Dungeon به جلو کانون یک جشنواره Vibe را ارائه می دهد

میامی، 16 مه سال 2020 / PRNewswire / – اگرچه جهان به طرز چشمگیری تغییر کرده است ، موسیقی همچنان یک قطعه ضروری برای بیان هنری و زندگی روزمره است. جشنواره Couch A Vibe برای کمک به هنرمندان روزآمد که به دلیل COVID-19 شاهد کاهش فروش و نمایش هستند ، ایجاد شده است. دوستداران موسیقی می توانند از راحتی خانه ها و نیمکت های خود ، از این رو نام این رویداد را جلب کنند. تعداد زیادی فرصت برای بیرون رفتن ، اجرای و یا لذت بردن از یک کنسرت خارق العاده در حال حاضر وجود ندارد. با این حال ، آنچه که هنوز هم وجود دارد ، افراد با استعداد قابل توجهی و سیستم عامل های گسترده ای برای مواجهه و کمک هستند. شرکت کنندگان اجراهای اصلی و از پیش تنظیم شده را با مخاطب بالقوه بیش از 30،000 بیننده به اشتراک می گذارند.

هنرمندان همچنین می توانند از اجراها و رویداد سود کسب کنند. 10-12 نوازنده برق ، هدایای انحصاری و معاملات پاپ آپ وجود دارد. استعدادهای این جشنواره شامل J. Howard ، CoolPeeple ، Supergilles ، کایلان آرنولد، جروم ملو، کینگ هدی، ChelseaLuv، Riiah World، Who Camille، Fly Guy، and Tebby Burrows. جشنواره Couch A Vibe در اینستاگرام (DungeonForward) برگزار می شود 21 مه سال 2020، از جانب 7:00 بعد از ظهر-9: 00 بعد از ظهر. Dungeon Forward و The System Life تولیدکنندگان افتخار این رویداد هستند. “COVID-19 جهان را از چرخش متوقف نکرده است ، و تا زمانی که اینگونه است ، ما به سوابق نیاز داریم تا همین کار را انجام دهند. دیوید کاسترومدیر عامل شرکت Dungeon Forward و برگزار کننده جشنواره.

درباره Dungeon Forward:

سازندگان نیمکت A Vibe به طور مداوم روش هایی برای اتصال فرهنگ و کمک به هنرمندان در تقویت صدای خلاق و دستیابی به خود ، ارائه می دهند. Dungeon Forward در سال 2008 برای بیرون کشیدن و نمایش هنرهای واقعی تاسیس شد. مقدم بر آن بود كه قطعاتي را بطور مستقيم الهام بخش و براي جامعه خلاق بسازيم. داستانهایی که آنها می گویند از یک بنیاد غنی درست مانند موسیقی پخش می شوند. آنها از طریق سر لباس قصد دارند به داستانهای پیروزی توجه کنند و الهام بخش شعر را به تاج خود تزریق کنند. همچنین خاص ترین تمرکز آنها برای تغییر دیدگاه در مورد ظاهری و ظاهری یک تاج است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به: www.dungeonforward.com یا ایمیل [email protected]

پرونده های مرتبط

PromoCouchAVibeTvs.mp4

Couch A Vibe Flyer.mp4

تصاویر مرتبط

نیمکت-a-vibe-official-flyer.jpg
نیمکت A Vibe – بروشور رسمی
Couch A Vibe Lineup – Courtesy of Dungeon Forward

لینک های مربوطه

DungeonForward

DungeonForward اجتماعی

SOURCE Dungeon Forward

لینک های مربوطه

http://www.dungeonforward.com


اخبار مرتبط  سانا خواب در کالیفرنیا راه اندازی می شود