دیدگاه مصرف کنندگان در ایالات متحده و انگلیس

DUBLIN، 15 مه 2020 / PRNewswire / – گزارش “ماری جوانا پزشکی: دیدگاه مصرف کنندگان در ایالات متحده و انگلیس” به اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

گزارش “ماری جوانا پزشکی ، دیدگاههای مصرف کنندگان” یک بررسی گسترده و تجزیه و تحلیل دیدگاه بیماران در ایالات متحده و انگلیس را برای ارائه یک بررسی عمیق در مرکز مصرف کننده در بازار ماری جوانا پزشکی ارائه می دهد. مؤلفه های این گزارش شامل تجزیه و تحلیل عمیق این نظرسنجی و پاسخ دهندگان آن ، تجزیه و تحلیل دقیق نگرانی های مصرف کنندگان و نظرات ماری جوانا پزشکی و تفریحی ، اطلاعات مصاحبه با بیمارانی که تحت درمان ماری جوانا پزشکی در ایالات متحده و انگلیس قرار گرفته اند ، ارزیابی می کند. تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر فضای ماری جوانا پزشکی – سایپرز ، باشگاه دانش

این گزارش ، روندها را در گروههای سنی مختلف ، وضعیتهای بهداشتی و سایر پارامترها برای آگاهی از مقایسه های روشنگری و تجزیه و تحلیل های خاص بازار ، ارزیابی می کند ، همیشه ارتباط اهمیت یافته ها با رویدادهای تاریخی و معاصر را که زیربنای دیدگاه مصرف کنندگان است ، در دو کشور پیوند می زند که این موضوع موضوعی است. تحقیقات بر روی.

نکات برجسته کلیدی

 • اکثریت (72٪) از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که یکی از بزرگترین نگرانی های آنها در مورد درمان با ماری جوانا درمانی ، احتمال عوارض جانبی روانی و اختلال شناختی است.
 • بیشتر پاسخ دهندگان انگلیس (34٪) نسبت به پاسخ دهندگان آمریکایی (25٪) طرفدار قانونی کردن ماری جوانا تفریحی بودند. متفاوت ، 91٪ از پاسخ دهندگان ایالات متحده و 87٪ از پاسخ دهندگان از انگلیس طرفدار قانونی کردن ماری جوانا برای اهداف دارویی بودند.
 • بسیاری از پاسخ دهندگان از هر دو بازار نسبت به قانون در مورد استفاده از ماری جوانا پزشکی ابراز عدم اطمینان کردند. این عمدتا به دلیل منظر نظارتی پویا است که در آن محدودیت ها به طور مکرر با توجه کمی به این تغییرات تغییر می کنند.
 • اگرچه استفاده از ماری جوانا پزشکی برای برخی از نشانه ها از جمله درد ، اسپاسم عضلانی و صرع به خوبی ثابت شده است ، اما بسیاری از مبتلایان به شرایط دیگر با وجود چشم انداز کارآزمایی بالینی فعال نسبت به اثربخشی آن برای سایر بیماری ها مطمئن نیستند.
 • افزایش پوشش رسانه ای و توجه به ماری جوانا پزشکی ، مخاطبان گسترده ای را به خود جلب می کند.
 • شهرت ماری جوانا در کنار ظهور نتایج حاصل از مطالعات بالینی با هدف اثبات اینكه کاربردها در پزشکی ممكن است گسترده تر از آنچه قبلاً تصور می شد بود ، تغییر می یابد.
 • براساس تحقیقات اولیه ناشر ، اقدامات همه گیر و قفل COVID-19 در حال تغییر در صنعت ماری جوانا پزشکی است.
 • توانایی دسترسی به ماری جوانا پزشکی در مرزهای ایالات متحده و حوزه های انتخابیه در انگلیس متفاوت است ، و انتظار می رود این اختلافات در مقابل زمینه همه گیر COVID-19 بیشتر شود.
اخبار مرتبط  The Fresh Market، Inc. انتصاب جیم هنی به عنوان مدیر ارشد مالی را اعلام می کند

دامنه گزارش:

 • این گزارش مروری بر طراحی این مطالعه دارد ، از جمله تفکیک پاسخ دهندگان از هر یک از بازارها.
 • مؤلفه های دیگر شامل تجزیه و تحلیل دیدگاه های کلیدی ، تفکیک در گروه های سنی مختلف و وجود یا عدم وجود بیماری مزمن ، بحث در مورد نیازهای برآورده ، محدودیت های قانونی در مورد ماری جوانا پزشکی ، ارزیابی شواهد علمی برای حمایت از استفاده از ماری جوانا پزشکی و ارزیابی تأثیر بالقوه COVID-19 در فضای ماری جوانا پزشکی.
 • در این گزارش ، همچنین تجزیه و تحلیل نگرانی های اساسی مصرف کنندگان در ایالات متحده و انگلیس و بحث در مورد یافته های مصاحبه با مصرف کنندگان که شخصاً از دریافت درمان با ماری جوانا پزشکی بهره مند می شوند ، وجود دارد.
 • علاوه بر این ، یک بررسی از لکه نگاری مصرف کنندگان ماری جوانا و بررسی اجمالی در مورد مسائل اجتماعی در مورد درک ماری جوانا تفریحی وجود دارد.
اخبار مرتبط  شرکت هلدینگ برندهای بیچ هیلم ، عدم اعتماد به نفس در صورتهای مالی قبلی را اعلام و به روزرسانی کسب و کار را ارائه می دهد

موضوعات اصلی تحت پوشش:

1. طراحی مطالعه
1.1 اهداف تحقیق و طراحی مطالعه
1.2 پاسخ دهنده پاسخ – جغرافیا
1.3 پاسخ دهنده پاسخ – سن ، جنس و وضعیت بیماری
1.4 پاسخ دهندگان با بیماری مزمن

2. خلاصه اجرائی
2.1 یافته های کلیدی

3. پاسخ دهندگان نظرسنجی براساس بازار
3.1 پاسخ دهندگان در ایالات متحده
3.2 پاسخ دهندگان در ایالات متحده با بیماری مزمن
3.3 پاسخ دهندگان در انگلستان
3.4 پاسخ دهندگان در انگلیس با بیماری مزمن

اخبار مرتبط  SKYWORTH از تلویزیون S81 Pro با مشخصات بازی برش رونمایی می کند

4- دیدگاه مصرف کنندگان
4.1 مرور اجمالی در ایالات متحده و انگلیس
4.2 نیازهای برآورده نشده
4.3 بینش مصرف کننده

5- مصرف کنندگان در ایالات متحده
5.1 پیام های خانه
5.2 بینش مصرف کننده

6. مصرف کنندگان در انگلستان
6.1 پیام های صفحه اصلی
6.2 بینش مصرف کننده
7. ماری جوانا پزشکی و COVID-19
7.1 تأثیر بیماری همه گیر بر صنعت ماری جوانا پزشکی
7.2 دیدگاه بیماران

8. بینش بیماران
8.1 بینش از ایالات متحده
8.2 بینش از انگلستان

9. خلاصه یافته های کلیدی
9.1 پیام های صفحه اصلی

10. پیوست

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/6bjixi مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com