5 نکته برای ایمن نگه داشتن آب کودکان هنگام یادگیری شنا

ققنوس، 15 مه 2020 / PRNewswire / – به رسمیت شناختن National Learn to Swim Day on 16 مه، وسایل استخر لسلی با گروه تحقیقات ایمنی آبزی همکاری کرده است تا نکات مهمی در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن بچه ها هنگام یادگیری شنا را به اشتراک بگذارد. آکادمی اطفال آمریكا برای همه كودكانی كه از سن 1 سالگی شروع می كنند ، درسهای شنا را توصیه می كند ، و مهم است كه مهارت ها را در طول سال تمرین كنید.

معاون ارتباطات لوازم استخر لسلی گفت: “در لسلی ، ما متعهد به ایمنی استخر و آب هستیم.” تریسی دیک. “یادگیری شنا باید برای همه خانواده ها اولویت باشد. این یک مهارت مهم زندگی است که می تواند نقش مهمی در جلوگیری از غرق شدن داشته باشد – یکی از مهمترین علل مرگ کودکان و بزرگسالان”.

گروه تحقیقات ایمنی آبزی ، نکات زیر را برای کمک به آموزش بچه ها در مورد شناگران ایمن توصیه می کند:

  1. زود شروع کنید و اغلب تمرین کنید: کودکان می توانند از همان سن 1 سالگی شروع به یادگیری شنا کنند تا در آب تنظیم شوند و مرزهای بیاموزند. با توجه به انستیتوی ملی بهداشت ، آموختن چگونگی شنا می تواند خطر غرق شدن را در 88٪ بچه های 1 تا 4 ساله کاهش دهد ، بنابراین مهم است که در طول سال ها فعال باشید.
  2. صبور و اطمینان بخش باشید. تجربیات جدید برای هر کودکی می تواند ترسناک باشد ، و طبیعی است که بچه های کوچک اولین بار که در آب هستند گریه کنند. آنها را وادار نکنید و همیشه اطمینان حاصل کنید که هنگام زمان تمرین ، گرسنه یا خسته نیستند.
  3. یادگیری را از زمان بازی جدا نگه دارید. برای تمرین شنا ، جدا از تفریحات منظم استخر ، زمان هایی را تعیین کنید تا بچه ها متمرکز و آماده یادگیری شوند. این کار را سرگرم کننده کرده و مهارت های جدید را در حین بازی در آب تقویت کنید ، تمرین را برای 15 تا 30 دقیقه انجام دهید تا بچه ها را به بهترین شکل درگیر کنید.
  4. اصول را تمرین کنید. تنفس مناسب ، لگد زدن و سکته مغزی همه عناصر اصلی شنا هستند و می توان در آب های کم عمق ، در لبه استخر یا با کمک های خاص برای یادگیری-شنا انجام داد. تمرکز اولیه همیشه باید روی تنفس و راحتی در آب باشد.
  5. ابزارهای مناسب می توانند تغییر ایجاد کنند. مهم است که از تجهیزات یادگیری شنا و مربیان شنا استفاده کنید تا شناگران به یادگیری ایمن بودن در آب و احساس اطمینان در هنگام یادگیری شنا بپردازند – اما به یاد داشته باشید که وسایل شنا شنا هرگز جایگزین نظارت بزرگسالان و دروس رسمی نمی شوند.
اخبار مرتبط  SPA راه حل مبتنی بر کارت را برای پرداخت های فوری در اروپا پیشنهاد می کند

دکتر گفت: “تیم ما و سهم لسلی یک مأموریت را دارند تا اطمینان حاصل کنند که هر کودک نحوه شنا را یاد می گیرد.” تام گریفیتسرئیس جمهور و بنیانگذار گروه تحقیقات ایمنی آبزیان. “ما امیدواریم که این راهنمایی ها به ایمنی بچه ها در هنگام تبدیل شدن به شناگرهای قوی ، با اعتماد به نفس کمک کند – مهارتی که ممکن است روزی جان آنها را نجات دهد.”

اخبار مرتبط  تولید کننده 81 ساله آمریکایی چند ابزار ضد میکروبی بدون سرب را برای ایمن نگه داشتن مردم و جمع آوری پول برای رفع گرسنگی راه اندازی کرده است

به افتخار National Learn to Swim Day ، لسلی 20٪ تخفیف کلیه محصولات یادگیری به شنا را بصورت آنلاین و در فروشگاه ارائه می دهد شنبه 16 اردیبهشت.

درباره لوازم استخر لسلی
تاسیس در سال 1963 ، ققنوستجهیزات مبتنی بر استخر لسلی بزرگترین خرده فروش تخصصی لوازم استخر شنا و مواد شیمیایی اسپا ، پاک کننده استخر ، تجهیزات استخر ، لوازم جانبی برای تمیز کردن ، مواد افزودنی آب ، اسباب بازی و شناور استخر و تجهیزات ایمنی آب است. لسلی بیش از 925 فروشگاه در 36 ایالت را در اختیار دارد و فعالیت دارد و آزمایش رایگان آب در محل ، مشاوره تخصصی در مورد نگهداری استخر و کار رایگان در فروشگاه را برای تعمیرات ارائه می دهد. لسلی متعهد به ایمنی در استخر و آب است و این شرکت بخشی از فروش محصولات ایمنی استخر را برای آموزش درس شنا در جوامعی که در آن مکان قرار دارد ، می دهد. لسلی اسپانسر افتخار باشگاه های پسران و دختران آمریکا ، خواهران بزرگ خواهران بزرگ ، خانه رونالد مک دونالد و بنیاد سلامت بانر ، و همچنین خیریه های محلی و YMCA. برای اطلاعات بیشتر ، به www.lesliespool.com بروید.

اخبار مرتبط  Dungeon به جلو کانون یک جشنواره Vibe را ارائه می دهد

درباره گروه تحقیقات ایمنی آبزیان
گروه تحقیقاتی ایمنی آبزیان ضمن افزایش تجربه شنا در تحقیقات و آموزش ، به کاهش غرق شدن و صدمات در تأسیسات آبزیان می پردازد. ASRG توسط دکتر تأسیس شد. تام گریفیتس و متعلق به خانواده است و توسط آن اداره می شود راشل گریفیتس و دکتر تام گریفیتس، که بیش از 50 سال تجربه در زمینه ایمنی آبزیان دارند. ASRG برنامه های نوآورانه و ایمنی در برابر آب و مدیریت ریسک را در سراسر ارائه می دهد ایالات متحده و بین المللی. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.aquaticsafetygroup.com مراجعه کنید.

تماس رسانه ای
Curry Simic، ارتباطات SPM
817-329-3257
[email protected]

SOURCE لسلی Poolmart Inc.

لینک های مربوطه

https://www.lesliespool.com