InventHelp Inventor راهی مؤثر برای استفاده و ذخیره یک تریلر (HUN-865) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 15 مه 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم برای افرادی که از تریلر استفاده می کنند ، گزینه کمتری برای صرفه جویی در فضا ایجاد کنم.” شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا، “بنابراین من TRAILER NARROW FOLDING را اختراع کردم.”

اختراع موجود در انتظار ثبت اختراع ، روشی مؤثر برای ذخیره یك تریلر در یك جاده رانندگی ، گاراژ یا سایر مكان ها را فراهم می كند. این ویژه طراحی شده است تا از یک دروازه حیاط پشتی برای گذر و مخفی کردن تریلر در هنگام استفاده استفاده نکنید. حتی می تواند در یک منطقه محدود HOA نیز مورد استفاده قرار گیرد. با انجام این کار ، جایگزین بهتری برای طراحی های سنتی تریلر ارائه می دهد. در نتیجه ، بارهای بزرگ را به راحتی حمل می کند و در صورت عدم استفاده می تواند باعث افزایش فضا شود. این اختراع از طرحی متنوع و راحت استفاده می کند ، بنابراین برای افراد و مشاغلی که از تریلر استفاده می کنند ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  برچسب های موجود در بطری های الکلی باعث افزایش آگاهی از مضرات آشامیدنی ، دستورالعمل ها می شود

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من نیاز به ذخیره یک تریلر حجیم و تمام اندازه را از بین می برد.”

طرح اصلی به هیوستون دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-HUN-865 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  2020 ارزیابی بازار تمیزکننده سطحی با توجه به بیماری همه گیر COVID-19

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com