه ها با استفاده از کلمات “می توان” ، “ایمان” ، “پیش بینی” قصد ، “” برآورد “،” انتظار “،” ممکن است “،” ادامه “،” پیش بینی “،” پتانسیل “،” پروژه “و عبارات مشابهی را که برای شناسایی عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده اند. همه اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعات صحبت می کنند. شما نباید به این گفته های آینده نگر اعتماد کنید. اگرچه ما معتقدیم که برنامه ها ، اهداف ، انتظارات و اهداف خود که توسط بیانیه های آینده نگر منعکس شده یا پیشنهاد شده اند منطقی هستند ، اما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که به این برنامه ها ، اهداف ، انتظارات یا اهداف خود خواهیم رسید. بیانیه های پیشرو شامل خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی است (برخی از آنها خارج از کنترل شرکت است) و فرضیاتی که می توانند نتایج واقعی را از نظر تاریخی متفاوت از تجربه تاریخی و انتظارات یا پیش بینی های فعلی قرار دهند. نتایج واقعی برای تفاوتهای مادی با آنچه در بیانیه های آینده پیش بینی شده و قیمت معاملات سهام مشترک ما ممکن است به طور قابل توجهی تغییر کند. بیانیه های رو به جلو نیز تحت تأثیر عوامل خطر توصیف شده در پرونده های این شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده قرار دارد. به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، ما هیچ تعهدی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، بر عهده نداریم.

تماس با سرمایه گذار:
ارتباطات استراتژیک KCSA
والتر پینتو یا الیزابت بارکر
+1 212-896-1254 یا +1 212-896-1203
[email protected]

SOURCE رانده تحویل ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.DRVD.com