InventHelp Inventor ژنراتور بادی برای خودروهای برقی تولید می کند (HTM-8817)

پیتزبورگ، 15 مه 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم برای ایجاد یک وسیله نقلیه برقی راهی سبز تر ایجاد کنم.” چیلتون ، ویس.، “بنابراین من WINDIDIT را اختراع کردم.”

این اختراع وسیله ای اضافی برای تولید برق باتری یک اتومبیل برقی از طریق باد است. با انجام این کار ، جایگزین مناسبی برای شارژ مجدد در خانه یا ایستگاه شارژ عمومی ارائه می دهد. در نتیجه ، مسافت پیموده شده به ازای هر بار را افزایش می دهد و می تواند به کاهش آلاینده ها کمک کند. این اختراع ثبت شده دارای یک طراحی سازگار با محیط زیست است که بسیار راحت و قابل استفاده است بنابراین برای صاحبان و تولید کنندگان اتومبیل های برقی ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و یک مدل نمونه در صورت درخواست در دسترس است.

اخبار مرتبط  IR چراغ های عرضه شده در بازار تا سال 2026 از 8 میلیارد واحد عبور خواهند کرد: Global Market Insights، Inc.

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من جایگزین کارآمدتری برای پر کردن گاز هنگام رانندگی در سفرهای طولانی تر می کند.”

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-HTM-8817 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  صنعت شاهدانه دارای تابستان پرفروش در فروش است

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com