تاک های تاکستان در این زمان بی سابقه معلمان و دانش آموزان را جشن می گیرند

STAMFORD ، اتصال.، 15 مه 2020 / PRNewswire / – انگورهای انگور، مارک سبک زندگی که به دلیل آرم نهنگ صورتی خندان و مشهور شناخته شده است و شعار “هر روز باید این احساس خوب را داشته باشد” ، امروز اعلام کرد یک تبلیغ گسترده شامل 50٪ تخفیف برای همه معلمان و دانشجویان و دانشجویان و فارغ التحصیلان آغاز می شود. جمعه 15 اردیبهشت، یک خط تولید نسخه محدود از خط تولید 2020 با الهام از فارغ التحصیلی و Ultimate Grad Pack Giveaway ، که در آن 5 برنده یک کمد کامل از محصولات تاکستان های انگور دریافت می کنند. همچنین ، در طی یک دوره فارغ التحصیلی که مراسم و میهمانی ها در انتظار است ، بنیانگذاران تاکستان ، بنیانگذاران ، مدیر عاملان و برادران Shep & یان موری برای 12 دانش آموز خوش شانس میزبان کنفرانس ویدئویی مهمانی فارغ التحصیلی یک از یک نوع برگزار می شود.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp برای کاربرانی که دارای اثر انگشتهای طولانی هستند ، کمک پیام کوتاه را توسعه می دهند.

در اینجا جزئیات ذکر شده است:

  • از کانالvineyardvines اینستاگرام برای هدیه دادن برای تجلیل از دانش آموزان و معلمان در تمام مقاطع درجه از جمله فرصتی برای حضور در کنفرانس ویدیویی مهمانی فارغ التحصیلی یک-یک-یک نوع ، برای 12 دانش آموز خوش شانس ، یک تجربه یک بار در طول زندگی استفاده کنید. فارغ التحصیلان که پر از شگفتی خواهد بود. علاوه بر این ، دانشجویان می توانند برای برنده شدن در Ultimate Grad Pack ، که از کمد لباس پر از وسایل تاکستان تاک تشکیل شده است ، شرکت کنند.
  • با الهام از این اوقات بی سابقه ، مجموعه ویژه “کلاس سال 2020” با نسخه محدود شامل انواع تی شرت های فارغ التحصیلی ، یک کلاه فارغ التحصیلی و یک پیراهن فارغ التحصیلی از شغل می باشد و در اینجا موجود است www.vineyardvines.com
  • کلیه معلمان ، دانشکده ها و دانشجویان فارغ التحصیل واجد شرایط هستند که برای تخفیف 50٪ تخفیف استفاده کنند www.vineyardvines.com راه افتادن جمعه 15 اردیبهشت و پایان دادن یکشنبه 17 اردیبهشت.

وی گفت: “در این زمان منحصر به فرد ، ما می خواستیم لحظه ای را برای جشن گرفتن و حمایت از کلاس 2020 و همچنین معلمان و دانش آموزانی که از طریق بحران COVID-19 حرکت می کنند لحظه ای بگذرانیم.” شپ موریمدیر عامل شرکت تاکستان تاکستان و بنیانگذار. وی گفت: “ما جامعه خود را از بین می بریم و آنها چقدر مقاوم هستند و می خواهیم آنچه را که می توانیم برای معلمان و دانش آموزان فراهم کنیم. هر روز باید این لحظه خوب را حس کند در طول این همه گیری ، “گفت یان موریمدیر عامل شرکت تاکستان تاکستان و بنیانگذار.

اخبار مرتبط  ریحانا پوست فراوانی را منتشر می کند

برای اطلاعات بیشتر به سایت vinyardvines.com مراجعه کنید. برای جزئیات بیشتر از جمله هدیه ، اعلامیه و موارد دیگر ، در اینستاگرامvineyardvines وvineyardvineswomen دنبال کنید.

درباره تاکستان های تاکستان®
شرکتی که به خاطر لوگوی نهنگ صورتی خندانش مشهور است ، در سال 1998 تاسیس شد تاکستان مارتا وقتی برادران شپ و یان موری روابط خود را با شرکتهای آمریکایی قطع کنید تا روابطی برقرار کنند که نشان دهنده زندگی خوب است. علاوه بر لباس گردنبند امضا ، تاک های تاک انواع لباس و لوازم جانبی را برای مردان ، زنان و کودکان ارائه می دهد. محصولات در بیش از 600 فروشگاه تخصصی و دپارتمان در سراسر جهان ، از طریق فروشگاه های فصلی در 1.800.892.4982 ، بصورت آنلاین در vineyardvines.com و در بیش از 100 فروشگاه آزادراه فروخته می شوند.

اخبار مرتبط  Bunge محدود برنامه ها انتشار سه ماهه دوم سال 2020 و کسب کنفرانس

SOURCE تاکستان های انگور

لینک های مربوطه

http://www.vineyardvines.com