فرآیند تقاضای فروش و سرمایه گذاری

واژگان ، روشن، 15 مه 2020 / PRNewswire / – روشن است 31 مارس 2020، شرکت CannTrust Holdings (“شرکت”) اعلام کرد که از این شرکت و برخی از شرکتهای تابعه آن (به طور جمعی “CannTrust”) طبق دستور صادر شده تحت قانون تنظیم طلبکاران شرکت ها توسط دادگاه عالی عالی انتاریو (“دادگاه”) و شرکت ارنست و یانگ مانیتور منصوب شد (در چنین ظرفیتی ، “مانیتور”). علاوه بر این ، دادگاه موافقتنامه CannTrust را مبنی بر درگیر كردن Greenhill & Co. Canada Ltd (“مشاور مالی”) به عنوان مشاور مالی تصویب كرد. بر 8 مه 2020دادگاه حكم صادره (“دستور SISP”) را صادر كرد و مجوز و راهنمايی CannTrust را برای انجام مراحل فروش و درخواست سرمایه گذاری (“SISP”) صادر كرد. دستور SISP شرکت را ملزم به صدور این بیانیه مطبوعاتی برای اعلام SISP می کند.

SISP در نظر گرفته شده است که علاقه و فرصت هایی را برای فروش یا سرمایه گذاری در کل یا بخشی از دارایی ها و عملیات تجاری CannTrust (“فرصت”) ایجاد کند. این فرصت ممکن است شامل یک یا چند بخش کمکهای مجدد ، ترتیب و یا شکل دیگری از سرمایه گذاری ، یا سازماندهی مجدد آن در تجارت و امور مربوط به CannTrust به عنوان یک نگرانی در جریان یا فروش همه ، اساساً همه یا یک یا چند مؤلفه دارایی CannTrust باشد ( از جمله ، بدون محدودیت ، سهام شرکت CannTrust) و عملیات تجاری آن به عنوان نگرانی مداوم یا در غیر این صورت.
SISP فرایندی دو مرحله ای است که مهلت پیشنهاد فاز 1 برای آن تعیین شده است 22 ژوئن سال 2020.

علاقه مندان برای شرکت در این SISP می توانند با مشاور مالی تماس بگیرند تا اطلاعات دیگری را در این زمینه دریافت کنند:

اخبار مرتبط  RAVE Restaurant Group، Inc. نتایج مالی سه ماهه چهارم و سال مالی 2020 را گزارش می دهد

Greenhill & Co. Canada LTD.
79 ولینگتون وست
سوئیت 3403 ، P.O. جعبه 333
تورنتو ، ON M5K 1K7
Attn: مایکل نسیم و عثمان مسعود
پست الکترونیک: [email protected] و [email protected]

کپی های سفارش SISP و SISP را می توان از وب سایت مانیتور به آدرس www.ey.com/ca/CannTrust دریافت کرد.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا و “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1995 و سایر قوانین قابل اجرا در مورد بندرگاه ایمن ایالات متحده ، و جمله هایی از این قبیل بر اساس انتظارات داخلی کنونی CannTrust ، برآوردها ، پیش بینی ها ، فرضیات و عقاید و دیدگاه های مربوط به رویدادهای آینده است. اطلاعات پیشرو و جملات آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات رو به جلو مانند “باور” ، “انتظار” ، “به احتمال زیاد” ، “ممکن” ، “اراده” ، “باید” ، “قصد” شناسایی کرد. “پیش بینی” ، “پتانسیل” ، “پیشنهادی” ، “برآورد” و سایر کلمات مشابه ، از جمله تغییرات منفی و دستوری آن ، یا جمله هایی که برخی رویدادها یا شرایط “ممکن” “،” “یا” اتفاق می افتد ، یا با بحث استراتژی

اطلاعات و بیانیه های آینده نگر در این نسخه خبری شامل اظهارات مربوط به اقدامات اصلاحی است که توسط این شرکت انجام می شود و تعیین های در انتظار تعویض بهداشت کانادا. اطلاعات و بیانیه های رو به جلو لزوما شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته است ، از جمله ، بدون محدودیت: اقدامات انجام شده در مورد محصولات شرکت توسط مشتریان و تنظیم کننده های آن. نتایج تحقیقات بهداشت کانادا ، از جمله سفارشات و اقدامات مربوط به انطباق مورد نیاز بهداشت کانادا و تأثیر آنها در عملیات ، موجودی ، دارایی ها و وضعیت مالی شرکت. اجرای برنامه های اصلاح شرکت و اقدامات مربوط به شرکت تصویب مقررات؛ نتیجه بدهیهای احتمالی شرکت؛ تأثیر تحقیقات احتمالی نظارتی؛ بررسی شرکت از گزینه های استراتژیک؛ خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی؛ رویدادهای نامطلوب صنعت؛ از دست دادن بازارها تحولات قانونی و نظارتی آتی در کانادا ، ایالات متحده و جاهای دیگر. صنعت شاهدانه در کانادا به طور کلی؛ و توانایی CannTrust برای اجرای استراتژیهای تجاری خود. شركت مشمول دستور تجارت تجاري است كه توسط كميسيون اوراق بهادار انتاريو صادر شده است و تجارت در سهام مشترك آن توسط شركت تعليق شده است تورنتو و نیویورک مبادلات ، که هر یک از آنها روشهای رسمی حذف لیست را آغاز کرده اند.

اخبار مرتبط  کفش های شیک ، روز مادران را با پاشنه های قابل تبدیل جشن می گیرند

هرگونه اطلاعات و بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ ساخت آنها صحبت می کنند ، و به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، CannTrust هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد اطلاعات یا اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. هر از گاهی عوامل جدیدی ظهور می کنند و امکان پیش بینی همه این عوامل برای CannTrust وجود ندارد. هنگام مطالعه این اطلاعات و بیانیه های آینده نگر ، خوانندگان باید فاكتورهای خطر و سایر اظهارات احتیاطی را در فرم اطلاعات سالانه CannTrust مورخ 28 مارس 2019 (“AIF”) در نظر داشته باشند و به مراجع نظارتی اوراق بهادار کانادایی مربوطه در SEDAR در مراجعه كنند. www.sedar.com و به عنوان نمایشگاه سالانه فرم CannTrust در فرم 40-F گزارش سالانه تحت قانون بورس اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1934 ، اصلاح شده ، با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در EDGAR در www.sec.gov ثبت شده است (“مارس” فرم 2019 40-F “). عوامل خطر و سایر عواملی که در AIF ذکر شده است می تواند باعث شود حوادث یا نتایج واقعی از لحاظ اقتصادی با آنچه در هر اطلاعات یا بیانیه های آینده نگر توصیف می شود ، متفاوت باشد. همچنین به خوانندگان یادآوری می شود که CannTrust مطابق قوانین اوراق بهادار دوره ای و الزامات بورس اوراق بهادار ، به طور پیش فرض در مورد افشای دوره ای خود باقی مانده است ، که جدیدترین AIF ، فرم 40-F و سایر افشای آن ، کلیه فاکتورهای ریسکی را که در حال حاضر با شرکت روبرو هستند ، منعکس نمی کند. این شرکت بازنگری صورتهای مالی موجود در AIF یا فرم مارس 2019 مارس 2019 را تکمیل نکرده یا ثبت نکرده و یا در غیر این صورت اصلاحیه ای را در این فرم 40-F ارائه کرده است ، که این شرکت تصمیم گرفته است تا پرونده های قبلی خود را اصلاح ننماید یا هر گونه پرونده ثبت بیشتر در مورد الزامات افشای دوره ای تحت قوانین مربوط به اوراق بهادار و الزامات بورس اوراق بهادار و اینکه اوراق بهادار شرکت در هیچ بورس کالا تجارت نمی کند.

اخبار مرتبط  InMed برای حضور در چهارمین کنفرانس سالانه شاهدانه Canaccord Genuity

SOURCE CannTrust Holdings Inc.

لینک های مربوطه

https://www.canntrust.ca/