CannTrust گزارش وضعیت پیش فرض را ارائه می دهد

واژگان ، روشن، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – CannTrust Holdings Inc. (“CannTrust” یا “شرکت” ، TSX: TRST ، NYSE: CTST) امروز وضعیت مطابق با تعهدات خود را تحت رهنمودهای اطلاعات جایگزین مندرج در سیاست ملی 12-203 ارائه داد – سفارشات تجارت متوقف مدیریت (“NP 12-203”) ، كه شركت را ملزم به ارائه به روزرسانی های دو هفته ای تا زمانی می كند كه شركت با تعهدات تسلیم خود طبق قوانین اوراق بهادار كانادا جاری باشد. همانطور که قبلاً اعلام شده بود:

  • این شرکت در معرض دستور توقف تجارت (“MCTO”) است که توسط کمیسیون اوراق بهادار انتاریو صادر شده است.
  • MCTO مدیران و مسئولان اجرایی شرکت را از تجارت یا دستیابی به اوراق بهادار شرکت تا دو روز کاری کامل پس از ثبت شرکت گزارش مالی موقت برای دوره های سه و شش ماهه منع می کند. 30 ژوئن 2019بحث و تحلیل مدیریت موقت برای دوره مربوطه و گواهی نامه های موقت و
  • شرکت قصد ندارد با تکمیل و از سرگیری ثبت گزارش های مورد نیاز تحت کانادایی و ایالات متحده قوانین اوراق بهادار

سفارش اولیه تحت CCAA

بر 31 مارس 2020، CannTrust اعلام كرد كه شركت دستوري را داده است (اصلاح يا اصلاح شده و هر از گاهي ، “دستور اوليه” را از دادگاه عالي انتاريو (ليست تجاري) (دادگاه)) تحت حمايت حكم گرفته است. قانون تنظیم طلبکاران شرکت ها (کانادا) (“CCAA”). دستورالعمل اولیه ، از جمله موارد دیگر ، مقرر می کند:

  • ادامه دادرسی علیه CannTrust و برخی از وابستگان آن (به طور کلی “متقاضیان”) تا و از جمله 9 آوریل 2020یا تاریخ بعدی که دادگاه می تواند سفارش کند ؛
  • انتصاب شرکت ارنست و یانگ به عنوان مانیتور (“مانیتور”)؛
  • مشروط بر محدودیت های مشخص ، پرداخت مداوم شرکت به کلیه هزینه های معقول که متقاضیان در انجام فعالیت خود در دوره عادی متحمل شده اند.
  • انتصاب FTI Consulting Canada Inc. به عنوان مدیر ارشد بازسازی و ارائه برخی خدمات مشاوره و مشاوره مالی به متقاضیان؛ و
  • اجازه تصمیم متقاضیان مبنی بر عدم تحمل هزینه های بیشتر در رابطه با هرگونه پرونده ، افشای اطلاعات ، اعاده مجدد ، اصلاحات پرونده های موجود ، انتشار مطبوعاتی یا هرگونه اقدام دیگری که ممکن است توسط هر قانونی در خصوص احترام به اوراق بهادار یا بازارهای سرمایه انجام شود. کانادا یا ایالات متحدهیا طبق قوانین و مقررات مربوط به بورس سهام ، به شرط آنكه دستورالعمل اولیه هیچكدام از تنظیم كنندگان اوراق بهادار یا بورس کالا را از تحقیق یا شروع هرگونه اقدام علیه متقاضیان نسبت به چنین تصمیم منع نكند.
اخبار مرتبط  Benigna Parfums ، یک مارک جدید جذاب و جدید عطر لوکس

نسخه ای از سفارش اولیه و سایر اطلاعات مربوط به تشکیل CCAA شرکت در وب سایت مانیتور موجود است http://www.ey.com/ca/canntrust.

جلسه بازپرسی امروز در رابطه با تخفیف اعطا شده توسط دادگاه به موجب دستورالعمل اولیه و برخی از امدادهای گسترده تر توسط متقاضیان ، از جمله تمدید ماندن دادرسی به 5 ژوئیه سال 2020. دادگاه در قالب پیش نویس دستور درخواست شده توسط متقاضیان این تخفیف را صادر کرد.

حذف سهام مشترک

بر 31 مارس 2020، CannTrust از بورس اوراق بهادار نیویورک (“NYSE”) اخطار داد که معاملات سهام مشترک این شرکت در NYSE به حالت تعلیق درآمده است و درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای حذف سهام مشترک در حال تعلیق است ، مشروط بر این که تکمیل مراحل قابل اجرا

بر 6 آوریل 2020، CannTrust از بورس اوراق بهادار تورنتو (“TSX”) در مورد قصد TSX مبنی بر حذف لیست سهام مشترک شرکت که در نزدیکی بازار در دسترس است ، دریافت کرد. 6 مه 2020.

علاوه بر این ، کارمندان کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (“OSC”) به CannTrust توصیه کرده اند که در نتیجه تشکیل شرکت برای حمایت تحت CCAA ، در انتظار لغو حذف آن توسط TSX و NYSE ، و ادامه پیش فرض تعهدات افشای آن باشد. طبق قوانین مربوط به اوراق بهادار ، کارکنان برای جلوگیری از هرگونه معاملات در سهام مشترک در کانادا به دنبال دستور تجارت متوقف هستند (“CTO”).

تسکین به تعلیق مجوز جزئی

CannTrust با توجه به تعلیق مجوز جزئی این شرکت در تأسیسات نیاگارا ، از سلامتی کانادا آگاه شده است. اکنون به این شرکت مجاز می شود گیاهان مادری را مطابق با شرایط توافق شده از طرف بهداشت کانادا پخش کند.

از تاریخ 31 مارس 2020 ، CannTrust دارای مانده نقدی تقریبا 140 میلیون دلار بود.

CannTrust در ادامه خاطرنشان كرد:

(من)

به غیر از آنچه در بالا فاش شد ، هیچ تغییری در اطلاعات مندرج در اطلاعیه شرکت 16 آگوست 2019 ، 29 آگوست 2019 انتشار ، 12 سپتامبر 2019 انتشار ، خبری 26 سپتامبر 2019 ، 10 اکتبر ، وجود ندارد انتشار خبر 2019 ، 24 اکتبر 2019 انتشار خبر ، 7 نوامبر 2019 انتشار خبر ، 21 نوامبر 2019 انتشار خبر ، 5 دسامبر 2019 انتشار خبر ، 19 دسامبر 2019 انتشار خبر ، 2 ژانویه 2020 انتشار خبر ، 16 ژانویه سال 2020 انتشار خبر ، 30 ژانویه ، انتشار خبر ، 13 فوریه 2020 انتشار خبر ، 27 فوریه 2020 انتشار خبر ، 12 مارس ، انتشار اخبار 2020 و 26 مارس 2020 انتشار خبر؛

(ii)

شركت قصد دارد مطابق دستورالعمل هاي اطلاعات جايگزين NP 12-203 ، حداقل تا زماني كه OSC يك CTO صادر كند ، ادامه دهد. و ،

(iii)

به جز آنچه قبلاً فاش شده است ، هیچ پیش فرض مشخص شده بعدی (واقعی یا پیش بینی شده) به معنای NP 12-203 وجود ندارد.

بیانیه های رو به جلو

اخبار مرتبط  سزارهای کوچک - یک میلیون پیتزای خود را به کسانی که سالم و ایمن هستند ، اهدا می کند

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا و “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1995 و سایر قوانین قابل اجرا در مورد بندرگاه ایمن ایالات متحده ، و جمله هایی از این قبیل بر اساس انتظارات داخلی کنونی CannTrust ، برآوردها ، پیش بینی ها ، فرضیات و عقاید و دیدگاه های مربوط به رویدادهای آینده است. با استفاده از اصطلاحات رو به جلو مانند “باور” ، “انتظار” ، “به احتمال زیاد” ، “ممکن” ، “اراده” ، “باید” ، “قصد” ، اطلاعات آینده نگر و عبارت های آینده نگر را می توان شناسایی کرد. “پیش بینی” ، “پتانسیل” ، “پیشنهادی” ، “برآورد” و سایر کلمات مشابه ، از جمله تغییرات منفی و دستوری آن ، یا جمله هایی که برخی رویدادها یا شرایط “ممکن است” ، “” یا “اتفاق می افتد” یا با بحث استراتژی

اطلاعات و بیانیه های آینده نگر در این نسخه خبری شامل اظهارات مربوط به اقدامات اصلاحی است که توسط این شرکت انجام می شود و تعیین های در انتظار تعویض بهداشت کانادا. اطلاعات و بیانیه های رو به جلو لزوما شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته است ، از جمله ، بدون محدودیت: اقدامات انجام شده در مورد محصولات شرکت توسط مشتریان و تنظیم کننده های آن. نتایج تحقیقات بهداشت کانادا ، از جمله سفارشات و اقدامات مربوط به انطباق مورد نیاز بهداشت کانادا و تأثیر آنها در عملیات ، موجودی ، دارایی ها و وضعیت مالی شرکت. اجرای برنامه های اصلاح شرکت و اقدامات مربوط به شرکت تصویب مقررات؛ نتیجه بدهیهای احتمالی شرکت؛ تأثیر تحقیقات احتمالی نظارتی؛ بررسی شرکت از گزینه های استراتژیک؛ خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی؛ رویدادهای نامطلوب صنعت؛ از دست دادن بازارها تحولات قانونی و نظارتی آتی در کانادا ، ایالات متحده و جاهای دیگر. صنعت شاهدانه در کانادا به طور کلی؛ و توانایی CannTrust برای اجرای استراتژیهای تجاری خود.

اخبار مرتبط  Yeedi جاروبرقی ربات برتر را با قیمت مناسب در بازار اتحادیه اروپا راه اندازی می کند

هرگونه اطلاعات و بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ ساخت آنها صحبت می کنند ، و به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، CannTrust هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد اطلاعات یا بیانیه های آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. هر از گاهی عوامل جدیدی ظهور می کنند و امکان پیش بینی همه این عوامل برای CannTrust وجود ندارد. هنگام مطالعه این اطلاعات و بیانیه های آینده نگر ، خوانندگان باید فاكتورهای خطر و سایر اظهارات احتیاطی را در فرم اطلاعات سالانه CannTrust مورخ 28 مارس 2019 (“AIF”) در نظر داشته و به مراجع تنظیم كننده اوراق بهادار كانادایی قابل اجرا در SEDAR در مراجعه كنند. www.sedar.com و به عنوان نمایشگاه سالانه فرم CannTrust در فرم 40-F گزارش سالانه تحت قانون بورس اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1934 ، اصلاح شده ، با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در EDGAR در www.sec.gov ثبت شده است (“مارس” فرم 2019 40-F “). عوامل خطر و سایر عواملی که در AIF ذکر شده است می تواند باعث شود حوادث یا نتایج واقعی از لحاظ اقتصادی با آنچه در هر اطلاعات یا بیانیه های آینده نگر توصیف می شود ، متفاوت باشد. خوانندگان همچنین یادآوری می کنند که CannTrust مطابق قوانین اوراق بهادار و مقررات بورس اوراق بهادار ، به طور پیش فرض از الزامات افشای دوره ای خود باقی مانده است ، که جدیدترین AIF ، فرم 40-F و سایر افشای آن ، کلیه فاکتورهای ریسکی را که در حال حاضر با شرکت روبرو هستند ، منعکس نمی کند. شرکت بازنگری صورتهای مالی موجود در AIF یا فرم مارس 2019 مارس 2019 را تکمیل یا ثبت نکرده و یا در غیر این صورت اصلاحیه ای را در این فرم 40-F ارائه کرده است ، و شرکت تصمیم گرفته است تا پرونده های قبلی خود را اصلاح نکند یا درمورد قوانین مربوط به اوراق بهادار و الزامات بورس اوراق بهادار ، پرونده های دیگری در رابطه با الزامات افشای دوره ای ایجاد کنید

TSX و NYSE مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را قبول ندارند.

SOURCE CannTrust Holdings Inc.

لینک های مربوطه

https://www.canntrust.ca/

پاسخی بگذارید