اگر بین 13 فوریه 2015 و 26 آگوست 2020 محصولات خود را به صورت وزنی در Walmart در ایالات متحده خریداری کرده اید و قیمت فروش واحد در قیمت نهایی منعکس نشده است ، می توانید به لطف توافق دادخواست پرداختی دریافت کنید جمعی ایالات متحده – español انگلیسی

میامی، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / –

این دادخواست چیست؟ در این دادخواست ادعا شده است که والمارت گاهی اوقات هنگام کاهش قیمت این کالاها ، “محصولات از نظر وزنی” را نادرست نشانگذاری می کرد ، زیرا این مواد در حال نزدیک شدن به تاریخ انقضا بود ، که این امر ممکن است باعث شود هزینه های اضافی برای برخی از کالاهای تخریب پذیر با تخفیف و هزینه اضافی برای مشتریان افزایش یابد. که آنها ارزش کامل مربوط به محصولات خریداری شده را دریافت نکرده اند. والمارت این ادعاها و کلیه مسئولیت های مربوط به ادعاهای مندرج در دادخواست را انکار می کند. نه دادگاه و نه هيئت منصفه اساس دعاوي را در دعوا رسيدگي و تصميم نگرفته اند. طرفین برای جلوگیری از خطر ، نتایج نامشخص ، هزینه و ناراحتی دعوا در طول زمان ، مذاکره کرده و در توافق نامه های پیشنهادی وارد شده اند.

این دادخواست شامل چه کسانی می شود؟ دادگاه تصمیم گرفت که هر شخصی که از سال 13 فوریه 2015 تا 26 آگوست 2020 از طریق Walmart در ایالات متحده کالاهای وزنی خریداری کرده باشد و قیمت آن به درستی منعکس نشده باشد ، به عنوان عضوی از دادخواست دعوی طبقاتی در نظر گرفته می شود. در واحد محصول از نظر وزن در قیمت نهایی. “محصولات از نظر وزن” به گوشت گاو ، گوشت خوک ، مرغ ، ماهی و سایر انواع محصولاتی گفته می شود که دارای برچسب یک واحد هستند و مطابق با آن قیمت به فروش می رسند.

دادخواست دادرسی طبقاتی چه پیشنهادی دارد دادخواست دعوی طبقاتی تخفیف زیر را ارائه می دهد:

A. Walmart یک صندوق تسویه حساب صلاحیت دار (FCC) را بین سال تأمین خواهد کرد 4،000،000 دلار بله 9،500،000 دلار آمریکا حداکثر ، بسته به تعداد ادعاهای معتبر ارسال شده. FCC برای پرداخت اعضای کلاس که ادعا می کنند و هزینه خدمات و اداره دادخواست ، هزینه های وکالت و دادرسی و هزینه خدمات ارائه شده به نماینده کلاس را پرداخت می کنند ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ب – در ازای پرداخت ، نماینده کلاس و هر عضوی که به موقع درخواست استرداد از دادخواست را نداشته باشد ، سرانجام و برای همیشه از هرگونه ادعا علیه والمارت مربوط به ماهیت دادخواست به طور کامل چشم پوشی می کند.

گزینه های شما چیست؟ هر یک از اعضای دادرسی طبق مقررات دادخواست حق پرداخت پولی را دارد. با این حال ، تا رسیدگی به کلیه ادعاها ، مبلغ کامل مشخص نخواهد شد. برای دسترسی به پرداخت ادعا ، باید فرم ادعا را قبل از 8 ژانویه 2021. اگر نمی خواهید مبلغی را دریافت کنید و نمی خواهید از نظر قانونی ملزم به طرح دعوی باشید ، باید خود را با استفاده از نامه انصراف به موقع ارسال کنید ، علامت پستی حداکثر تا 4 نوامبر سال 2020 است. تا زمانی که خود را مستثنی نکنید ، از حق شکایت از والمارت به خاطر همان ادعاهایی که این دادخواست حل کرده است ، صرف نظر می کنید. برای پیگیری یک دادخواست شخصی ، باید خود را از این دادخواست دعوی طبقاتی خارج کنید. اگر عضوی از کلاس هستید و خود را از دادخواست مستثنی نکرده اید ، اگر با هیچ بخشی از آن موافق نباشید ، می توانید به این دادخواست اعتراض کنید. این ایراد باید دارای باشد تمبر پستی حداکثر تا 4 نوامبر سال 2020. دادگاه جلسه انصاف را در مورد برگزار می کند 26 فوریه 2021 برای ارزیابی اینکه آیا ادعا منصفانه ، معقول و کافی است ، و برای تعیین اینکه هزینه های وکالت بیش از 2،375،000 دلار و هزینه های دادرسی بیش از 100000 دلار، هر دو از FCC آمده اند. شما ممکن است در جلسه دادرسی انصاف شرکت کنید ، اما شما ملزم به انجام این کار نیستید. همچنین می توانید با هزینه شخصی وکیل خود را استخدام کنید تا در جلسه دادرسی حضور یابد یا به جای شما صحبت کند. در اعلامیه اقدام طبقاتی موجود در وب سایت نحوه درخواست مجوز از دادگاه برای سخنرانی در جلسه دادرسی توضیح داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 1-855-424-1334 تماس بگیرید یا به سایت www.WalmartWeightedGoodsSettlement.com مراجعه کنید.

منبع ایالات متحده دادگاه منطقه ای جنوب منطقه فلوریدا، بخش میامی

لینک های مربوطه

https://www.walmartweightedgoodssettlement.com/

SOURCE دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای بخش جنوب فلوریدا ، بخش میامی

اقیانوس آرام کانادا برای اهدا به بانک های محلی غذا ، میزبان کنسرت مجازی برای قطار تعطیلات 2020 است

کالگری ، AB، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، کانادا اقیانوس آرام (CP) به بانک های مواد غذایی در جوامع موجود در شبکه خود کمک مالی می کند و به جای برنامه منظم تعطیلات تعطیلات ، یک کنسرت مجازی برگزار می کند. این برنامه اصلاح شده توجهات را به مسائل مربوط به امنیت غذایی جلب خواهد کرد ، در حالی که اطمینان حاصل می شود کمک های مالی به همه بانک های غذایی که به طور معمول آنها را دریافت می کنند ، از جمله آنهایی که به طور معمول در سالهای متناوب یک رویداد تعطیلات قطار را برگزار می کنند ، می رود.

رئیس CP و مدیر ارشد اجرایی گفت: “COVID-19 چالش های بسیاری برای جوامع در سراسر شبکه ما ایجاد کرده است و فقط نیاز بانک های محلی غذا و قفسه های مواد غذایی را افزایش داده است.” کیت کریل. “افتخار ما این است که امسال حتی در صورت عدم استفاده از قطار ، کمک های خود را به جوامع سراسر شبکه خود ادامه دهیم. روح برنامه Train Train و روح کریسمس امسال از طریق کنسرت مجازی ما ادامه خواهد یافت. ما خواهیم داشت به محض اطمینان از انجام این کار ، قطار تعطیلات دوباره به تشویق کریسمس می پردازد! ”

سی پی قطار تعطیلات را در سال 1999 راه اندازی کرد و هر سال از آنجا سفر می کند کانادا و شمال ایالات متحده برای جمع آوری پول ، جمع آوری غذا و جلب توجه به کارهای مهم بانکهای غذایی محلی. در 21 سال اول ، قطار بالا رفته است 17.8 میلیون دلار و 4.8 میلیون پوند غذا برای بانکهای مواد غذایی محلی در جوامع شبکه شبکه CP جمع آوری کرد.

رئیس و مدیرعامل بانک غذایی کالگری گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که CP راهی مطمئن برای حفظ روحیه قطار تعطیلات CP برای حمایت از بانکهای غذایی محلی مانند ما در این زمان های دشوار انتخاب کرده است.” جیمز مک آرا. “نیاز به خدمات بانک غذا طی سال جاری بسیار افزایش یافته و ماه های زمستان پر تقاضا را طی کرده است. امیدواریم کنسرت CP باعث شود حامیان قطار به همان اندازه سخاوتمندانه تلاش کنند.”

موسیقی زنده همیشه بخشی از سنت CP Holiday Train بوده است. برای حفظ این سنت ، CP کنسرتی سودمند تولید می کند ، جزئیاتی که در صورت وجود اعلام می شود.

وی گفت: “ما از تصمیم CP برای برگزاری كنسرت مجازی به جای میزبانی از رویدادهایی كه اجتماعات محلی را تشویق می كنند ، حمایت می كنیم ، اگرچه چراغ های روشن قطار و نمایش های حضوری را از دست خواهیم داد.” کریستین مارتین، رئیس خدمات محله East Side ، a مینیاپولیسبانک غذا ذینفع مبتنی بر قطار تعطیلات. “کمک های سخاوتمندانه CP به خدمات محله East Side طی سالیان گذشته به ما کمک کرده است تا به افرادی که در دسترسی به قفسه های غذای سنتی یا فروشگاه های مواد غذایی مشکل دارند غذای مقوی ارائه دهیم. امسال امکان ادامه ارائه این خدمات از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. ما هستیم با تشکر از CP برای حمایت های مستمر و کمک های خود را دوباره در سال جاری. ”

سی پی قصد دارد تور سالانه سفر با قطار را در سال 2021 از سر بگیرد.

درباره اقیانوس آرام کانادا
اقیانوس آرام کانادا یک راه آهن بین قاره ای در است کانادا و ایالات متحده با لینک مستقیم به بنادر اصلی در سواحل غربی و شرقی. CP با دسترسی به بازارهای اصلی در هر گوشه جهان ، خدمات ریلی رقابتی را به مشتریان آمریکای شمالی ارائه می دهد. CP با ارائه خدمات گسترده حمل و نقل کالا ، راه حل های تدارکاتی و تخصص زنجیره تأمین ، با مشتریان خود در حال رشد است. برای دیدن مزایای راه آهن CP به cpr.ca مراجعه کنید.

منبع اقیانوس آرام کانادا

لینک های مربوطه

www.cpr.ca

کاسیو سری MT-G را با ساختار تازه توسعه یافته Dual Core Guard راه اندازی می کند

ساعتهای جدید MTG-B2000 با بکارگیری ساختار جدید Dual Core Guard که شامل یک قاب رزین تقویت شده با فیبر کربن است و به طور یکپارچه قاب و پشت ساعت را ادغام می کند ، ساختار Metal Core Guard را به کار می برد. جعبه این قسمت توسط یک قاب فلزی احاطه شده است ، که به صورت مستقیم یا از کناره ها به فلز تصفیه شده می رسد. این ساختار جدید با حفظ کیف و وزن متوسط ​​محبوب که به راحتی در MTG-B1000 منتشر شده در سال 2018 به ساعتی با فلز مشهودتر دست پیدا کرده است. ساعت های MTG-B2000 همچنین شامل Triple G Resist برای مقاومت در برابر ضربه ، گرانش و لرزش گریز از مرکز ، اطمینان از استحکام.

مدل های MTG-B2000BD و MTG-B2000D همراه با یک کامپوزیت لایه ای ساخته شده با درصد بالاتر رزین ، همراه با قطعات فلزی هستند. آنها 15٪ سبک تر از مدل قبلی هستند. * MTG-B2000B همراه با یک نوار یورتانی نرم برای راحتی بهتر و تناسب مطلوب ، که همچنین جلوه جسورانه ساعت را برجسته می کند.

* MTG-B1000D (منتشر شده در سال 2018)

این ساعت های جدید اولین سری از سری MT-G هستند که برای عملکرد سریع عقب به سه موتور دو سیم پیچ مجهز شده اند. علاوه بر دریافت سیگنال های کالیبراسیون زمان توسط امواج رادیویی ، ساعت به طور خودکار زمان همگام سازی با تلفن هوشمند را با استفاده از یک برنامه اختصاصی تنظیم می کند. از دیگر ویژگیهای بارز آن می توان به تنظیم خودکار شیار محلی در هنگام عبور از اسلات بدون نیاز به انجام تنظیمات توسط کاربر اشاره کرد. این ویژگی ها مدل های MTG-B2000 را به یک ساعت کاملاً مقاوم در برابر ضربه در یک محیط تجاری تبدیل کرده است.

وب سایت رسمی G-SHOCK: https://world.g-shock.com/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1278106/MTG_B2000BD.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1278105/CASIO_2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1278104/CASIO_2.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD

متخصص تمیز کردن Melissa Maker Mop قدرتمند جدید سازنده را معرفی می کند – و مانند یک تاکو شکل گرفته است

تورنتو، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – پاک ساز شرکت به طور رسمی جدیدترین محصول جدید در زمینه محصولات تمیز کننده ابتکاری خود را منتشر کرد: The Maker’s Mop.

شکل تاکو (“U”) هیچ حیله ای نیست. این یک مزرعه صاف و سر صاف نمی تواند مزایای بسیاری داشته باشد پایه “U” از یک لبه دقیق برخوردار است که به پاک کننده اجازه می دهد از هر گوشه تیز کثیفی بریزد (به تخته های قرنیز ، سقف فکر کنید) ، برخلاف هرگونه پاک کن سر صاف قبل از آن. شکل منحصر به فرد “U” باعث می شود که از پد شوی میکروفایبر به جای یک طرف در دو طرف استفاده شود – با یک طرف تمیز کنید ، ورق بزنید و با طرف دیگر تمیز کنید. این شکل همچنین امکان ذخیره سازی آسان را فراهم می کند – کافی است آن را به سمت بالا و پایین آن بردارید تا آن را مخفی کنید.

می گوید: “طراحی این موپ غیرمنتظره است ، اما همین موضوع آن را بسیار هیجان انگیز کرده است. شکل” U “نوعی دقت و قدرت را فراهم می کند که قبلاً نتوانسته ام با هیچ موتور دیگری به دست آورم.” ملیسا ساز، کارشناس نظافت ، بنیانگذار Maker Clean و میزبان کانال YouTube Clean My Space (1.5 میلیون مشترک YouTube.com/cleanmyspace).

این موتور برای داشتن سهولت و کارآیی بیشتر ، تجربه ساده ای را در اختیار شما قرار می دهد. بدنه از آلومینیوم سبک ساخته شده است و با پیچیدن دسته از 3 فوت تا 5 فوت قابل ارتقا است. مجهز به دو نوع پد میکروفایبر است: پد پاک کن روزانه برای تمیز کردن سبک و پاک کردن گرد و غبار خشک و پد پاک کن عمیق تمیز برای مراقبت از کف سنگین. این پد های شستشوی میکروفیبر ممتاز حاوی 58٪ پلاستیک بازیافتی پس از مصرف است.

از دیگر ویژگی های کلیدی آن می توان به توقف لاستیک دیواری برای جلوگیری از افت صدا و غیرمنتظره شستشو ، قفل مفصل برای چرخش 360 درجه سر (یا موقعیت قفل شده برای تمیز کردن پایدار) و گیرنده های پارچه ای – چهار سوراخ کوچک برای میکروفیبر اشاره کرد. پارچه هایی که باید متصل شوند ، برای متلاشی کردن نشت های بزرگ یا خشک کردن سطوح بزرگ ، مانند دیوار دوش ، مفید است. از mop می توان روی دیوارها ، سقف ها ، پنجره ها ، درهای شیشه ای ، دیوارهای کاشی و … استفاده کرد.

سازنده می گوید: “طراحی قابل توجه این موپ ، تعهد ما را در زمینه تمیزتر كردن سریعتر و بهتر نشان می دهد. پد های تمیز قابل تعویض و قابل استفاده مجدد می توانند صدها بار شسته شوند ، و این موتور را به انتخابی با دوام و قابل اعتماد برای كابینت تمیزكاری تبدیل كند.”

mop برای خرید در MakersClean.com در دسترس است و با قیمت مقدماتی ارائه می شود 49 دلار دلار (به طور معمول 70 دلار) بسته مقدماتی شامل دو پد موپینگ روزمره ، دو پد موپ تمیز عمیق و البته دسته موپ و سر موپ است. ویدئویی کامل که نشانگر پاک کردن است نیز در YouTube.com/makersclean موجود است.

شرکت سازنده پاک از سال 2015 فعالیت خود را آغاز کرده است و به خاطر محصولات تمیز کننده میکروفیبر با کیفیت بالا شناخته شده است. این شرکت بیش از 250،000 پارچه میکروفیبر ممتاز را به فروش رسانده و یک سری موفقیت آمیز از حوله های حمام بافتی وافل میکروفیبر را راه اندازی کرده است.

برای اطلاعات بیشتر ، برای رزرو مصاحبه با متخصص تمیز کردن ملیسا ساز یا درخواست تصاویر با کیفیت بالا از The Maker Mop ، لطفا تماس بگیرید رونیت پوتینز: [email protected] 647-556-2440.

تصاویر مرتبط

the-makers-mop-bundle.jpg

بسته نرم افزاری سازنده ساز

لینک های مربوطه

فروشگاه ساز تمیز

کانال YouTube پاک سازنده

SOURCE Maker Clean Inc.

لینک های مربوطه

http://MakersClean.com

شرکت Humble Juice نامه پذیرش برنامه کاربرد محصول توتون و تنباکو Premarket را از FDA دریافت می کند

هزار بلوط ، کالیفرنیا.، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Humble Juice Co. ، تولید کننده پیشرو مایعات الکترونیکی با شروع فروتنانه ، امروز از دریافت نامه پذیرش برنامه محصولات دخانیات Premarket (PMTA) از سازمان غذا و داروی ایالات متحده خبر داد. Humble درخواست خود را به FDA ارسال کرد 3 سپتامبر، و به دنبال مجوز FDA برای بازاریابی و فروش مجموعه محصولات مایع الکترونیکی خود است.

مدیر عامل Humble گفت: “از زمان شروع Humble در سال 2015 ، ما بیش از آنچه تصور می کردم رشد کرده ایم. در طول آن مدت ، ما ضمن اینکه مراقب مقررات آینده صنعت مایعات الکترونیکی بودیم ، تجارت را گسترش داده ایم.” دانیل کلارک. “برای چندین ماه گذشته ، تیم Humble وقت و منابع خود را به جمع آوری مواد لازم برای PMTA اختصاص داده است. ما در ارائه خود اطمینان داریم و مشتاقانه منتظر هستیم تا به مشتریان خود آب میوه الکترونیکی پر عطر و طعم ، مقرون به صرفه و شکایت ارائه دهیم. آینده.”

ارسال PMTA Humble شامل جزئیات خاص محصول ، داده های نظرسنجی از مصرف کننده و مطالعات و تجزیه و تحلیل های علمی و همچنین ارزیابی ریسک است. برنامه آن به طور خاص سفارشات بازاریابی برای 84 محصول مایع الکترونیکی را در طعم های مختلف ، سطح و اندازه های نیکوتین دنبال می کند.

کلارک گفت: “استراتژی طولانی مدت ما شامل ترشحات اضافی و سطح نیکوتین خواهد بود.” “در کوتاه مدت ، ما متمرکز بر کار با FDA برای به دست آوردن سفارشات بازاریابی برای محصولات ارائه شده در PMTA اولیه خود هستیم.”

کلارک افزود که تیم Humble چشم به راه گام بعدی در سفر PMTA است: بررسی علمی مقدماتی کاربرد آن.

درباره شرکت آبجو فروتن

در سال 2015 توسط دانیل کلارک، جنوب کالیفرنیاشرکتی مبتنی بر یک ایده واحد متولد شد: افراد سخت کوش ، صادق می توانند آب میوه الکترونیکی vape با کیفیت بالا و با قیمت مناسب تهیه کنند. این هدف فروتنانه به تقاضای این برند در داخل و در سطح بین المللی ، حضور تجارت الکترونیکی و خرده فروش قوی و خط لوله نوآوری پر رونق منجر شده است.

Humble متعهد به تولید آب میوه الکترونیکی پر از عطر و طعم و شکایت است ، و در حال حاضر مراحل درخواست محصول توتون و تنباکو Premarket را با سازمان غذا و داروی ایالات متحده طی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروتن ، به www.humblejuiceco.com مراجعه کنید.

SOURCE Humble Juice Co.

لینک های مربوطه

https://www.humblejuiceco.com

اندازه بازار پوست الکترونیکی ارزش 19.6 میلیارد دلار تا سال 2027

سانفرانسیسکو، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – انتظار می رود اندازه بازار جهانی الکترونیکی پوست باشد برای رسیدن به 19.6 میلیارد دلار تا سال 2027 ، با رشد CAGR 20.5، بر اساس گزارش جدید Grand View Research ، Inc. افزایش تعداد سالمندان و پیشرفت های مداوم فناوری ، بازار را هدایت می کند. علاوه بر این ، در منطقه منسوجات الکترونیکی ، محققان از چاپ سه بعدی برای ساخت موادی استفاده می کنند که بتواند برق را ذخیره و برداشت کند و همچنین تقاضای مد را برآورده کند. این بازیکنان بر کوچک سازی محصولات و توسعه مداوم فناوری متمرکز شده اند. بازیگران اصلی این صنعت در فعالیت های تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنند و محصولات خود را به طور مداوم در حال نوآوری هستند.

پیشنهادهای اصلی گزارش:

 • آمریکای شمالی بیشترین سهم در سال 2019 را به دلیل عواملی مانند حضور تعداد زیادی از فعالان بازار و نرخ بالای پذیرش به دست آورد
 • بر اساس نوع محصول ، تکه های الکترونیکی به دلیل افزایش آگاهی در مورد نظارت بر خود در مراقبت های بهداشتی ، بر بازار تسلط داشتند
 • از نظر جز component ، مدارهای کششی به دلیل استفاده زیاد از آن در کاربردهای مختلف مراقبت های بهداشتی و منسوجات الکترونیکی ، بر بازار تسلط داشتند.
 • بر اساس سنسورها ، انتظار می رود بخش حسگرهای لمسی سریعترین CAGR را در طول دوره پیش بینی با توجه به نرخ بالای پذیرش در زمینه رباتیک ، یادگیری ماشین و نظارت فیزیولوژیکی شاهد باشد
 • بر اساس کاربرد ، بخش سیستم تحویل دارو با توجه به افزایش بیماران دیابتی ، در سریعترین سرعت رشد می کند
 • بازیگران اصلی در کوچک سازی محصولات و توسعه مداوم فناوری متمرکز شده اند.

گزارش تحقیقی 108 صفحه ای با ToC را در مورد “گزارش تجزیه و تحلیل اندازه پوست الکترونیکی ، سهم و روندها بر اساس محصول ، توسط م Compلفه (مدارهای قابل کشش ، سیستم های فتوولتائیک) ، توسط حسگرها (حسگرهای لمسی ، سنسورهای شیمیایی) ، براساس برنامه ، بر اساس منطقه و بخش” بخوانید. پیش بینی ها ، 2020 – 2027 “در: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/electronic-skin-market

برای Instance ، زنوما در حال ساخت پوستی الکترونیکی است که با پارچه های مدار چاپی بر تناسب اندام و سلامتی نظارت دارد. بسیاری از محققان به دلیل کاربردهای کاربردی پوست الکترونیکی در رباتیک و سیستم پزشکی ، در حال پرداختن به آن هستند. حسگرهای نرم و نازکی که به پوست می چسبند ، مراقبت های بهداشتی را دگرگون می کنند. داده هایی که آنها جمع می کنند به یک الگوریتم یادگیری ماشین برای نظارت بر ناهنجاری های نقطه ای و درمان دستگاه ها هدایت می شود. این سنسورها می توانند سیگنال های بیولوژیکی و فیزیولوژیکی مانند تنفس ، حرکت ، دما و ریتم های قلبی را ردیابی کنند.

بسیاری از فعالان این صنعت در حال تجارت سیستم حسگرهای زیستی نرم هستند که داده های بالینی را به طور مداوم اندازه گیری می کند. این پوسته های الکترونیکی می توانند پالس های الکتریکی قلب را کنترل کرده و از معاینات بیمارستان متناوب مثرتر باشند. افزایش تعداد بیماران دیابتی و افزایش آگاهی در مورد نظارت بر خود نیز تقاضا را افزایش می دهد. طبق اعلام فدراسیون بین المللی دیابت ، پیش بینی می شود تعداد افراد دیابتی تا سال 2045 به 700 میلیون نفر برسد.

Grand View Research بازار جهانی پوست الکترونیکی را بر اساس محصول ، جز component ، حسگرها ، برنامه و منطقه تقسیم بندی کرده است:

 • چشم انداز اندازه محصول الکترونیکی پوست (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • کت و شلوار الکترونیکی پوست
  • وصله های الکترونیکی
 • چشم انداز اجزای الکترونیکی پوست (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • مدارهای قابل کشش
  • سیستم های فتوولتائیک
  • هادی های قابل کشش
  • پلیمرهای الکتریکی
 • چشم انداز سنسورهای الکترونیکی پوست (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • حسگرهای لمسی
  • بخشهای شیمیایی
  • حسگرهای الکتروفیزیولوژیک
  • دیگران
 • چشم انداز برنامه الکترونیکی پوست (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • سیستم های نظارت بر سلامت
  • سیستم های انتقال دارو
  • لوازم آرایشی
 • چشم انداز منطقه ای پوست الکترونیکی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
   • انگلستان
   • آلمان
   • فرانسه
   • ایتالیا
   • اسپانیا
  • آسیا و اقیانوسیه
   • ژاپن
   • چین
   • هند
   • کره جنوبی
   • استرالیا
  • آمریکای لاتین
   • برزیل
   • مکزیک
   • آرژانتین
   • کلمبیا
  • خاورمیانه & آفریقا
   • آفریقای جنوبی
   • عربستان سعودی
   • امارات متحده عربی

لیست بازیکنان اصلی بازار پوست الکترونیکی

 • MC10
 • زنوما
 • VivaLNK
 • جنتاگ ، وارز
 • نیمه هادی های DIALOG
 • بلوم لایف

گزارش های تحقیقاتی بیشتری درباره صنعت تجهیزات پزشکی ، توسط Grand View Research پیدا کنید:

 • بازار سنسورهای پزشکی – اندازه بازار جهانی حسگرهای پزشکی در ارزش گذاری شد 9.4 میلیارد دلار در سال 2015 بازار در وهله اول افزایش تقاضای حسگرهای پزشکی در بخشهای درمانی و تشخیصی است.
 • بازار سنسورهای پزشکی یکبار مصرف – اندازه بازار جهانی حسگرهای پزشکی یکبار مصرف در ارزیابی شد 5.1 میلیارد دلار در سال 2016 و انتظار می رود که برسد 12.3 میلیارد دلار در سال 2025 با CAGR 10.2٪ بیش از مدت پیش بینی شده است.
 • بازار سنسورهای پوشیدنی – اندازه بازار جهانی حسگرهای پوشیدنی در ارزیابی شد 149.3 میلیون دلار در سال 2016. بازار به دلیل افزایش تعداد برنامه های نظارت بر سلامت و تناسب اندام ، در حال شهرت یافتن است.

با دسترسی به Grand View Compass ، BI ما پایگاه داده تحقیقات بازار بصری شامل 10،000+ گزارش را فعال کرده است

درباره تحقیقات Grand View

Grand View Research ، شرکت تحقیق و مشاوره بازار مستقر در ایالات متحده ، گزارش های تحقیقاتی همزمان و سفارشی و خدمات مشاوره ای را ارائه می دهد. ثبت نام شده در کالیفرنیا و دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو، این شرکت شامل بیش از 425 تحلیلگر و مشاور است که هر ساله بیش از 1200 گزارش تحقیقات بازار را به پایگاه داده گسترده خود اضافه می کند. این گزارش ها تجزیه و تحلیل عمیق 46 صنعت در 25 کشور مهم جهان را ارائه می دهد. Grand View Research با کمک یک سیستم تعاملی هوشمند بازار ، به شرکتهای Fortune 500 و موسسات مشهور دانشگاهی کمک می کند تا فضای کسب و کار جهانی و منطقه ای را درک کرده و فرصتهای پیش رو را بسنجند.

مخاطب:
شری جیمز
متخصص فروش شرکت ها ، ایالات متحده آمریکا
Grand View Research، Inc.
تلفن: 1-415-349-0058
تلفن رایگان: 1-888-202-9519
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.grandviewresearch.com
ما را دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

SOURCE Grand View Research، Inc.


ژل الاستومر Elkem Silicones PURESIL ™ ORG01 برنده جایزه نوآوری فناوری Ringier Technology 2020 برای مراقبت شخصی

استکهلم، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در جولای گذشته ، مراسم اعطای جایزه نوآوری فناوری Ringier Technology 2020 – مراقبت شخصی با شکوه و عظمت در هتل شانگهای ماریوت پارک وی برگزار شد. پس از ارزیابی حرفه ای توسط متخصصان مستقل و رای گیری آنلاین توسط متخصصان صنعت ، ژل الاستومر Elkem Silicones PURESIL ORG01 برنده “عناصر موثر – جایزه نوآوری” شد.

PURESIL ™ ORG 01: سبز ، رو به جلو

PURESIL ™ ORG 01 یک ژل الاستومر سیلیکونی سازگار با محیط زیست است. مایعات حامل آن که حداقل 80٪ ترکیبات آن را نشان می دهد از نیشکر پایدار و تجدیدپذیر حاصل می شود. این محصول تمایل روزافزون مصرف کنندگان امروزی به محصولات طبیعی ، “سبز” ، سازگار با محیط زیست با ردپای کم کربن را برآورده می کند. آلکان C13-15 از تخمیر و به دنبال آن هیدروژناسیون نیشکر ، 100٪ تبدیل کربن از یک منبع طبیعی مطابق با استاندارد ISO16128 ساخته شده است. علاوه بر این ، منابع و فرآوری برای به حداکثر رساندن پایداری طراحی شده است: نیشکر رشد سریع دارد و به آبیاری کم آب نیاز دارد. برای احترام به تنوع زیستی 2000 کیلومتر دور از جنگل بارانی آمازون تأمین می شود و از باگاس آن برای تولید برق استفاده می شود تا اثر کربن به حداقل برسد.

تقویت کننده زیبایی ، بلافاصله به چهره و احساس جوانی می بخشد

ژل الاستومر PURESIL ™ ORG 01 دارای 5-10 sizes اندازه ذرات کوچکتر در مقایسه با معیارهای اصلی است. این منجر به شکل گیری بهتر فیلم ، پوشش یکنواخت و اثرات و فرمولاسیون برای افزایش زیبایی بالا می شود ، مانند:

 • ارائه احساس سبک ، نرم ، صاف و پودری بدون اثر بال زدن منفی
 • ارائه ماسک چروک فوری ، ظاهر خطوط ریز را به حداقل برسانید
 • افزایش SPF به لطف پوشش عالی فیلم سازی و یکنواختی
 • کارایی بالا در ضخیم شدن امولسیون های آب در سیلیکون و روغن در آب

مایعات حامل ORG 01 غیر فرار است ، به راحتی پخش می شود و حسی سبک با جذب سریع در پوست دارد. PURESIL ™ ORG 01 یک گزینه ایده آل برای الاستومرهای موجود در سیلکوپنتازیلوکسان است.

متعهد به ارائه راه حل های نوآورانه سازگار با جلو

به عنوان یک تولید کننده سیلیکون بالادست و پایین دست ، Elkem Silicones تلاش می کند تا با کنترل انتشار کربن ، سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر ، کاهش اثر کربن و به حداقل رساندن زباله ها ، به سمت پایداری حرکت کند. ما متعهد به تولید محصولات نوآورانه مطابق با نیازهای مشتریان برای مواد اولیه پایدار و سازگار با محیط زیست هستیم. به زودی با منتخب جدید ما در سری ORG همراه باشید.

در PURESIL ما بیشتر بیاموزیدTM صفحات و منابع اختصاصی ما را بدست آورید.

مخاطب:

وندی کوتس
مدیر برند جهانی
+ (33) 6 07 61 67 60
[email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/elkem-silicon/r/elkem-silicones-elastomer-gel-puresil–org01-wins-2020-ringier-technology-inovation-award-for-perso ، c3196580

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع: Elkem Silicon

WellsCare با I8O قرارداد b8ta را در فروشگاه منعقد می کند

بر اساس قرارداد ، WellsCare در 18 مکان b8ta در IASO ، دستگاه تسکین درد لیزر سرد پوشیدنی خود را به فروش می رساند ایالات متحده. شروع در ماه اکتبر با نیویورک، سانفرانسیسکو، تگزاس، و سیاتل فروشگاه ها ، IASO به طور متوالی در فروشگاه های سراسر کشور در دسترس قرار می گیرد.

IASO مارک جهانی Epione است ، یک دستگاه لیزر درمانی درمانی LoT هوشمند پوشیدنی است که توسط WellsCare به طور مستقل ساخته شده است.

IASO قادر به درمان نه تنها VDT (سندرم پایانه های نمایش بصری) است ، گروهی از اختلالات شامل سندرم های تونل کارپ و گردن لاک پشت (گردن راست) ، که ناشی از استفاده بیش از حد از تلفن های هوشمند و رایانه های شخصی است ، درمان خانگی برای آسیب های ورزشی (آرنج تنیس ، آرنج گلف باز ، و غیره) و بیماری های مزمن. مشخصه مشخصه آن استفاده از فناوری لیزر سرد است که به جای فناوری ماساژ با فرکانس پایین / LED ، توسط بیمارستان های ارتوپدی و توانبخشی برای درمان درد استفاده می شود.

مدیر عامل شرکت WellsCare لی سونگ-Won گفت ، “تصمیم B8ta برای فروش IASO در فروشگاه های خود ، نوآوری محصول ما را اثبات می کند و همچنین این واقعیت که این محصول بسیار قابل فروش است و دارای رشد قابل توجهی در ایالات متحده، بزرگترین بازار تجهیزات پزشکی جهان. ما امیدواریم که با تقویت وضعیت بی نظیر IASO در بازار دستگاه های بهداشتی خانگی ، کانال های بین المللی فروش خود را ، چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین ، گسترش دهیم ، که به دلیل COVID-19 در حال افزایش شناخت است. ”

WellsCare همچنین اخیراً از طرف دولت کره مجوز تجهیزات پزشکی کلاس III را دریافت کرده است. نتایج آزمایشات بالینی IASO در بیمارستان های بزرگ کره به زودی در یک مجله دانشگاهی مستقر در ایالات متحده در مورد آزمایش بالینی منتشر خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد WellsCare ، به https://www.wellscare.net/ مراجعه کنید.

درباره WellsCare
WellsCare (www.wellscare.net) در سال 2016 توسط تیمی از مهندسان بسیار ماهر و باتجربه که هدف آنها معرفی نوآوری در زمینه مدیریت درد بود ، تأسیس شد. دفتر مرکزی آن در سئول ، کره جنوبی، WellsCare با فناوری و نوآوری پیشرفته خود قصد دارد بازار تجهیزات هوشمند سلامت را رهبری کند.

درباره Born2Global Center

مرکز Born2Global (www.born2global.com) یک بستر خدمات با چرخه کامل برای گسترش جهانی است. از بدو تأسیس در سال 2013 ، Born2Global استانداردی را برای اکوسیستم راه اندازی موفقیت آمیز به عنوان آژانس اصلی دولت کره تحت وزارت علوم و ICT تعیین کرده است. Born2Global استارتاپ های خود را گسترش داده و تبدیل کرده است تا با بازار جهانی درگیر ، مجهز و متصل شوند.

تماس با رسانه

WellsCare: [email protected]
Born2Global Center: [email protected]

SOURCE Born2Global Center

بازار جهانی نفت 5.3 میلیارد دلاری Cannabidiol (CBD) تا سال 2025

DUBLIN، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “گزارش جهانی صنعت کنابیدیل (CBD) صنعت روغن 2020” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

بازار جهانی روغن کانابیدیل (CBD) باید از رشد کند 967.2 میلیون دلار در سال 2020 تا 5.3 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) 40.4٪ برای دوره 2020-2025.

پیش بینی می شود که بازار جهانی CBD با توجه به پذیرش رو به رشد محصولات مبتنی بر CBD برای درمان شرایط مختلف پزشکی ، در دوره پیش بینی شده با سرعت زیادی رشد کند.

این گزارش طیف وسیعی از محصولات را شامل می شود. این مطالعه خوانندگان را قادر می سازد درک و درک بینایی از بازار فعلی داشته و سناریوهای متغیر بازار را پیش بینی کنند. داده های ارائه شده می تواند به کاربران کمک کند درک کنند که کدام بخشهای بازار با بالاترین نرخ رشد همراه هستند ، همراه با عوامل رشد و محدود کردن رشد ، زمینه های فرصت اصلی و موارد دیگر.

بازار جهانی روغن CBD عمدتا توسط رشد بودجه تحقیقاتی برای تحقیقات کانابینوئید ، قانونی شدن CBD در مناطق مختلف و افزایش بیماری های مزمن و عوارض مربوط به آن هدایت می شود. با این حال ، اثرات سو ad مرتبط با حشیش و سیاست های سختگیرانه دولت ممکن است رشد بازار را کند کند.

عمده ترین استراتژیهای عملیاتی که توسط رقبای اصلی اتخاذ شده اند شامل فعالیتهای تحقیق و توسعه ، ایجاد مشارکتهای مشترک ، همکاریها ، مشارکتها ، راه اندازی محصولات و ادغام و ادغامها می باشد. فعالیت های تحقیق و توسعه و راه اندازی محصولات بالاترین استراتژی ها برای بهبود موقعیت بازار و تصویر برند است. بازار نفت CBD یک بازار کاملاً رقابتی با حضور بسیاری از شرکت های ملی ، منطقه ای و محلی است. تقاضا در بازار خواستار تمایز هزینه و محصول ، توسعه مداوم محصول و ارتقا برای اطمینان و حفظ سودآوری است.

محصولات مشتق از کنف بزرگترین بخش در بازار محصولات نفتی CBD است. روغنهای CBD اصولاً در صنایع دارویی ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. بخشهای صنایع آرایشی و بهداشتی و غذایی بیش از نیمی از بازار را تشکیل می دهد. با این حال ، انتظار می رود بخش صنعت دارویی با CAGR بالاتر از 2020-2025 به طور قابل توجهی گسترش یابد. منطقه ای ، آمریکای شمالی بیشترین سهم بازار نفت CBD را در سال 2019 به دست آورد. با این حال ، آسیا و اقیانوسیه یکی از مناطق با رشد سریع است.

پیش بینی های کلیدی بازار

 • بازار قطعه شاهدانه روغن کانابیدیل (CBD) باید از رشد کند 516.3 میلیون دلار در سال 2020 تا 2.9 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با CAGR 41.5٪ برای دوره 2020-2025.
 • بازار قطعه ماری جوانا برای روغن کانابیدیل (CBD) باید از رشد کند 450.9 میلیون دلار در سال 2020 تا 2.3 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با نرخ CAGR 39٪ برای دوره 2020-2025.

دامنه گزارش

این گزارش چشم انداز دقیق و رقابتی شامل سهم بازار و مشخصات شرکت کنندگان اصلی را ارائه می دهد. بازیگران اصلی نمایه شده در این گزارش عبارتند از: Medical Marijuana Inc ، Isodiol International Inc. ، ENDOCA ، Elixinol Global Ltd. ، CV Science Inc ، CBD American Shaman ، Canopy Growth Corp. ، Aurora Cannabis و دیگران.

عناوین اصلی تحت پوشش:

فصل 1 مقدمه

فصل 2 خلاصه و نکات برجسته

فصل 3 بازار و زمینه فناوری

 • تعریف حشیش
 • کشت شاهدانه
 • THC ، سایر ترکیبات کانابینوئیدی و نحوه عملکرد آنها
 • کانابینوئیدهای طبیعی
 • کانابینوئیدهای مصنوعی
 • اثر فیزیولوژیکی ترکیبات کانابینوئیدی
 • شاهدانه: اعتیاد و سایر عوارض جانبی منفی
 • کنف ، کانابینوئیدها و بخشهای مربوط به صنعت
 • قانونی بودن مصرف شاهدانه
 • بررسی اجمالی بازار شاهدانه

فصل 4 پویایی بازار

 • روند تحقیق و توسعه ، آزمایشات بالینی و تأییدیه های FDA
 • رانندگان بازار
  • در حال رشد جمعیت سالمندان
  • قانونی کردن
 • محدودیت های بازار

فصل 5 تقسیم بازار بر اساس نوع محصول

 • مقدمه
 • بینش و روند بازار
 • روغن CBD مشتق از کنف
 • بررسی اجمالی
 • روغن CBD مشتق از ماری جوانا
 • بررسی اجمالی

فصل 6 تقسیم بازار براساس برنامه

 • CBD و کاربردهای آن
 • اندازه بازار و پیش بینی
 • دارویی
  • ماری جوانای پزشکی به عنوان یک روش درمانی درمانی
  • حشیش پزشکی به عنوان داروی ضد درد و جایگزین مواد افیونی
 • غذا
 • لوازم آرایشی
 • دیگران

فصل 7 تقسیم بازار بر اساس منطقه

فصل 8 ساختار نظارتی

 • ساختار نظارتی شاهدانه در ایالات متحده
 • ساختار نظارتی شاهدانه در کانادا
 • مقررات روغن CBD در اروپا
 • مقررات روغن CBD در آسیا

فصل 9 چشم انداز رقابتی

 • بررسی اجمالی
 • تحولات کلیدی

فصل 10 مشخصات شرکت

 • شرکت آفریا
 • Aurora Cannabis Inc.
 • شرکت Canopy Growth Corp.
 • CBD شمن آمریکایی
 • شركت شارلوت
 • علوم CV
 • Elixinol Global Ltd.
 • آندوکا
 • GW Pharmaceuticals plc
 • Isodiol International Inc.
 • شرکت پزشکی ماری جوانا
 • تیلرا

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/vc78ut مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

Natura Bissé اولین روز خیریه عاشقان زیبایی را جشن می گیرد

دالاس، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – از سال 2014 ، روز عاشقان زیبایی به عنوان روز جهانی زیبایی Natura Bissé گرامی داشته می شود. به مناسبت این تعطیلات ، بیشتر اسپا ها و خرده فروشی های انحصاری این برند در سراسر جهان لباس قرمز پوشیده و شگفتی های جشن را به اشتراک می گذارند.

این روز بین المللی زیبایی راهی برای ابراز قدردانی از مشتری ها ، شرکا و دوستان برای همه اعتماد و پشتیبانی آنها است. همچنین زمانی است که باید بر تعهد واقعی برند برای مراقبت از طریق مراقبت از پوست تمرکز کنیم. تعهدی که در طیف وسیعی از لحظات و مراحل زندگی فرد وجود دارد ، از جمله آسیب پذیرترین شرایط مانند تجربه درمان آنکولوژی.

امسال ، Natura Bissé با اعلام اینکه در حال همکاری با بنیاد Ricardo Fisas Natura Bissé است که به تازگی در ایالات متحده راه اندازی شده است ، این لحظه را جشن می گیرد و زیبایی مراقبت را جشن می گیرد و سوزان جی. کومن، پیشروترین سازمان غیرانتفاعی سرطان پستان در جهان ، در مبارزه با سرطان پستان.

این مشارکت بودجه ای را در جهت حمایت از مأموریت کومن برای نجات جان با تأمین نیازهای مهم در جوامع و سرمایه گذاری در تحقیقات مهم برای پیشگیری و درمان سرطان پستان جمع آوری خواهد کرد. این سازمان ها در یک برنامه یکپارچه شریک خواهند شد و از نیازهای مراقبت از پوست بازماندگان سرطان و کسانی که با این بیماری زندگی می کنند در یک محیط دلسوزانه و حمایت کننده درک و برآورده می شوند اطمینان حاصل می کنند. برای تجلیل بیشتر از زیبایی مراقبت ، Natura Bissé نسخه محدودی از یکی از شاخص ترین مجموعه های خود را به ویژه برای روز عاشقان زیبایی ایجاد کرده است. این مجموعه با هدایایی همراه خواهد بود که شامل یک کره طبیعی و فوق العاده ترمیم کننده – NB CEUTICAL NOURISHING NATURAL BALM – و یک راهنمای مراقبت از پوست است که توسط بنیاد Ricardo Fisas NB برای کسانی که تحت درمان های آنکولوژی هستند طراحی شده است.

نسخه محدودی به مناسبت

برای گرامیداشت این مراسم خیریه افتتاحیه روز عاشقان زیبایی ، ما مجموعه ای منحصر به فرد با بنیاد Ricardo Fisas Natura Bissé طراحی کرده ایم تا از آن بهره مند شویم سوزان جی. کومن، از جمله مرطوب کننده DIAMOND COCOON ULTRA RICH CREAM ، طراحی شده برای ترمیم و تقویت پوست در برابر تجاوزات خارجی و DIAMOND COCOON SHEER EYE ، یک کرم دور چشم سبک وزن با مواد مغذی ، متحد عالی برای تقویت پوست در برابر آلودگی مدرن و ایجاد لمس طبیعی از رنگ سازگار با رنگهای مختلف پوست.

با خرید هر مجموعه نسخه محدود از 1 سپتامبر 2020، به 31 اکتبر 2020، آ 25 دلار کمک مالی خواهد شد به سوزان جی. کومن.

هدیه ای برای هدیه دادن

با خرید هر مجموعه نسخه محدود ، این هدیه رایگان را نیز دریافت خواهید کرد ، مخصوصا برای دلپذیری و راحتی پوست تحت درمان های آنکولوژی: یک کره طبیعی فوق العاده مغذی ، NB · Celemis Nourishing Natural Balm ، و یک راهنمای مراقبت از پوست ایجاد شده توسط بنیاد Ricardo Fisas Natura Bissé برای مراقبت بهتر از پوست در خانه. * در حالی که لوازم دوام دارند.

تماس با مطبوعات:

دفتر مطبوعاتی: 469.515.5691 · تلفن: 972.791.2276

[email protected]

پرونده های مرتبط

بیانیه مطبوعاتی BLD.pdf

NB_KOMEN_PRESS RELEASE_2.pdf

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع ناتورا بیسه