موزه ملی ابریشم چین نمایشگاه شاهکارهای مد نمادین توسط طراحان معاصر چینی را ارائه می دهد

این نمایشگاه که از سال 2011 هر ساله برگزار می شود ، طرح های نمایشی مد چینی را نشان می دهد که در طول سال انتخاب شده اند. برای جشن 10 سالگی خود ، دهه پر زرق و برق: مد چین 2011-2020 امسال این مجموعه مجموعه ای متشکل از شاخص ترین نمونه های لباس هایورت و آوانگارد آماده برای پوشیدن از دهه گذشته را ارائه می دهد. آثار خلق شده در طول نمایشگاه از صد نفر از بهترین طراحان مد از چینشامل وو هایان، مارک چونگ، گوا پی ، لارنس خو و شیونگ یینگ، و همچنین محصولات پارچه ای ابتکاری ارائه شده توسط 40 شرکت ملی نساجی.

دکتر. ژائو فنگمدیر موزه ملی ابریشم چین معتقد است که موزه های مد بخش قابل توجهی از کل اکوسیستم مد هستند. وی خاطرنشان کرد: یک موزه باید به عنوان یک اتاق برای فرهنگ پوشاک و همچنین یک کلاس برای آموزش طراحی مد در نظر گرفته شود. لباس های کلاسیک ، نشان دهنده ویژگی های خاص دوره های زمانی و فن آوری ، اشیا ideal ایده آل برای مجموعه موزه است.

این نمایش ها نگاهی فوری به خلاقیت صنعت مد معاصر چین دارند. عبارات موجود در منابع فرهنگی سنتی گرفته تا مفاهیم مد روز مانند دیجیتالی سازی و پایداری را می توان در طرح ها یافت. به گفته دکتر ژائو ، موزه ملی ابریشم مجموعه ای عظیم از نزدیک به 70،000 اشیاare لباس و مد از سراسر جهان را جمع آوری کرده است و این افتخار را به عنوان بزرگترین موزه با موضوع پارچه و لباس در این کشور به ارمغان آورده است. چین، که به شایستگی آن را در میان وزنه های سنگین صنعت نساجی و پوشاک قرار می دهد.

از سال 2011 ، با اجرای ایده “امروز را برای فردا انتخاب کنید” ، موزه ملی ابریشم تلاش زیادی برای افزایش مجموعه خود با انتخاب دقیق طرح ها و محصولات برجسته از رویدادهای مد در چین هر ساله به منظور ثبت روند توسعه کشور در زمینه نساجی و مد.

گذشته از کار پر زحمت انتخاب ، جمع آوری ، سازماندهی و تحقیق ، موزه نمایشگاه های سالانه ، تالارهای مد و نمایش های مضمونی را در مورد گرایش های مد رایج برگزار می کند. این موزه همچنین هر ساله مجموعه های مشهوری از لباس را از موزه های خارجی برای معرفی تنوع سنت های زیبایی شناسی و فرهنگی به ارمغان می آورد. نمونه های اخیرتر عبارتند از: Dior by Dior: 1947-1957 ، معرفی شده از موزه سلطنتی انتاریو در کانادا در سال 2019 ، و Balenciaga: Shaping Fashion ، معرفی شده از پیروزی و موزه آلبرت در لندن در سال 2020.

علاوه بر این ، موزه ملی ابریشم چین متعهد به ترویج فرهنگ لباس چینی در خارج از کشور با برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالانه برای طرح های qipao / cheongsam از سال 2018 است ، بیش از 100 طراح از 24 کشور / منطقه دعوت شده اند. این موزه امیدوار است که به اتاق الهام طراحان مد ، آکادمی شیک پوشان و موزه مد با تأثیر بیشتر بین المللی تبدیل شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424893/22.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424894/11.jpg

SOURCE موزه ملی ابریشم چین

موزه ملی ابریشم چین نمایشگاهی از شاهکارهای شاخص نماد طراحان معاصر چینی را ارائه می دهد

این نمایشگاه که از سال 2011 هر ساله برگزار می شود ، دارای طرح های نمایشی مد چینی است که در طول سال انتخاب شده اند. به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس خود ، امسال ، نمایشگاه Splendid Decade: Fashion China 2011-2020 مجموعه ای متشکل از نمونه های برجسته ترین مدل هایوته و آوانگارد آماده لباس دهه گذشته ارائه می دهد. خلاقیت های به نمایش درآمده در طول نمایشگاه از حدود صد طراح مد اصلی چینی از جمله ارائه خواهد شد وو هایان، مارک چونگ، گوا پی ، لارنس خو و شیونگ یینگ، و همچنین محصولات نساجی ابتکاری ارائه شده توسط 40 شرکت ملی نساجی.

دکتر ژائو فنگمدیر موزه ملی ابریشم چین معتقد است که موزه های مد بخش مهمی از اکوسیستم مد هستند. وی خاطرنشان كرد: “یك موزه باید به عنوان سالنی برای فرهنگ مد و همچنین به عنوان یك كلاس برای آموزش طراحی مد دیده شود.” قطعات کلاسیک ، که ویژگی های خاص دوره های خاص را نشان می دهد ، اشیا ideal ایده آل برای مجموعه های موزه هستند. “

این نمایشگاه ها نگاهی فوری به خلاقیت صنعت مد معاصر چین به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. این آثار از منابع سنتی فرهنگی و مفاهیم شیک مانند دیجیتالی سازی و پایداری الهام گرفته شده اند. به گفته دکتر ژائو ، موزه ملی ابریشم مجموعه ای عظیم از نزدیک به 70،000 لباس و وسایل مد از سراسر جهان را جمع آوری کرده است ، که این افتخار را به عنوان بزرگترین موزه پارچه با موضوع پارچه و لباس به دست می آورد و به درستی آن را در میان سنگین وزن قرار می دهد صنعت پوشاک نساجی و ابریشم.

از سال 2011 ، با اجرای ایده “جمع آوری امروز برای فردا” ، موزه ملی ابریشم با انتخاب دقیق هر ساله خلاقیت ها و محصولات استثنایی از رویدادهای مشهور مد چین ، با هدف ضبط ، تلاش زیادی برای بهبود مجموعه خود انجام داد. روند توسعه کشور در زمینه نساجی و مد.

علاوه بر کار دشوار انتخاب ، جمع آوری ، سازماندهی و تحقیق ، موزه نمایشگاه های سالانه ، انجمن های مد و نمایش های موضوعی را در مورد روندهای غالب مد برگزار می کند. این موزه همچنین سالانه مجموعه های مشهور لباس را از موزه های خارجی به منظور نمایش تنوع سنت های زیبایی شناختی و فرهنگی به ارمغان می آورد. برخی از نمونه های اخیر عبارتند از: Dior by Dior: 1947-1957، معرفی شده توسط موزه سلطنتیانتاریو در کانادا که در 2019 ، و Balenciaga: شکل دادن به مد ، ارائه شده توسط ویکتوریا و موزه آلبرت در لندن در سال 2020.

علاوه بر این ، موزه ملی ابریشم چین متعهد به ترویج فرهنگ لباس چینی در خارج از کشور با برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالانه از طرح های qipao / cheongsam است. از سال 2018 ، بیش از 100 طراح از 24 کشور / منطقه دعوت شده اند. این موزه امیدوار است که به سالن الهام طراحان مد ، آکادمی دوستداران مد و موزه مد با افزایش تأثیر بین المللی تبدیل شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424893/22.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424894/11.jpg

SOURCE موزه ملی ابریشم چین

موزه ملی ابریشم چین میزبان نمایشگاهی از شاهکارهای برجسته طراحان معاصر چینی است

این نمایشگاه که از سال 2011 هر ساله برگزار می شود ، طرح های نمایشی مد چینی را نشان می دهد که در طول سال انتخاب می شوند. به مناسبت دهمین سالگرد ، دهه پر زرق و برق امسال: مد چین 2011-2020 مجموعه ای را ارائه می دهد که متشکل از شاخص ترین نمونه های لباس های کوتاه و آوانگارد آماده برای لباس دهه گذشته است. در طول نمایشگاه ، خلاقیت های صد نفر از بهترین طراحان لباس چینی را دوست دارند وو هایان، مارک چونگ، گوا پی ، لارنس خو و Xiong Ying و همچنین محصولات پارچه ای ابتکاری از 40 شرکت نساجی محلی.

دکتر. ژائو فنگ، مدیر موزه ملی ابریشم چین ، معتقد است که موزه های مد بخش مهمی از کل اکوسیستم مد هستند. وی خاطرنشان كرد: “باید از یك موزه به عنوان سالنی برای فرهنگ پوشاك و هم به عنوان یك كلاس برای آموزش طراحی مد استفاده شود. لباس های کلاسیک که نشانگر ویژگی های خاص دوره ها و فناوری ها هستند ، اشیا ideal ایده آل برای مجموعه های موزه هستند. “

این نمایش ها بصری فوری در اختیار خلاقیت صنعت مد معاصر چین می گذارند. این طرح ها شامل اشکال بیان از منابع فرهنگی سنتی گرفته تا مفاهیم مد روز مانند دیجیتالی سازی و پایداری است. به گفته دکتر موزه ملی ابریشم ژائو مجموعه عظیمی از حدود 70،000 مورد لباس و مد از سراسر جهان را جمع آوری کرده است ، که این افتخار را به عنوان بزرگترین موزه تم پارچه و لباس چین به شما می دهد و شایسته آن را در میان سنگین وزن پارچه و لباس ابریشم قرار می دهد صنعت.

از سال 2011 ، موزه ملی ابریشم در تلاش است تا مجموعه خود را تحت شعار “امروز برای فردا جمع آوری” با انتخاب دقیق طرح ها و محصولات برجسته از رویدادهای معتبر مد چین هر ساله برای به دست آوردن روند توسعه پارچه و لباس کشور ، تلاش کند.

علاوه بر کار دشوار انتخاب ، جمع آوری ، سازماندهی و تحقیق ، این موزه نمایشگاه های سالانه ، تالارهای مد و نمایش هایی را ترتیب می دهد که بر اساس روند مد روز است. این موزه همچنین هر ساله مجموعه های مشهوری از لباس را از موزه های خارج از کشور برای نمایش تنوع سنت های زیبایی شناسی و فرهنگی به ارمغان می آورد. برخی از این نمونه ها عبارتند از: Dior by Dior: 1947-1957 ، که در سال 2019 توسط موزه سلطنتی انتاریو کانادا رونمایی شد و Balenciaga: Shaping Fashion ، که در سال 2020 از سال 2020 راه اندازی شد ویکتوریا و موزه آلبرت در لندن ارائه شد

علاوه بر این ، موزه ملی ابریشم چین متعهد به ترویج فرهنگ لباس چینی در خارج از کشور با برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالانه از طرح های qipao / cheongsam از سال 2018 است که بیش از 100 طراح از 24 کشور / منطقه به آنها دعوت شده است. این موزه امیدوار است که به سالن الهام طراحان مد ، آکادمی عاشقان مد و موزه مد با افزایش تأثیر بین المللی تبدیل شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424893/22.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424894/11.jpg

SOURCE موزه ملی ابریشم چین

موزه ملی ابریشم چین از نمایشگاه های شاهکارهای لباس مد نمادین از طراحان معاصر چینی برخوردار است

این نمایشگاه – که از سال 2011 هر ساله برگزار می شود – طرح های نمایشی مد چینی را نشان می دهد که در طول سال انتخاب شده اند. به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس آن ، دهه پر زرق و برق امسال: مد چین 2011-2020 مجموعه ای متشکل از نمونه های برجسته ترین مدل های لباس کوتاه و آوانگارد آماده برای لباس تهیه شده از دهه گذشته را ارائه می دهد. خلاقیت های به نمایش درآمده در طول نمایشگاه از یک صد اثر خواهد بود چین طراحان برتر مد شامل وو هایان، مارک چونگ، گوا پی ، لارنس خو و شیونگ یینگ و همچنین محصولات پارچه ای ابتکاری ارائه شده توسط 40 شرکت نساجی داخلی.

دکتر. ژائو فنگمدیر موزه ملی ابریشم چین معتقد است که موزه های مد بخشی قابل توجه از کل اکوسیستم مد هستند. وی خاطرنشان كرد: “یك موزه باید به عنوان سالنی برای فرهنگ لباس و همچنین كلاس برای آموزش طراحی مد در نظر گرفته شود. اقلام كلاسیك لباس ، كه نشان دهنده ویژگی های خاص دوره های زمانی و فن آوری است ، اشیا ideal ایده آل برای جمع آوری موزه است.”

این نمایش ها بصری فوری به بازدیدکنندگان از خلاقیت صنعت مد معاصر چین می دهد. عبارات موجود در منابع فرهنگی سنتی به مفاهیم مد روز مانند دیجیتال سازی و پایداری را می توان در طرح ها یافت. به گفته دکتر ژائو ، موزه ملی ابریشم مجموعه ای عظیم از تقریباً 70،000 اشیا clothing لباس و مد از سراسر جهان را جمع آوری کرده است که افتخار بودن را به آن اعطا می کند. چین بزرگترین موزه با مضمون نساجی و لباس ، آن را به شایستگی در میان سنگین وزن صنعت نساجی و لباس ابریشم قرار داده است.

از سال 2011 ، با اجرای ایده “جمع آوری امروز برای فردا” ، موزه ملی ابریشم با غربالگری دقیق طرح ها و محصولات برجسته از چین هر ساله رویدادهای مشهور مد با هدف ثبت روند توسعه کشور در زمینه پارچه و مد.

گذشته از کار پر زحمت انتخاب ، جمع آوری ، سازماندهی و تحقیق ، موزه نمایشگاه های سالانه ، تالارهای مد و نمایش هایی را با موضوع گرایش های مد رایج برگزار می کند. این موزه همچنین هر ساله مجموعه های معروف پوشاک را از موزه های خارج از کشور برای معرفی تنوع سنت های زیبایی شناسی و فرهنگی به ارمغان می آورد. آخرین نمونه ها عبارتند از: Dior by Dior: 1947-1957، معرفی شده از موزه سلطنتی انتاریو در کانادا در سال 2019 ، و Balenciaga: Shaping Fashion ، معرفی شده از ویکتوریا و موزه آلبرت در لندن در سال 2020

علاوه بر این ، موزه ملی ابریشم چین متعهد به ترویج فرهنگ لباس چینی در خارج از کشور با برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالانه برای طرح های qipao / cheongsam از سال 2018 است ، بیش از 100 طراح از 24 کشور / منطقه دعوت شده اند. این موزه امیدوار است که به سالن الهام طراحان مد ، آکادمی عاشقان مد و موزه مد با افزایش تأثیر بین المللی تبدیل شود.

SOURCE موزه ملی ابریشم چین

InventHelp Inventor صندوق پستی هوشمند (LGI-2960) را ارائه می دهد

پیتسبورگ، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – مخترع از گفت: “مادرشوهر من تمام روز پشت پنجره منتظر می ماند تا نامه او بیاید.” Bayside، N.Y. “من به این ایده فکر کردم تا او مجبور نباشد تمام روز پشت پنجره بایستد و هنگام تحویل نامه به او اطلاع داده شود.”

او به فکر اختراع GOT MAIL افتخار اعطا شده برای جلوگیری از سفرهای متعدد به صندوق پستی بود. نصب این اختراع بر روی هر صندوق پستی آسان است و حتی به کاربران امکان می دهد آن را بر روی تلفن خود کنترل کنند. علاوه بر این ، دستگاه ها هنگام ورود نامه با سیگنال به دستگاه آنها ، کاربران را مطلع می کنند.

طرح اصلی به نیوجرسی دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LGI-2960 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

فناوری Acteev Ascend Performance Materials برنده جوایز نوآوری خرده فروش در فضای باز است

نیکی هافمن، رهبر ارشد توسعه تجارت Acteev، ، این جایزه را در یک مراسم مجازی که در طول نمایشگاه زمستان آنلاین خرده فروش در فضای باز برگزار شد ، پذیرفت.

هافمن گفت: “ما مفتخریم که در جمع بسیاری از مبتکران با استعداد هستیم.” “ما جهانی از Acteev را تصور كردیم كه Ascend با همكاری سایر تولیدكنندگان و مبتكران برای تولید محصولاتی از ملافه و روبالشی تا اسكراپ و روپوش بیمارستان ، لباس و جوراب مد روز ورزشكار ، لباس شنا و لباس صمیمی كار می كند.”

فناوری Acteev برای ایجاد خواص ضد میکروبی با ماندگاری طولانی مدت یون روی را در یک پلیمر قرار می دهد. در نتیجه پارچه ای ایجاد می شود که باکتری ها و قارچ های ایجاد کننده بو را از بین می برد. نخ ها و پارچه های Acteev در برابر سایش ، نرم و بادوام هستند. و از آنجا که یون روی در طی فرآیند پلیمریزاسیون جاسازی شده است ، لباسهای بافتنی و پارچه های ساخته شده با Acteev اثر ضد میکروبی خود را تا 50 بار شستشو حفظ می کنند.

آزمایشات انجام شده بر روی پارچه تریکو در دانشگاه کمبریج نشان داد که فناوری Acteev SARS-CoV-2 ویروس عامل COVID-19 را با اثر 99.9٪ در اثر تماس غیرفعال می کند. Ascend در حال کار با سازمان های دولتی برای به دست آوردن مجوزهای قانونی مناسب برای درخواست های خاص در ایالات متحده است.

در دسترس بودن محصول را می توان در یافت acteev.com وacteevbyascend در اینستاگرام، توییتر و فیس بوک.

درباره مواد Ascend Performance

Ascend Performance Materials مواد ضروری و ضروری روزمره و فناوری های جدید را تولید می کند. هدف ما بهبود کیفیت زندگی و الهام بخشیدن به آینده بهتر از طریق نوآوری است. بر اساس هیوستون، تگزاس، و با دفاتر منطقه ای در شانگهای، بروکسل و دیترویت، ما یک ارائه دهنده راه حل مواد کاملاً یکپارچه با هشت امکان تولید جهانی در ایالات متحده ، اروپا و چین. نیروی کار جهانی ما با 2،600 نفر پلاستیک ، پارچه ، الیاف و مواد شیمیایی مورد استفاده در ساخت وسایل نقلیه ایمن تر ، انرژی پاک تر ، تجهیزات پزشکی بهتر ، لوازم هوشمندتر و پوشاک و کالاهای مصرفی با دوام بیشتر را تولید می کند. ما متعهد ایمنی ، پایداری و موفقیت مشتریان و جوامع خود هستیم.

در مورد Ascend در www.ascendmaterials.com بیشتر بدانید.

درباره Acteev: acteev.com

اطلاعیه حقوقی Acteev

مخاطب: نیکی بریتون، +1 832-205-4854 ، [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424986/Acteev_Innovation_Award.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1326397/ASCEND_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.ascendmaterials.com

SOURCE Ascend Performance Materials


کروگر و اوکادو محل استقرار مشتری با فناوری پیشرفته را در ققنوس ، آریزونا اعلام کردند

کروگر برای سرعت بخشیدن به توانایی خود در ارائه هر چیزی در هر زمان و هر مکان به مشتریان ، با Ocado همکاری کرده است. مدل CFC – یک مرکز انبار خودکار با قابلیت های دیجیتالی و رباتیک – برای خدمات دهی به مشتریان در سراسر منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. Kroger در حال طراحی یک شبکه توزیع انعطاف پذیر است که تقاضای تفکیک شده و مجاورت فروشگاه ها و تأسیسات آن را از نظر طرح و اندازه متفاوت ترکیب می کند.

وی گفت: “کروگر همچنان به گسترش شبکه ملی ما برای تعریف مجدد تجربه مشتری سرعت می بخشد.” گابریل آرئاگا، رئیس زنجیره تأمین کروگر. “همکاری ما با Ocado در توانایی ما در ارائه یک راه حل مشتری محور با ارزش افزوده است که غذای تازه را از طریق اکوسیستم یکپارچه ما به ارمغان می آورد ، ریشه دارد و ادامه خواهد داشت.”

“با کروگر ما در حال توسعه یک اکوسیستم تغییر دهنده بازی برای ارائه مواد غذایی آنلاین به مشتریان در سراسر کشور هستیم ایالات متحده. این شامل CFC های خودکار Ocado در طیف وسیعی از اندازه ها و همچنین نرم افزاری برای بهینه سازی عملکرد در فروشگاه ها برای وانت کناری است. ” لوک جنسن، مدیر عامل شرکت Ocado Solutions. “با استفاده از فن آوری های پیشرفته و اختصاصی Ocado ، این سایت در آوردن تجارب بی نظیر مواد غذایی آنلاین به خانه های سراسر کشور بسیار مهم خواهد بود. آریزونا و جغرافیای گسترده تر. ”

“این همکاری جدید مهیج باعث ایجاد صدها شغل جدید در خواهد شد آریزونافرماندار گفت داگ دوسی. “آریزونا مفتخر است که یکی از اولین سایتهای کشور است که این فناوری ابتکاری را راه اندازی کرده است. ما از کروگر و اوکادو بخاطر سرمایه گذاری در ایالت ما تشکر می کنیم. ”

ققنوس یک مرکز جهانی نوآوری با نیروی کار مجرب و اکوسیستم فناوری است که آن را به مکانی مناسب برای مرکز تحقق مشتری Kroger تبدیل می کند. ” ققنوس شهردار کیت گالگو. “ما از دیدن پتانسیل 700 شغل در پنج سال اول فعالیت خود هیجان زده هستیم. این مشاغل شامل حمل و نقل ، انبارداری ، رباتیک و فناوری است که چهار مورد از آنها است ققنوس نقاط قوت نیروی کار. این مکان همچنین از شبکه حمل و نقل پیشرفته و رو به رشد شهر ما بهره می برد. کروگر مدتهاست که بخش عمده ای از این کشور است ققنوس اقتصاد ، و این گسترش جدید بسیار مورد استقبال است. ”

این CFC 200000 فوت مربعی جدید توانایی کروگر را در گسترش محصولات خود به یک ردپای بزرگتر تسریع می کند.

انتظار می رود CFC 24 ماه پس از خرابی سایت به بهره برداری برسد و مشتریان را در سراسر کشور پشتیبانی کند آریزونا.

درباره شرکت کروگر
در شرکت کروگر (NYSE: KR) ، ما برای همه تازه هستیم … و به هدف خود: تغذیه روح انسان اختصاص داده ایم. ما در سراسر خانواده شرکت های خود ، تقریباً نیم میلیون نفر از همکاران هستیم که روزانه بیش از 11 میلیون مشتری را از طریق یک تجربه خرید بی نقص تحت نام های مختلف بنر ، خدمت می کنیم. ما متعهد به ایجاد جوامع #ZeroHungerZeroWaste تا سال 2025 هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ، به اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذاران مراجعه کنید.

درباره راه حل های Ocado
Ocado Solutions مسئولیت مشارکت های شرکتی Ocado را بر عهده دارد ، ارائه Platform Smart Ocado (OSP) به عنوان خدماتی به خرده فروشان در سراسر جهان. OSP شامل دسترسی به راه حل های زیرساخت های فیزیکی Ocado ، اجرای عملیات انبار بسیار کارآمد برای محصولات واحد ، همراه با کل برنامه های نرم افزاری اختصاصی پایان به انتهای مورد نیاز برای فعالیت در یک تجارت جهانی مواد غذایی آنلاین است. با تجربه و تجربه اثبات شده Ocado به عنوان یک بقال آنلاین اختصاصی در انگلستان ، پشتیبانی می شود.

منبع شرکت کروگر

لینک های مربوطه

http://www.kroger.com

Royal DSM گروه MAAG را برای گسترش در مشاغل گندله سازی Strand انتخاب می کند

DOWNERS GROVE ، بیماری، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – گروه MAAG ، بخشی از Dover (NYSE: DOV) ، اعلام كرد كه توسط Royal DSM انتخاب شده است تا چندین خط گلبرگ رشته اتوماتیک (سیستم جت جریان گرانش جت – JSG) را برای مدرن سازی و گسترش گسترده آنها فراهم كند. کارخانه ترکیب مواد با عملکرد بالا در ایوانسویل ، ایالت IN.

سیستم های گندله سازی رشته ای JSG اتوماتیک از گروه MAAG برای دستیابی به بالاترین نرخ توان در ترکیبات پلاستیک طراحی شده اند. سیستم های JSG گروه MAAG را می توان در برنامه های مختلف گندله سازی استفاده کرد و معمولاً در صورت نیاز به سطح بالایی از اتوماسیون و در دسترس بودن دستگاه با بهترین کیفیت گلوله ، توسط مشتریان انتخاب می شود. پردازش فرآیند کاملاً اتوماتیک انجام می شود و پس از راه اندازی فرآیند گندله سازی ، تعامل دستی تقریباً از بین می رود. این امر باعث جذابیت ویژه سیستم های JSG برای گندله سازی محصولات مرکب بسیار پر شده و همچنین برنامه های بازیافت با کیفیت بالا می شود.

“برای 20 سال گذشته ، سیستم های JSG گروه MAAG یک مزیت بزرگ نسبت به سیستم های گندله سازی رشته های معمولی به مشتریان داده است. دستگاه JSG با توجه به سطح بالای اتوماسیون که بلافاصله باعث تغذیه رشته ها می شود ، اغلب برای پردازش پلیمرهای با قیمت بالا استفاده می شود. گندله در حین تولید ، “گفت هارالد زنگ، مدیر کل فروش ، گروه MAAG. “این از اتلاف جلوگیری می کند و بهره وری دستگاه را افزایش می دهد ، که به تولید بیشتر سود و سود برای مشتری کمک می کند.”

بسته به نیاز مشتری ، گروه MAAG می تواند سیستم های JSG خود را با ویژگی ها و پارامترهای مختلف فرآیند تنظیم کند ، از جمله برای واکنش در برخی از خصوصیات مواد و دامنه های تولید. گروه MAAG با 65 سال تجربه در زمینه گندله سازی پلاستیک ، از دانش کامل فرآیند با شروع از پمپ ذوب مراقبت می کند و زمینه گسترده ای از برنامه ها و راه حل های متناسب را برای مشتریان ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات گروه MAAG ، به سایت www.maag.com مراجعه کنید.

درباره گروه MAAG:

گروه MAAG ارائه دهنده راه حل های جهانی متنوع و متنوع با سیستم های یکپارچه و قابل برنامه ریزی در فناوری فرآیند برای صنایع پلیمر ، شیمیایی ، پتروشیمی ، دارویی و غذایی است. بخش های سیستم های پمپ و فیلتراسیون ، سیستم های گندله سازی ، سیستم های Pulverizing و سیستم های بازیافت ، تجربیات چندین ساله و دانش عمیق مارک های محصولات AUTOMATIK ، ETTLINGER ، GALA ، MAAG ، REDUCTION و SCHEER را تحکیم می کنند. گروه MAAG در حال حاضر بیش از 1000 نفر را در سایت های تولید در استخدام می کند سوئیس، آلمان، ایتالیا، ایالات متحده آمریکا و چین. مراکز فروش و خدمات اضافی در فرانسه، سنگاپور، تایوان، مالزی، هند، تایلند و برزیل توجه نزدیک به نیازهای مشتری را تضمین کنید. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.maag.com مراجعه کنید.

درباره دوور:

Dover یک تولید کننده متنوع جهانی و ارائه دهنده راه حل با درآمد سالانه تقریباً است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و اجزای نوآورانه ، لوازم مصرفی ، قطعات پس از فروش ، نرم افزار و راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی ، راه حل های سوخت رسانی ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیندی و تجهیزات برودتی و غذایی ارائه می دهیم. Dover ترکیبی از مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری برای هدایت بازارهایی است که ما به آنها خدمت می کنیم. تیمی متشکل از 23000 کارمند که بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، طرز تفکر مالکیت را در پیش گرفته و با مشتریان همکاری می کند تا تعریف مجدد آنچه ممکن است را انجام دهد. دفتر مرکزی آن در داونرز گروو ، ایلینوی، دوور با عنوان “DOV” در بورس اوراق بهادار نیویورک معاملات می کند. اطلاعات بیشتر در dovercorporation.com در دسترس است.

تماس گروه MAAG:
آیریس فیشر
+41 44 278 83 49
[email protected]

DoverMedia تماس:
AdrianSakowicz، VP، ارتباطات
(630) 743-5039
[email protected]

تماس با سرمایه گذار Dover:
AndreyGaliuk ، معاون اصلی ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذاران
(630) 743-5131
[email protected]

منبع Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com

شرکت J.M. Smucker سود سهام را اعلام می کند

اورویل ، اوهایو، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت J.M. Smucker (NYSE: SJM) امروز هیئت مدیره خود را تصویب کرد 0.90 دلار سود هر سهم از سهام عادی شرکت. سود سهام پرداخت خواهد شد دوشنبه ، 1 مارس 2021، به سهامداران ثبت در پایان کار در جمعه ، 12 فوریه 2021.

درباره شرکت J.M. Smucker

هر نسل از مصرف کنندگان با ایجاد انتظارات جدید برای مواد غذایی و شرکت های سازنده آن ، اثر خود را در فرهنگ برجای می گذارند. در شرکت J.M. Smucker ، این امتیاز ماست که در این پویا قرار داشته باشیم و نمونه کارهایی را به خود جلب کنیم که با توجه به کالاهایی که در 90 درصد خانه های ایالات متحده و رستوران های بی شماری یافت می شود ، برای هر نسل از مردم و حیوانات خانگی جذاب است. این شامل ترکیبی از مارک های شاخص است که مصرف کنندگان همیشه دوست داشته اند مانند Folgers، Jif® و Milk-Bone® و موارد دلخواه جدید مانند کافه Bustelo®، Smucker’s® غیرقابل اعتماد® و Rachael Ray® Nutrish®. با ادامه غوطه وری در ترجیحات والدین مصرف کننده و حیوان خانگی برای غذا ، نحوه خرید آن و نحوه عملکرد شرکت های سازنده آن ، ما نقش مهمی را که در زندگی آنها بازی می کنیم حفظ خواهیم کرد. این به ما امکان می دهد که به رشد تجارت خود و تأثیر مثبتی که روی همه کسانی که به ما اعتماد می کنند داشته باشیم.

شرکت J.M. Smucker مالک کلیه علائم تجاری است که در اینجا به آنها اشاره می شود به جز راشل ری®، علامت تجاری ثبت شده Ray Marks II LLC است که تحت لیسانس استفاده می شود.

منبع J.M. Smucker Co.

لینک های مربوطه

http://www.jmsmucker.com

DoorDash کمپین تجاری جدیدی را اعلام کرد که پیشنهادات گسترده ای فراتر از غذا را تبلیغ می کند و جوامع محلی را جشن می گیرد

این کمپین دارای کارگاه کنجد ، غیر انتفاعی است خیابان کنجد، و اتصال جامعه را در جلو و مرکز قرار می دهد. اولین تصوری دوباره از کلاسیک خیابان کنجد کوک “مردم در همسایگی شما” ، بازیگران و خواننده رپ برنده جایزه گرمی و تونی ستاره های خلاق هستند Daveed Diggs و محبوب خیابان کنجد ماپت Big Bird ، Cookie Monster ، Grover و Rosita. آنها با هم ، همسایگان محلی را که بسیاری از پیشنهادات موجود در DoorDash را ارائه می دهند – از جمله مواردی مانند رامن ، شیر ، شامپو ، دانه پرندگان ، اسموتی های انبه ، حوله های کاغذی و البته کلوچه ها – جشن می گیرند.

“مأموریت DoorDash همیشه توانمندسازی هر مشاغلی در خیابان اصلی برای پیشرفت آنلاین بوده است و سال گذشته ما به طور قابل ملاحظه ای این مأموریت را تسریع کردیم که پلت فرم خود را گسترش دادیم تا درب منزل شما – از مواد غذایی تا کالاهای راحت ، لوازم خانگی ، بهداشت و سلامتی ، و بیشتر ، “گفت کریستوفر پین، مدیر ارشد عملیات در DoorDash. “چیزی که من را در مورد این کمپین هیجان زده می کند این است که این داستان داستانی را شرح می دهد که چگونه بهترین چیزها را در محله شما به شکلی معتبر و جذاب ارائه می دهیم و از کارگاه کنجد پشتیبانی می کنیم. این اولین باری است که تصویر برند خود را از تحویل غذا تغییر می دهیم در حالیکه از قهرمانان محلی که بافت محله های ما را تشکیل می دهند ، شرکت لجستیک را به روشی معنادار به یک بازار چند رده ای عرضه می کند. “

DoorDash از مشتریان برای حمایت از برنامه های آموزشی جهانی رسانه های آموزشی و تأثیرات اجتماعی Sesame Workshop دعوت می کند تا به آنها بپیوندند. شروع از یکشنبه 7 فوریه، DoorDash اهدا خواهد کرد 1 دلار برای هر سفارش * تا 1 میلیون دلار به کارگاه کنجد.

مدیر ارشد بازاریابی کارگاه کنجد گفت: “به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی ، ما قدردانی می کنیم که این مشارکت و حمایت های بشردوستانه ماموریت ما را برای کمک به کودکان در همه جا رشد می کند ، باهوش تر ، مهربان تر می شوند.” سامانتا مالتین. “جامعه در قلب همه کارهای ما است و ما از DoorDash سپاسگزاریم که به ما در ادامه کار خود در زمانی که کودکان و خانواده ها بیشترین نیاز را دارند کمک کرد.”

وی گفت: “من همیشه اهمیت اجتماع را بسیار ارزشمند می دانم ، بنابراین وقتی DoorDash برای شرکت در یک کارزار تبلیغات ارتباطات محله و تجلیل از قهرمانان محلی به من نزدیک شد ، من از همکاری با آنها هیجان زده شدم.” Daveed Diggs. “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، تقویت و حمایت از مشاغل محلی بسیار حیاتی است و من خوشحالم که می توانم در تلاش DoorDash برای ایجاد جامعه در این مدت نقش داشته باشم. به علاوه ، شما می دانید …خیابان کنجد!! “

کمپین “همسایگی” با همکاری آژانس مارتین و به کارگردانی برنده جایزه اسکار ایجاد شد میشل گاندری. Daveed Diggs و خیابان کنجد ماپت ها در تمام نقاط آواز می خوانند و می رقصند ، زیرا دیگز جریان امضای خود را به جریان می اندازد و انرژی افراد خوش فکر را هدایت می کند. این کمپین شامل فعالیت های تلویزیونی ، دیجیتالی و اجتماعی است.

DoorDash را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر و با بازی بزرگ هماهنگ شوید 7 فوریه برای مشاهده نقطه: تلویزیون 60. برای جستجوی موارد دلخواه محلی DoorDash یا کشف برنامه بعدی خود ، به doordash.com مراجعه کنید یا DoorDash را بارگیری کنید برای اندروید یا iOS.

*1 دلار برای هر سفارش به Sesame Workshop شرایط و ضوابط: بدون کد لازم است. برای هر سفارش در DoorDash در 7 فوریه & 8 ، 2021 ، DoorDash اهدا خواهد کرد 1 دلار به کارگاه کنجد تا 1 میلیون دلار.

درباره DoorDash
DoorDash یک شرکت فناوری است که مشتریان را با مشاغل محلی و ملی مورد علاقه خود در بیش از 4000 شهر و تمام 50 ایالت در سراسر کشور ارتباط می دهد. ایالات متحده، کانادا، و استرالیا. DoorDash با کمک به حل چالش های مهم ماموریت ، مانند جذب مشتری ، تحویل درخواستی ، بینش و تجزیه و تحلیل ، بازرگانی ، پردازش پرداخت و پشتیبانی مشتری ، به بازرگانان این امکان را می دهد تا تجارت خود را رشد دهند. DoorDash با ساخت آخرین پلت فرم لجستیکی تحویل آخرین مایل برای شهرهای محلی ، جوامع را هر بار به یک آستان نزدیک می کند. اطلاعات بیشتر را در وبلاگ DoorDash یا در www.doordash.com بخوانید.

درباره کارگاه کنجد
کارگاه کنجد یک سازمان غیرانتفاعی آموزشی در پشت خیابان کنجد است ، نمایش تلویزیونی پیشگام که از سال 1969 به کودکان و نوجوانان آموزش می دهد. امروز ، کارگاه کنجد یک نیروی ابتکاری برای تغییر است ، با این ماموریت که به کودکان کمک کند تا در هر مکان هوشمند ، قوی تر و مهربان تر شوند. . ما در بیش از 150 کشور جهان حضور داریم و از طریق طیف وسیعی از رسانه ها ، آموزش رسمی و برنامه های تأثیرگذاری اجتماعی که توسط بشردوستانه تأمین می شود ، به کودکان آسیب پذیر خدمت می کنیم ، که هر یک مبتنی بر تحقیقات دقیق و متناسب با نیازها و فرهنگ جوامعی است که به آنها خدمت می کنیم. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.sesameworkshop.org.

منبع DoorDash

لینک های مربوطه

http://www.doordash.com