مینه سوتا ساخته داگلاس و تاد بوربن لیکور کرم بوربن دسته کوچک جدید را منتشر می کنند

مینیاپولیس، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت تقطیر فیلیپس امروز از عرضه یک لیکورکرم بوربن داگلاس و تاد کوچک استفاده کرد.

صنایع دستی در مینه سوتا قدیمی ترین تقطیر خانگی متعلق به خانواده ، بوربن کلاسیک Douglas & Todd برنده جایزه حداقل چهار سال در بشکه های بلوط سوخته جدید است. سپس با طعم های غنی از لوبیا وانیل و خامه نرم کننده ای که از مزارع میدوسترن تهیه می شود ، کمال گرفته و ترکیب می شود و به وفادار ماندن به مأموریت این برند در حمایت از تولیدکنندگان محلی کمک می کند.

داگلاس و بورد باند کوچک تاد به داخل ضربه می زند مینه سوتا تأمین آب طبیعی و دمای شدید ایالت در طول فرآیند پیری ، بشکه ها را منبسط و منقبض می کند و طعم های بیشتری را به وجود می آورد که به مشخصات گرد عطر و طعم نوشیدنی کرم بوربن جدید Douglas & Todd Small Batch کمک می کند.

“با افزایش محبوبیت بوربن آمریکایی ، ما فرصتی را دیدیم که طرفداران اصلی داگلاس و تاد به دنبال گسترش کابینت های مشروبات الکلی خود را فراتر از روح قهوه ای هستند.” آن مک کورماک، مدیر نام تجاری وابسته در شرکت تقطیر فیلیپس. “مشروب خامه ای هم دوستداران ویسکی و هم متخصصان دسر را مجذوب خود می کند و برای آن شبهای سرد زمستان کنار آتش مناسب است.”

لیکور کرم بوربن Douglas & Todd Small Batch آخرین محصول در خط لوله نوآوری فیلیپس است. در حال حاضر به صورت عرضه محدود در بطری های 750 میلی لیتری با قیمت پیشنهادی خرده فروشی در دسترس است 34.99 دلار. درست به موقع فصل بوربن ، می توان از آن به صورت خنک ، روی صخره ها یا حتی در قهوه به عنوان یک غذای نرم کننده لذت برد. آب نارگیل کرم Douglas & Todd Bourbon هم اکنون در خرده فروشی های منتخب در دسترس است و به زودی به خرده فروشان آنلاین عرضه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.douglasandtodd.com مراجعه کرده وDouglasandToddBourbon را در اینستاگرام دنبال کنید.

درباره فیلیپس دلهره آور:

شرکت تقطیر فیلیپس (فیلیپس) یکی از نوآورترین و ماندگارترین شرکت های تولیدکننده مشروبات الکلی در آمریکای شمالی. با بیش از 107 سال ساخت ، فیلیپس به تولید محصولات با کیفیت بالا و تنها با استفاده از بهترین مواد تشکیل دهنده از سراسر جهان ادامه می دهد. فیلیپس به طور مداوم پیشگام صنعت ارواح است ، از اولین شناپ های آمریکایی در دهه 1930 گرفته تا ودکا طعم دار در دهه 1950 تا ویسکی طعم دار در دهه 1990 تا ارواح ارگانیک در دهه 2000. نمونه کارهای فیلیپس شامل داگلاس و بورد باند کوچک تاد، ودكا با طعم ودكا ماورا بنفش ، ارواح آلی Prairie ، ویسكی های Revel Stoke ، Casa Centinela و Cabrito Tequilas ، مارکا نگرا and Meteoro Mezcals، La Hechicera Aged Rum، Tomatin Scotch Whiskeys، rum Trader Vic، and Phillips Spirits. شرکت مستقر در پرینستون ، مین.، با دفاتر در مینیاپولیس.

منبع داگلاس و تاد بوربن

لینک های مربوطه

https://douglasandtodd.com

Exotec 90 میلیون دلار برای حمایت از گسترش بین المللی راه حل های رباتیک انبار خود جمع می کند

این بودجه جدید به توسعه بین المللی Exotec ، به ویژه آنهایی که اخیراً تشکیل شده اند ، دامن می زند آتلانتا و توکیو تیم ها و کمک به آنها در پاسخگویی به تقاضای روزافزون برای فناوری اتوماسیون انبار در ایالات متحده و آسیا. Exotec این آرزو را دارد که در راه حل های رباتیک برای تدارکات پیشرو باشد و پیش بینی کند که تا سال 2021 حداکثر 4000 ربات در سال تولید کند.

ربات های انقلابی Exotec به خرده فروشان و بازرگانان الکترونیکی اجازه می دهد تا بهره وری انبار خود را چهار برابر کرده و تا پنج برابر ظرفیت ذخیره سازی خود افزایش دهند. ربات های خودمختار آنها می توانند در یک الگوی سه بعدی منحصر به فرد با سرعت 13 فوت در ثانیه حرکت کنند و روند برداشت و آماده سازی سریعتر و کارآمدتری ایجاد کنند.

رباتیک انبار دارای 45٪ CAGR است در حالی که CAGR بازار اتوماسیون جهانی نیز بطور مداوم 10 تا 15٪ رشد می کند.

یک نیاز جهانی به راه حل های رباتیک در انبارها وجود دارد ، اما متخصصان تدارکات اغلب نگران سرمایه گذاری در اتوماسیون ثابت سنتی در این دنیای سریع در حال تغییر هستند. این 50 میلیارد دلار بازار باید با راه حلهای انعطاف پذیر و کارآمد برای تأمین نیازهای مشتریان و جدول زمانی جدید برای خرید عرضه شود. ما نسل جدیدی از رباتیک انبار را ارائه می دهیم و بزرگترین سیستم های مستقر و عملیاتی را در سه قاره داریم ،“گفت رومن مولن، بنیانگذار و مدیرعامل Exotec.

درآمد Exotec در سال 2020 دو برابر شد زیرا چندین مشتری جدید بین المللی ، از جمله Carrefour و Fast Retailing (گروه Uniqlo) ، فناوری خود را در انبارهای اصلی به کار گرفتند. این آخرین دور بودجه به این شرکت اجازه می دهد تا راه حل رباتیک کاملاً قابل تنظیم خود را برای طیف وسیعی از مشتریان در ایالات متحده گسترش و تحویل دهد. اروپا و آسیا، در بخشهای خرده فروشی B2B و B2C متعدد مانند مد ، مواد غذایی ، داروسازی ، سخت افزار و تولید.

که در آمریکای شمالی، Exotec در حال گسترش رد پای خود برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای لجستیک خودکار است. این شرکت با همکاری مجتمع های بسیار با تجربه آمریکایی مانند AHS ، S&H Systems و Conveyco برای تسریع نفوذ در بازار همکاری های مشترک امضا کرد. Exotec همچنین در حال حاضر استخدام می کند آمریکای شمالی برای حمایت از عملیات و رشد آن.

“مارک ها و خرده فروشان شاهد افزایش چشمگیر تجارت الکترونیکی هستند که با شیوع همه گیر فعلی تسریع می شود. آنها اکنون باید زنجیره تأمین خود را تغییر دهند تا از مزیت رقابتی برخوردار شوند. Exotec این چالش را برطرف می کند و بازیکن برجسته در سیستم های رباتیک مقیاس پذیر است.” گفت رودی لوگ، مدیر عامل آمریکای شمالی در Exotec.

مشارکت اعلام شده در پایان سال 2019 بین Exotec و شرکت خرده فروشی بین المللی ، Fast Retailing ، اکنون مزایای خود را به این گروه می رساند. این فناوری در دو انبار در حال استقرار است ژاپن، با 1000 Skypods بهره وری تدارکات را برای فروشگاه های Uniqlo بهبود می بخشد. Exotec Nihon برای پشتیبانی از عملیات در ایجاد شده است ژاپن و بیش از 30 کارمند در ماههای آینده استخدام خواهند شد.

رهبری دور ، لورل بودن، شریک در 83North ، اظهار داشت: “83North در بسیاری از تیم ها و شرکت ها سرمایه گذاری کرده است که آینده تجارت الکترونیکی را امکان پذیر می کند. از نظر ما ، Exotec یکی از آن شرکت های خاص است که زمینه های بنیانگذاران ، فرهنگ شرکت ، تکنولوژی برجسته ، مشتریان خوشحال و بازار به سرعت در حال تغییر آن را ایجاد می کند. یک سرمایه گذاری بسیار منحصر به فرد. “

اسکات عزیزم، رئیس شرکت Dell Technologies Capital ، افزود: “Exotec از طریق فناوری نوآورانه و منحصر به فرد خود انقلابی در پذیرش رباتیک ایجاد کرده است. با تکیه زیاد بر مهارت های R&D کلاس جهانی مطابق با فرآیندهای جامد صنعتی ، Exotec در صف مقدم این بازار در حال رشد و به وضوح رهبر در این زمینه است.”

علاوه بر این ، جولین-دیوید نیتلچ ، شریک مدیر در Iris Capital خاطر نشان کرد: “Exotec ثابت کرده است که در سال گذشته می تواند نیازهای بازار خود را به روش های جدیدی مرتفع کند ، در بازارهای بسیار انتخابی مانند ژاپن یا توزیع غذا. ما اطمینان داریم که این دور جدید به یک مرحله رشد رکورد دیگر در سه قاره دامن خواهد زد.

یادداشت های نهایی از فرانسوا پائولوس ، شریک موسس در Breega که اضافه کرد: “ما به عنوان اولین سرمایه گذاران Exotec از اینکه شاهد رشد و گسترش دست اول Exotec به بازارهای بین المللی هستیم بسیار خوشحال و مفتخریم. بنیانگذاران Romain و Renaud توانسته اند ضمن ایجاد و مقیاس سازی تیم بزرگی در زمان رکورد ، تقاضای روزافزون را برآورده کنند. ما” من مشتاقانه منتظر هستم ببینم که این آخرین جمع آوری کمک مالی چه پیشرفتی به همراه دارد. “

درباره Exotec

EXOTEC یک سیستم رباتیک فوق العاده ابتکاری را برای بهینه سازی آماده سازی سفارش برای بازرگانان الکترونیکی طراحی می کند. EXOTEC که در سال 2015 توسط رومن مولن و رنو هیتز تاسیس شد ، با ارائه یک راه حل چابک به خرده فروشان الکترونیکی ، ضمن ارائه عملکردی معادل با غول های بازار ، نوآوری در بازار ایجاد کرده و قوانین داخلی شناسی را تغییر داده است.

حدود 83 شمالی

83North یک شرکت سرمایه گذاری جهانی با بیش از حد است 1 میلیارد دلار تحت مدیریت این صندوق در تمام مراحل ، در کارآفرینان استثنایی سرمایه گذاری می کند ، که هدف آنها ساخت شرکت های پیشرو در گروه های جهانی است. بیش از 70 شرکت از جمله Celonis ، Ebury ، Hybris (خریداری شده توسط SAP) ، iZettle (خریداری شده توسط PayPal) ، Just Eat (LSE: JE) ، Marqeta ، Mirakl ، ScaleIO (خریداری شده توسط EMC) ، SocialPoint (خریداری شده توسط Take2) پشتیبانی کرده است. ) ، Vast ، Via و Wolt.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.83north.com مراجعه کرده و ما را در توییتر دنبال کنید @ 83NorthVC.

درباره Dell Technologies Capital

Dell Technologies Capital بازوی سرمایه گذاری سرمایه گذاری جهانی شرکت Dell Technologies است. تیم سرمایه گذاری از بنیانگذاران پرشور مرحله اولیه حمایت می کنند که پاکت را به نوآوری در فناوری برای شرکت ها فشار می دهند. از زمان تأسیس در سال 2012 ، تیم سرعت سرمایه گذاری خود را حفظ کرده است 150 میلیون دلار در یک سال و در بیش از 100 استارت آپ سرمایه گذاری کرده است که 40 مورد از آنها خریداری شده و 6 مورد آن به سهام عمومی رسیده است. شرکت های نمونه کار نیز دسترسی منحصر به فردی به قابلیت های بازار Dell Technologies (Dell، Dell EMC، VMWare، Pivotal، Secureworks) دارند. سرمایه گذاری های قابل توجه شامل Adallom ، Arista Networks ، Cylance ، Docusign ، Graphcore ، JFrog ، MongoDB ، Netskope ، Nutanix ، RedLock ، RiskRecon ، TwistLock ، Wavefront و Zscaler است. دفتر مرکزی آن در پالو آلتو ، کالیفرنیا، Dell Technologies Capital دارای دفاتر در بوستون، آستین، و اسرائيل. برای اطلاعات بیشتر به https://www.delltechnologiescapital.com مراجعه کنید.

درباره Iris Capital

Iris Capital یک VC اروپایی متخصص در اقتصاد دیجیتال است. از سال 1986 ، Iris Capital بیش از 300 کارآفرین را در مراحل مختلف بلوغ ، از مرحله اولیه تا رشد سهام ، رشد داده است. Iris Capital با تخصص تخصصی عمیق و تجربه گسترده خود و همچنین پشتیبانی از حامیان مالی شرکت ، از طریق حضور در پاریس، برلین، سانفرانسیسکو، تلآویو، توکیو و دبی. سرمایه گذاری های آن شامل موارد دیگر ، Adjust ، Armis ، Braincube ، Careem ، Exotec ، iAdvize ، Jedox ، Kyriba ، LeanIX ، Lumapps ، Monk ، Open-Xchange ، Neocase Software ، Netatmo ، rebuy ، Scality ، Shift Technology ، Studitemps ، Talend ، Virtuo است. و یوبو برای اطلاعات بیشتر به سایت www.iriscapital.com مراجعه کنید.

درباره بریگا

بریگا یک VC بنیانگذار پسند است و 250 میلیون یورو تحت مدیریت سرمایه گذاری در شرکت های نویدباخته هایت اروپایی در مرحله Seed / Series A سرمایه گذاری می کند. بریگا چیزی فراتر از سرمایه فراهم می کند. Breega که توسط بنیانگذاران برای بنیانگذاران ساخته شده است ، از شرکتهای نمونه کارها خود در هر مرحله از توسعه پشتیبانی می کند ، و به آنها تخصص عملیاتی رایگان (منابع انسانی ، توسعه تجارت ، بازاریابی و حقوقی) و فرصت های بین المللی را می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.breega.com مراجعه کنید.

منبع Exotec


به تشکیل جلسه عمومی فوق العاده AB Electrolux توجه کنید

استکهلم، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – به دلیل ویروس کرونا ، هیئت مدیره تصمیم گرفته است که مجمع عمومی فوق العاده بدون حضور فیزیکی سهامداران ، نمایندگان یا اشخاص ثالث برگزار شود و سهامداران قبل از جلسه باید بتوانند از حق رای خود استفاده کنند فقط از طریق پست. اطلاعات مربوط به قطعنامه های تصویب شده در جلسه در فاش خواهد شد 3 نوامبر 2020، به محض تأیید نهایی نتیجه رای گیری پستی.

ثبت نام و اطلاع رسانی

سهامدارانی که مایل به شرکت در مجمع عمومی فوق العاده با رای گیری پستی هستند باید

 • در سهم ثبت شده توسط Euroclear Sweden AB در روز دوشنبه ، 26 اکتبر ، 2020 و ثبت شود
 • اطلاع از قصد خود را برای شرکت در حداکثر دوشنبه ، 2 نوامبر 2020، با انداختن آرا پستی خود مطابق با دستورالعمل های زیر عنوان رای گیری پستی در زیر فرم رای گیری پستی را Euroclear Sweden AB حداکثر تا آن روز دریافت می کند. لطفا توجه داشته باشید که اطلاع رسانی به مجمع عمومی فوق العاده فقط با رأی گیری پستی انجام می شود.

برای سهامدارانی که سهام خود را از طریق بانک یا نامزد دیگری ثبت کرده اند ، موارد زیر برای حق شرکت در جلسه اعمال می شود. علاوه بر اعلام اعلان مشارکت با ارسال رأی پستی ، این سهامدار باید سهام خود را به نام خود دوباره ثبت کند تا سهامدار در تاریخ ثبت ثبت شده توسط Euroclear Sweden AB ثبت شود دوشنبه ، 26 اکتبر ، 2020. چنین ثبت نام مجددی ممکن است موقت باشد (اصطلاحاً ثبت نام حق رای). سهامدارانی که مایل به ثبت سهام خود به نام خود هستند ، باید طبق روال نامزد مربوطه ، تقاضای ثبت نام از طرف معرفی شده را کنند. ثبت حق رأی که ​​در آن زمان توسط سهامدار درخواست شده است که ثبت نام توسط نامزد معرفی شده حداکثر تا چهارشنبه ، 28 اکتبر 2020 در تهیه ثبت سهام در نظر گرفته خواهد شد.

رای گیری پستی

هیئت مدیره تصمیم گرفته است که سهامداران باید بتوانند از حق رأی خود فقط با رأی گیری پستی مطابق با بند 22 قانون (2020: 198) در مورد استثناهای موقت استفاده کنند تا اجرای مجامع عمومی در شرکت ها و سایر انجمن ها را تسهیل کند. برای رای گیری پستی باید از فرم خاصی استفاده شود. فرم رأی گیری پستی در وب سایت گروه www.electroluxgroup.com/egmnovember2020 موجود است. فرم های تکمیل شده و امضا شده برای رای گیری پستی را می توانید از طریق پست الکترونیکی به AB Electrolux (publ) ، c / o Euroclear Sweden ، Box 191 ، 101 23 Stockholm یا از طریق پست الکترونیکی به [email protected]. فرم های تکمیل شده حداکثر باید توسط Euroclear دریافت شوند 2 نوامبر 2020. سهامدارانی که اشخاص حقیقی هستند نیز می توانند از طریق تأیید با BankID از طریق وب سایت Euroclear Sweden AB https://anmalan.vpc.se/euroclearproxy رای خود را به صورت الکترونیکی ارائه دهند. این آرا electronic الکترونیکی باید حداکثر در تاریخ ارسال شود 2 نوامبر 2020.

سهامداران ممکن است دستورالعمل ها یا شرایط خاصی را برای رای گیری پستی ارائه ندهند. در این صورت ، کل رای پستی نامعتبر است. دستورالعمل ها و شرایط بیشتر را می توانید در فرم رأی گیری پستی و در https://anmalan.vpc.se/EuroclearProxy پیدا کنید.

وکالت

اگر سهامدار رأی پستی خود را با وکالت ارسال کند ، وکالتنامه کتبی و تاریخ دار امضا شده توسط سهامدار باید به فرم رأی گیری پستی ضمیمه شود. فرم های پروکسی در وب سایت گروه www.electroluxgroup.com/egmnovember2020 موجود است. اگر سهامدار شخص حقوقی باشد ، گواهی ثبت نام یا سند مجوز دیگر باید به فرم پیوست شود.

حق سهامداران برای دریافت اطلاعات

اگر هرکدام از سهامداران تقاضا کنند و هیئت مدیره معتقد باشد که این کار بدون صدمه مادی به شرکت انجام می شود ، هیئت مدیره و رئیس و مدیر عامل باید اطلاعات مربوط به شرایطی را که ممکن است در ارزیابی یک مورد از دستور جلسه تأثیر بگذارد ، ارائه دهند. درخواست چنین اطلاعاتی باید حداکثر ده روز قبل از مجمع عمومی فوق العاده ، یعنی حداکثر 24 اکتبر 2020، به آدرس AB Electrolux (publ) ، مشاور عمومی ، 105 45 استکهلم ، یا از طریق ایمیل به [email protected]. س questionsالات و پاسخها در وب سایت گروه www.electroluxgroup.com/egmnovember2020 و در دفتر مرکزی شرکت ، S: t Göransgatan 143 در استکهلم، قبل از 29 اکتبر 2020. این اطلاعات همچنین برای سهام دارانی که درخواست کرده اند ارسال می شود و آدرس خود را اعلام می کنند.

دستور جلسه

1. انتخاب رئیس جلسه.

2. انتخاب دو دقیقه جستجوگر.

3. تهیه و تصویب لیست رأی گیری.

4. تصویب دستور کار.

5- تعیین اینکه آیا جلسه به درستی تشکیل شده است یا خیر.

6. قطعنامه در مورد سود سهام و تاریخ ثبت.

7. قطعنامه در مورد اجرای یک برنامه اشتراکی بلند مدت مبتنی بر عملکرد برای سال 2020.

8. قطعنامه در مورد اصلاح اساسنامه.

ماده 1 – رئیس جلسه

هیئت مدیره شرکت اوا هاگ ، عضو کانون وکلای سوئد را به عنوان رئیس مجمع عمومی فوق العاده پیشنهاد می کند ، یا در صورت ممانعت از شرکت ، شخصی را که هیئت مدیره تعیین کرده است.

مورد 2 – انتخاب دو دقیقه چک کننده

هیئت مدیره رامسی بروفر ، الکتا و آندرس اسکارسون، AMF ، یا در صورت ممانعت از شرکت یک یا هردوی آنها ، شخص (های) تعیین شده توسط هیئت مدیره برای بررسی صورتجلسه. تکلیف برای بررسی صورتجلسه همچنین شامل بررسی لیست رأی گیری است و اینکه آرا post پستی دریافت شده به درستی در صورتجلسه منعکس می شود.

ماده 3 – تهیه و تصویب لیست رأی گیری

لیست رأی گیری پیشنهادی برای تصویب ، لیست رأی گیری است که توسط Euroclear Sweden AB به نمایندگی از شرکت تهیه شده است ، براساس ثبت نام سهام مجمع عمومی و آرای پستی دریافت شده ، توسط افرادی که برای بررسی صورتجلسه تعیین و کنترل می شوند ، کنترل می شود.

مورد 6 – تقسیم سود و تاریخ ثبت

بر 23 مارس 2020، هیئت مدیره با توجه به عدم اطمینان قابل توجه در رابطه با تأثیرات میان مدت از انتشار ویروس کرونا ، تصمیم خود را برای پس گرفتن پیشنهاد سود به مجمع عمومی عادی سالانه 2020 اعلام کرد. علاوه بر این ، هیئت مدیره پیشنهاد خود را برای یک برنامه تشویقی بلند مدت برای سال 2020 پس گرفت. با این حال ، هیئت مدیره همچنین اظهار داشت که هیئت مدیره در نظر دارد یک جلسه عمومی فوق العاده را در اواخر سال جاری تعیین کند تا سود سهام را تصویب کند وضعیت جهانی و شرایط بازار تثبیت می شود.

پس از ارزیابی وضعیت مالی شرکت و تأثیر همه گیر ویروس کرونا ، هیئت مدیره تصمیم گرفته است سود سهام برای سال مالی 2019 را پیشنهاد دهد.

هیئت مدیره سود سال مالی 2019 را برای هر سهم 7.00 کرون پیشنهاد می کند. پیشنهاد می شود سود سهام در یک قسمت با تاریخ ثبت پنج شنبه ، 5 نوامبر 2020 پرداخت شود. با توجه به تصویب مجمع عمومی فوق العاده مطابق با این پیشنهاد ، انتظار می رود سود سهام توسط Euroclear Sweden AB در سه شنبه ، 10 نوامبر سال 2020.

از همان زمان 31 دسامبر 2019، حقوق صاحبان سهام محدود نشده الکترولوکس به 22،893،842 هزار کرون. بر 21 فوریه 2020، یک مجمع عمومی فوق العاده در مورد توزیع کلیه سهام شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت الکترولوکس حرفه ای AB (publ) ، با شماره ثبت شد. 556003-0354 ، از جمله گروه زیر بنایی ، که ارزش سهام بدون محدودیت را 7،749،120 هزار کرون کاهش داد. بر این اساس ، مبلغ موجود برای توزیع تحت فصل 17 ، بخش 3 ، بند 1 قانون شرکتهای سوئدی ، می باشد 15،144،722 هزار کرون.

مورد 7 – اجرای برنامه اشتراکی بلند مدت مبتنی بر عملکرد برای سال 2020

هیئت مدیره همچنین تصمیم گرفته است كه برنامه تشویقی بلند مدت را برای سال 2020 پیشنهاد دهد. این پیشنهاد همان پیشنهادی است كه پیش از نشست سالانه عمومی سال 2020 لغو شده است.

هیئت مدیره متقاعد شده است كه برنامه پیشنهادی برای سهامداران شركت سودمند خواهد بود ، زیرا این امر به استخدام و حفظ كاركنان ذی صلاح كمك می كند ، انتظار می رود كه تعهد و انگیزه شركت كنندگان در برنامه را افزایش دهد و روابط شركت كنندگان را با گروه الکترولوکس و سهامداران آن.

با توجه به موارد فوق ، هیئت مدیره پیشنهاد می کند که مجمع عمومی فوق العاده تصمیم به اجرای یک برنامه اشتراکی بلند مدت مبتنی بر عملکرد برای سال 2020 (“برنامه اشتراک 2020”) با شرایط و ضوابط اصلی زیر بگیرد:

آ. این برنامه شامل 350 مدیر ارشد و کارمندان اصلی گروه الکترولوکس است که به شش گروه تقسیم می شوند. رئیس و مدیر عامل (“گروه 1”) ، سایر اعضای مدیریت گروه (“گروه 2”) و چهار گروه دیگر برای سایر مدیران ارشد و كارمندان اصلی (“گروه 3-6”). دعوت نامه شرکت در برنامه حداکثر در ساعت توسط الکترولوکس ارائه می شود 17 نوامبر 2020.

ب به شرکت کنندگان پیشنهاد می شود سهام عملکردی اختصاص یابد ، مشروط بر اینکه شرکت کننده تا قبل از کار خود باقی بماند 1 ژانویه 2023. معافیت از این الزام ممکن است در موارد خاص ، از جمله مرگ یک شرکت کننده ، از کارافتادگی ، بازنشستگی یا واگذاری از طریق فروش ، اسپین آف یا غیر از شرکت استخدام کننده شرکت کننده از گروه الکترولوکس تجویز شود.

ج سهام عملکرد باید براساس حداکثر مقادیر عملکردی برای هر گروه شرکت کننده باشد. حداکثر مقدار عملکرد برای شرکت کنندگان در گروه 1 100 درصد حقوق پایه سالانه شرکت کنندگان برای سال 2020 ، برای شرکت کنندگان در گروه 2 ، 90 درصد حقوق پایه سالانه شرکت کنندگان برای سال 2020 ، برای شرکت کنندگان در گروه 3 ، 80 به ازا درصد حقوق پایه سالانه شرکت کنندگان برای سال 2020 ، برای شرکت کنندگان در گروه 4 ، 60 درصد حقوق پایه شرکت کنندگان برای سال 2020 ، برای شرکت کنندگان در گروه 5 ، 50 درصد حقوق پایه سالانه شرکت کنندگان برای سال 2020 و برای شرکت کنندگان در گروه 6 ، 40 درصد حقوق پایه سالانه شرکت کنندگان برای سال 2020. مجموع کل حداکثر ارزش سهام عملکردی که برای همه شرکت کنندگان تعریف شده است ، بدون احتساب هزینه های اجتماعی ، از 376 میلیون کرون بیشتر نخواهد بود.

د پس از آن هر مقدار حداکثر به حداکثر تعداد اشتراک عملکرد تبدیل می شود [1]، بر اساس متوسط ​​قیمت بسته شده پرداخت شده برای سهام الکترولوکس B در Nasdaq Stockholm طی یک دوره ده روز معامله قبل از روزی که شرکت کنندگان برای شرکت در برنامه دعوت شده اند ، کاهش یافته توسط ارزش فعلی پرداخت سود سهام برای دوره تا سهام اختصاص داده شده اند.

ه محاسبه تعداد سهام عملکرد باید به اهداف عملکرد گروه تاسیس شده توسط هیئت مدیره برای (i) سود هر سهم ، (ii) بازده دارایی خالص ، [2] و (III) CO2 کاهش [3]. اهداف عملکردی که توسط هیئت مدیره به تصویب رسیده اند ، حداقل سطح و حداکثر سطح را تعیین می کنند ، وزن نسبی اهداف عملکردی (i) ، (ii) و (iii) به ترتیب 60 ، 20 و 20 درصد است.

f دوره عملکرد سال مالی 2020 با توجه به اهداف عملکرد (i) و (ii) و سالهای مالی 2020-2022 با توجه به هدف عملکرد (III) است. نتیجه عملکرد اهداف عملکردی تعیین شده توسط هیئت مدیره پس از پایان دوره عملکرد برای هدف عملکرد مربوطه تعیین می شود. اگر به حداکثر سطح عملکرد رسیده یا بیش از آن باشد ، میزان تخصیص به حداکثر تعداد عملکردی که از c) و d منتقل می شود (و بیش از آن نخواهد بود) خواهد بود. اگر عملکرد زیر حداکثر سطح باشد اما بیش از حداقل باشد ، تخصیص متناسب سهام انجام خواهد شد. اگر عملکرد از حداقل سطح باشد یا کمتر از آن باشد ، هیچ تخصیصی انجام نخواهد شد. اطلاعات مربوط به اهداف عملکرد و نتیجه حداکثر در رابطه با تخصیص سهام عملکرد مطابق با h) ارائه خواهد شد.

g جایزه کل سهام عملکرد هرگز ممکن است بیش از یک (1) درصد از کل سهام سهام الکترولوکس نباشد. در صورت لزوم ، برای اطمینان از مشاهده این درپوش رقت ، میزان تقسیم کاهش می یابد.

ساعت در صورت تحقق کلیه شرایط در برنامه اشتراک برنامه 2020 ، تخصیص سهام عملکرد در نیمه اول سال 2023 انجام خواهد شد. تخصیص به جز بدهی های مالیاتی رایگان خواهد بود.

من. برخی از انحرافات یا تعدیل شرایط و ضوابط برنامه اشتراک برنامه 2020 ممکن است براساس قوانین و مقررات محلی و همچنین شیوه بازار قابل اجرا یا شرایط بازار یا در صورت لزوم به دلیل سازماندهی مجدد گروهی ، از جمله تسویه حساب نقدی به جای تحویل سهام تحت شرایط خاص

ج هیئت مدیره یا کمیته ای که برای این منظور توسط هیئت تاسیس شده است ، مسئول تهیه و مدیریت برنامه اشتراک برنامه 2020 ، در چارچوب شرایط و ضوابط پیش گفته است.

ک اگر تغییرات اساسی در گروه الکترولوکس یا در بازار رخ دهد که طبق ارزیابی هیئت مدیره منجر به عدم منطقی بودن شرایط تخصیص سهام عملکرد شود ، هیئت مدیره حق دارد سایر تنظیمات سهام را نیز انجام دهد برنامه 2020 ، از جمله به عنوان مثال، حق تصمیم گیری در مورد کاهش تقسیم سهام.

هزینه های برنامه اشتراک 2020

در صورت تحویل حداکثر تعداد سهام عملکرد ، کل هزینه های برنامه اشتراکی 2020 حداکثر 409 میلیون کرون برآورد می شود که تقریباً با 2.0 درصد هزینه اشتغال کل سال 2019 مطابقت دارد. هزینه ها طی سال های 2020 شناسایی می شوند -2022. هزینه ها به عنوان مجموع هزینه های حقوق ، شامل هزینه های اجتماعی و هزینه های مدیریت برای برنامه محاسبه شده است. هزینه های اداره کمتر از 1 میلیون کرون تخمین زده می شود. در صورت عدم تقسیم سهام ، فقط هزینه های اداره ایجاد می شود.

هزینه ها بر اساس مقدار سهام برنامه عملکردی که ممکن است در حداکثر عملکرد تخصیص داده شود ، با کاهش ارزش فعلی سود سهام برآورد شده طی یک دوره سه ساله ، در ابتدای برنامه محاسبه شده است. برآورد حداکثر هزینه ها حداکثر عملکرد را فرض می کند و تعداد شرکت کنندگانی که در دوره عملکرد گروه را ترک می کنند همان میانگین تاریخی از زمان معرفی برنامه های سهام در سال 2004 است. در محاسبه ، حداکثر قیمت سهام 270 کرون برای هر سهم استفاده شده است.

اگر سهام خریداری شده تحت برنامه اختصاص یابد ، تعداد سهام مانده مانده بیش از حد افزایش می یابد 2،733،000 ب– سهام [4]. چنین حداکثر افزایشی بر سود هر سهم تقریباً 0.94 درصدی تأثیر منفی خواهد داشت. حداکثر کل افزایش تعداد سهام های مانده از همه برنامه های سهام برجسته تخمین زده می شود بیش از 2،754،500 ب– سهام ، مربوط به یک اثر کاهش دهنده در سود هر سهم تقریباً 0.95 درصد است. در این محاسبه ، حداکثر تخصیص سهام برای سهم برنامه 2020 فرض شده است و تخصیص پیش بینی شده برای برنامه های سهم 2018 و 2019 فرض شده است.

اقدامات تامینی برای برنامه اشتراک 2020

در حال حاضر هیئت مدیره هیچ روشی را برای تأمین تعهدات تحت برنامه اشتراک برنامه 2020 پیشنهاد نمی کند. تحویل سهام عملکرد مطابق با شرایط برنامه اشتراک 2020 در سال 2023 انجام می شود.

تهیه پیشنهاد برای برنامه اشتراک 2020

پیشنهاد مربوط به برنامه اشتراک 2020 توسط کمیته پاداش و هیئت مدیره تهیه شده است.

برنامه های تشویقی قبلی در الکترولوکس

برای شرح سایر برنامه های تشویقی مربوط به سهام این شرکت ، به گزارش سالانه سال 2019 ، یادداشت 27 و وب سایت شرکت ، www.electroluxgroup.com مراجعه می شود. علاوه بر برنامه های توصیف شده ، هیچ برنامه تشویقی مربوط به سهم دیگری در الکترولوکس اجرا نشده است.

بند 8 – اصلاح اساسنامه

طبق فصل 7 ، بخش 4 قانون شرکتهای سوئد (2005: 551) هیئت مدیره می تواند نمایندگان مجمع عمومی را جمع آوری کند اگر در اساسنامه مشخص شده باشد. طبق فصل 7 ، بخش 4 الف قانون شرکتهای سوئدی همچنین ممکن است در اساسنامه ذکر شود که هیئت مدیره می تواند تصمیم بگیرد که سهامداران می توانند از طریق پست قبل از جلسه عمومی از حق رای خود استفاده کنند.

برای اینکه بتوانیم از گزینه های ارائه شده توسط قانون شرکت های سوئدی برای تصمیم گیری در مورد جمع آوری پروکسی و رأی گیری پستی استفاده کنیم ، هیئت مدیره پیشنهاد می کند که ماده 11 جدید در اساسنامه گنجانده شود ، و عبارت آن در زیر آورده شده است ، و اساسنامه مجدداً شماره گذاری شود تا ماده 11 فعلی به ماده 12 و ماده 12 فعلی به ماده 13 تبدیل شود.

ماده 11

هیئت مدیره می تواند پروکسی را طبق روال مندرج در فصل 7 ، بخش 4 ، بند دوم قانون شرکتهای سوئد (2005: 551) جمع آوری کند.

هیئت مدیره می تواند قبل از یک مجمع عمومی تصمیم بگیرد که سهامداران می توانند از طریق پست از حق رأی خود قبل از مجمع عمومی طبق روش مندرج در فصل 7 ، بخش 4 الف قانون شرکتهای سوئد (2005: 551) استفاده کنند.

بعلاوه ، هیئت مدیره پیشنهاد می کند ماده 1 و ماده 12 فعلی در نتیجه اصلاحات قانونی به شرح زیر اصلاح شود (اصلاحیه ماده 1 فقط مربوط به نسخه اساسنامه زبان سوئدی است).

عبارت فعلی

متن پیشنهادی

مقاله 1نام شرکت Aktiebolaget Electrolux است. این شرکت یک شرکت سهامی عام (عمومی) است.

ماده 1 (هیچ تغییری در نسخه انگلیسی وجود ندارد)نام شرکت Aktiebolaget Electrolux است. این شرکت یک شرکت سهامی عام (عمومی) است.

ماده 12سهام این شرکت در قانون ابزارهای مالی (Sw: lagen (1998: 1479) om kontoföring av finansiella) در یک ثبت سپرده گذاری اوراق بهادار مرکزی ثبت می شود.

مقاله 12 13سهام این شرکت باید در یک دفتر ثبت سپرده گذاری اوراق بهادار مرکزی تحت عنوان ثبت شود سپرده گذاران اوراق بهادار مرکزی سوئد و ابزارهای مالی حساب ها عمل (Sw: lagen (1998: 1479) om värdepapperscentraler och ساز کنفورینگ av finansiella).

هیئت مدیره پیشنهاد می کند که رئیس جمهور و مدیرعامل مجاز باشند تغییرات جزئی را در قطعنامه فوق انجام دهند که احتمالاً در رابطه با ثبت اساسنامه در اداره ثبت شرکت های سوئد ضروری است.

اسناد

پیشنهادهای کامل هیئت مدیره در بالا آورده شده است. گزارش سالانه شرکت و گزارش حسابرس برای سال مالی 2019 ، اظهارات هیئت مدیره طبق فصل 18 ، بخش 4 و 6 قانون شرکت های سوئد و بیانیه حسابرس مطابق با فصل 18 ، بخش 6 سوئدی قانون شرکت ها در AB Electrolux ، S موجود است: t Göransgatan 143 ، استکهلم سوئد و در وب سایت گروه ، www.electroluxgroup.com/egmnovember2020. اسناد با در دسترس بودن در شرکت و در وب سایت گروه ارائه می شود. آنها همچنین برای سهامدارانی که درخواست می کنند و آدرس خود را ذکر می کنند ارسال می شود. ثبت نام سهام مجمع عمومی در دفتر مرکزی شرکت ، S: t Göransgatan 143 ، در دسترس خواهد بود استکهلم سوئد.

الزامات اکثریت

برای اینکه مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مطابق با پیشنهاد هیئت مدیره تحت ماده 8 معتبر باشد ، این مصوبه باید توسط سهامداران با حداقل دو سوم آرا the و همچنین سهام نمایندگی در فوق العاده پذیرفته شود. مجمع عمومی

سهام و رأی

در مجموع 308،920،308 سهام در این شرکت وجود دارد که از هم اکنون 28 سپتامبر 2020، 8،192،539 سهام A است که هر کدام یک رأی دارند و 300،727،769 سهام B هستند که هر یک دهم آرا را در اختیار دارند که در مجموع 38،265،315.9 رأی است. از همان تاریخ ، این شرکت 21،522،858 سهم B اختصاصی دارد که مربوط به 2،152،285.8 رأی است که ممکن است در مجمع عمومی فوق العاده نمایندگی نشود.

پردازش داده های شخصی

برای اطلاعات در مورد نحوه پردازش اطلاعات شخصی خود ، به https://www.euroclear.com/dam/ESw/Legal/Privacy-notice-bolagsstammor-engelska.pdf مراجعه کنید.

استکهلم که در سپتامبر 2020
AB Electrolux (publ)
هیئت مدیره

[1] با این امکان که هیئت مدیره بتواند رویدادهای خارق العاده ای مانند مسئله جایزه ، انشعاب ، حقوق و یا سایر موارد مشابه را تنظیم کند.

[2] با این امکان که هیئت مدیره بتواند موارد (i) و (ii) را برای رویدادهای خارق العاده تنظیم کند.

[3] شرکت2 هدف کاهش به کاهش گازهای گلخانه ای در سه زمینه زیر اشاره دارد: (i) تولید ، (ii) انرژی برای استفاده از محصول ، و (III) استفاده از هیدروفلوروکربن ها (HFC) ، و بر اساس دسته بندی محصولات انتخاب شده و مناطق اندازه گیری می شود.

[4] با این امکان که شورای مدیره بتواند رویدادهای خارق العاده ای مانند موضوع جایزه ، انشعاب ، حقوق و یا سایر رویدادهای مشابه را تنظیم کند.

مخاطب:

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
خط تلفن مطبوعاتی Electrolux
+ 46-8-657-65-07

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/electrolux/r/notice-convening-the- فوق العاده- عمومی-جلسه-اب-e-electrolux ، c3204037

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع الکترولوکس

تجزیه و تحلیل جامع صنایع 898 میلیارد دلاری

DUBLIN، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “الماناک صنعت جهانی تولید پوشاک و غیر پوشاک 2015-2024” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

بازار جهانی تولید پوشاک و غیر پوشاک کل درآمد داشت 898.3 میلیارد دلار در سال 2019 ، نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 5.3٪ بین سالهای 2015 و 2019 را نشان می دهد. بخش پوشاک پردرآمدترین بازار در سال 2019 بود ، با درآمد کل 554.7 میلیارد دلار، معادل 61.7٪ از ارزش کل بازار است.

نمایه صنعت تولید جهانی پوشاک و غیر پوشاک اطلاعات خلاصه ای کمی و کیفی از جمله: اندازه بازار (ارزش 2015-19 ، و پیش بینی تا سال 2024) را ارائه می دهد. این نمایه همچنین شامل شرح بازیگران برجسته از جمله معیارهای اصلی مالی و تجزیه و تحلیل فشارهای رقابتی در بازار است.

نکات مهم

 • ارزش هر بخش برای مصرف است ، به عنوان تولید داخلی به علاوه واردات منهای صادرات تعریف می شود ، همگی با قیمت های سازنده ارزیابی می شوند.
 • پوشاک همه لباس ها به جز چرم ، کفش و وسایل بافتنی را پوشانده است
 • محصولات غیر پوشاک شامل محصولات فنی ، خانگی و سایر محصولات ساخته شده غیر لباس است.
 • در همه تبدیلات ارزی از نرخ های ثابت ثابت 2019 استفاده می شود.
 • ارقام ارائه شده در این گزارش با استفاده از سناریوی “مسیر میانه” محاسبه می شود – این بر اساس وضعیت فعلی در کشورهایی است که ابتدا همه گیر می شود ، مانند چین به عنوان یک کشور نمونه و اطلاعیه های اعلام شده توسط دولت ها ، مبنی بر اینکه وضعیت غیر طبیعی ممکن است تا شش ماه طول بکشد.
 • فرضیه ای مطرح شده است که پس از این زمان اقتصاد به تدریج به سطح ثبت شده قبل از همه گیری ها در پایان سال باز می گردد. همچنین فرض بر این است که به دلیل اعلام هزینه ، هیچ بحران اقتصادی گسترده ای وجود ندارد که در سال 2008 دیده می شود – در سراسر کشورها
 • در لحظه تهیه این گزارش در ژوئن 2020 پیامدهای اقتصادی پیش بینی بسیاری از اقتصاد هنوز هم بسیار دشوار است زیرا هیچ نشانه ای برای مدت دوام همه گیری ها ، تعداد بخش های مجبور به بسته ماندن و مقیاس کمک های دولتی درگیر وجود ندارد. در همان زمان وزن جدی همه گیری در کشورهای مختلف در این گزارش بر اساس نسبت مرگ به جمعیت ثبت شده در کشورها اعمال می شود.
 • اکثر صنایع با کاهش حجم کالاها و خدمات ارائه شده توسط شرکت ها روبرو می شوند. معمولاً کاهش تقاضا باعث کاهش سطح قیمت ها می شود. با این وجود ، در میان بسیاری از دولت ها که دستور داده اند بسیاری از صنایع قفل شوند و بنابراین زنجیره تامین تحریف شده است که در تصاویر عالی نتایج تقاضای کم را کاهش می دهد.
 • سناریوهای اعمال شده بسته به بخشهای مختلف متفاوت است ، اما به نظر می رسد که به طور کلی بخشهایی که شامل کار دستی فشرده و تعامل چهره به چهره هستند بیشتر از همه تحت تأثیر شرایط فعلی قرار دارند. از طرف دیگر مشاغل مبتنی بر اینترنت و همچنین تولیدکنندگان حیاتی و حیاتی به نظر می رسد محصولات و خدمات از مزایای رویدادهای فعلی بهره می برند.
 • چین بزرگترین تولید کننده جهان است و اغلب از آن به عنوان کارخانه جهان نام برده می شود. در سالهای اخیر به دلیل هزینه های نیروی انسانی کم ، نیروی کار ماهر و زیرساخت ها ، بازار افزایش یافته است.

شرکت های ذکر شده

 • شرکت PVH
 • شرکت V. F.
 • شرکت هیلان گیم با مسئولیت محدود
 • Aditya Birla مد و خرده فروشی با مسئولیت محدود
 • آدیداس AG
 • شرکت اژدهای شانگهای
 • Fast Retailing Co Ltd
 • شرکت Wacoal Holdings
 • گری وبر بین المللی AG
 • گروه آرکادیا با مسئولیت محدود
 • کامایو
 • Inditex SA
 • دامارتکس SA
 • Schouw & Co AS
 • هرمس بین المللی SA
 • ESCADA Online GmbH
 • HUGO BOSS AG
 • OrotonGroup محدود
 • شرکت هانزبراندز
 • Premier Investments Limited
 • Guararapes Confeccoes SA
 • سائو پائولو آلپارگاتاس S.A.
 • Companhia Hering
 • شرکت فعال گیلدان
 • Holdings Inc. کانادا
 • لباس ورزشی جریکو با مسئولیت محدود
 • پرفروش ترین A / S
 • شرکت صنایع Fujian Septwolves Ltd.
 • آرویند محدود
 • مدهای ریونی بمبئی محدود
 • باغ ابریشم کارخانه با مسئولیت محدود
 • گروه پوشاک بوسانا
 • PT ریکی پوترا Globalindo Tbk
 • PT برادران پان Tbk
 • PT Trisula International Tbk
 • Benetton Group SpA
 • LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SA
 • Capri Holdings Ltd
 • Stefanel SpA
 • شرکت دایابو هولدینگ ، گیم
 • شرکت GSI Creos
 • NIKE Inc
 • لوی اشتراوس و شرکت
 • Beter Bed Holding N.V.
 • شکارچی داگلاس NV
 • INGKA Holding BV
 • Gloria Jeans Corp ZAO
 • Faberlic Plc
 • گروه BTC OJSC
 • IC Group A / S
 • ماریمکو اویج
 • H & M Hennes & Mauritz AB
 • Bodynits International Pte Ltd
 • شرکت GLG با مسئولیت محدود
 • Ramatex Textiles Industrial Sdn. بها
 • Holdings Edcon (اختصاصی) محدود
 • Foschini Group Limited
 • Kingsgate Clothing Pty Ltd
 • شرکت BYC با مسئولیت محدود
 • شرکت دی دونگ ایل
 • شرکت صنعتی Taekwang ، با مسئولیت محدود
 • آدولفو دومینگوئز SA
 • پویگ
 • پونتو FA SL
 • Akcakaya Group Tekstil AS
 • Taha Holding AS
 • Koton Magazacilik Tekstil Sanayi ve Ticaret AS
 • Burberry Group plc
 • گپ وارز

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/t6vn3r مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

تصاویر سالن های مجلل ناخن لوکس 5 میلیون دلار ادعا برای دستور بسته شدن سالن ناخن ارائه می دهند که جامعه ویتنام را جدا می کند

ساحل NEWPORT ، کالیفرنیا، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تصاویر سالن های ناخن لوکس ، با موقعیت مکانی در ایروین، ساحل نیوپورت و ساحل وسیع، امروز ثبت شد 5،000،000،000 دلار در ادعاهای علیه شهرهای ایروین، ساحل نیوپورت، ساحل وسیع، شهرستانها از نارنجی، لس آنجلس، و ایالت کالیفرنیا (در مجموع “دولت”) برای تعطیلی اجباری دولت در آرایشگاه های ناخن آنها.

سالن های نشیمن ناخن های لوکس Images ادعا می کنند که دولت به دلیل اجرای فرماندار Newsom ، حقوق اساسی آنها را تحت قانون اساسی فدرال و کالیفرنیا نقض می کند. 19 مارس 2020، فرمان اجرایی. در حالی که بعداً به سایر مشاغل مشابه اجازه افتتاح داده شده است ، آرایشگاه های ناخن همچنان دربسته هستند.

تونی نگوینمدیر کل سالن های ناخن Image Luxury Nail Lounge خاطرنشان می کند که “جامعه ویتنام در این دستور ناعادلانه و خودسرانه جدا شده است.” ویتنامی ها 80٪ از 11،000 سالن ناخن را در خود دارند کالیفرنیا. آقای نگوین اشاره می کند که “از آنجا که اکنون ایالت ، شهرستان و شهرها اجازه بازگشایی کامل آرایشگاه ها را داده اند ، بدیهی است که دولت این قوانین را به روشی نژادپرستانه اجرا می کند. برای مثال ، با استفاده از مو ، آرایشگر در حق شما صورت ، در حالی که با یک آرایشگاه ناخن فاصله دارید ، می توانید یک بازو فاصله داشته باشید. با این حال آرایشگاه ها قبلاً مجاز به بازگشایی کامل شده اند ، اما آرایشگاه های ناخن متعلق به ویتنام به طور واقعی چنین نیستند. ” آقای نگوین اظهار داشت ، در حالی كه سالن های ناخن در حال حاضر مجاز به باز شدن در فضای باز هستند ، “ما نمی توانیم در خارج باز شویم.

در ادعاهای ارائه شده امروز اشاره شده است که هیچ درآمدی برای شش ماه وجود نداشته است ، اگرچه آرایشگاه های ناخن همچنان هزینه های ثابت مانند تعهدات اجاره ، هزینه های صدور مجوز و مالیات و غیره را دارند. ، از جمله ماسک های اجباری و اقدامات فاصله ی اجتماعی ، اما محدود به آنها ، از بین بردن مکان های انتظار داخلی ، استفاده از ورود و خروج بدون لمس ، فقط با استفاده از هر صندلی دیگر ، و غیره. کسب و کار. علیرغم این امکانات ، در حالی که مجوز افتتاح مشاغل دیگر با ایمنی کمتر فراهم شده است ، آرایشگاه های ناخن همچنان بسته می شوند. آقای نگوین خاطرنشان می کند که “Images Luxury Nail Lounge salons به دنبال بازپرداخت پولی هستند که دولت به طور م fromثر از طریق اجرای این قوانین خودسرانه که به روشی نژادپرستانه اجرا می شود ، پس گرفته می شود.”

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: تونی نگوین، (949) 205-9415 ، [email protected]

درباره تصاویر سالن ناخن لوکس:

Images Luxury Nail Lounge برای اولین بار در سال 2014 درهای خود را باز کرد. با ارائه مدرن ترین لوازم داخلی و اقدامات آرایشی درجه حرفه ای ، هر مکان از تصاویر تجربه منحصر به فردی را ارائه می دهد. اکنون با 5 مکان برتر در جنوب کالیفرنیا، Images Luxury Nail Lounge در رتبه 24 بیست و چهارمین “شرکت برتر” در است لس آنجلس و 253 امین “سریعترین رشد اقتصادی در کشور” توسط 500 مجله برتر مجله برای سال 2017.

Images Luxury Nail Lounge یک نام معتبر معتبر ایجاد کرده است. Images Luxury Nail Lounge هم اکنون مشارکت های سودآور و فرصت های تجاری در سراسر کشور را ارائه می دهد. بنابراین ، اگر شما علاقه مند به پیوستن به موفقیت روزافزون تصاویر در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی و بهداشتی هستید ، این فرصت شماست که سالن لوکس خود را با بهره گیری از یک سیستم پشتیبانی عالی و یک مارک شناخته شده و شناخته شده تاسیس کنید. فرصت های سرمایه گذاری نیز وجود دارد.

برای فرصت های سرمایه گذاری ، لطفا با شماره 949-999-0888 تماس بگیرید یا از http://www.imagesnaillounge.com/io/ بازدید کنید

تصاویر SOURCE Luxury Nail Lounge

لینک های مربوطه

https://www.imagesnaillounge.com

رشد سایبان و سطح زیربنایی ترتیب اصلاح شده را اجرا می کنند

SMITHS FALLS، ON و جدید یورک ، نیویورک، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Canopy Growth (“رشد سایبان“) (TSX: WEED) (NYSE: CGC) و Acreage Holdings، Inc. (“سطح زیر کشت“) (CSE: ACRG.A.U، ACRG.B.U) (با هم ،”شرکت ها“) خوشحال هستند که از اجرای تنظیمات اصلاح شده قبلی Acreage تحت بخش 288 از قانون شرکت های تجاری (بریتیش کلمبیا) با رشد سایبان (“اصلاح شده چیدمان“).

طبق آرایه اصلاح شده ، مقالات Acreage برای ایجاد سهام جدید رأی فرعی کلاس E اصلاح شده است (“سهام ثابت“) ، سهام رأی تبعی کلاس D (“سهام شناور“) و کلاس F سهام چند رأی (“سهام چندگانه ثابت“). هر سهم رده تبعی موجود کلاس A از سطح زیر کشت (هرکدام ، یک”سهم آرا تبعی“) با 0.7 سهم ثابت و 0.3 سهم شناور مبادله شده است ، هر سهم رأی متناسب کلاس B موجود (هر یک”اشتراک متناسب رأی“) با 28 سهم ثابت و 12 سهم شناور و هر سهم کلاس C موجود C (هر یک ،”اشتراک چند رای“) با 0.7 یک سهم ثابت و 0.3 یک سهم شناور مبادله شده است.

سهام ثابت و سهام شناور معامله در بورس اوراق بهادار کانادا را آغاز می کنند (CSE“) به ترتیب از افتتاح بازارهای امروز تحت نماد تیکر ACRG.A.U و ACRG.B.U.

“متشکرم از سهامداران Acreage برای رأی مثبت به این ترتیب اصلاح شده و اعتقاد به رشد بالقوه سایبان می تواند برای سرمایه گذاری آنها باشد” دیوید کلاین، مدیر عامل شرکت Canopy Growth. “ما از اقدامات اخیر Acreage برای بهبود تمرکز و عملکرد مالی تجارت خود و شروع به ساخت مارک های خود در ایالات متحده ، از طریق معرفی نام تجاری Tweed در چندین ایالت ایالات متحده ، تشویق می شویم. ترتیب اصلاح شده Canopy کارآمدترین راه ورود به ایالات متحده ، هرگاه فدرال مجاز شود ، و ما معتقدیم که سود سهامداران هر دو شرکت در طولانی مدت ادامه خواهد داشت. “

وی گفت: “با اعلامیه امروز ، ما مشتاقانه منتظر ادامه حرکت خود هستیم تا مسیر خود را برای سودآوری تسریع کنیم.” بیل ون فااسن، مدیر عامل موقت هلدینگ های Acreage. “گل با نام تجاری Canopy’s Tweed از اواخر سال گذشته تاکنون موفقیت آمیز بوده است ، و ما همچنان به بازارهای جدید و معرفی محصولات جدید و عوامل تشکیل دهنده ادامه خواهیم داد. ما همچنین برای توسعه بخش شاهدانه خود برای تأمین نیازهای مصرف کننده در آنچه انتظار می رود هیجان زده هستیم بودن 10 میلیارد دلار فرصت بازار “

مطابق با ترتیب اصلاح شده ، با وقوع (یا معافیت توسط سایبان رشد) تغییرات در قوانین فدرال در ایالات متحده اجازه کشت عمومی ، توزیع و نگهداری ماری جوانا (همانطور که در قانون مربوطه تعریف شده است) یا حذف مقررات مربوط به این فعالیتها از قوانین فدرال ایالات متحده (“راه انداز رویداد“) ، Canopy Growth مشروط بر رضایت یا چشم پوشی از برخی شرایط بسته ، کلیه سهام صادر شده و معوق را بر اساس 0.3048 سهم مشترک رشد Canopy (هر یک ، a” به دست می آورد)سهم رشد سایبان“) به ازای هر سهم ثابت (به دنبال تبدیل اتوماتیک چندین سهم ثابت و قابل تنظیم مطابق با شرایط توافق نامه تنظیم شده بین رشد زیر کشت و سایبان در 18 آوریل 2019، به عنوان اصلاح شده در 15 مه 2019 و در 23 سپتامبر 2020 (“توافق نامه تنظیم“).

علاوه بر این ، Canopy Growth دارای اختیاری است که با صلاحدید Canopy Growth ، قابل استفاده است و می تواند تمام سهام شناور صادر شده و معوق را در زمانی که Canopy Growth سهام ثابت را به دست می آورد ، به عنوان پول نقد یا Canopy Growth Sharing ، به عنوان Canopy Growth ، به دست آورد. ممکن است با قیمت هر سهم شناور بر اساس میانگین 30 روزه وزن معامله سهام شناور در CSE نسبت به قیمت معاملات سهام رشد تاج در زمان وقوع یا انصراف از سهام تعیین کند راه انداز رویداد ، منوط به حداقل قیمت: 6.41 دلار آمریکا در هر سهم شناور.

دارندگان سهام اکتبر و برخی از اوراق بهادار قابل تبدیل یا قابل مبادله به سهام رأی فرعی از زمان پایان کار در 22 سپتامبر 2020 (“تاریخ ثبت“) ، تقریباً حق دریافت دارند 0.30 دلار آمریکا به ازای هر سهم ، نسبت نسبی آنها (در صورت تبدیل به سهم رأی فرعی) از 37500،024 دلار آمریکا (“پرداخت پیش پرداخت“) پرداخت شده توسط Canopy Growth. پیش بینی می شود که پیش پرداخت در طی سه روز کاری به دارندگان سابقه توزیع شود. سهامداران Acreage از تاریخ ثبت با سوالات مربوط به پیش پرداخت باید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارگزار خود تماس بگیرند.

علاوه بر این ، در رابطه با ترتیب اصلاح شده ، یک شرکت تابعه از رشد سایبان پیشرفت کرده است 50 میلیون دلار آمریکا به Universal Hemp، LLC (“همپکو“) ، زیرمجموعه Acreage ، مطابق با شرایط بدهی تضمین شده (“بدهی“). مطابق با شرایط بدهی ، وجوه نمی تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم در ارتباط یا برای هرگونه عملیات حشیش یا حشیش در ایالات متحده، مگر اینکه و تا زمانی که چنین عملیاتی مطابق با تمام قوانین قابل اجرا در ایالات متحده. اضافی 50 میلیون دلار آمریکا مشروط بر رعایت شرایط خاص توسط همپکو ، ممکن است مطابق با بدهی ، پیشرفت کند. بدهی با نرخ 6.1٪ در سال بهره دارد ، 10 سال از تاریخ این ماده یا چنین تاریخ قبلی مطابق با شرایط بدهی سررسید می شود و کلیه پرداخت های سود انجام شده براساس بدهی به صورت نقدی توسط Hempco قابل پرداخت است. بدهی قابل تبدیل نیست و توسط Acreage تضمین نمی شود.

اكراژ به شرط رعایت برخی از میثاق های مندرج در توافق نامه تنظیم ، به عنوان یك نهاد مستقل و انجام كار خود به طور مستقل ادامه خواهد داد.

توضیحات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات اصلاحی ، لطفاً به بیانیه پروکسی مزرعه و بخشنامه اطلاعات مدیریت مورخ مراجعه کنید 17 آگوست 2020 (“گرد“) که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شد (“SEC“) و در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov و تحت نمایه Acreage در SEDAR به آدرس www.sedar.com در دسترس است.

برای دریافت سهام ثابت و سهام شناور در ازای سهام تبعی رأی ، سهام متناسب رأی یا چند رأی ، سهامداران ثبت شده در اراضی باید نامه انتقالی را که قبلاً برای هر یک از سهامداران سطح زیر ارسال شده بود ، تکمیل ، امضا ، تاریخ و برگردانند (“نامه ی معرفی“). نامه انتقال به SEC ارسال شد و در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov و با نمایه Acreage در SEDAR به آدرس www.sedar.com در دسترس است. برای آن دسته از سهامداران اراضی که سهام آنها به نام ثبت شده است یک کارگزار ، فروشنده سرمایه گذاری ، بانک ، شرکت اعتماد ، اعتماد یا واسطه یا نامزد دیگری ، آنها باید برای کمک در سپرده گذاری سهام رأی تابعه ، سهام متناسب یا چندین رأی گیری با این نامزد تماس بگیرند و باید از دستورالعمل های چنین واسطه یا نامزد پیروی کنند.

شرکت ها قصد دارند سهامداران مربوطه خود را با انتشار مطبوعات از نقاط عطف اصلی زیر به روز کنند: (i) وقوع یا چشم پوشی از رویداد راه انداز ؛ (ii) تاریخ موثر پیشنهاد شده برای خرید سهام ثابت و در صورت وجود سهام شناور. (iii) تحولات اساسی مربوط به ترتیب اصلاح شده ؛ و (چهارم) تحولات نظارتی مادی در ایالات متحده.

مشاوران

کاسلز بروک & Blackwell LLP و Paul Hastings LLP به عنوان مشاور حقوقی Canopy Growth عمل کردند. Ernst & Young LLP (EY) به عنوان مشاور مالیاتی Canopy Growth عمل کرد.

DLA Piper (کانادا) LLP و Cozen O’Connor به عنوان مشاور حقوقی Acreage عمل کردند. فوروس به عنوان مشاور مالی هیئت مدیره اكراژ عمل كرد و هشت پایتخت نظر كامل را به كمیته ویژه اراضی ارائه داد. Wildeboer Dellelce LLP به عنوان مشاور حقوقی کمیته ویژه مزرعه فعالیت کرد.

درباره رشد سایبان

Canopy Growth (TSX: WEED، NYSE: CGC) یک شرکت جهانی متنوع شاهدانه ، شاهدانه و شاهدانه است که مارک های مختلف و انواع شاهدانه را به صورت خشک ، روغن و کپسول سافتگل و همچنین تجهیزات پزشکی از طریق شرکت تابعه Canopy Growth ارائه می دهد. ، Storz & Bickel GMbH & Co. KG. از نوآوری در فرآورده ها و فرآورده ها تا اجرای بازار ، Canopy Growth با اشتیاق به رهبری و تعهد به ساخت یک شرکت شاهدانه در سطح جهانی همزمان با یک محصول ، سایت و کشور هدایت می شود.

بخش پزشکی Canopy Growth ، Spectrum Therapyics با افتخار به آموزش پزشکان مراقبت های بهداشتی ، انجام تحقیقات بالینی قوی و ارتقا درک عمومی از حشیش اختصاص داده است و میلیون ها دلار صرف تحقیقات پیشرفته و تجاری سازی و توسعه IP کرده است. Spectrum Therapyics با استفاده از سیستم طبقه بندی کدگذاری رنگی Spectrum و همچنین Dronabinol تنها کانابینوئید با نام تجاری Bionorica Ethics ، طیف وسیعی از محصولات کامل را به فروش می رساند.

Canopy Growth فروشگاه های خرده فروشی را در سراسر کشور اداره می کند کانادا تحت آگهی های برنده جایزه Tweed و Tokyo Smoke. Tweed یک برند شاهدانه شناخته شده در سطح جهانی است که با تمرکز بر محصولات با کیفیت و روابط معنادار با مشتری ، طرفداران بزرگ و وفاداری را ایجاد کرده است.

از لیست عمومی تاریخی ما در بورس اوراق بهادار تورنتو و بورس اوراق بهادار نیویورک گرفته تا گسترش بین المللی ، افتخار برای پیشرفت ارزش سهامداران از طریق رهبری در همه کارهایی است که در Canopy Growth انجام می دهیم. Canopy Growth با نام های برجسته بخش از جمله نمادهای شاهدانه Snoop Dogg و ست روگن، افسانه های پرورش ژنتیک DNA و دانه های خانه سبز ، و همچنین گورو سبک زندگی مارتا استوارت و رهبران الکلی Fortune 500 ، مارک های فلکی ، نام چند مورد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.canopygrowth.com مراجعه کنید.

درباره مزارع

دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک، Acreage یک اپراتور مجتمع و دارویی حشیش به صورت عمودی یکپارچه و چند دولتی در ایالات متحده است. Acreage به ساخت و مقیاس گذاری عملیات برای ایجاد یک تجربه شاهدانه مارک دار یکپارچه و متمرکز بر مصرف کننده اختصاص یافته است. اکرید با نام تجاری ملی خرده فروشی خود ، The Botanist در سال 2018 و مارک های مصرف کننده برنده جایزه خود ، The Botanist و Live Resin Project در سال 2019 شروع به کار کرد.

بر 27 ژوئن 2019، اكراژ ترتیبی را تحت بخش 288 قانون شركتهای تجاری اجرا كرد (بریتیش کلمبیا) با سایبان رشد ، که متعاقباً اصلاح شد 23 سپتامبر، 2020 طبق ترتیب اصلاح شده ، با وقوع (یا چشم پوشی توسط Canopy Growth) از رویداد محرک ، Canopy Growth ، با توجه به رضایت یا چشم پوشی از برخی شرایط بسته شده ، کلیه سهام صادر شده و معوق موجود را به دست می آورد مبنای 0.3048 سهم رشد رشد در هر سهم ثابت (به دنبال تبدیل خودکار چند سهم ثابت و قابل تنظیم مطابق با شرایط توافق نامه.

علاوه بر این ، Canopy Growth دارای اختیاری است که با صلاحدید Canopy Growth ، قابل استفاده است و می تواند تمام سهام شناور شناور صادر شده و معوق را در زمانی که Canopy Growth سهام ثابت را به دست می آورد ، به عنوان پول نقد یا Canopy Growth Sharing ، به عنوان Canopy Growth به دست آورد. می تواند با قیمت هر سهم شناور بر اساس میانگین 30 روزه وزن معامله سهام شناور در CSE نسبت به قیمت معاملات سهام رشد تاج در زمان وقوع یا انصراف از سهام تعیین کند راه انداز رویداد ، منوط به حداقل قیمت: 6.41 دلار آمریکا در هر سهم شناور.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آرایش اصلاح شده ، لطفاً بخشنامه و بخشنامه های مربوطه مربوط به هر یک از رشد زیر کشت و سایبان را ببینید 17 مه 2019، که در نمایه های مربوطه Acreage’s و Canopy Growth در SEDAR در سایت www.sedar.com موجود است و در SEC قرار دارد در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov. برای اطلاعات بیشتر در مورد رشد سایبان ، لطفاً به مشخصات Canopy Growth در SEDAR در www.sedar.com مراجعه کنید.

توجه به اظهارات آینده نگر

این نسخه خبری شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 و “اطلاعات آینده نگرانه” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. اغلب ، اما نه همیشه ، عبارات و اطلاعات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “برنامه” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود” ، “تخمین می زند” ، “قصد دارد” ، “شناسایی کرد” پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “، یا” اعتقاد دارد “، یا تغییراتی از جمله کلمات و عبارات یا بیان می کند که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن “یا” خواهد بود ” گرفته شده ، اتفاق می افتد یا به دست می آید اظهارات یا اطلاعات آینده نگر شامل خطرات ، عدم قطعیت و سایر عوامل شناخته شده و ناشناخته ای است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت ها یا شرکت های تابعه مربوطه آنها با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی توسط آنها متفاوت باشد. گزاره های آینده نگر یا اطلاعات موجود در این خبرنامه. نمونه هایی از این اظهارات عبارتند از اظهارات مربوط به معاملات سهام ثابت و سهام شناور در CSE ، زمان دریافت پیش پرداخت ، وقوع یا چشم پوشی از رویداد راه انداز ، رضایت یا چشم پوشی از شرایط بسته شده در توافق نامه تنظیم و پیش پرداخت اضافی مطابق با شرایط بدهی.

خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل مرتبط با گزاره ها یا اطلاعات آینده نگر می تواند باعث شود وقایع ، نتایج ، عملکرد ، چشم اندازها و فرصت های واقعی تفاوت معناداری با آنچه بیان شده یا ضمنی چنین گزاره ها یا اطلاعات آینده نگر است ، از جمله وقوع تغییرات در ایالات متحده قوانین فدرال در مورد کشت ، توزیع یا نگهداری ماری جوانا ؛ احتمال اینکه رویداد راه انداز در تاریخ خارج رضایت داشته باشد یا از آن چشم پوشی کند ؛ توانایی شرکتها در ارضای به موقع شرایط بسته شدن به دنبال رضایت یا چشم پوشی از رویداد راه انداز ؛ احتمال رشد سایبان در تکمیل مالکیت سهام ثابت و / یا سهام شناور. سایر انتظارات و فرضیات مربوط به معاملات بین شرکتها ؛ وجوه موجود Acreage و میزان استفاده پیش بینی شده از این قبیل. در دسترس بودن فرصتهای تأمین مالی برای مسکن و خطرات مرتبط با تکمیل آن ؛ خطرات نظارتی و صدور مجوز. تغییر در شرایط عمومی اقتصادی ، تجاری و سیاسی ، از جمله تغییر در بازارهای مالی و سهام. خطرات مربوط به بیماری های عفونی ، از جمله اثرات COVID-19 ؛ خطرات قانونی و نظارتی ذاتی صنعت شاهدانه ، از جمله چشم انداز نظارتی جهانی و اجرای قانون مربوط به شاهدانه ، خطرات سیاسی و خطرات مربوط به تغییرات نظارتی ؛ خطرات مربوط به قوانین ضد پولشویی انطباق با مقررات گسترده دولت و تفسیر مقررات و سیاست های مختلف قوانین ؛ خطر مرتبط با واگذاری دارایی های خاص ؛ افکار عمومی و برداشت از صنعت شاهدانه ؛ و سایر خطرات موجود در پرونده های عمومی Canopy Growth که در SEC ثبت شده و در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov و در نمایه Canopy Growth در SEDAR به آدرس www.sedar.com موجود است ، از جمله گزارش سالانه Canopy Growth در فرم 10 -K برای سال به پایان رسید 31 مارس 2020 (با اصلاحیه) و در پرونده های عمومی Acreage که به SEC ارسال شده و در وب سایت EDGAR به آدرس www.sec.gov و در نمایه Acreage در SEDAR به آدرس www.sedar.com موجود است ، از جمله گزارش سالانه بخشنامه و Acreage در مورد فرم 10 -K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 (به عنوان اصلاح).

با توجه به گزاره ها و اطلاعات آینده نگر ، شرکت ها با اتکا به برخی فرضیات که به اعتقاد آنها در این زمان منطقی است ، چنین اظهارات و اطلاعاتی را ارائه داده اند. اگرچه شرکت ها بر این باورند که پیش فرض ها و عواملی که در تهیه گزاره ها و اطلاعات آینده نگر در این خبر منتشر شده منطقی است ، نباید به چنین اطلاعاتی اعتماد غیرمستقیم داشت و نمی توان از وقوع چنین رویدادهایی در زمان افشا اطمینان حاصل کرد. فریم یا اصلاً اظهارات و اطلاعات آینده نگرانه موجود در این خبرنامه از تاریخ انتشار این خبر ارائه می شود و شرکت ها هیچ تعهدی را برای بروزرسانی علنی این اظهارات یا اطلاعات آینده نگرانه برای انعکاس اطلاعات جدید ، وقایع بعدی یا موارد دیگر متعهد نمی شوند مگر اینکه مطابق با قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

نمی توان اطمینان حاصل کرد که Triggering Event یا تملک سهام ثابت و / یا سهام شناور اتفاق می افتد و یا چنین شرایطی با شرایط و ضوابط پیش بینی شده در این خبر منتشر می شود. نتایج واقعی به دلیل تعدادی از عوامل و خطرات می تواند از نظر نتایج فعلی متفاوت باشد. سرمایه گذاران هشدار می دهند ، به جز مواردی که در بخشنامه فاش شده است ، هرگونه اطلاعات منتشر شده یا دریافتی در رابطه با ترتیب اصلاحیه ممکن است دقیق یا کامل نباشد و نباید به آنها اعتماد کرد.

CSE محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا رد نکرده است.

SOURCE Canopy Growth Corporation

لینک های مربوطه

canopygrowth.com

شمال گرین کانادا اطلاعاتی در مورد فعالیتهای بین المللی ارائه می دهد

NGC با موفقیت North Green Global GmbH (“NGG”) را در Unterschleißheim تاسیس کرد. تحت نظر دکتر Aslihan Akkar-Schenkl، مدیر عامل توسط NGG، NGG اکنون به عنوان یک شرکت دارویی جهانی توسط NGC تأسیس شده است.

دکتر. Aslihan Akkar-Schenkl، مدیر عامل توسط NGG، توضیح می دهد: “North Green Global به آن متعهد است مقصد شمال گرین کانادا یکی برای تهیه داروهای کانابینوئید به بازارهای جهانی. ما شروع به ساخت واحد تجاری API خود در آلمان کرده و برنامه های لازم را به دولت ایالت باواریای فوقانی ارائه کرده ایم. “وی همچنین توضیح داد:” علاوه بر تهیه حشیش دارویی ، تیم داروسازان باتجربه ما بر روی تولید فرمول های کانابینوئید برای بیماری های مزمن تمرکز خواهند کرد. “

NGC دفتر Bird & Bird LLP در فرانکفورت دارد (Dr. کای کرگر و دکتر نیلز Lutzhöft) با تجربه چندین ساله خود در بازار شاهدانه ، همراهی با این فرایند در روند ایجاد گسترش جهانی NGG به وی سپرده شد.

صادرات و فروش بین المللی

این شرکت در حال حاضر گل و روغن شاهدانه را در بازارهای بین المللی به فروش می رساند. تحویل موفقیت آمیز توسط مرکز GMP اتحادیه اروپا صادر و تأیید شد اسرائيل برای فروش آزاد شد. بازار اسرائیل در زمینه واردات کالاهای GMP با کیفیت بالا در اتحادیه اروپا فعال و فعالتر می شود.

قراردادهای تأمین در انگلیس ، لهستان ، دانمارک ، کشور پرتغال، استرالیا و نیوزیلند در آستانه فارغ التحصیلی است. این صادرات در سه ماهه چهارم سال 2020 و پس از آن انجام می شود. صادرات بیشتر از طریق قرارداد تأمین توزیع نفت در سراسر جهان برای فروش به آمریکای لاتین انجام شد.

لیزا مک کورماک، مدیر عامل از NGC، اظهار داشت: “دکتر آکار-شنکل و تیم او در NGG متخصص هستند. داشتن پرسنل واجد شرایط در سایت اتحادیه اروپا برای دستیابی به اهداف خود یک مزیت استراتژیک است. NGC طبق قانون شاهدانه کاملاً مجاز است. در چهارچوب با دریافت گواهینامه EU-GMP ، ما به طور فعال در بازار جهانی شاهدانه حضور داریم و از کلیه مقررات ملی و بین المللی پیروی می کنیم. ما افتخار می کنیم که با ابتکار عمل در آلمان به بازارهای بین المللی خدمت کنیم ، اسرائيل و همچنین حشیش پزشکی با کیفیت بالا ارائه دهد. “

درباره Bird & Bird LLP

Bird & Bird LLP یک شرکت حقوقی بین المللی با بیش از 1300 وکیل در 30 موسسه حقوقی است که تمام زمینه های تجارت و تجارت را پوشش می دهد و متخصصانی از صنایع مختلف مانند علوم زندگی و بهداشت و درمان را به کار می گیرد. این شرکت یک گروه حشیش اختصاصی دارد که با حوزه های مختلف قضایی سروکار دارد و به مشتریانی که در خط مقدم این صنعت در حال پیشرفت سریع هستند ، مشاوره می دهد.

درباره شرکت North Green Canada Inc.

North Green Canada Inc. یک تولید کننده شاهدانه پزشکی مورد تأیید دولت و دارای گواهینامه EU GMP است که بر تهیه داروهای شاهدانه برای کیفیت زندگی بهتر تمرکز دارد. NGC یک شرکت تحقیق و توسعه است که به سلامت و رفاه بیماران متعهد است. این تیم خبره با تجربه در یک مرکز کشت و پردازش داخلی با مجوز EU-GMP با مساحت 2500 متر مربع و گزینه های توسعه 4275 متر مربع کار می کند. این شرکت در حال حاضر قابلیت های استخراج خود را برای تولید روغن گسترش می دهد و با شرکای مشهور در زمینه داروهای شاهدانه تحت درمان کار می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما به آدرس www.northerngreencanada.com مراجعه کنید

مخاطب: مری میل، مدیر ارشد سیاست 416.419.2894 [email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1279095/Cheng_Creen_Chanada_Creened_Chanada_Chanada_Prides_Update_on_I.jpg

لینک های مربوطه

www.northerngreencanada.com

SOURCE شمال سبز کانادا

بازار اروپا و تجزیه و تحلیل و پیش بینی ماشین آلات آبجوسازی صنعتی 2020-2025

DUBLIN، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – “اروپا: گزارش بازار ماشین آلات صنعتی آبجوسازی و تأثیر COVID-19 در میان مدت “به گزارش اضافه شد ResearchAndMarkets.com ارائه.

این گزارش تجزیه و تحلیل استراتژیک بازار ماشین آلات صنعتی آبجوسازی را در سال ارائه می دهد اروپا و پیش بینی توسعه آن در میان مدت ، با در نظر گرفتن تأثیر COVID-19 بر آن. این یک مرور کلی از بازار ، پویایی ، ساختار ، ویژگی ها ، بازیگران اصلی ، روند ، محرک های رشد و تقاضا و غیره را ارائه می دهد.

هدف از این گزارش توصیف وضعیت بازار ماشین آلات کارخانه های آبجوسازی صنعتی در است اروپا، برای ارائه اطلاعات واقعی و گذشته نگر در مورد حجم ، پویایی ، ساختار و ویژگی های تولید ، واردات ، صادرات و مصرف و ایجاد پیش بینی برای بازار در پنج سال آینده ، با در نظر گرفتن تأثیر COVID-19 بر آن. علاوه بر این ، گزارش تجزیه و تحلیل دقیق از فعالان اصلی بازار ، نوسانات قیمت ، روند ، محرک های رشد و تقاضا در بازار و سایر عوامل تأثیرگذار بر توسعه آن را ارائه می دهد.

گزارش بازار ماشین آلات آبجوسازی صنعتی در اروپا شامل می شود:

 • تجزیه و تحلیل و پیش بینی برای اقتصاد اروپا؛
 • تجزیه و تحلیل و پیش بینی اندازه ، ارزش و پویایی بازار
 • ساختار بازار (براساس مبدا ، بر اساس کشور) (شامل تجزیه کلیه شاخص ها توسط هر 33 کشور مورد تجزیه و تحلیل) ، بر اساس انواع محصولات و غیره).
 • حجم ، پویایی و تحلیل تولید داخلی (گذشته ، حال و آینده) ؛
 • تجزیه و تحلیل سطح قیمت (عمده فروشی ، خرده فروشی ، توزیع کنندگان ، و غیره) و پویایی آنها (گذشته ، فعلی و آینده) ؛
 • حجم ، پویایی و تحلیل واردات (گذشته ، حال و آینده) ؛
 • حجم ، پویایی و تحلیل صادرات (گذشته ، حال و آینده) ؛
 • حجم ، پویایی و تجزیه و تحلیل مصرف (گذشته ، حال و آینده) ؛
 • خصوصیات شرکت کنندگان اصلی بازار (تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان ، عمده فروشان ، خرده فروشان ، واردکنندگان ، صادر کنندگان ، ساختارهای دولتی و غیره) و فضای رقابتی ؛
 • تحلیل زنجیره ارزش؛
 • تجزیه و تحلیل و پیش بینی روند و سطح عرضه و تقاضا در بازار ؛
 • تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر توسعه بازار (محرک های رشد بازار ، محدودیت ها و غیره) ؛
 • تجزیه و تحلیل فرصت کشور
 • تجزیه و تحلیل جریان های عمده تجارت ؛
 • پیش بینی توسعه بازار در میان مدت ، با در نظر گرفتن تأثیر COVID-19 بر آن (شامل سه سناریوی احتمالی برای توسعه).

این گزارش به شما امکان می دهد:

 • سریع و مقرون به صرفه تجزیه و تحلیل استراتژیک را بدست آورید و اطلاعات رقابتی در مورد بازار کسب کنید.
 • ردیابی داده های بازار ، شامل اندازه ، ارزش ، پویایی ، ساختار ، تقسیم بندی و پیش بینی ها: گذشته ، حال و آینده ؛
 • روند اصلی بازار ، فرصت ها و تهدیدها و عوامل اصلی تغییرات اخیر بازار را ردیابی و شناسایی کنید.
 • ارزیابی استراتژیک پتانسیل رشد بازار ، محرک های تقاضا و محدودیت های موجود در بازار ؛
 • فرصت های جدید بازار را در کشورها و مناطق داخل بازار کشف و شناسایی کنید.
 • شاخص های کلیدی اقتصاد کلان را ارزیابی کنید تا از روند کلی اقتصاد مطلع شوید.
 • ببینید عملکرد بازار در گذشته (طی 5 سال گذشته) و عملکرد آن در آینده با در نظر گرفتن تأثیر COVID-19 بر آن (در 5 سال آینده) چگونه خواهد بود.
 • با شرکت های پیشرو در بازار آشنا شوید ؛
 • ارزیابی کنید که بازار از نظر شدت رقابت ، چندپارگی و محیط متنوع است و تهدیدهای رقابتی را درک کنید.
 • با بینش مفید بازار ، بازاریابی ، مارک تجاری ، استراتژی و توسعه بازار ، توابع مصرف و عرضه خود را تقویت کنید.
 • استراتژی سرمایه گذاری خود را با ارزیابی جذابیت بازار یا جذابیت شرکت ایجاد کنید.
 • استراتژی ورود به بازار یا گسترش بازار خود را بسازید یا استراتژی فعلی خود را ارزیابی کنید.
 • با استفاده از داده ها و محاسبات رسمی و دقیق ، به موارد مهم و ارائه ها اضافه کنید.

اگر شما به بازار ماشین آلات کارخانه آبجوسازی صنعتی علاقه مند هستید در اروپا، این گزارش تحقیقاتی تجزیه و تحلیل استراتژیک بازار ، توسعه اخیر و آینده آن را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، این گزارش ضمن ارائه تمام اطلاعات لازم به شما ، در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند ، و شما را قادر می سازد تا آگاهانه تصمیم بگیرید و تجارت خود را پیش ببرد!

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/3vnn1a مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، برترین شرکت ها ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

مشاوران سرمایه G2 به عنوان مدیر ارشد بازسازی در فروشگاه کاغذ خدمت می کنند و در کمتر از 50 روز روند فروش 363 را با موفقیت انجام می دهند

بوستون، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / –

مشتری
بیش از 55 سال پیش ، ایده اولیه فروشگاه کاغذ (“TPS” یا “شرکت”) به عنوان یک خرده فروش محلی ارائه می داد که روزنامه ها ، مجلات ، کارت های تبریک و لوازم مدرسه را ارائه می داد. از آن زمان ، فروشگاه کاغذ فراتر از چشم انداز اصلی خود گسترش یافته و از یک فروشگاه “مادر و پاپ” به یک خرده فروش ویژه مشهور در منطقه تبدیل شده است. امروزه ، فروشگاه کاغذی با 86 مکان در 7 ایالت یکی از زنجیره های ویژه هدایای ویژه در شمال شرقی است.

وضعیت
TPS کاهش قابل توجهی در ترافیک فروشگاه و هزینه های مربوط به مصرف کننده و همچنین چالش های عملیاتی متعددی را در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 تجربه کرده است ، به ویژه با توجه به اقدامات انجام شده در واکنش به بحران بهداشت عمومی. تعطیلی مجاز فروشگاه به طور قابل توجهی به از دست رفتن اهداف فروش ، موجودی فروخته نشده و حاشیه سود افسرده کمک کرد. این شرکت دیگر نمی توانست خدمات بدهی قبل از ورشکستگی خود را پوشش دهد و با توجه به نیاز سرمایه در گردش منجر به فصل تعطیلات با بحران قریب الوقوع نقدینگی روبرو بود. قبل از تشکیل پرونده ، TPS چندین گزینه استراتژیک را برای رفع نیاز نقدینگی و چالش های ترازنامه دنبال کرد اما نتوانست به اتفاق نظر طرف های علاقه مند برسد.

نامزدی
TPS در ژوئن 2020 ، به دنبال نقدینگی و چالش های عملیاتی برای بررسی گزینه های استراتژیک و تثبیت عملیات ، G2 Capital Advisors، LLC (“G2”) را به عنوان مشاور بازسازی خود درگیر کرد. به دنبال عدم توانایی در دستیابی به یک راه حل خارج از دادگاه با سهامداران اصلی ، TPS با انتصاب نقش G2 را گسترش داد دون ون در ویل به عنوان مدیر ارشد بازسازی (“CRO”). متعاقباً شرکت برای تسهیل در فروش ادامه کار شرکت ، ورشکستگی فصل 11 را اعلام کرد. از طریق نقش CRO ، G2 امانتدار اصلی شد که وظیفه ایجاد باند پرواز کافی برای حفظ ارزش دغدغه و به حداکثر رساندن بهبود بالقوه برای همه سهامداران را دارد. در طول زمانی که بی ثباتی بازار به دلیل ادامه بیماری همه گیر ، از طریق نقش CRO ، پویایی سهامداران پیچیده را به طور فعال پیمایش می کرد. G2 تاكتیك های مدیریت نقدینگی را برای به حداكثر رساندن گزینه های استراتژیك برای شركت و همچنین مدیریت همه جدول های زمانی معاملات و ورشكستگی ، توسعه و اجرا كرد. G2 با تمرکز طولانی مدت بر به حداکثر رساندن ارزش ، از روند فروش TPS پشتیبانی کرده و منجر به اجرای معامله کارآمد و سریع می شود.

تام اندرسون، رئیس جمهور و مدیرعامل فروشگاه کاغذی گفت ، “G2 یک شریک واقعی برای فروشگاه کاغذ بود زیرا ما تأثیرات بسیار مخرب Covid 19 را در تجارت خود گشتیم. تیم G2 ، با قابلیت های مشاوره عملیاتی و مالی ، به سرعت شرکت ما را درک کرد و وضعیت ، مجموعه ای از گزینه های استراتژیک را توسعه داد ، و سپس در اجرای استراتژی به ما کمک کرد ، و در نتیجه باعث تثبیت عملیات روزمره و بقای طولانی مدت شرکت می شود. “

نتیجه
G2 پشتیبانی نقدینگی و مدیریت فرآیند روزمره را در طول مراحل ورشکستگی ، از جمله هدایت یک فرآیند معاملات متناسب و منجر به امضای قرارداد خرید دارایی در سال آگوست 2020 و در نهایت خرید و فروش TPS در مورد نگران کننده است 1 سپتامبر 2020 تحت بخش 363 قانون ورشکستگی برای 22 میلیون دلار در نظر گرفتن پول نقد ، به علاوه فرض برخی از تعهدات. روند دادرسی دادگاه بسیار کارآمد از تاریخ تشکیل دادخواست تا پایان معامله 49 روز طول کشید.

در طول تعامل و به اوج رسیدن معامله موفق ، G2 توانست به شرکت در حفظ تقریبا 2000 شغل در سراسر سیستم عامل TPS کمک کند. اجرای استراتژیک تعهد همچنین از نظر بدهی های فرض شده ارزش قابل توجهی برای طلبکاران خردسال ایجاد کرد.

“ما از مشارکت G2 برای کمک به TPS برای عبور از چالشهای پیچیده ارائه شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 بسیار افتخار می کنیم. ترکیبی از چرخش عملیاتی و تجربه معاملاتی ما بسیار ارزشمند است که به ما امکان حمایت از نیازهای منحصر به فرد این پروژه را در کل سخت می دهد. چشم انداز خرده فروشی. ” – گفت جفری اونگر، مدیر عامل مشاوران سرمایه G2.

مینتز ، لوین ، کوه ، فریس ، گلووسکی و پوپئو ، P.C. به عنوان مشاور ورشکستگی شرکت و SSG Capital Advisors ، LLC به عنوان بانکدار سرمایه گذاری برای معامله خدمت می کردند.

درباره فروشگاه کاغذ:

فروشگاه کاغذی ، LLC ، مستقر در اکتون ، ماساچوست، یک خرده فروش ویژه هدیه با 86 فروشگاه واقع در شمال شرقی است ایالات متحده. از زمان تاسیس این شرکت ، مأموریت این شرکت کمک به مشتریانشان در یافتن هدایای بی نظیر برای جشن گرفتن تمام مناسبت های زندگی از شوخ طبعی تا صمیمانه بوده است. این شرکت همچنین به حفظ پیوندهای محکم و محلی با جامعه از طریق اقدامات خیرخواهانه مختلف اعتقاد دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.thepaperstore.com مراجعه کنید.

درباره مشاوران سرمایه G2

G2 Capital Advisors خدمات مشاوره و تحقیق ، بازار سرمایه و مشاوره بازسازی را به بازار متوسط ​​ارائه می دهد. ما با جفت کردن مدیران بسیار با تجربه سطح C با بانکداران سرمایه گذاری متخصص ، خدمات یکپارچه ، چند محصولی و متمرکز بر بخش را ارائه می دهیم. ما آرزو داریم که مشاور مورد اعتماد مشتریان خود از جمله شرکت ها و سرمایه گذاران نهادی باشیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.g2cap.com مراجعه کنید

اوراق بهادار ارائه شده از طریق هالیستر همکاران ، LLC. عضو FINRA ، SIPC. مشاوران سرمایه G2 ، LLC و هالیستر همکاران ، LLC نهادهای جداگانه و غیر وابسته هستند.

مشاوران سرمایه G2 با این معامله تماس می گیرند:

جفری اونگر، مدیر عامل:
E: [email protected]

دون ون در ویل، مدیر عامل ، بازسازی:
E: [email protected]

کنستانتین A. دانیلوف: معاون رئیس جمهور ، بازسازی:
E: [email protected]

قدرت های مت: کاردانی ، بازسازی:
E: [email protected]

SOURCE G2 مشاوران سرمایه

لینک های مربوطه

http://www.g2cap.com

OtterBox مواردی را برای iPad Air کاملاً جدید (نسل 4) اعلام می کند

مدیر عامل OtterBox گفت: “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، ارتباط برقرار کردن و داشتن قدرتمندترین ابزار برای انجام این کار نکته برتر همه است.” جیم پارک. “OtterBox موارد و محافظ صفحه نمایش iPad Air جدید (نسل 4) را با گزینه های شیک و ناهموار فراهم می کند که به iPad جدید شما محافظت بیشتری در برابر افت و ضربات روزانه می دهد.”

Symmetry Series 360 برای iPad Air جدید (نسل 4) یک مورد فوق العاده زیبا و دارای برگ براق است که هنگام جمع شدن به صورت ایستاده عمل می کند و هنگام استفاده از صفحه نمایش را از خراش محافظت نمی کند. این قاب همچنین می تواند Apple Pencil (نسل 2) را به طور ایمن در خود جای دهد. Symmetry Series 360 یک همراه عالی برای بازگشت به مدرسه یا کار در خانه است و به زودی وارد فروشگاه های اپل ، apple.com و otterbox.com می شود.

یکی دیگر از گزینه های عالی OtterBox برای iPad Air جدید (نسل 4) ، سری Defender برای دفاع در برابر افت و ضربات روزمره است. سری Defender با محافظ چند لایه ساخته شده است ، از جمله محافظ صفحه قابل جابجایی که در قسمت جلوی قاب قرار می گیرد و به عنوان صفحه نمایش برای مشاهده و تایپ آسان دو برابر می شود.

برای محافظت 360 درجه ، جفت شوید شیشه آلفا با Symmetry Series 360 یا Defender Series برای iPad Air جدید (نسل 4) برای محافظت از صفحه نمایش در برابر خراش و خراش. Symmetry Series 360 و Defender Series بدون نقص کار می کنند شیشه آلفا برای شفاف نگه داشتن صفحه نمایش خود و محافظت از iPad Air جدید (نسل 4) از جلو به عقب.

OtterBox Symmetry Series 360 به زودی وارد فروشگاه های اپل ، apple.com و otterbox.com می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد Defender Series و شیشه آلفا برای iPad Air جدید (نسل 4) ، بازدید کنید otterbox.com.

درباره OtterBox:

OtterBox نوآورانه محصولات جسورانه ای را ایجاد می کند که اطمینان و اعتماد را در هر کاری به شما تحمیل می کند. از آغاز فروتنانه آن با یک جعبه خشک در یک فورت کالینز ، کولو.، گاراژ ، OtterBox مهارت خود را در ساخت و طراحی افزایش داده و به عنوان مارک شماره یک مورد گوشی های هوشمند در ایالات متحده و پیشرو در محصولات ناهموار سبک زندگی در خارج از کشور استفاده می کند.1

در مرکز هر نوآوری OtterBox یک هدف عمیق تر برای ایجاد تغییرات مثبت و پایدار است. با همکاری بنیاد OtterCares ، OtterBox با الهام گرفتن از کودکان برای تغییر جهان از طریق کارآفرینی و خیرخواهی ، بازپرداخت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماموریت ، بازدید کنید otterbox.com/givingback.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید https://www.otterbox.com/.

SOURCE OtterBox

لینک های مربوطه

www.otterbox.com