معامله دوشنبه سایبری از CAROL ، یک دوچرخه ورزشی مجهز به هوش مصنوعی که به تناسب کاربران در هر روز 9 دقیقه در 8 هفته کمک می کند

نیویورک، 28 نوامبر 2020 / PRNewswire / – CAROL اعلام می کند 500 دلار از دوچرخه ورزشی HIIT که با هوش مصنوعی استفاده می شود ، به صورت علمی نشان داده شده است که به کاربران کمک می کند کمتر از 9 دقیقه در روز تناسب داشته باشند. معامله Cyber ​​Monday (کد کوپن CM700) در سایت carolfitai.com در دسترس است. علاوه بر تخفیف ، این شرکت همچنین یک سال اشتراک رایگان و کمربند سینه به عنوان پاداش اضافی ارائه می دهد.

CAROL (قیمت معمول 2،995 دلار – اکنون 2495 دلار با کد کوپن CM700) مرز همه چیزهایی را که درباره ورزش می دانیم را تحت فشار قرار می دهد و از نظر علمی نشان می دهد که در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه می دهد. یک جلسه در CAROL تمرین موثرتر و بهتری نسبت به کاردیو معمولی ارائه می دهد.

هر جلسه در CAROL شخصی است و دو مسابقه 20 ثانیه ای دیگر به این معنی است که 3 بار در هفته در CAROL (به عنوان بخشی از یک جلسه کامل 8 دقیقه ای 40 ثانیه ای که شامل یک گرم کردن و گرم شدن بدون زحمت است) به کاربران کمک می کند تا متناسب باشند فقط 8 هفته فناوری موجود در یک دوچرخه CAROL از سایر دوچرخه های ورزشی جلوتر است و باعث می شود رژیم های منظم برای تمرین زیاد نشوند. این اولین تمرین کاملا شخصی ، صرفه جویی در وقت و تغییر زندگی است که قابل مقایسه با بودن در آزمایشگاه با دانشمندی است که در هر ثانیه از رژیم تمرین را کالیبره می کند تا حداکثر نتیجه را بگیرد.

در یک آزمایش تصادفی و با بودجه مستقل ، شورای معتبر ورزش آمریکایی به طور علمی دریافت که یک تمرین کوتاه مدت روی CAROL فقط با 2 20 20 ثانیه کار سخت باعث می شود که دستورالعمل های منظم تمرین دولت ایالات متحده 5 جلسه 30 دقیقه ای در هفته وجود داشته باشد:

“CAROL در هر اندازه گیری عملکرد بهتری از دستورالعملهای دولت داشت. 32 شرکت کننده در یک آزمایش کنترل شده تصادفی طی هشت هفته به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه با CAROL سه روز در هفته ورزش کردند ، در حالی که گروه دیگر مطابق با 30 روز به مدت پنج روز در هفته ورزش کردند. رهنمودهای دولت. تمرینات کاهش گلیکوژن CAROL به قدری م effectiveثر و کارآمد هستند که گروهی که با CAROL ورزش می کنند در کسری از زمان دو برابر سود می برند. “

استفاده منظم از CAROL باعث افزایش دوبرابر شدن تناسب اندام و بهبود بسیاری از نشانگرهای اصلی سلامتی می شود. CAROL یک تغییر دهنده بازی برای افراد فقیر در زمان ، ورزش های متنفر ، بیو هکرها و پذیرندگان اولیه است. تمرین روی CAROL به این معنی است که کاربران دیگر نیازی به گذراندن ساعت ها در ورزشگاه یا جلسات طاقت فرسا با مربیان شخصی ندارند و خبر خوبی که وجود دارد 500 دلار با استفاده از کد CM700 خاموش است.

معامله دوشنبه سایبری500 دلار غیر معمول قیمت CAROL 2995 دلار برای Cyber ​​Monday با اشتراک پاداش رایگان سالانه (ارزش دارد 144 دلار) و کمربند سینه (ارزش دارد 59 دلار) ، با استفاده از کد CM700. معاملات جمعه سیاه تا یکشنبه 29 نوامبر. اشتراک 3 ساله رایگان دریافت کنید (ارزش دارد 432 دلار) ، تحویل رایگان (ارزش دارد 195 دلار) ، و یک کمربند سینه رایگان (ارزش دارد 59 دلار) با کد BF700. برای اطلاعات بیشتر مطبوعات ، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected]

پرونده های مرتبط

Carol_1_No_Shadow (1) .png

Carol_2_No_Shadow.png

تصاویر مرتبط

carol.png
کارول
دوچرخه ورزشی AI Powered

لینک های مربوطه

https://www.carolfitai.com

SOURCE CAROL

بازارهای پروتئین نخود جهانی تا سال 2025 با سلطه اینگردیون بر بازار

DUBLIN، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “بازار پروتئین نخود – رشد ، روندها و پیش بینی ها (2020 – 2025)” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

پیش بینی می شود بازار پروتئین نخود (از این پس به عنوان بازار مورد مطالعه شناخته شود) CAGR 11.28٪ را در طول دوره پیش بینی ، 2020 – 2025 ثبت کند.

افزایش تقاضا برای محصولات مبتنی بر پروتئین گیاهی در سراسر جهان ، بازیگران اصلی را به سمت گسترش تجارت پروتئین های گیاهی ، همراه با توسعه محصول جدید ، مطابق با روند مصرف کننده سوق می دهد.

بازار مورد مطالعه همچنین به دلیل محتوای پروتئین بالا و پایداری آن ، شاهد افزایش قابل توجهی در پذیرش پروتئین نخود در چندین صنعت مصرف کننده نهایی ، به ویژه در مکمل های غذایی ، مواد افزودنی گوشت و جایگزین ها است.

روند اصلی بازار

افزایش تقاضا برای گیاهان جایگزین برای غذای حیوانی

محبوبیت پروتئین نخود در محصولات غذایی به دلیل تغییر تقاضا از پروتئین حیوانی به پروتئین گیاهی در حال افزایش است. این گرایش به سمت رژیم غذایی گیاهی با عواملی مانند پایداری ، سلامتی ، دیدگاه های مذهبی و حقوق محیطی و حیوانی مرتبط است. طبق داده های منتشر شده توسط انجمن غذاهای گیاهی ، غذاهای گیاهی در ایالات متحده در طی سالهای 2017 و 2018 ، با نرخ 50٪ به تنهایی توسط غذاهای جایگزین لبنی ، رشد چشمگیری داشته است.

علاوه بر این ، تولید پروتئین های گیاهی از نظر محیط زیست از پروتئین های حیوانی مقرون به صرفه است. بنابراین ، انجمن های دولتی در سراسر جهان همچنین مصرف منابع غذایی پایدار و گیاهخوار را تشویق می کنند. به عنوان مثال ، اتحادیه گیاهخواران اروپا (EVU) کمیسیون اتحادیه اروپا را تشویق می کند تا تولید محصولات حیوانی را در چارچوب سیاست های آب و هوایی خود محدود کند. اتحادیه اروپا همچنین تصمیم گیرندگان را به منظور حمایت از انتقال رژیم غذایی در جامعه به اجرای استراتژی تشویق کرد.

آمریکای شمالی بر بازار تسلط دارد ، با آسیا و اقیانوسیه سریعترین بازار در حال رشد

آمریکای شمالی بزرگترین بازار است و پس از آن اروپا. آسیا و اقیانوسیه به دلیل افزایش جمعیت های دارای آگاهی از سلامت و تحت تأثیر غرب ، یک بازار نوظهور در این بخش است. کشورهای در حال توسعه آمریکای جنوبی و آسیا با توجه به جمعیت جوانتر که مشغول به کار هستند ، جذاب ترین بازارها را ارائه می دهند.

با توجه به دامنه گسترده توسعه بازار پروتئین نخود در چین، بسیاری از تولید کنندگان محلی با هدف تهیه محصولات مختلف پروتئین نخود که به عنوان برنامه های کاربردی برای بخش های مختلف صنعت استفاده می شود ، در حال ورود به بازار هستند. به عنوان مثال ، در سال 2019 ، گروه Shandong Jianyuan ، یکی از بازیگران اصلی بازار که طیف گسترده ای از پودرهای پروتئین نخود با محتوای پروتئین متفاوت را تولید می کند تا به طور گسترده ای در صنایع غذایی و مکمل مورد استفاده قرار گیرد ، برنامه های خود را برای گسترش تولید نخود اعلام کرد تسهیلات در کشور.

چشم انداز رقابتی

بازار مورد مطالعه بسیار متفرق است و بسیاری از بازیگران داخلی و بین المللی برای سهم بازار رقابت می کنند. Ingredion Incorporated دارای موقعیت غالب در بازار است.

از دیگر بازیگران اصلی بازار می توان به شرکت های کارگیل ، دوپونت ، روکت فرس و آکسیوم فودز اشاره کرد. در کنار گسترش تولید ، شرکت ها برای تأمین نیاز روزافزون محصولات پروتئین نخود به نوآوری در محصولات متوسل می شوند.

عناوین اصلی تحت پوشش:

1. معرفی

2 روش تحقیق

3 خلاصه اجرایی
3.1 بررسی اجمالی بازار

4 دینامیک بازار
4.1 رانندگان بازار
4.2 محدودیت های بازار
4.3 تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر

5 تقسیم بازار
5.1 براساس نوع محصول
5.1.1 جدا شده
5.1.2 کنسانتره
5.1.3 بافت
5.2 توسط برنامه
5.2.1 نانوایی
5.2.2 Extender و جانشین گوشت
5.2.3 مکمل غذایی
5.2.4 نوشیدنی
5.2.5 میان وعده
5.2.6 سایر برنامه ها
5.3 توسط جغرافیا

6 منظره رقابتی
6.1 فعال ترین شرکت ها
6.2 بیشترین استراتژی های پذیرفته شده
6.3 تجزیه و تحلیل سهم بازار
6.4 مشخصات شرکت
6.4.1 Axiom Foods Inc.
6.4.2 Roquette Freres
6.4.3 Cargill Incorporated
6.4.4 DuPont de Nemours Inc.
6.4.5 Glanbia PLC
6.4.6 شرکت Scoular
6.4.7 گروه Emsland
6.4.8 Ingredion Incorporated

7 فرصت بازار و روندهای آینده

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/xk5lhw مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

آنچه که کشور باید از تعاونگرایی یاد بگیرد

گوارولوس ، برزیل، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با علاقه گسترده به توسعه ، توانایی مهارت ها ، خودمختاری و بالاتر از همه کیفیت زندگی ، مزایایی را برای جامعه ایجاد کنید. این اهداف به عنوان بخش سوم شناخته می شوند ، اما همچنین با تعاونی هایی که نشانگر یک مدل تجاری در حال ظهور است ، در برابر بحران ایجاد شده در سراسر جهان ، مشترک هستند. به اصطلاح اقتصاد جدید همان چیزی است که همکاری گرایی برای تقریباً دو قرن ایجاد شده است و هر روز در برزیل برجسته می شود.

اگرچه ورود تعاونی ها به عنوان یک نهاد بخش سوم هنوز مورد بحث های بسیاری است ، اما نمی توان اشتراکات مشترک این دو بخش را انکار کرد. و اصلی ترین چیز دقیقاً همان چیزی است که در سال 2020 برجسته است: تقویت جوامع و آموزش افراد ، بسیار فراتر از انباشت سرمایه ، و این دلیل وجود سازمان ها است.

در جنبش تعاونی برزیل ، توسعه اقتصادی – اقتصادی به حدود 15 میلیون نفر می رسد. مدلی مبتنی بر اشتراک تصمیمات و نتایج که باعث ایجاد اعتماد و همچنین اشتغال زایی می شود. در حال حاضر 400 هزار شغل مستقیم توسط تعاونی ها ایجاد می شود. در سراسر جهان ، این تعداد به 100 میلیون نفر می رسد.

این کشور تقریباً 7000 تعاونی دارد که به بخشهای مختلفی از جمله مسکن تقسیم شده اند. به عنوان مثال ، ما CICOM ، یک تعاونی مسکن داریم که در سائو پائولو فعالیت می کند ، و با کمبود و شرایط تخریب شده مسکن در پایتخت و در داخل کشور مبارزه می کند. در راس موسسه ، کارلوس ماسینی، مدیر اجرایی ، به عنوان قالبی که روابط حمایتی اجتماعی ایجاد می کند و از این رو امنیت را در مواقع بحران و عدم اطمینان حفظ می کند ، از تعاونگرایی دفاع می کند.

به همان روشی که کار برای همه است ، دستاوردها نیز برای همه است. این بدان معناست که مبارزه شما دقیقاً همان مبارزه همسرتان است و اگر با او همکاری نکنید ، به خواسته خود نیز نخواهید رسید. بنابراین ، با پیروی از این منطق ، می فهمیم که بله ، برزیل چیزهای زیادی برای یادگیری از تعاونی ها دارد“، او می گوید.”

ماسینی می گوید حتی در بخشی که بهتر از زمان گرم شدن املاک بهبود می یابد ، فعالیت می کند ، CICOM از بحران ایجاد شده در همه گیر COVID-19 صدمه ای ندید ، اما همه (اعضای تعاونی و تعاونی) متحد مانده و تعاونی ضعیف نشده است. علی رغم تأثیرات اقتصادی و عاطفی ، روحیه قدرت جمعی ، پایداری برای یک هدف غالب شد. “سرمایه ما انسانی است. این اشخاص هستند که کار را به پیش می برند. این به همه سهم مسئولیت و همچنین اهمیت خود را می دهد“، توضیح می دهد.”ما هزاران دست درگیر یک کار هستیم و هر کدام به دنبال هدف خود هستند و آنچه به این شبکه معنا می بخشد مشترک بودن هدف است. برخلاف اختلافات بین شرکت هاs “، نتیجه می گیرد.

با توجه به منطق همکاری گرایی ، به نظر می رسد که همه از عدم تطابق COVID-19 به طور یکنواخت بهبود خواهند یافت. ماسینی معتقد است ، در برزیل ، جایی که نابرابری ها کاملاً متضاد است ، یک مدل اقتصادی همکاری نه تنها نتایج اقتصادی خوبی به همراه خواهد داشت ، بلکه به طور مستقیم به توسعه محروم ترین اقشار اجتماعی نیز کمک خواهد کرد.

درباره CICOM

CICOM یکی از شرکت های تعاونی است که در ایالت سائو پائولو فعالیت می کند و دسترسی اجتماعی به مسکن را ارتقا می دهد. فرآیند با شناسایی زمین مناسب برای یک پروژه مسکن آغاز می شود. سپس ، شروع ثبت نام آغاز می شود تا افراد علاقه مند بتوانند با هدف ساختن املاک در خرید با ارزش تعیین شده با هم متحد شوند. اعضای تعاونی از همان ابتدا تمام مراحل درگیر را دنبال می کنند و می دانند که خانه با هزینه تمام می شود. پس از این فرآیند ، پروژه مهندسی توسعه می یابد و سپس ، تعاونی مسئولیت انجام مجموعه هایی را در بین اعضای خود یا حتی جستجوی اعتبار و سپس استخدام یک شرکت ساختمانی برای انجام کارها را بر عهده می گیرد. امروزه ، این تعاونی دارای چندین دستگاه امنیتی است که قابلیت اطمینان را در روند کار تضمین می کند ، افسانه ها و مفاهیمی را که قبلاً سرمایه گذاری ها را مورد تردید قرار داده بود ، خاموش می کند.

در www.cooperativacicom.com.br بیشتر بیاموزید.

منبع CICOM

منبع CICOM

بازار جهانی خنک کننده مرکز داده 2020-2025 با شرکت Vertiv ، اشنایدر الکتریک SE و STULZ GMBH سلطه

DUBLIN، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “بازار خنک سازی مرکز داده – رشد ، روندها ، پیش بینی ها (2020 – 2025)” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

بازار خنک کننده مرکز داده در ارزش گذاری شد 8.07 میلیارد دلار در سال 2019 و انتظار می رود به یک مقدار برسد 16.62 میلیارد دلار تا سال 2025 در CAGR 12.5٪ در طول دوره پیش بینی 2020-2025.

به دلیل نیازهای بالای محاسباتی توسط برنامه های AI و Media ، تعداد مراکز داده افزایش یافته است. علاوه بر این ، رشد با استفاده از رایانش لبه ای و افزایش تعداد دستگاه های اینترنت اشیا تقویت خواهد شد.

توسعه در زیرساخت های فناوری اطلاعات در کشورهای در حال ظهور ، بازار را هدایت می کند. ساخت روزافزون تاسیسات فوق مقیاس با ظرفیت بیش از 50 مگاوات نیاز به زیرساخت های نوآورانه در بازار را طی چند سال آینده در کشورهای پیشرفته در جهان تأمین می کند. طبق انجمن ملی شرکت های نرم افزاری و خدماتی (NASSCOM) ، IT صادرات از هند ممکن است بیش از 330 میلیارد دلار تا 2019-20 اگر این میزان تقریباً 14 درصد از هزینه های پیش بینی شده در سراسر جهان در جهان باشد هند سهم فعلی خود را از بازار جهانی IT دریایی حفظ می کند.

برآوردهای انجام شده توسط منابع مختلف حاکی از آن است که مرکز داده 2 تا 5 درصد از انتشار جهانی گازهای گلخانه سبز (GHG) را تشکیل می دهد. سیستم های خنک کننده تقریباً 40٪ مصرف برق در یک مرکز داده را بر عهده دارند. شرکت ها در تلاشند با راه اندازی مراکز داده سبز که از سیستم های خنک کننده هوای رایگان به جای سیستم های تهویه مطبوع سنتی استفاده می کنند ، این مسئله را حل کنند. روند رو به رشد استقرار مراکز داده سبز برای ذخیره ، مدیریت و توزیع اطلاعات به بسیاری از شرکتهای نرم افزاری کمک کرد تا مصرف انرژی و کل انرژی را کاهش دهند.

همانطور که ارائه دهندگان فوق مقیاس خدمات خود را به طور گسترده تری در سراسر جهان ارائه می دهند اروپا در منطقه ، میزان خرید بیش از حد مقیاس ظرفیت مرکز داده در بسیاری از شهرهای دیگر اروپا به سرعت افزایش می یابد. از این رو ، بازارهایی مانند مادرید، میلان، ورشو، و زوریخ شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیتهای همجنس گرا خواهیم بود. Equinix از یک سرمایه گذاری مشترک جدید با GIC برای توسعه و راه اندازی مراکز داده فوق مقیاس در این کشور خبر داد اروپا منطقه طی سالهای گذشته ، روند مهمی گسترش امکانات گسترده برای حمایت از رشد شرکتهای فوق مقیاس از جمله بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ابری بوده است.

با این حال ، نیازهای سازگاری و قطعی برق رشد بازار را به چالش می کشد. یک سیستم خنک کننده مرکز داده معمولی باید از قبل مهندسی ، استاندارد و مدولار باشد. لازم است مقیاس پذیر و انعطاف پذیر باشد تا بتواند نیازهای مرکز داده را تأمین کند. این امر در دنیای امروز بسیار دشوار است ، زیرا شرکت هایی که به دنبال کاهش هزینه ها هستند و مایل نیستند هزینه های زیادی را برای سیستم های خنک کننده سفارشی پیشرفته هزینه کنند.

روند اصلی بازار

صنعت فناوری اطلاعات شاهد بالاترین رشد است

 • صنعت فناوری اطلاعات با توجه به اندازه سازمان به مراکز خصوصی ذخیره اطلاعات خصوصی و مراکز داده فوق مقیاس نیاز دارد. بعلاوه ، استفاده از ذخیره سازی ابری در طول سالها به دلیل رشد در ارائه دهندگان SaaS افزایش یافته است ، که به ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری امکان می دهد ظرفیت های خود را گسترش دهند و انتظار می رود تقاضا برای سیستم های خنک کننده مرکز داده را افزایش دهد.
 • ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری ، مانند مایکروسافت ، AWS و Google ، قابلیت های ذخیره سازی خود را گسترش می دهند تا جریان کار کارآمدتری را در فضای ابری ارائه دهند. این شرکت ها در معاملات فوق مقیاس سرمایه گذاری می کنند. که در مه 2018، گوگل اعلام كرد كه در حال استفاده از سيستم هاي خنك كننده مايع براي خرد كردن داده هاي هوش مصنوعي است ، زيرا گرماي توليد شده واحدهاي پردازشي تنسور (TPU) جديد آن از محدوديت هاي محلول هاي قبلي خنك كننده مركز داده خود فراتر رفته است.
 • علاوه بر این ، CloudHQ اظهار داشت كه انتظار می رود تا سال 2022 این صنعت پردیس های ذخیره سازی 350 مگاواتی را بدست آورد. در سال 2018 ، این شرکت اجاره نامه 72 مگاواتی را در Ashbum امضا کرد ، که بزرگترین اجاره در تاریخ مرکز داده است.
 • که در فوریه 2018، دومین زنجیره بزرگ مواد غذایی در آمریکا ، شرکت های آلبرتسون ، از تصویب سرویس ذخیره سازی ابری از مایکروسافت برای بهبود تجربه خرده فروشی خبر دادند. با این کار ، این شرکت قصد داشت از تجزیه و تحلیل شناختی ، هوش مصنوعی و قابلیت های علم داده از مایکروسافت استفاده کند. انتظار می رود چنین پیشرفت هایی در میان خرده فروشان برتر تأسیسات مرکز داده جدیدی را ایجاد کند که تقاضای بازار خنک کننده مرکز داده را برانگیزد.

چشم انداز رقابتی

بازار خنک کننده مرکز داده چندپاره است زیرا انتظار می رود مزایای ارائه شده توسط این فناوری و حمایت دولت از طریق وضع مقررات کارایی بر مراکز داده ، مستقیماً به رشد بازار خنک کننده مرکز داده کمک کند. نفوذ بازار با حضور پررنگ بازیگران اصلی در بازارهای مستقر در حال افزایش است و با تمرکز بیشتر بر نوآوری ، تقاضا برای فناوری های جدید در حال رشد است ، که به نوبه خود سرمایه گذاری ها را برای پیشرفت های بعدی به دنبال دارد. بازیگران اصلی Vertiv Co.، Schneider Electric SE، STULZ GMBH و غیره هستند.

عناوین اصلی تحت پوشش:

1. معرفی

2 روش تحقیق

3 خلاصه اجرایی

4 دینامیک بازار
4.1 بررسی اجمالی بازار
4.2 تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش صنعت
4.3 جذابیت صنعت – تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر
4.4 رانندگان بازار
4.4.1 افزایش حجم داده های دیجیتال
4.4.2 ظهور مراکز داده سبز
4.5 محدودیت های بازار
4.5.1 شرایط سازگاری و قطعی برق

5 تقسیم بازار
5.1 نوع
5.1.1 هوا خنک می شود
5.1.2 مایع خنک شده
5.1.3 چیلرها
5.1.4 سیستم های اکونومایزر
5.1.5 سیستم های خنک کننده ردیف / رک / در / سربار
5.2 خدمات
5.2.1 نصب و استقرار
5.2.2 خدمات مشاوره ، پشتیبانی و نگهداری
5.3 عمودی کاربر نهایی
5.3.1 فناوری اطلاعات
5.3.2 BFSI
5.3.3 مخابرات
5.3.4 بهداشت و درمان
5.3.5 دولت
5.3.6 سایر عمودی های کاربر نهایی
5.4 جغرافیا

6 منظره رقابتی
6.1 نمایه شرکت
6.1.1 فروشندگان عمده
6.1.1.1 صنایع دایکین ، آموزشی ویبولیتین
6.1.1.2 اشنایدر الکتریک S.E.
6.1.1.3 شرکت میتسوبیشی الکتریک
6.1.1.4 Johnson Controls International plc
6.1.1.5 Asetek، Inc.
6.1.2 سایر فروشندگان
6.1.2.1 STULZ GMBH
6.1.2.2 Rittal GmbH & Co. KG
6.1.2.3 راه حل های هوایی Nortek
6.1.2.4 شرکت ورتیو
6.1.2.5 Munters Group AB

7 تحلیل سرمایه گذاری

8 فرصت بازار و روندهای آینده

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش از https://www.researchandmarkets.com/r/r6s1x4 بازدید کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

ویژگی های امروز نمایش “سرقت و معاملات” هدیه شخصی تعطیلات با 61٪ تخفیف

بوفالو گراو ، بیماری، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – استودیوی لوازم التحریر (www.thestationerystudio.com) ، رهبر لوازم التحریر و هدایای شخصی برتر ، از حضور در بخشی از ویژه برنامه شکرگذاری شکرگذاری امروز “Steals & Deals” با همکار نمایش TODAY ، هیجان زده شد. جیل مارتین. مارتین مجموعه شخصی Notecard را به طور انحصاری به استودیوی لوازم التحریر معرفی کرد. امروز نمایش لنگر شینل جونز گفت: “من همه چیز را می خواهم!”

Stationery Studio امروز 30 نمایش مختلف از کارت های یادداشت شخصی شده به بینندگان ارائه می دهد. مجموعه شامل 60 نت کارت شخصی با 3 طرح مختلف (20 کارت از هر کدام) است. اندازه کارت های تخت یادداشت عبارتند از: 2 مجموعه کارت به اندازه استاندارد (6.125 “x 4.5”) و 1 مجموعه کارت ریز ریز (3.375 “x 4.875”). هر مجموعه شامل پاکت های سفید خالی است و در یک جعبه کادو با دستمال آماده برای هدیه دادن می رسد. همکار نمایش امروز گفت: “این همیشه محبوب است و همیشه سریع به فروش می رسد.” جیل مارتین.

کارت های یادداشت شخصی شده ایده ای عالی برای هدیه تعطیلات در طول COVID-19 برای کسانی است که امسال نمی توانند خانواده خود را ببینند. گفت: لوازم التحریر شخصی راهی عالی برای برقراری ارتباط در حالی که در خانه می مانیم است رنی ردمن، بنیانگذار The Stationery Studio. استودیو لوازم التحریر اهدا خواهد کرد 1 دلار از هر خرید تا پایان سال به صندوق پاسخگویی Feeding America COVID-19. ردمن گفت: “بانك های مواد غذایی در سراسر كشور بیش از هر زمان دیگری به كمك ما نیاز دارند و ما خوشحالیم كه در این زمان چالش برانگیز پاسخ خواهیم داد.”

Stationery Studio پیشگام برتر است لوازم التحریر شخصی شده و هدایای شخصی TheStationeryStudio.com دارای بیش از 12000 محصول است که به طور مکرر در رسانه های ملی از جمله نمایش داده شده است آسوشیتدپرس (AP) ، شلوغی ، نمایش امروز ، خانه داری خوب ، مجله مردم ، ایالات متحده آمریکا امروز چدار و بیشتر.

SOURCE The Stationery Studio، LLC

لینک های مربوطه

https://www.thestationerystudio.com

Maison Perrier-Jouët استودیوی طراحی mischer’traxler را برای ایجاد یک تجربه احساسی ، ابر کنجکاوی ، که رابطه بین انسان و طبیعت را در Design Miami / 2020 روشن می کند ، سفارش می دهد. Deutsch Brazil – Português español

برای طراحی میامی / 2020 Maison Perrier-Jouët در مورد همکاری خود با دفتر طراحی اتریش mischer’traxler ، که توسط کاتارینا میشر و توماس تراکسلر تاسیس شد ابر کنجکاوی بازتابی است در رابطه بین انسان و طبیعت ، تأثیر فعالیت های انسان بر جهان طبیعی و اهمیت تنوع زیستی. مضمون آگاهانه با ارزشهای Maison Perrier-Jouët مطابقت دارد. خانه شامپاین دارای 200 سال پیشرفت در همزیستی با طبیعت است که شامل یک برنامه بلند پروازانه جدید برای ارتقا سطح زیر کشت انگور پایدار و کاهش اثرات زیست محیطی خود است.

لوسترهای Curiosity Cloud از 22 لامپ شیشه ای دمیده شده در سه اندازه مختلف تشکیل شده است که به طور خاص توسط شرکت معروف شیشه وین Lobmeyr ایجاد شده است. هر یک حاوی یک کپی دست ساز و سختگیرانه از یک حشره گسترده در ایالات متحده است که در مورد آمریکا (های) توسط Design Miami / 2020 صحبت می کند. با این حال ، تعدادی از گونه های مهاجم نیز در میان حشرات بومی یافت می شوند ، که نشان دهنده تغییرات در طبیعت و تنوع زیستی است که توسط فعالیت های انسانی مانند مسافرت و حمل و نقل جهانی ایجاد شده است.

از دور حشرات نمایش آرام و ساکت هستند. به نظر می رسد فقط یکی دو مورد زنده شده اند ، عروق آنها نوری نرم و درخشان ساطع می کنند. در حالی که ناظر کنجکاو به سمت آنها کشیده می شود ، تعداد بیشتری از حشرات شروع به حرکت می کنند ، در لامپ های شیشه ای خود می چرخند و با بال های بال دار خود صدای پس زمینه ظریفی ایجاد می کنند. استفاده از فن آوری ، همراه با تکنیک های سنتی صنایع دستی ، نصب تعاملی را قادر می سازد تا بیننده را به طلسم خود بکشاند و باعث شگفتی ، دسیسه ها و بحث ها شود.

تمرکز کنجکاوی ابر بر روی حشرات که زیبایی غیر منتظره ای را آشکار می کنند از یک نقوش کلیدی Art Nouveau الهام گرفته شده است. جنبش در قلب Maison Perrier-Jouët. mischer’traxler خصوصاً مجذوب این واقعیت می شود که هر عنصر در طبیعت ، هرچند کوچک یا به ظاهر ناچیز ، دارای یک دلیل و هدف است.

با این مرحله جدید از همکاری خود ، mischer’traxler و Maison Perrier-Jouët لحظه ای افسون را ایجاد کرده اند که امکان یک تجربه واقعا معنی دار و تحول آفرین را ایجاد می کند.

ابر کنجکاوی در طراحی میامی / از 27 نوامبر تا 6 دسامبر سال 2020 به نمایش در می آید.

تماس با: سیلوین بکر – [email protected]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1310797/Maison_Perrier_Jouet_Logo.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343853/Maison_Perrier_Jouet_Design_Miami_2020.jpg

منبع Maison Perrier Jouët

Gift Insider ایده های هدیه را با وبلاگ TipsOnTV به اشتراک می گذارد

آتلانتا، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – لیندسی رابرتز از TheGiftInsider.com توصیه هایی برای هدیه هایی که خانواده و دوستانشان دوست دارند ، دارد!

تجربه های هدیه دادن

Omaha Steaks به ارائه تجربیاتی که مردم را دور هم جمع می کند اختصاص دارد و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. چه به صورت حضوری دور هم جمع شوید و چه به صورت مجلل جشن بگیرید ، Omaha Steaks گزینه های مناسبی را برای هدیه دادن آسان و بدون دردسر ارائه می دهد. قصاب اصلی آمریکا ، یک سنت آمریکایی خانوادگی متعلق به نسل پنجم است که بیش از 100 سال در ارائه بهترین مواد غذایی با گوشت گاو و غذاهای لذیذ با کیفیت برتر ، غلات متمرکز شده است. آنها بسته های غذایی کامل و هدایایی را ارائه می دهند که بسیار خوشمزه هستند ، تهیه آنها آسان و درست در آستانه تحویل داده می شود. بسته هدیه با ذوق آنها از مرواریدهای جدید Butcher’s Cut Top برخوردار است. سفارش آسان است – OmahaSteaks.com یا به یکی از 50+ فروشگاه خرده فروشی آنها در سراسر کشور مراجعه کنید.

هدیه TECH

برای بیش از 50 سال ، Audio-Technica به تولید محصولات نوآورانه با کیفیت بالا ، از جمله هدفون های بی سیم ATH-CK3TW اختصاص داده شده است. با طراحی فوق العاده جمع و جور ، آنها می توانند در هر زمان و هر کجا که بتوانند “کشف و اتصال” را تقویت کنند. نکته جالب در مورد این هدفون این است که هنگام دریافت و خارج شدن از کیف شارژ ، آنها به طور خودکار روشن و خاموش می شوند. همچنین ، آنها می توانند هنگام خارج شدن از گوش را تشخیص داده و به طور خودکار صدا را متوقف کنند. هنگامی که آنها دوباره در گوش قرار می گیرند دوباره شروع به بازی می کنند. هرگز ضرب و شتم را از دست ندهید! به سایت www.audio-technica.com مراجعه کنید.

بهبود خانه

از Ecobee Haven Home Security بهره ببرید. هشدارهای دروغین را فراموش کنید و یک سیستم نظارت بر خانه هوشمند را تجربه کنید که برای نگه داشتن افراد در هنگام شمارش ، طراحی شده است. به اندازه کافی هوشمند است که می داند چه کسی در خانه است و چه کسی خارج از خانه است. نگران این نباشید که کسی به طور تصادفی زنگ ساعت را روشن کند یا هنگام بیرون رفتن از درب آن را فراموش کند. ecobee با ارسال اعلان های تلفنی از این امر مراقبت می کند. برای ورود به خانه یا بچه ها بسیار عالی است ، با استفاده از ecobee SmartCamera ، ببینید چه اتفاقی می افتد. در جشن جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ، ecobee تعداد معاملات زیادی را ارائه می دهد. از جانب 19 نوامبر تا 1 دسامبر، ecobee Haven Home Security برای فروش است 199 دلار. این شامل یک SmartCamera + 2x SmartSensors برای درها و پنجره ها + 2x SmartSensors برای تشخیص حرکت در محیط داخلی ، و دارای 80 دلار خاموش ، این یک معامله است. بازدید ، www.ecobee.com.

ایده های هدیه منحصر به فرد

راهنمای خرید هدیه BuyBlack Friday فیس بوک برای افرادی که در لیست هدیه هرکسی قرار دارند مناسب است. برای هدایای مراقبت از پوست ، یک پیشنهاد نوار گیاهان زردچوبه است که در Redoux NYC موجود است. برای انواع پوست مفید است و حاوی مواد وگان و کاملاً طبیعی است. خرید شخصی که عاشق رایحه های سیب ، چوب صندل و عنبر است؟ شمع لاو جونز را که در اینجا موجود است به آنها هدیه دهید مریلندمبتنی بر Freres Branchiaux. این گوشواره های زیبا و جذاب Mar Margaret Tassel از The Tiny Tassel در داخل وجود دارد کارولینای جنوبی. چه جالب این است که همه این مغازه ها مشاغل کوچک متعلق به سیاه پوستان هستند که بخشی از کمپین Facebook BuyBlack Friday برای آگاهی و حمایت از مشاغل تحت مالکیت سیاه پوستان هستند. از ، about.fb.com/giftguide بازدید کنید.

[email protected]

تصاویر مرتبط
lindsay-roberts-on-Holiday-gift.png

لیندسی رابرتز در ایده های هدیه تعطیلات
معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری.

لینک های مربوطه
سایت اینترنتی
ویدئو

نکات منبع تلویزیون OnTV

انتظار می رود صنعت جهانی نوشابه های گازدار تا سال 2026 به 551 میلیون دلار برسد

DUBLIN، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “تجزیه و تحلیل بازار نوشابه های گازدار جهانی” 2020 به ResearchAndMarkets.com ارائه.

انتظار می رود بازار جهانی نوشابه های گازدار به بازار برسد 551،667.29 میلیون دلار در سال 2026 با رشد CAGR 4.9٪ از 2018 تا 2026 رشد می کند. صنعت تولید نوشابه های گازدار شامل محصولات بطری مانند کولا ، نوشیدنی های گازدار با طعم میوه ، آب بطری گازدار و محصولات مختلف دیگر است. نوشیدنی های گازدار طعم گازدار دارند که از نظر مشتریان خوشایند است. این در طعم های مختلف موجود است که با افزودن طعم های مختلف و مواد شیرین کننده ایجاد می شود. این نوشیدنی ها برای رفع تشنگی همراه با یک وعده غذایی میل می شوند و همچنین به عنوان یک نوشیدنی خوشامدگویی اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند.

عواملی مانند توسعه در فن آوری های برچسب گذاری و بسته بندی و رشد توزیع در خرده فروشی رشد بازار را تحریک می کنند. اگرچه ، مقررات دقیق دولت مانع رشد بازار می شوند. علاوه بر این ، افزایش درآمد یکبار مصرف و جمعیت فرصت های بازار نوشابه های گازدار است.

بر اساس عطر و طعم ، بخش کولا در دوره پیش بینی رشد پر سود خواهد داشت ، به دلیل نگرانی های بهداشتی و استانداردهای ایمنی ، این نوشیدنی ها توسط نهادهای نظارتی مختلف در سراسر جهان تنظیم می شوند و بسیاری از مقررات را حفظ نمی کنند. بسیاری دیگر حاوی مواد مختلفی از جمله شیرین کننده های مصنوعی ، ویتامین ها ، عصاره های میوه ، مواد نگهدارنده و طعم ها و رنگ های اضافه شده و غیره هستند.

فروشندگان اصلی ذکر شده Pepsico Inc. ، Parle Agro ، Britvic PLC ، Suntroy Holdings Ltd. ، Kerry Group PLC ، Danone Group ، Cott Corporation ، Cadbury Schweppe ، Asia Brewery ، شرکت Coca-Cola ، Jones Soda Co ، Appalachian Brewing Company ، Tru Blu Beverages ، گروه Asahi و Keurig Dr Pepper Inc.

س Keyالات اصلی پاسخ داده شده در این گزارش:

 • چگونه این بازار از سال 2016 تکامل یافته است
 • برآورد اندازه بازار ، پیش بینی ها و CAGR برای تمام بخشهای ارائه شده در حوزه
 • تحولات کلیدی بازار و منابع مالی بازیگران اصلی
 • تجزیه و تحلیل فرصت برای تازه واردان
 • تجزیه و تحلیل SWOT از بازیگران اصلی
 • بازارهای با رشد سریع در دوره پیش بینی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند

عناوین اصلی تحت پوشش:

1 خلاصه داستان بازار

2 طرح کلی تحقیق
2.1 عکس فوری تحقیق کنید
2.2 روش تحقیق
2.3 منابع تحقیق
2.3.1 منابع تحقیقات اولیه
2.3.2 منابع تحقیق ثانویه

3 دینامیک بازار
3.1 رانندگان
3.2 محدودیت ها

4 محیط بازار
4.1 قدرت چانه زنی تأمین کنندگان
4.2 قدرت چانه زنی خریداران
4.3 تهدید جایگزین ها
4.4 تهدید به تازه واردان
4.5 رقابت رقابتی

5 بازار جهانی نوشابه های گازدار ، بر اساس نوع
5.1 مقدمه
5.2 غیر الکلی
5.3 الکل کمتر از 0.5٪
5.4 استاندارد
5.5 رژیم غذایی
5.6 کربناتهای با طعم میوه

6 بازار جهانی نوشابه های گازدار ، توسط کانال توزیع
6.1 مقدمه
6.2 عملکرد ماشین فروش
6.3 پمپ بنزین و فروشگاه های راحتی
6.4 خدمات غذایی و مکانهای آشامیدنی
6.5 بازارهای فوق العاده و بازرگانان عمومی
6.6 هایپر مارکت ها و خرده فروشان مستقل

7 بازار جهانی نوشابه های گازدار ، بر اساس نوع بسته بندی
7.1 مقدمه
7.2 بطری
7.3 قوطی

8 بازار جهانی نوشابه های گازدار ، توسط طعم
8.1 مقدمه
8.2 کولا
8.3 لیمو و آهک
8.4 نارنجی

9 بازار جهانی نوشابه های گازدار ، توسط جغرافیا
9.1 مقدمه
9.2 آمریکای شمالی
9.3 اروپا
9.4 آسیا و اقیانوسیه
9.5 آمریکای جنوبی
9.6 خاورمیانه & آفریقا

10 معیار استراتژیک

منظره 11 فروشنده
11.1 شرکت پپسیکو
11.2 Parle Agro
11.3 Britvic PLC
11.4 شرکت سانتروی هولدینگ گیم
11.5 گروه کری PLC
11.6 گروه دانون
11.7 شرکت کوت
11.8 Cadbury Schweppe
11.9 آبجوسازی آسیا
11.10 شرکت کوکاکولا
11.11 شرکت جونز سودا
11.12 شرکت آبجو سازی آپالاچی
11.13 نوشیدنی Tru Blu
11.14 گروه Asahi
11.15 Keurig Dr Pepper Inc

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/fsts58 مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

بنیاد Barilla و Food Tank این رویداد را اعلام می کنند: “بازنشانی سیستم غذایی از مزرعه به چنگال

این رویداد به میزبانی بنیاد باریلا و فود تانک بصورت مجازی برگزار خواهد شد سه شنبه ، اول دسامبر، 8 صبح تا 11 صبح EST/2 بعد از ظهر تا 5 بعدازظهر CET و ثبت نام در اینجا باز است: http://bit.ly/ResettingFoodSystem

با نزدیک شدن به پایان سال پرآشوب و انتظار جهانیان برای نشست سیستم های غذایی 2021 سازمان ملل متحد ، کارشناسان برجسته کشاورزی ، غذا و تغذیه ، سیاست گذاران ، بازیگران بخش خصوصی ، سازمان های غیردولتی و جامعه مدنی در مورد فرصت تنظیم مجدد سیستم غذایی در طی یک دوره بحث خواهند کرد. کنفرانس نقطه عطف. این رویداد چگونگی تنظیم مجدد سیستم های غذایی با نیازهای انسان و مرزهای سیاره ای را برای انعطاف پذیرتر ، فراگیرتر و پایدارتر در پس از همه گیری همه گیر و فراتر از آن ، بررسی خواهد کرد.

این برنامه شامل موارد زیر خواهد بود:

 • سخنان خوش آمد گویی از گیدو باریلا.
 • افتتاحیه اصلی توسط اسماخان، سرآشپز و بنیانگذار ، دارجیلینگ اکسپرس ، با دانیل نیرنبرگ، رئیس تانک غذا.
 • پنل ها و سخنرانان خبره در:
  • نقش کشاورزان در تغذیه جهان؛
  • انتقال کشاورزی اروپا ؛
  • اقتصاد غذایی جدید ؛
  • آینده تجارت مواد غذایی
  • غذا و تقاطع فناوری ؛
  • جنبه های بهداشتی غذا؛
  • ایجاد یک سیستم غذایی جدید و پایدار.
 • سرآشپزهای مشهور جهان در مورد تجربه ناهار خوری و غذا خوردن پس از کوید صحبت می کنند.

با گذشت 10 سال برای پایان گرسنگی ، فقر و نابرابری ، سیستم های غذایی زیربنای همه 17 SDG سازمان ملل متحد برای سال 2030 هستند. با استفاده از روابط بین نحوه تولید ، خرید ، فروش و خوردن غذا ، می توان از سالم تر ، مرفه تر حمایت کرد. و تحقق بخشیدن به زندگی

بلندگوهای برجسته عبارتند از:

 • دن باربر، سرآشپز و مالک مشترک ، Blue Hill و Blue Hill در Stone Barns
 • امیلی ما، سرب ، سیستم های غذایی ، X (کارخانه تولید ماه) ، Alphabet (شرکت مادر گوگل)
 • Janusz Wojciechowski، کمیساریای کشاورزی در اروپا
 • سارا بلیچ، استاد سیاست بهداشت عمومی در دانشکده بهداشت عمومی هاروارد چان در گروه سیاستگذاری و مدیریت بهداشت

نتیجه یک سری پیشنهادات ارائه شده به اجلاس سیستمهای غذایی سازمان ملل خواهد بود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343886/ بازنشانی_سیستم_غذای_از_مزارع_به_فورك.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1343887/Barilla_Center_for_Food_and_Nutrition_Logo.jpg

منبع بنیاد باریلا

EPOD نام تجاری پوشاک را می فروشد

CHEYENNE ، ویو ، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – EPOD America LLC خوشحال است که اعلام می کند که ما مارک DOPE APPAREL را در ایالات متحده فروخته ایم و کانادا به Ridestore AB (SWE).

تجارت DOPE CBD با EPOD America باقی خواهد ماند و از DOPE.COM وDOPE در شبکه های اجتماعی ادامه خواهد یافت. EPOD America به فروش پوشاک از طریق dope.com ادامه خواهد داد 30 ژوئن 2021.

“من از فروش تجارت پوشاک Dope به یک خریدار استراتژیک که بتواند میراث خود را ادامه دهد بسیار ذوق زده هستم. همچنین این امکان برای من و تیم من فراهم می شود که تمرکز کامل خود را بر رشد DOPE CBD ، DOPE CBD Franchises و DOPE بگذاریم. شاهدانه در آینده “. – راب گاف (مدیرعامل EPOD).

“ما این را آغاز یک سفر کاملاً جدید برای خود می دانیم و بسیار خوشحالیم که توانستیم این معامله را با راب جی انجام دهیم.”

برای خط تولید فعلی لباس خیابانی خود ، dopesnow.com/street را پرداخت کنید و مطمئن شوید که برای راه اندازی SPRING -21 آماده می شوید! – امیل هلبرگ (Ridestore)

منبع دوپ

لینک های مربوطه

http://www.dope.com