InventHelp Inventor ابزار ردیاب داده و ابزار ارتباطی برای رستوران ها را توسعه می دهد (HTM-8057)

پیتزبورگ، 15 مه 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من یک رستوران دارم و می خواستم یک روش کارآمد و دقیق برای ردیابی داده های کسب و کار و افزایش ارتباط با کارمندان ایجاد کنم.” ویسکانسین دلز ، ویس.، “بنابراین من BIT WORK را اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای ردیابی فعالیت یک کارگر رستوران / خدمات ارائه می دهد. همچنین راهی برای بهبود ارتباط پرسنل در حین کار فراهم می کند. در نتیجه ، این می تواند بهره وری و سازماندهی را افزایش داده و باعث افزایش خدمات به مشتری شود. این اختراع دارای یک طراحی کاربر پسند است که بسیار راحت و قابل استفاده است ، بنابراین برای رستوران ، میهمان نوازی و صنعت خدمات ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  تحقیقات IDTechEx در مورد الکترونیک ترکیبی انعطاف پذیر ، الکترونیک در قالب ، لکه های پوستی ، منسوجات الکترونیکی

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من یک جایگزین بهبود یافته برای صفحه های سنتی و ردیاب های داده ارائه می دهد.”

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-HTM-8057 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  CNN Brasil از Visagism به عنوان یک استراتژی استفاده می کند و شامل مشاوره کاملی برای ویزیت خبرنگاران استخدام شده است

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com