دوره تقلب گسترده ، نزدیک شدن به مهلت کاربرد مهم در اقدام کلاس اوراق بهادار

سانفرانسیسکو، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – هاگنز برمن از سرمایه گذاران در Funko، Inc. (NASDAQ: FNKO) که متحمل ضررهای قابل توجهی شده اند خواست تا در حال حاضر ضررهای خود را ارائه دهند. شکایتی از اقدامات مربوط به کلاهبرداری در بورس اوراق بهادار علیه شرکت ارائه شده است که مدت کلاهبرداری را به آن تمدید می کند 8 آگوست 2019

اقدام کلاس اوراق بهادار Funko ، Inc (FNKO):

این شکایت ادعا می کند که متهمان به اشتباه و نادرست اطلاعات فاش شده در مورد شغل ، فعالیت ها و چشم اندازهای Funko را ارائه داده اند. مطابق این شکایت ، ضمن ارتقاء تقاضا برای محصولات Funko و بیانگر این که به درستی موجودی را به حساب می آورد ، متهمان پنهان کردند که (1) Funko در حال فروش کمتر از میزان پیش بینی شده بود و (2) در نتیجه ، Funko منطقی بود که متحمل خسارت شود. نوشته شده برای موجودی در حال حرکت آهسته تر.

اخبار مرتبط  Flowers Foods نام های Brad Cashaw رئیس زنجیره تأمین

بازار شروع به یادگیری حقیقت کرد 5 فوریه 2020 هنگامی که پس از بسته شدن بازار ، Funko نتایج ناامیدکننده اولیه Q4 2019 را اعلام کرد ، از جمله فروش خالص آن 214 میلیون دلار، کاهش 8٪ نسبت به سال گذشته. مدیریت مقصر این نتایج ضعیف است 16.8 میلیون دلار برای نوشتن موجودی با سرعت کم هزینه کنید. براساس این خبر ، قیمت سهم Funko کاهش یافت 6.20 دلاریا 40٪

سپس ، در 5 مارس 2020این شرکت با انتشار اطلاعیه مطبوعاتی ، اعلام نتایج مالی Q4 2019 و سال مالی کامل 2019 را اعلام کرد. در آنجا ، Funko تأیید كرد كه فروش خالص برای سه ماهه چهارم به كاهش یافته است 213.6 میلیون دلار از جمله موارد دیگر ، “نرمی در خرده فروشی در فصل تعطیلات که منجر به کاهش سفارشات شده است”. براساس این خبر ، قیمت سهم Funko دیگر سقوط کرد $ 0.32یا تقریباً 5٪

اخبار مرتبط  برندهای NewLeaf اصلاح دیگری را برای تغییر نام و نماد سهام بورس اعلام کردند و به شرکت نوآوری Mydecine Group (CSE: MYCO)

“ما روی ضررهای سرمایه گذاران متمرکز شده ایم و ثابت می کنیم که Funko تقاضا را نادرست کرده و ارزش موجودی آن را باد کرده است.” رید کاترین، شریک هاگنز برمن رهبر تحقیقات است.

اگر سهام Funko را خریداری کردید و متحمل ضررهای قابل توجهی شدید ، اینجا را کلیک کنید تا در مورد حقوق قانونی خود با هاگنز برمن بحث کنید.

Whistleblowers: افراد دارای اطلاعات غیر عمومی در مورد Funko باید گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات و یا استفاده از برنامه SEC Whistleblower SEC در نظر بگیرند. براساس این برنامه جدید ، سلبریتی هایی که اطلاعات اصلی را ارائه می دهند ، می توانند پاداش هایی در حدود 30 درصد از هر گونه بازیابی موفقیت آمیز توسط SEC دریافت کنند. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید رید کاترین در 844-916-0895 یا ایمیل [email protected].

درباره هاگنز برمان
هاگنز برمن یک شرکت حقوقی ملی است که دارای نه دفتر در هشت شهر در سراسر کشور و هشتاد وکیل است. این شرکت نماینده سرمایه گذاران ، سوت های تبلیغاتی ، کارگران و مصرف کنندگان در دادخواستهای پیچیده است. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت های آن در hbsslaw.com قرار دارد. برای آخرین اخبار به ما مراجعه کنید اتاق خبر یا ما را در توییتر دنبال کنید classactionlaw.

اخبار مرتبط  درآمد بازار قیچی به 3 میلیارد دلار در سال 2026 رسید بازار جهانی بینش ، شرکت

مخاطب:
رید کاترین، 844-916-0895

SOURCE Hagens Berman Sobol Shapiro LLP

لینک های مربوطه

https://www.hbsslaw.com


پاسخی بگذارید